» »

Fantovščina, kam in kaj početi?

Fantovščina, kam in kaj početi?

«
1
2

vidko54 ::

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?

Groot ::

Karting, streljanje (pri nas najbrž težko izvedljivo, v Beogradu brez problema streljaš s kalašniki in vsem podobnim), itd.

mr_chai ::

Ne vem kolk ste zahojeni, ampak lahko se naročite pri temu stricu



Ste pa res geeki, da si nočte privoščit ene striptizete ali pa mu plačati prostitutko...

Aja, ker boste pa samo štirje. Pol pa poglej za kakšen zipline ali kaj podobnega. Ali sankanje če je kje še kaj snega v gorah.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

132932 ::

- Na kriz privezat z variacijami, slabo pritrditi kriz blizu reke, da pade s krizem vred v reko. Se ga iti vmes nazgati vmes pa se pozabi nanj, da je celo noc na mrazu,...
- Purpen v pancarje, da gre v zakon s podkolensko amputacijo obeh nog
...

Mah vprasajte kaksnega skofjelocana ali pa koga v kaksni drugi globoko klerikalni obcini, vam bo razlozil, kako mu narediti dan nepozaben. /s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

vidko54 ::

mr_chai je izjavil:

Ne vem kolk ste zahojeni, ampak lahko se naročite pri temu stricu



Ste pa res geeki, da si nočte privoščit ene striptizete ali pa mu plačati prostitutko...

Aja, ker boste pa samo štirje. Pol pa poglej za kakšen zipline ali kaj podobnega. Ali sankanje če je kje še kaj snega v gorah.

Uh, no tolk zahojen pa nisem. Bom malce pogledal za zipline, mogoče clo Bungee, da se userje pred poroko.

japapajade ::

vsedete se v avto in odpeljete v Gradec:

https://lg126.at/

pero50 ::

Če ste iz vasi in ga poznajo sosedje naredite najprej "sceno" da ga nekam zaprete, privežete in obiščete vas in sosede, potem pa greste nekam v civilizacijo od gostilne do gostilne vmes pa prodaja razno šaro s katero si teoretično financirate fantovščino. Na koncu mu itak daste ta denar.

V kolikor ste iz mesta oziroma okolice mest, kjer so ljudje zahojeni pa tega ne počnite, ker izpade hudo bedno, ker se te ljudje ogibajo kot gobavca s kugo.

Sicer pa kak piknik plac, kjer lahko športate in imate kakšne aktivnosti, če bo pa zvečer kakšna žurka kje pa greste tja, ali pa najamete avtobus in greste na kakšno vinsko pot (če je to aktualno spomladi), ali izlet na drug konec Slovenije

Najet kurbe za na fantovščino je pa pomojem najbolj primitvna zadeva, kar se jo lahko kdo spomni. Postavite se v vlogo neveste oz v obratno vlogo.

Miki N ::

Problem fantovščin je alko.

Koliko je bilo že samo črnih kronik ko so nesojenega ženina kje pozabili, pohabili .. nekaj jih je utonilo, zmrznilo, zbil avto sredi noči ko mačka. Potem so bile zgodbe ko so zabluzili s kurbami...

.. ampak to je zgolj vrh ledene gore, stvari ki si jih folk še upa povedati. Kaj veš koliko je bilo še zgodb, kjer je mrtvo pijan pušil kurac ali so ga naguzili - mogoče bolje da nikoli ne izvemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

132932 ::

pero50 je izjavil:

Če ste iz vasi in ga poznajo sosedje naredite najprej "sceno" da ga nekam zaprete, privežete in obiščete vas in sosede, potem pa greste nekam v civilizacijo od gostilne do gostilne vmes pa prodaja razno šaro s katero si teoretično financirate fantovščino. Na koncu mu itak daste ta denar.

V kolikor ste iz mesta oziroma okolice mest, kjer so ljudje zahojeni pa tega ne počnite, ker izpade hudo bedno, ker se te ljudje ogibajo kot gobavca s kugo.


Fantovscina, sploh drkanje z neumnostmi je zahojena navada, tako, da je jasno, zakaj se te ljudje v mestu izogibajo. Pac naj kmecke sege in zblojeni obicaji ostanejo tja kamor spadajo - na kmetih.

ales85 ::

pero50 je izjavil:

V kolikor ste iz mesta oziroma okolice mest, kjer so ljudje zahojeni pa tega ne počnite, ker izpade hudo bedno, ker se te ljudje ogibajo kot gobavca s kugo.

