» »

Fantovščina, kam in kaj početi?

Fantovščina, kam in kaj početi?

1
2
»

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

Torej je problem v glupi partnerki za katero morš met izgovor... slabo partnerko si je potem izbral :)


Včasih pač moreš iti z tokom, pa čeprav je še tako kmečko! :D hehe

Miki N ::

Senior Dev je izjavil:

Brez bruhanja ni dobre fantovščine. Če bruha več kot 50% udeležencev, je bila vrei čaga.


Bruh slavolok in grizljanje banane zatlačene v striptizetino pizdo sta nekako minimalni železni repertoar - manj kot to po mojem nima smisla oziroma zamenjajte ime!

Endivja ::

20g kokaina 10l viskija in kurbe. Ne bo vam žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

feryz ::

Ja, v modernem svetu moraš na forumih spraševati tujce, da ti svetujejo, kaj ti paše in kaj narediti, da ti bo fajn.
Drugače itak mladci ne vejo, kaj bi sami s sabo.

Recept prosto po matotu. Vsak pred svoj comp v flat in četate celo noč. Ali pa naciste streljate. Ali kaj tretjega.
V bistvu se lahko ženin naslednji dan tudi poroči online. Priče so že pred ekrani, še babica in župnik uletita vsak pred svoj comp in je opravljeno.
Zvečer pa omegle akcija ali karkoli že je tisto.

Glugy ::

feryz je izjavil:

Ja, v modernem svetu moraš na forumih spraševati tujce, da ti svetujejo, kaj ti paše in kaj narediti, da ti bo fajn.
Drugače itak mladci ne vejo, kaj bi sami s sabo.


Ja seveda če pa to ni več del pristne slovenske kulture ampak samo še nek kolektivni spomin ki pravi "fantovščino moraš imet" .."to se pričakuje od tebe". Dejansko ne rabiš bit ovca. Ne rabiš fantovščine če ti ne paše, še posebej če niti ne veš kaj bi delal za fantovščino. Če ti to prcanje v glavo ni v krvi ti pač ni v krvi. Kaj bi se silil? Zakaj nek? Nismo vsi enaki in to je OK.

Včasih so moral bit ljudje drugačni ker enostavno ni bilo toliko stvari ki bi jih lahko zunaj prcanja počel razen pitja. Vsega bi se naveličal. Dons imaš več izbire. Tko da čist normalno, človek se prilagodi, in mu ne pride nujno prcanje v kri. Boli te k... greš pa živiš kot ti paše v tvojem lagodju pa lepo skrbiš za svojo bodočo ženo in to je to. Kaj češ komplicirat? Simboliko ti lahko vneseš v vsakdanji življenje, ne rabiš se za družbo ozirat kaj le ta v tem oziru pričakuje od tebe.

Živi se sam enkrat, ne rabiš se silt v stvari ki ti ne pašejo. Nič ne zamujaš samo zato ker enmu fantovščina ogromno pomen teb pa niti ne. Tvoje življenje je pa nobenmu ga ne dolguješ. Počni kar ti paše dokler si obziren do drugih.

Darko! ::

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?



Za tako resno zadevo kot je fantovščina, je potrebno imet generalko.
Predlagam, da se fantje dobite in skupaj pogledate film

https://www.imdb.com/title/tt10288566/

Zagotovo bo padla kakšna ideja.

132932 ::

Darko! je izjavil:

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?



Za tako resno zadevo kot je fantovščina, je potrebno imet generalko.
Predlagam, da se fantje dobite in skupaj pogledate film

https://www.imdb.com/title/tt10288566/

Zagotovo bo padla kakšna ideja.


Tako ja, pa tole tudi:

Alayne ::

Moj je imel fantovščino po svojem okusu.

Dobili so se stara družba še iz srednje/faksa in šli na basket, kjer so včasih nabijali na koš. Zraven ni manjkalo piva. Potem so ga peljali v naravo, kjer je mogo dokazat kak bo skrbel zame in nabrat/nasekat les, zakurit in jim skuhat golaž. Na koncu so vrgli še na žar. Tudi tu ni manjkalo piva, whiskya ...

Podobno so punce mene. Sprva dober kofe, soba pobega potem pa spa razvajanja in dobra večerja.
Z veliko šampanjca in gin tonica na vsaki postaji. Pač povedano je bilo obojim, da ne želiva novačenja denarja. Vseeno smo se imeli vsak po svoje fajn.

Mato989 ::

Alayne je izjavil:

Moj je imel fantovščino po svojem okusu.

