» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

««
29 / 40
»»

feryz ::

Točno tako.
Se pravi, tudi stanovanje kupiš lahko 25 kvadratov namesto 50 in si ga takoj dobil na pol zastonj.
Če je premalo kvadratov za dva, pa babo suneš ven.

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

feryz je izjavil:

V končni fazi lahko tudi dva naročita en pir in ga vsak pol spijeta.
Pa bo takoj samo 2 evra in pol namesto 5. Na pol zastonj, bi se temu reklo.


Nah, tole je pol malo drugače ker zmanjšaš pijačo... bistvo apartmaja je da prespiš in če glih ne rukaš en v drugega je cilj izpolnjen... bistvo pol literskega piva je pa v pol litra ne 0,25 ;)

Na pivu je važna cena na liter ne po osebi


Sj pri apartmaju tudi zmanjsas. Vec vas je, manj m2 po osebi je.


Seveda, ampak kaj pa počneš ti znotraj apartmaja razen spiš in se stuširaš umiješ zobe, morebiti skuhaš... ostali kvadrati so prosti... če pa koristiš vse do zadnjega kotička potem pa ok... jaz sem običajno na terasi ali na plaži in mi je vseeno če leži še 4 postelje not
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

feryz je izjavil:

V končni fazi lahko tudi dva naročita en pir in ga vsak pol spijeta.
Pa bo takoj samo 2 evra in pol namesto 5. Na pol zastonj, bi se temu reklo.


Nah, tole je pol malo drugače ker zmanjšaš pijačo... bistvo apartmaja je da prespiš in če glih ne rukaš en v drugega je cilj izpolnjen... bistvo pol literskega piva je pa v pol litra ne 0,25 ;)

Na pivu je važna cena na liter ne po osebi


Sj pri apartmaju tudi zmanjsas. Vec vas je, manj m2 po osebi je.


Seveda, ampak kaj pa počneš ti znotraj apartmaja razen spiš in se stuširaš umiješ zobe, morebiti skuhaš... ostali kvadrati so prosti... če pa koristiš vse do zadnjega kotička potem pa ok... jaz sem običajno na terasi ali na plaži in mi je vseeno če leži še 4 postelje not


Kakorkoli. Ce si z druzino je se vedno cena na enoto.
Ti pa ce rabis samo teraso in za spat pa sploh ne potrebujes apartmaja, ampak sotor na plazi.

david_g ::

LapD je izjavil:

david_g je izjavil:

LapD je izjavil:

Vedno sem z njimi kontaktiral preko info@ maila ... vidim, da imajo zdaj akcijo objavljeno tudi na spletni strani ampak samo še od 9.septembra naprej: https://www.camping-simuni.hr/sl/ponudb...


To sem videl glede 40%, samo to je še vedno precej daleč od tvojih 90EUR zato sem pisal. Namreč, če si izračunavaš rezervacijo preko te iste strani, je v sezoni po 314EUR oziroma 344 EUR/ dan za mobilne hiške za 4 osebe.

Za koliko oseb mobilno hiško si sploh rezerviral?

Najbolje bi bilo odpret en fejk mail s hrvaškim imenom ala hrvoje.livakovic@email.com in povprašati - ko se pa zmeniš, pa napišeš, da se rezervacija naredi na prijateljevo ime (seveda tvoje) 😸😸😸 Zraven še dopis: "Čujem iznajmljujete kučice po 90 EUR, može i za mene hrvatskog domoljuba" 🤣😂

Ps: tudi mene seveda zanima, če je tak padec cen še kdo drug opazil, slišal, občutil... Namreč dobivam informacije, da niti slučajno ni sezona po celem jadranu tako bajna kot jo opisujejo sosedje. Istra ja, samo nižje od Splita je ponekod menda napol prazno.


Nimam jaz termina v sezoni ampak od 2.9. - 9.9., lani sem bil sicer konec avgusta, točno določena številka hiške za do 5 oseb. V Šimunih se mi zdi da če boš štiri sosede okrog vprašal koliko so dali za hiško bo vsak drugačno ceno povedal, vsaj eden bo pa tam verjetno napol zastonj, skoraj tako kot letalske karte. Med 15. julijem in 15. avgustom pa vem da gredo cene krepko čez 300 eur na dan.


Se razumeva ;-) 40 % od navedenih cen je v vsakem priemru daleč od tvoje cene. Sem ukucal sedaj še ta tvoj datum v začetku septembra in je hiška za 4 osebe 235€/ noč, za 2 osebi pa 135 €/noč.

