Forum » Loža » Kje je pa AI Watson?
Kje je pa AI Watson?
twom ::
Zakaj se pa ta projekt ne razvija več?
A nebi bilo bolj smiselno iz gore prečesanih izvidov in simptomov zdravit bolezni, kot pa znanost trošit za delat fake slike in generirat neumne tekste?
A nebi bilo bolj smiselno iz gore prečesanih izvidov in simptomov zdravit bolezni, kot pa znanost trošit za delat fake slike in generirat neumne tekste?
joze67 ::
Dipfejki samo uničujejo vezivo družbe. Nobene resne škode.
Izvidi, po drugi strani, so stvar tožb. Nedvomno gre razvoj tu naprej, ampak stran od luči, in med sodelujočimi, ki se s podpisi zavedajo tveganj in odgovornosti.
Izvidi, po drugi strani, so stvar tožb. Nedvomno gre razvoj tu naprej, ampak stran od luči, in med sodelujočimi, ki se s podpisi zavedajo tveganj in odgovornosti.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Dokumenti v zvem.ezdrav.siOddelek: Loža | 1320 (1144) | HotBurek |
| » | Vprašanje glede magnetne resonance glaveOddelek: Loža | 17562 (15864) | LeQuack |
| » | Zdravstvena kartotekaOddelek: Loža | 10550 (9526) | St235 |
| » | Razvija se odprtokodni zdravstveni informacijski sistem (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Ostala programska oprema | 14500 (2271) | dejanslo |
| » | Vpogled v zdravstveni kartonOddelek: Problemi človeštva | 4877 (4207) | Hammer123 |