Mislim, da si tole malo obrnil...

vidko54 ::

pero50 je izjavil:

Če ste iz vasi in ga poznajo sosedje naredite najprej "sceno" da ga nekam zaprete, privežete in obiščete vas in sosede, potem pa greste nekam v civilizacijo od gostilne do gostilne vmes pa prodaja razno šaro s katero si teoretično financirate fantovščino. Na koncu mu itak daste ta denar.

V kolikor ste iz mesta oziroma okolice mest, kjer so ljudje zahojeni pa tega ne počnite, ker izpade hudo bedno, ker se te ljudje ogibajo kot gobavca s kugo.

Sicer pa kak piknik plac, kjer lahko športate in imate kakšne aktivnosti, če bo pa zvečer kakšna žurka kje pa greste tja, ali pa najamete avtobus in greste na kakšno vinsko pot (če je to aktualno spomladi), ali izlet na drug konec Slovenije

Najet kurbe za na fantovščino je pa pomojem najbolj primitvna zadeva, kar se jo lahko kdo spomni. Postavite se v vlogo neveste oz v obratno vlogo.

Sicer izhajam iz vasi, tako kot ženin, ampak oba živiva v Ljubljani in so nama takšne ideje, da prodajam šaro bedne že na vasi, kaj šele v LJ. Ali pa kakšna vožnja na prikolici s harmoniko in pijanimi ljudmi, to odpade. Sem bolj za sofisticirane stvari. Dobra ideja je tudi ta vinska pot, recimo Marezige mi pridejo na misel.

asdf_jklc ::

132932 je izjavil:

Fantovscina, sploh drkanje z neumnostmi je zahojena navada, tako, da je jasno, zakaj se te ljudje v mestu izogibajo. Pac naj kmecke sege in zblojeni obicaji ostanejo tja kamor spadajo - na kmetih.

Podpis, 50.000x. To je razlog, da sem se jaz poročil v tujini. Zakaj bi mogu met neke glupe bedarije, ala fantovščina in podobne fore, če mi do tega ni? Podobna praksa so še okrogle obletnice, kjer je treba uničevat domove, lepit avtomobile in podobne neotesanosti.

nosiyo ::

Kaj ste pa do zdaj počeli? Fantovščina bi naj bila namreč točno to - zadnji sproščeni trenutki s kolegi, zadnja zabava, podoživitev mladosti, ... Kaj počet je odvisno od vas. Enim so to kurbe, drugim pa nažiganje LoL ali Dote :D Če se do zdaj niste družili in zabavali, potem je tud fantovščina brezveze.

pero50 ::

Seveda sem obrnil. Ženske so nabrale 30€ v Ljubljani in Bledu s prodajo piškotov, moški pa smo nabrali 950€ s prodajo kosovnih odpadkov na podeželju v cca treh urah in ljudje so se odpeljali nasmejani in če jim to ne bi bilo po godu tudi nebi dajali 10-20€ v kaso.

In če nekoga nekam simbolično zapreš, da bo videl kako je v zakonu, ko ti žena omejuje svobodo smo pač zahojeni kmetje. Zahojena sta vidva, ki nista zmožna sprejeti joka na ta račun. Nismo več 30 let nazaj, ko je bilo na fantovščini največje vprašanje ali bo ženin preživel.

Likalnik ::

tudi meni so teli "pijanski običaji" bolj mimo...da se 10 tipov nagoni in hodijo po Portorožu/Bledu in težijo mimoidočim in fehtajo za denar...ne hvala..

je že bolje v krogu prijateljev v kakšni koči ali kje kaj dobrega pojesti, popiti...se podružiti, kaj novega si zaupati itd....če imaš ob sebi dobre prijatelje ne rabiš veliko, da je zabava super

mogoče sem pa samo jaz že prestar za to in, če bi si ženil pri 22 letih bi mi bila kurba in teženje folku po mestu najboljši dogodek ever...kaj pa vem.

fikus_ ::

Če vas bo malo, potem je kakšen zipline, bunge jumping, paintball, skok s padalom fajn zadeva, potem pa še malo kje posedite in obujate spomine na mladost in zadnji podvig.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