Dobili so se stara družba še iz srednje/faksa in šli na basket, kjer so včasih nabijali na koš. Zraven ni manjkalo piva. Potem so ga peljali v naravo, kjer je mogo dokazat kak bo skrbel zame in nabrat/nasekat les, zakurit in jim skuhat golaž. Na koncu so vrgli še na žar. Tudi tu ni manjkalo piva, whiskya ...

Podobno so punce mene. Sprva dober kofe, soba pobega potem pa spa razvajanja in dobra večerja. O9
Z veliko šampanjca in gin tonica na vsaki postaji. Pač povedano je bilo obojim, da ne želiva novačenja denarja. Vseeno smo se imeli vsak po svoje fajn.


A ti pa nosi bejbam rabla pokauat kak bos skrbela zanj

Samo on je moral

Enakopravnost pa to
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Meizu ::

A ti pa nosi bejbam rabla pokauat kak bos skrbela zanj


Točno to sem tudi jaz mozgal glihkar, uni tam mogu predavat o taborniških veščinah, tale pa po spajih in večerjice. :))

gruntfürmich ::

feryz je izjavil:

Ja, v modernem svetu moraš na forumih spraševati tujce, da ti svetujejo, kaj ti paše in kaj narediti, da ti bo fajn.

tudi ti visiš obilo tu gor in bereš mnenja drugih in drugim talaš mnenja; kar se vprašanj tiče. tako da si ti čisto isti kot ti 'mladci ki ne vedno nič'.
samo dojameš tega ne, ker misliš da je fantovščina tako retardirano pijančevanje in da za to ni treba po forumih spraševati.;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Endivja ::

Feryz je bogatun, ki vozi zafiro z vso opremo v galaksiji. Ima čas, mi plebi ga nimamo. Ne sežeš mu do gležnjev .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

feryz ::

Sem eden redkih tukaj, ki svoj denar zapravlja na tem forumu.
Ostali ga drugim kradete.

gruntfürmich ::

ni problem tvoj denar, ampak tvoja neumnost.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Senior Dev ::

Feryz je lani prodal za 6 mio Bitcoina. Koliko pa ti?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gruntfürmich ::

Senior Dev je izjavil:

Feryz je lani prodal za 6 mio Bitcoina. Koliko pa ti?

bebček, še enkrat preberi moj zgornji post. če ne dojameš, to ponavljaj do konca življenja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

feryz ::

Jaz dilam otipljive stvari, ne kojne. Sem jih sicer nekaj naminiral okrog leta 2011, ampak so šli v nepovrat s formatom računalnika. Ne bom umrl zaradi tega.


No, kaj je zdaj s fantovščino?
Ko sem bil jaz mulc, še v prejšnjem stoletju, smo štartali v petek po šihtu in prišli k sebi v nedeljo zvečer ali ponedeljek zjutraj.
Vmes se je pilo in žrlo, klatilo naokrog in podobno. Diskač je bil itak v vsaki drugi hiši. Ko so se zaprli, smo pa do Portoroža skočili na kofe.
Brez mučenj ženina in podobno. Če ne upoštevamo, da smo med seanso, v nedeljo zjutraj, ponavadi kakšno plato pomagali zabetonirati. In sebe tudi, če se je dalo še bolj.

Endivja ::

Kaj pa železnice ste tud kaj gradili? Z golimi rokami zgoraj brez?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

Miki N ::

Jebemti jaz ne bi nikoli hodil na fantovščine, kjer se ga nažiga in betonira temeljne plošče hkrati - hitro pade kaka "jackass" ideja z betonom in nesreča je tu.

MIHAc27 ::

Nisem imel niti hotel fantovščine, moja ni imela dekliščine... tudi baby shower in podobne ameriške traparije preskočimo. Ne rečem nič čez dokazovanja ženina, ko pride po nevesto, da jo je vreden (da malo seka in podobno). Tudi mene niso kar spustili v hišo. Pač malo heca mora bit.
Če bi sam kaj organiziral, bi bil to zabaven dan z fanti, kak escape room, bowling, laser tag, karting... nekaj v tem stilu.

Mato989 ::

MIHAc27 je izjavil:

Nisem imel niti hotel fantovščine, moja ni imela dekliščine... tudi baby shower in podobne ameriške traparije preskočimo. Ne rečem nič čez dokazovanja ženina, ko pride po nevesto, da jo je vreden (da malo seka in podobno). Tudi mene niso kar spustili v hišo. Pač malo heca mora bit.
Če bi sam kaj organiziral, bi bil to zabaven dan z fanti, kak escape room, bowling, laser tag, karting... nekaj v tem stilu.