Zato sprašujem katero hiško si rezerviral oziroma za koliko oseb, ker so razlike še vedno velike.

LapD ::

Hiška Dalmacija (prostora za 5 oseb) ... hm, če jo dam zdaj v kalkulator nanese 167 eur/dan za tisti termin, se pravi sem dobil 45% popusta. Sej to je tam nekje kot je trenutna akcija.
web&motion designer

LukiYo ::

Mato989 je izjavil:


Jaz sem bil na Pagu v manjšem kraju 10m od plaže apartma 8 dni = 110EUR na dan za 6 oseb, torej cca 18EUR/osebo na dan...


Kje najdeš apartma za 6 ljudi (z dovolj sobami) in 10 m od morja za 110 na dan? Zdej, če govorimo 1 klima, po trije na pojstli, spanje na kavčih, ok, ampak to je bolj neudoben dopust potem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LukiYo ()

kriptobog ::

LukiYo je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Jaz sem bil na Pagu v manjšem kraju 10m od plaže apartma 8 dni = 110EUR na dan za 6 oseb, torej cca 18EUR/osebo na dan...


Kje najdeš apartma za 6 ljudi (z dovolj sobami) in 10 m od morja za 110 na dan? Zdej, če govorimo 1 klima, po trije na pojstli, spanje na kavčih, ok, ampak to je bolj neudoben dopust potem...


Kokr je skrt sigurno vzamejo navaden apartma 2+1, pa je eden na kavcu, trije na tleh.

Mato989 ::

LukiYo je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Jaz sem bil na Pagu v manjšem kraju 10m od plaže apartma 8 dni = 110EUR na dan za 6 oseb, torej cca 18EUR/osebo na dan...


Kje najdeš apartma za 6 ljudi (z dovolj sobami) in 10 m od morja za 110 na dan? Zdej, če govorimo 1 klima, po trije na pojstli, spanje na kavčih, ok, ampak to je bolj neudoben dopust potem...


Lani smo ga rezervirali za 110 na noč, hodijo eni že dalj časa tja in smo se spoznali in smo dobili, pač da se... dejansko je bilo morje 9m zračne razdalje (malo več ker si moral po stopnicah dol ker spodaj živijo lastniki zograj so pa 4 apartmaji... tako da ja...je blo. Je pa res da ni bilo v najbolj živem mestu polnem žurk itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Magic1 ::

Preko vez/poznanstva se itak lahko dobi poceni varjante na črno. Hrvat bo še vedno dobil jurja za en teden take poceni varjante.
Magic

Mato989 ::

Magic1 je izjavil:

Preko vez/poznanstva se itak lahko dobi poceni varjante na črno. Hrvat bo še vedno dobil jurja za en teden take poceni varjante.


Oni redno oddajajo, tako da ne vidim težave, je pa res da letos če si najel je 130 blo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Preko vez/poznanstva se itak lahko dobi poceni varjante na črno. Hrvat bo še vedno dobil jurja za en teden take poceni varjante.


Oni redno oddajajo, tako da ne vidim težave, je pa res da letos če si najel je 130 blo.


In zato letos ne greste? :D

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Preko vez/poznanstva se itak lahko dobi poceni varjante na črno. Hrvat bo še vedno dobil jurja za en teden take poceni varjante.


Oni redno oddajajo, tako da ne vidim težave, je pa res da letos če si najel je 130 blo.


In zato letos ne greste? :D


Če smo letos že bli, pa smo lani rezervirali :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

aborko ::

Kaj tu ne prebereš. Mato, ko si vas 5 deli apartma pač trpi kvaliteta in zato plačaš manj po osebi. To je kot bi primerjal hostel (shared bathroom) z hotelom. Lahko se slepiš da je drugače, ampak realnost je manj placa na osebo, nižja kvaliteta vsega - od hrupa, zasebnosti , vrstnega reda tuširanja, do tega da ne moraš kvalitetno sexat. Manj plačaš po osebi, ker tudi manj dobiš.

kriptobog ::

ej, je pa pocen. Sj ves da s svojo mizerijo od place ne more placati vec.

Mato989 ::

aborko je izjavil:

Kaj tu ne prebereš. Mato, ko si vas 5 deli apartma pač trpi kvaliteta in zato plačaš manj po osebi. To je kot bi primerjal hostel (shared bathroom) z hotelom. Lahko se slepiš da je drugače, ampak realnost je manj placa na osebo, nižja kvaliteta vsega - od hrupa, zasebnosti , vrstnega reda tuširanja, do tega da ne moraš kvalitetno sexat. Manj plačaš po osebi, ker tudi manj dobiš.


