» »

Programi za oblikovanje vabila

Programi za oblikovanje vabila

nonofurbiz ::

Zdravo,

za puncino 40ko bi rad oblikoval vabilo, v tiskarni so mi poslali PDF in dali navodila za program InDesign in Illustrator, tole vabilo.

Sigurno se ne mislim učiti profesionalnih programov, še bolj pa ne kupiti nobenega :). Ima kdo kako idejo kako najhitreje oblikovati vabilo za tiskara?

Hvala!

Ales ::

Najemi profesionalca, po moje najboljša izbira, če se nočeš ukvarjat oz. če se, in zgleda da se, zavedaš svojih trenutnih omejitev in koliko časa bi rabil, da jih premakneš par nivojev višje...

Kako dobrega profesionalca in koliko si ga pripravljen plačati, je pa druga stvar. Pač odvisno od tega, kak nivo usluge rabiš.

Ali pa vzemi en template in sam vnesi zgolj tekst? Iščeš morda tako rešitev?

coderX ::

nonofurbiz je izjavil:

Zdravo,

za puncino 40ko bi rad oblikoval vabilo, v tiskarni so mi poslali PDF in dali navodila za program InDesign in Illustrator, tole vabilo.

Sigurno se ne mislim učiti profesionalnih programov, še bolj pa ne kupiti nobenega :). Ima kdo kako idejo kako najhitreje oblikovati vabilo za tiskara?

Hvala!

https://www.fiverr.com/designswift07/do...

https://www.fiverr.com

nonofurbiz ::

nonofurbiz je izjavil:

Zdravo,

za puncino 40ko bi rad oblikoval vabilo, v tiskarni so mi poslali PDF in dali navodila za program InDesign in Illustrator, tiskarna.

Sigurno se ne mislim učiti profesionalnih programov, še bolj pa ne kupiti nobenega :). Ima kdo kako idejo kako najhitreje oblikovati vabilo za tiskara?

Hvala!


Hvala obema, sem se kar pri tiskaru zmenil za mininalni znesek in bo v petek gotovo :).

Vili_vanili ::

Poglej si še CANVO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oblikovanje

Oddelek: Programska oprema
262633 (2356) opeter
»

psd v pdf

Oddelek: Pomoč in nasveti
241720 (1307) blackbfm
»

Photoshop - tiskarna!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
153955 (3656) lonz
»

Grafična priprava za tisk

Oddelek: Pomoč in nasveti
334385 (3958) Matev
»

QuarkXPress 6.5 vs. PageMaker 7.0

Oddelek: Programska oprema
91187 (1116) Poldi112

Več podobnih tem