Aja tiste gluposti da morš drva žagat in keširat za svojo nevesto kot kravo ali kuro je pa ok... pa neke blokade na cesti od vaških pijančkov ki si lastijo osebo?

Daj ne nabijaj... bruh na kubik
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fikus_ ::

Mato se vsajaš v stvari, ki ti niso všeč in to pametuješ drugim, kako je neumno, .... Meni je čisto ok "tradicija", zafrkancije, dobro druženje, dokler ni (samo) nalivanje z alkoholom do kome.
Samo enkrat se živi.

PS Dobro je, da vsak človek razmišlja nekoliko drugače, ne vsiljevat svojega mnenja vsem okrog sebe.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

c3p0 ::

Fantovščine, polivanja... bedarija. Mogoče je fun v early 20s, ko si še mlad in neumen.

MIHAc27 ::

Mato989 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Nisem imel niti hotel fantovščine, moja ni imela dekliščine... tudi baby shower in podobne ameriške traparije preskočimo. Ne rečem nič čez dokazovanja ženina, ko pride po nevesto, da jo je vreden (da malo seka in podobno). Tudi mene niso kar spustili v hišo. Pač malo heca mora bit.
Če bi sam kaj organiziral, bi bil to zabaven dan z fanti, kak escape room, bowling, laser tag, karting... nekaj v tem stilu.


Aja tiste gluposti da morš drva žagat in keširat za svojo nevesto kot kravo ali kuro je pa ok... pa neke blokade na cesti od vaških pijančkov ki si lastijo osebo?

Daj ne nabijaj... bruh na kubik

Sekanje me še ne moti.. pač malo ročnih spretnosti. Razne blokade, keširanje pa ne.

MIHAc27 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Nisem imel niti hotel fantovščine, moja ni imela dekliščine... tudi baby shower in podobne ameriške traparije preskočimo. Ne rečem nič čez dokazovanja ženina, ko pride po nevesto, da jo je vreden (da malo seka in podobno). Tudi mene niso kar spustili v hišo. Pač malo heca mora bit.
Če bi sam kaj organiziral, bi bil to zabaven dan z fanti, kak escape room, bowling, laser tag, karting... nekaj v tem stilu.


Aja tiste gluposti da morš drva žagat in keširat za svojo nevesto kot kravo ali kuro je pa ok... pa neke blokade na cesti od vaških pijančkov ki si lastijo osebo?

Daj ne nabijaj... bruh na kubik

Sekanje me še ne moti.. pač malo ročnih spretnosti. Razne blokade, keširanje pa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

gruntfürmich ::

MIHAc27 je izjavil:

Razne blokade, keširanje pa ne.

no, v principu so 'blokade' 'nenapovedane' oz domena lokalcev, ki jim sosednja vas predstavlja čisto nepoznan in čuden svet...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Sekanje me še ne moti.. pač malo ročnih spretnosti. Razne blokade, keširanje pa ne.


Ja ampak vprašaš se zakaj bi moral jaz žagat neka drva ali plačevat runde lokalnim pijančkom če je bejba rekla ja na poroko... kr nekaj, gluposti brez meja.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Tomaz33 ::

nosiyo je izjavil:

Kaj ste pa do zdaj počeli? Fantovščina bi naj bila namreč točno to - zadnji sproščeni trenutki s kolegi, zadnja zabava, podoživitev mladosti, ... Kaj počet je odvisno od vas. Enim so to kurbe, drugim pa nažiganje LoL ali Dote :D Če se do zdaj niste družili in zabavali, potem je tud fantovščina brezveze.

Točno tako!

Tudi vinska cesta zveni OK. Ali pa -če imate vsaj enega ki družbo gor drži- pohod do ene koče in tam druženje ali pa tridnevni pohod če ste bolj športni ali pa izlet v kako mesto v soseščini in tam malo odklopa v zabaviščnem parku(tematika po izboru družbe).
Dobro se imejte!

TheBlueOne ::

Mi gremo v manjsem krogu za en vikend tja kamor rad gre mladoporocenec. Pac izgovor, da dobimo vikend s starimi frendi. Nobenega glupega mucenja, nobenega pijancevanja itn.

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fantovščina

Oddelek: Loža
313490 (462) gruntfürmich
»

Organizacija fantovščine

Oddelek: Loža
166205 (5561) matobeli
»

Igre za fantovščino in dekliščino :)

Oddelek: Loža
3617616 (14819) 111111111111
»

Fantovščina/dekliščina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6314264 (9281) d4vid
»

Aspirin vs Lekadol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10453978 (35393) nikjozo

Več podobnih tem