Seveda... enako trdi oni ki zakupi cel hotel ker je milijarder... on bo tudi rekel da kriptobog pa ti ko plačata 1x več od mene ali 5x več, da pri vama trpi kvaliteta...

Btw za 6 ljudi 2 kopalnici je povsem dovolj, če ne zmorete, je problem v ljudeh.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

aborko je izjavil:

Kaj tu ne prebereš. Mato, ko si vas 5 deli apartma pač trpi kvaliteta in zato plačaš manj po osebi. To je kot bi primerjal hostel (shared bathroom) z hotelom. Lahko se slepiš da je drugače, ampak realnost je manj placa na osebo, nižja kvaliteta vsega - od hrupa, zasebnosti , vrstnega reda tuširanja, do tega da ne moraš kvalitetno sexat. Manj plačaš po osebi, ker tudi manj dobiš.


Seveda... enako trdi oni ki zakupi cel hotel ker je milijarder... on bo tudi rekel da kriptobog pa ti ko plačata 1x več od mene ali 5x več, da pri vama trpi kvaliteta...

Btw za 6 ljudi 2 kopalnici je povsem dovolj, če ne zmorete, je problem v ljudeh.


Neumna primerjava, ampak ok. Nekateri pac uzivate v ala studentskih namestitvah, da prisparate kak eur. NA koncu smo se vedno pri tem, da ne mores vedno gledati cene na osebo, ker je druzina se vedno ena enota.

Magic1 ::

Mah, ko primerjam kakršnokoli namestitev s domom, je vse bolj bogo dokler ne prideš do res visokih zneskov. Tako da me ne gane "lukuz" za veliko denarja. Na morje grem zaradi morja in ne namestitve.
Magic

Mato989 ::

Magic1 je izjavil:

Mah, ko primerjam kakršnokoli namestitev s domom, je vse bolj bogo dokler ne prideš do res visokih zneskov. Tako da me ne gane "lukuz" za veliko denarja. Na morje grem zaradi morja in ne namestitve.


Tako, samo eni to ne dojamejo... na Morju moram met kar se tiče namestitve samo čisto dokaj udobno posteljo, solidno kopalnico in pa žar... ter seveda delujoč hladilnik... za ostalo mi je malo mar
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Magic1 je izjavil:

Mah, ko primerjam kakršnokoli namestitev s domom, je vse bolj bogo dokler ne prideš do res visokih zneskov. Tako da me ne gane "lukuz" za veliko denarja. Na morje grem zaradi morja in ne namestitve.


Kot vecina. A mislis da za 180e/noc dobis luksuz? Pac je luksuz kar se tice velikosti prostorov in storitve (polpenzion, cistilka vsak dan).
Mi smo itak toliko na morju, da ne gremo samo zaradi morja, so se druge stvari za videti. 2 tedensko przenje in namakanje mi je cito mimo. Mi mso ob morju vec kot pol leta ce vse skup sesetjeme. Takrat ni vazno, samo da spis, ker ti plaza preseda :D

Osprey ::

O kakih cenah berem v tej temi, da te kap. Jaz ne vem kako iščete apartmaje, ampak mi smo recimo bili 4 članska družina 10 dni za 750€ na Pagu v solidnem klimatiziranem apartmaju par korakov od morja (do 1.7.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Osprey ()

kriptobog ::

Osprey je izjavil:

O kakih cenah berem v tej temi, da te kap. Jaz ne vem kako iščete apartmaje, ampak mi smo recimo bili 4 članska družina 10 dni za 750€ na Pagu v solidnem klimatiziranem apartmaju par korakov od morja (do 1.7.)


Kaksna je pa tarifa v top sezoni? :D

Moe_Lester ::

O kakih cenah berem v tej temi, da te kap. Jaz ne vem kako iščete apartmaje, ampak mi smo recimo bili 4 članska družina 10 dni za 750€ na Pagu v solidnem klimatiziranem apartmaju par korakov od morja (do 1.7.)


Link?

