» »

Fantovščina

Fantovščina

loliboli ::

Na poroki bom bratova priča, od mene je 6 let mlajši. Živiva na različnih koncih Slovenije (nobeden od naju v domačem kraju iz otroštva), vidiva se okrog 1x na mesec. Problem je, da nimam pojma, s kom (če sploh) mu naj pripravim fantovščino. Že v otroštvu sva imela razen par sosedov zaradi razlike v letih različno družbo, imava drugačne hobije, nič skupnega. Razumeva se drugače čisto OK. Ampak ne poznam nobenega človeka iz njegove sedanje družbe. Kak nasvet?

MIHAc27 ::

A mu rabiš pripravljat fantovščino? Jaz jo nisem imel in sem bil glede tega izjemno zadovoljen, ker to pač ni zame.
Tudi moja ni imela dekliščine.

Pa baby shower.... moramo res ves d**k od američanov skopirat (ki pa itak kopirajo od vsega ostalega sveta).

Anyways... vpraš brata a bi sploh imel fantovšino, pa koga bi on rad povabil a ne.... pol pa ti zorganiziraj če hočeš, da najdeš nekaj za počet, pa lokal in to.

kuall ::

niso ti američani krivi, če si asocialen. hehe mau za hec.

Phantomeye ::

loliboli je izjavil:

Na poroki bom bratova priča, od mene je 6 let mlajši. Živiva na različnih koncih Slovenije (nobeden od naju v domačem kraju iz otroštva), vidiva se okrog 1x na mesec. Problem je, da nimam pojma, s kom (če sploh) mu naj pripravim fantovščino. Že v otroštvu sva imela razen par sosedov zaradi razlike v letih različno družbo, imava drugačne hobije, nič skupnega. Razumeva se drugače čisto OK. Ampak ne poznam nobenega človeka iz njegove sedanje družbe. Kak nasvet?



če greš po poti fantovščine, ga vprašaj s kom se druži, mogoče te bodo kontaktirali oni, kaj veš. Jaz sem bil bratu priča, ampak za organizacijo fantovščine so bolj kot ne oni zrihtal. Brat je bil deloma vključen noter, jaz malo več.

Cupakabra123 ::

Lej vazn da so joske pa smetana pa bo :P

c3p0 ::

>> Lej vazn da so joske pa smetana pa bo :P

Pa ne neke nagravžne stripperke. Na eni fantovščini je počela z banano you-know-what, potem jo je pa moral jesti. *Gag*

Horas ::

c3p0 je počelo z njo you-know-what z olupkom in kondomom? potem ni problem če jo je pojedel :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

Obstoječe teme zate niso dovolj dobre?

Organizacija fantovščine

Igre za fantovščino in dekliščino :)
Še več je tega.

Neverjetno kaj vse lazi sem iz med over net.

Horas, se opravičujem za predlagan izbris, pomota na telefonu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Horas ::

hja predebeli prsti in ikone preblizu :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

c3p0 ::

Horas je izjavil:

c3p0 je počelo z njo you-know-what z olupkom in kondomom? potem ni problem če jo je pojedel :D


No & no. :)

Bud_Bundy ::

c3p0 je izjavil:

Horas je izjavil:

c3p0 je počelo z njo you-know-what z olupkom in kondomom? potem ni problem če jo je pojedel :D


No & no. :)


Tista banana je direkt za na ogenj, ne pa za jest:)

SmolWhale ::

o fuj, banana s smetano od včeraj in ščepec STD-jev.

Njami.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

večja verjetnost je, da ti je ženo včeraj kdo štemal, kot pa da je striperka dirty. To je samo job. :))

c3p0 ::

SmolWhale je izjavil:

o fuj, banana s smetano od včeraj in ščepec STD-jev.

Njami.


Pa še taka, recimo lepše "past her prime" je bila, precej operirana, predstava rutina, brez duše, ob strani nek steroidar v suitu, če bi se je kdo preveč dotikal (no chance). Manjkal je le še donkey show.

Miki N ::

No saj to je ena prednost teh woke časov - zdaj bodo fantje kar sami stripali na svojih fantovščinah, da ne bo preveč transfobno in patriarhalno.

Z znatnimi prihranki pri najemu striperk!



Drugače pa brez heca.. fantovščina.. ena "tradicija", ki noče izumreti, čeprav bolje, da bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

donvito ::

En kup ene pijače, ženina(in tudi drugi se ga napokajo) opijejo do nezavesti, nosit mora križ in take bedne fore, nekateri pripeljejo tudi plesalko, da popestri večer, recimo v tem stilu. Drugi dan pa glavobol. :P

D3m ::

Za fantovščino smo šli na bowling.

v easy.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TheBlueOne ::

Miki N je izjavil:

No saj to je ena prednost teh woke časov - zdaj bodo fantje kar sami stripali na svojih fantovščinah, da ne bo preveč transfobno in patriarhalno.

Z znatnimi prihranki pri najemu striperk!



Drugače pa brez heca.. fantovščina.. ena "tradicija", ki noče izumreti, čeprav bolje, da bi.


Edini problem bo, da bos narocil striperko prisel pa bo tip, ki se deklarira kot zenka.