PacificBlue ::

Za obujanje kasnejsih spominov na fantovscino je imo dobra ideja vikend izlet v tujino, kaksna evropska prestolnica, morda bolj sredozemlje..Barcelona, Lizbona..itd . Pa se tam sprostite v miru.
Bungie jumpingi pa te klasicne zadeve so men malo mimo..Pa to traja sam en dan ali noc. No ne vem vsaj jaz bi za kaj takega mal vec raskiral:)

132932 ::

pero50 je izjavil:

Seveda sem obrnil. Ženske so nabrale 30EUR v Ljubljani in Bledu s prodajo piškotov, moški pa smo nabrali 950EUR s prodajo kosovnih odpadkov na podeželju v cca treh urah in ljudje so se odpeljali nasmejani in če jim to ne bi bilo po godu tudi nebi dajali 10-20EUR v kaso.

In če nekoga nekam simbolično zapreš, da bo videl kako je v zakonu, ko ti žena omejuje svobodo smo pač zahojeni kmetje. Zahojena sta vidva, ki nista zmožna sprejeti joka na ta račun. Nismo več 30 let nazaj, ko je bilo na fantovščini največje vprašanje ali bo ženin preživel.


Kot receno, se enkrat: zahojen kmecki obicaj, ki se zdi "fini" samo ljudem na vasi.

Da sploh ne omenjam, da je poroka enako zahojen obicaj, ki k sreci izumira. Mimogrede, na prostitutke se pa med fantovscino hodi, da fant sploh ve, kaj poceti na porocni noci (se ena zahojenost), ker, swo ubogi revezi to lahko izvedeli samo od zupnika (/s) ali ce si je nasel kaksno ovcko in ji zadnje noge zataknil za skornje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

xseki ::

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?

Za začetek lahko razmislita o športnih dejavnostih, ki jih imata oba rada, kot sta na primer golf ali tenis. Lahko gresta tudi na adrenalinsko doživetje, kot je zip line, paintball ali plezanje na umetni steni. Če si bolj umirjen tip, lahko oba obiščeta nekaj znamenitosti ali kulturnih prireditev v mestu.

Druga možnost je, da si ogledata nekaj izven običajnega, kot na primer obisk muzeja ali umetniške galerije. Prav tako lahko oba preživita dan v naravi s pohodom ali kampiranjem.

132932 ::

xseki je izjavil:

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?

Za začetek lahko razmislita o športnih dejavnostih, ki jih imata oba rada, kot sta na primer golf ali tenis. Lahko gresta tudi na adrenalinsko doživetje, kot je zip line, paintball ali plezanje na umetni steni. Če si bolj umirjen tip, lahko oba obiščeta nekaj znamenitosti ali kulturnih prireditev v mestu.

Druga možnost je, da si ogledata nekaj izven običajnega, kot na primer obisk muzeja ali umetniške galerije. Prav tako lahko oba preživita dan v naravi s pohodom ali kampiranjem.


In tole je dokaz, da k sreci tudi fantovscina izumira, nekateri sploh ne vedo vec kaj to sploh je.

vidko54 ::

xseki je izjavil:

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?

Za začetek lahko razmislita o športnih dejavnostih, ki jih imata oba rada, kot sta na primer golf ali tenis. Lahko gresta tudi na adrenalinsko doživetje, kot je zip line, paintball ali plezanje na umetni steni. Če si bolj umirjen tip, lahko oba obiščeta nekaj znamenitosti ali kulturnih prireditev v mestu.

Druga možnost je, da si ogledata nekaj izven običajnega, kot na primer obisk muzeja ali umetniške galerije. Prav tako lahko oba preživita dan v naravi s pohodom ali kampiranjem.


Verjetno bodo nekakšne športne aktivnosti v igri, definitivno zvečer neko zelo dobro vino(malo se ga moreš napit, ampak vsaj kvalitetno), malo zajebancije, kakšne igre, ki potem izvabijo smeh zaradi internih for itd. Verjetno bomo 4je in bom poizkusil zafilat dan z raznoraznimi aktivnostmi.