Osprey ::

Apartma, v katerem smo bili lani, je letos do 1.7. bil celo po ceni 55 EUR/dan, ima klimo, pomivalni stroj, in je primeren za 2 odrasla, 2 otroka. Je pa res, da so to variante, kjer že poznamo lastnike in se dogovorimo direktno, mimo agencije, ki bi naj pobirale tudi po tretjino zneska (glede na informacije lastnikov apartmajev). Če kdo želi kak konkreten kontakt, lahko dam preko ZS.

Utk ::

A cena je edini faktor za apartma?
Jaz sem škrt glede tega, brez problema priznam, ampak pri apartmaju je kot pri vsaki nepremičnini najbolj pomembna lokacija. Lahko je tudi 3 metre od morja, pa če so tam samo ostre skale kot v večini Istre, potem si ga naj kar imajo. Ali pa če je daleč od morja, ali pa v mp3. Šele ko ustreza po vsem drugem, pride na vrsto cena.

Mato989 ::

Utk je izjavil:

A cena je edini faktor za apartma?
Jaz sem škrt glede tega, brez problema priznam, ampak pri apartmaju je kot pri vsaki nepremičnini najbolj pomembna lokacija. Lahko je tudi 3 metre od morja, pa če so tam samo ostre skale kot v večini Istre, potem si ga naj kar imajo. Ali pa če je daleč od morja, ali pa v mp3. Šele ko ustreza po vsem drugem, pride na vrsto cena.



Seveda, ampak pač vsak človek ima svoje kriterije... kajti tudi budget je potrebno gledat... kaj ti pomaga če imaš ti budget 100EUR na noč, in so vsi apartmaji ob morju 200EUR? Oni za katerega pa imaš keš pa 2km od morja?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Nič, pač ne greš tam ali pa dvigneš budget.

Kapitan Jack ::

Evo se par dni mam na voljo, da skenslam rezervacijo.
Torej se zmeraj iscem "ol inkluziv" do tri cuka za 10 dni. Bo kaj fantki?

Mato989 ::

Kapitan Jack je izjavil:

Evo se par dni mam na voljo, da skenslam rezervacijo.
Torej se zmeraj iscem "ol inkluziv" do tri cuka za 10 dni. Bo kaj fantki?


Bo, samo ne julija pa avgusta... Decembra pa verjetno komot ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

Evo se vreme bo v kurcu. Torej najbolj skenslat vse in al ostat doma ali Grcija.

Moe_Lester ::

Rodos za 2 odrasla in otroka.

Pithlit ::

Kapitan Jack je izjavil:

Evo se par dni mam na voljo, da skenslam rezervacijo.
Torej se zmeraj iscem "ol inkluziv" do tri cuka za 10 dni. Bo kaj fantki?

Sem ti dala pa si stisnil rep med noge in ignoriral.
Life is as complicated as we make it...

Kapitan Jack ::

Pithlit je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Evo se par dni mam na voljo, da skenslam rezervacijo.
Torej se zmeraj iscem "ol inkluziv" do tri cuka za 10 dni. Bo kaj fantki?

Sem ti dala pa si stisnil rep med noge in ignoriral.

Nisi mi nic dala. Vsaj ne spomnim se.

Moe_Lester je izjavil:

Rodos za 2 odrasla in otroka.


od 31.7 pa naprej

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Kapitan Jack je izjavil:

Evo se vreme bo v kurcu. Torej najbolj skenslat vse in al ostat doma ali Grcija.


Kje pa imas rezervirano, da ves za 10+ dni v naprej kaksno bo vreme? Vse kar je vec kot 5 dni, je ze loterija.

Pithlit ::

Kapitan Jack je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Evo se par dni mam na voljo, da skenslam rezervacijo.
Torej se zmeraj iscem "ol inkluziv" do tri cuka za 10 dni. Bo kaj fantki?

Sem ti dala pa si stisnil rep med noge in ignoriral.

Nisi mi nic dala. Vsaj ne spomnim se.

Tvoj problem. Lagat pa ni lepo.
Life is as complicated as we make it...

Moe_Lester ::

Kapitan Jack je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Evo se par dni mam na voljo, da skenslam rezervacijo.
Torej se zmeraj iscem "ol inkluziv" do tri cuka za 10 dni. Bo kaj fantki?

Sem ti dala pa si stisnil rep med noge in ignoriral.

Nisi mi nic dala. Vsaj ne spomnim se.

Moe_Lester je izjavil:

Rodos za 2 odrasla in otroka.


od 31.7 pa naprej


Saj tole je od 31.7. naprej.