Dokler je dosti alkoholikov, ki potrebujejo neko druzbeno dovoljenje, da se ga ubijejo, bos imel te obicaje.

endelin ::

Kok so sploh cene striperk za tak najem? Takih v "prime"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Eduardo ::

Da recikliram temo. Iščem ideje za fantovščino, ki je za malo "čudnega" tipa. Minimalno ljudi, more biti kaj za početi, brez pijače ali drog, ker to ga ne zanima, za en vikend. Ideje? Prosim hvala. Zelo hvala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eduardo ()

Anney ::

Petek Woop park, pa se naskačte, pa galerija v lublan, sobota kino in turistični ogled lublane, v nedeljo pa z gondolo na grad, vmes pa kaj pojeste v butičnih restavracijah zmajčkovega mesta, seveda ob soku. Spite pa v Slonu, če je čuden pa v Continentalu.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Eduardo ::

A to je kao insinuacija, da če ga ne piješ potem je nujno slabo? Malo žalostno. Zate @Anney. Popivanja ni, ker je tip in večina družbe spoznala, da se ga napiti nima smisla. Pa to ni nekdo, ki ni dal skozi te otročjarije, samo je v letih, kjer mu je bolj zanimivo kaj bolj zanimivega. Pa družba je taka, da ni treba biti pijan, da je super. Zato pa sprašujem za ideje. Jaz sem bolj razmišlajl iti kam na lov, če je kje organizirano ali pa kaj v tem smislu. Lahko tujina.

delavec44 ::

Saj s predlogom @Anney ni nič narobe. Pač vidiš kar hočeš videti.

Drugače pa najemite jadrnico pa pejte jadrat. Če nima noben izpita, vzamete še kapitana. Tam je še priporočljivo, da ni pijače.

Zgodovina sprememb…

bemfa ::

To pol ni fantovščina. Na woop pa jest bojo lahko hodli tudi ko bo poročen. Fantovščina bi naj bila slovo od kolegov in samskega življenja. Samo danes je to zgubilo svoj pomen, ker so vsi najprej 10 let v zvezi in že davno več niso samski, ko se poročajo. Išči ideje v smislu 'kaj počnete zdaj, ko pol več ne bote mogli oz. boste bolj poredko'. Iskat ideje na forumu nima smisla, ker bo to vaša zabava. Razen če mislite povabit pol slo-techa zraven.

PovemVfaco ::

Tte fantovščine kr žalosntno zvenijo, jaz grem včasih na kako dekliščino kak evro zaslužit in moram rečt, da babe dobr vejo, kaj hočejo, cunje mam vedno čist raztrgane, če bi se z tremi levi fajtal v kletki bi verjetno prišel manj zdelan domov, za naslednja dva dni potem odpovem vse zmenke.

c3p0 ::

A to se našemiš v klošarja in od ženske družbe izsiljuješ "za sendvič"?

Miki N ::

Nisem vedel, da je Faćo stripper ... :|

Mogoče pa je čas, da dobi Slotech svojo lastno Ćip'n'dejls skupino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:

A to se našemiš v klošarja in od ženske družbe izsiljuješ "za sendvič"?


Blizu, babe mene izsiljujejo za liziko, domov pa pridem raztrgan ko klošar.

PovemVfaco ::

Miki N je izjavil:

Nisem vedel, da je Faćo stripper ... :|


Ma kak striper, pice dostavljam, pa me zamenjujejo skoz. Sami perverzneži še na slo-techu.

Zgodovina sprememb…

Eduardo ::

bemfa je izjavil:

To pol ni fantovščina. Na woop pa jest bojo lahko hodli tudi ko bo poročen. Fantovščina bi naj bila slovo od kolegov in samskega življenja. Samo danes je to zgubilo svoj pomen, ker so vsi najprej 10 let v zvezi in že davno več niso samski, ko se poročajo. Išči ideje v smislu 'kaj počnete zdaj, ko pol več ne bote mogli oz. boste bolj poredko'. Iskat ideje na forumu nima smisla, ker bo to vaša zabava. Razen če mislite povabit pol slo-techa zraven.


Zakaj nima smisla iskati idej tu? Zakaj pa ne bi pretuhtal tudi kaj novega, kar pravtako "ne bo možno" ali pa bo težko izvedljivo. Je pa v tem fora, da je to ena redkih šanš, ko se nihče ne pritožuje če gremo kam za vikend. Zato pa je drugače. Običajno nimamo časa, posebej pa nima časa tip za katerega je fantovščina.

Napiti se ga pa je menda možno vedno. Poročenih alkoholoikov ne manjka.

PacificBlue ::

Z vlakom do Maribora in nato peš čez Pohorje. Koč je gor dovolj, zaradi mene se ga lahk tudi napijete:>

gruntfürmich ::

bemfa je izjavil:

Fantovščina bi naj bila slovo od kolegov in samskega življenja. Samo danes je to zgubilo svoj pomen...

malo si poglej čemu je fantovščina služila zgodovinsko.
in ne, zgodovine niso pisali alkoholični slovenčki zadnjih 100 let, kot si to v rovtah predstavljate...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fantovščina, kam in kaj početi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
777634 (4903) TheBlueOne
»

Organizacija fantovščine

Oddelek: Loža
166074 (5430) matobeli
»

Igre za fantovščino in dekliščino :)

Oddelek: Loža
3617336 (14539) 111111111111
»

Fantovščina/dekliščina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6314112 (9129) d4vid

Sredstva za omamljanje :)

Oddelek: Loža
295631 (4991) Stepni Volk

Več podobnih tem