Miki N ::

NAČRT:

vidko54 je izjavil:


Verjetno bodo nekakšne športne aktivnosti v igri, definitivno zvečer neko zelo dobro vino(malo se ga moreš napit, ampak vsaj kvalitetno), malo zajebancije, kakšne igre, ki potem izvabijo smeh zaradi internih for itd. Verjetno bomo 4je in bom poizkusil zafilat dan z raznoraznimi aktivnostmi.



REALIZACIJA:

ales85 ::

pero50 je izjavil:

In če nekoga nekam simbolično zapreš, da bo videl kako je v zakonu, ko ti žena omejuje svobodo smo pač zahojeni kmetje.

No, vsaj nekaj si povedal. Zdaj je že bolj jasno kam pes taco moli.

Sparkxl ::

Jaz bi vam priporočal en vikend izven države, ker drugače bo to samo en geek večer več, pa še pod pritiskom bote da mora bit nekaj posebnega.
Sam sem bil recimo na fantovščinah v banja luki, bratislavi in budimpešti. Tista v bratislavi je bila res perverzna, ostale v mejah normale in imeli smo se zelo fino

njyngs ::

oldschool LAN party + alkohol
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

fur80 ::

Miki N je izjavil:

Problem fantovščin je alko.

Koliko je bilo že samo črnih kronik ko so nesojenega ženina kje pozabili, pohabili .. nekaj jih je utonilo, zmrznilo, zbil avto sredi noči ko mačka. Potem so bile zgodbe ko so zabluzili s kurbami...

.. ampak to je zgolj vrh ledene gore, stvari ki si jih folk še upa povedati. Kaj veš koliko je bilo še zgodb, kjer je mrtvo pijan pušil kurac ali so ga naguzili - mogoče bolje da nikoli ne izvemo.


Ti maš neke čudne prijatelje, mogoče je res bolje potem, da si nabavite prostitutke! :D

Drugače pa ne nora fantovščina mogoče kako kepanje, sankanje, kino, escape room, obisk nedeljske maše, če ste malo nori mogoče kak pravi čaj, kako kofeinsko kavo,.. preberite kako knjigo in debatirajte o njej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

gruntfürmich ::

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?

pa ti je rekel da bi sploh rad imel fantovščino?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PacificBlue ::

Drugače pa ne nora fantovščina mogoče kako kepanje, sankanje, kino, escape room, obisk nedeljske maše, če ste malo nori mogoče kak pravi čaj, kako kofeinsko kavo,.. preberite kako knjigo in debatirajte o njej.


lol, kaj ste ze cist pozesceni?

Imate tolk dolgocasno zivljenje?

vidko54 ::

PacificBlue je izjavil:

Drugače pa ne nora fantovščina mogoče kako kepanje, sankanje, kino, escape room, obisk nedeljske maše, če ste malo nori mogoče kak pravi čaj, kako kofeinsko kavo,.. preberite kako knjigo in debatirajte o njej.


lol, kaj ste ze cist pozesceni?

Imate tolk dolgocasno zivljenje?


Tole je bil sarkazem, če ga nisi začutil :D

PacificBlue ::

Nisem zjutraj vklopil sarkazm detektorja.. Evo, zdaj sem ga dal na ON.:D

Zgodovina sprememb…

vidko54 ::

gruntfürmich je izjavil:

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?

pa ti je rekel da bi sploh rad imel fantovščino?


Ma saj zato, ne bo to zdej neka fantovščina v pravem pomenu, ampak ker je tradicija, bom pač naredil. Pa recimo temu druženje namesto fantovščina potem. Sepravi on bi imel fantovščino, ampak ne v "pravem" pomenu besede, kot eni tu navajajo.

fur80 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Problem fantovščin je alko.

Koliko je bilo že samo črnih kronik ko so nesojenega ženina kje pozabili, pohabili .. nekaj jih je utonilo, zmrznilo, zbil avto sredi noči ko mačka. Potem so bile zgodbe ko so zabluzili s kurbami...

.. ampak to je zgolj vrh ledene gore, stvari ki si jih folk še upa povedati. Kaj veš koliko je bilo še zgodb, kjer je mrtvo pijan pušil kurac ali so ga naguzili - mogoče bolje da nikoli ne izvemo.


Ti maš neke čudne prijatelje, mogoče je res bolje potem, da si nabavite prostitutke! :D

Drugače pa ne nora fantovščina mogoče kako kepanje, sankanje, kino, escape room, obisk nedeljske maše, če ste malo nori mogoče kak pravi čaj, kako kofeinsko kavo,.. preberite kako knjigo in debatirajte o njej.