Pač spremeniš datum na 31.7. pa dobiš ven kup novih ponudb. Ne samo Grčijo, ne samo 3*.

kriptobog ::

Ce si ze tatko stisaski, potem pojdi raje v Spanijo. Nocitve in let podobno kot Grcija, hrana in pijaca zunaj ceneje kot pri nas in predvsem ceneje kot v Grciji...

Buggy ::

V soboto pridem spet v svoj drug poletni dom. Nobenega prilagajanja in iskanja stvari. Domace in vseeno dalec od doma...drugacna vukojebina pac, ker guzve in bebastih ljudi na dopustu nimam zelje gledat. 15-to leto, bakica sa Raba kamor hodimo, pa kot se en druzinski clan, kjer se vsi veselimo spet snidenja.
Otroke sta spremljala rasti ... starejsa cloveka in predala tudi izkusnje, ki jih imajo zgolj taki staroselci. Sitno brojim... Pa vedno prinesemo kaj iz SI, kar rabijo in dtisnenemo k racunu extra, ker 60eur za dve spalnice na noc je steal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Kapitan Jack ::

Evo koncno najdel ugodno varijanto. Medulin je ze skenslan.

https://www.booking.com/Share-NIGow5

Moe_Lester ::

Čaki, a nisi ti jamral, da ti je 3 jurje preveč? A si dobil kak dober deal za tole, ker meni kaže 13 jurjev. sicer izgleda top, ampak zanimiva odločitev.

Kapitan Jack ::

Moe_Lester je izjavil:

Čaki, a nisi ti jamral, da ti je 3 jurje preveč? A si dobil kak dober deal za tole, ker meni kaže 13 jurjev. sicer izgleda top, ampak zanimiva odločitev.

Eh jebiga, ce ne razumes sarkazma potem pa res ne vem. Ampak Medulin sem res skenslal. Bo posrano vreme in mi je brezveze. Gledam druge lokacije bolj proti Dalmaciji. Napovedano je top vreme.

Magic1 ::

Top?!? Razen 15m gliserja je vse zelo običajno. V bistvu še to ne dobiš, samo častijo izlete. Plaža je kao zraven, samo 50m stran s pomolčkom. Nič posebnega. Nateg.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

lebang1 ::

Zakaj so cene na letališčih tako visoke?

starfotr ::

Zato, ker vozit vodo iz Švice v Grčijo stane.

In ker je treba zaslužit, kolikor je mogoče.

kriptobog ::

lebang1 je izjavil:

Zakaj so cene na letališčih tako visoke?



Za liter je se ugodno :D
Drugace pa ce mas mulce je voda poceni, ker lahko neses notri vec kot 100ml ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

WizzardOfOZ ::

lebang1 je izjavil:

Zakaj so cene na letališčih tako visoke?



Ker je odvisna od postavitve. Ista voda v trgovini je 50 centov, v gostilni 1 evro, v hotelu 3 evre in na letalu 5 evrov. Torej je odvisno samo od tega kje je postavljena tista flaša vode.

hint: Mogoče se mora še kdo zamislit, kje je postavljen, glede na njegovo plačo. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

lebang1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

lebang1 je izjavil:

Zakaj so cene na letališčih tako visoke?



Ker je odvisna od postavitve. Ista voda v trgovini je 50 centov, v gostilni 1 evro, v hotelu 3 evre in na letalu 5 evrov. Torej je odvisno samo od tega kje je postavljena tista flaša vode.

hint: Mogoče se mora še kdo zamislit, kje je postavljen, glede na njegovo plačo. :))


Pol litre vode na letalu je blo 3€, cenejš od pol litra na letališču :)

ViperR ::

Ma kdo kako destinacijo 2 odrasla 2 otroka za kakih 10 dni v avgustu? Max 4k, raje dosti manj.

kuglvinkl ::

ViperR je izjavil:

Ma kdo kako destinacijo 2 odrasla 2 otroka za kakih 10 dni v avgustu? Max 4k, raje dosti manj.


Grcija, Albanija, Italija...
Your focus determines your reallity

kixs ::

Ciper, Kanarski...

Kapitan Jack ::

Koncal sem sago s to Hrvasko. Smo nasli 10x boljso varijanto in evo jim sredinca. Mislil sem Split - Dubrovnik relacija, ma to so cene za popizdit. Plaze pa tudi v kurcu.

Grcija "hir aj kam".
««
29 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6119485 (4576) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9429201 (2832) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21432348 (25170) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547580 (5298) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17039682 (29726) ThinkPad

Več podobnih tem