Tako nori in brez kontrole nismo, za kaj nas pa imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vidko54 ()

gruntfürmich ::

vidko54 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

vidko54 je izjavil:

Živjo,
prvič sem v vlogi priče, kolega, ki se pa poroči, pa nima rad ravno gužve in množice ljudi(paradoks, vem :D )oziroma ima zelo kratek seznam kolegov, še manjši pa krog prijateljev, ki vključuje mene in mogoče še enega. Torej, moje vprašanje je, kako zapolniti dan in se zabavati?
Ne, nočem striptizet in takšnega klišeja, ampak nek zaresen good time. any suggestions?

pa ti je rekel da bi sploh rad imel fantovščino?


Ma saj zato, ne bo to zdej neka fantovščina v pravem pomenu, ampak ker je tradicija, bom pač naredil. Pa recimo temu druženje namesto fantovščina potem. Sepravi on bi imel fantovščino, ampak ne v "pravem" pomenu besede, kot eni tu navajajo.

ker naprimer jst sem se preteklo poletje poročil, in nisem želel imeti nobene fantovščine. in sem to tudi jasno rekel priči. pa tudi nisem imel časa za karkoli dan pred poroko, ker sva sama organizirala poroko pa še slikanje sva imela zjutraj na dan poroke. pa če bi mi že kaj organiziral, sploh ne bi šel na to. in tudi doma nisem bil pred poroko, ampak v tistem gostišču kjer sem se nato poročil.
tako da se dobro pozanimaj če kaj pričakuje.

če pogledam moj dan pred poroko, sem imel zvečer malo časa za oddih. takrat sem si privoščil malo kopanja v bazenu in kratek oddih na ležalniku na terasi.
tisto urico bi si zaželel recimo kakšenga dobrega šampanjca. pa čisto nič več.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Moderne fantovščine se seveda dogajajo 1 teden prej. Odkar se ne poročamo več pri 23 telo pač rabi malo več kot 5h da je funkcionalno.

1. najameš ali sposodiš kombi oziroma enoprostorc in dobiš šoferja(znanec, sorodnik, sorojenec...)
2. spanje, kočic za oddajo je miljon, lahko je tudi kakšna hribovska koča do katere je dovolj enostavna pot da prideš do gor po štirih
3. aktivnosti, kulinarične (vinska pot, čevapi, oddojk, mišelin restavracija, odvisno od denarja in družbe), športne (airsoft, paintball, zipline, escape room, lan party-mrbit maš kje kakšen VR room, gokart, bowling, biljard)
4 Lahko tud najamete privat spa sobo notr date projektor in med pitjem pira v jakuziju nažigate mortal combat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Mato989 ::

fantovščina je samo še en glup izgovor za zapravljanje denarja, kot baby shower, valentinovo, materinski dan, dan mučenikov... to vse je za pobruhat ker smao igra na noto kapitalizma in zapravljanja denarja in delanja smeti...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

Tud hoja izven stanovanja je samo šen glup izgovor in delanje smeti.

Aja, sej tega tud ne prakticiraš. Priden

Glugy ::

Sej fantovščina ni obvezna stvar. Pač zabavate se kot se bi normalno pa je. Ni treba zganjat evforije da boste nevem kaj zamudil če ne boste x ali y uvrstil med dogajanje.

Sparkxl ::

Mato989 je izjavil:

fantovščina je samo še en glup izgovor za zapravljanje denarja, kot baby shower, valentinovo, materinski dan, dan mučenikov... to vse je za pobruhat ker smao igra na noto kapitalizma in zapravljanja denarja in delanja smeti...


Ne, temu se reče življenje. In imam rajši take "glupe izgovore", kot pa da delam od doma, kjer ne delam nič in cele dneve dobesedno živim na slo techu.

Senior Dev ::

Brez bruhanja ni dobre fantovščine. Če bruha več kot 50% udeležencev, je bila vrei čaga.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

fantovščina je samo še en glup izgovor za zapravljanje denarja, kot baby shower, valentinovo, materinski dan, dan mučenikov... to vse je za pobruhat ker smao igra na noto kapitalizma in zapravljanja denarja in delanja smeti...


Mi smo mojega bratranca oblekli v pink pajkice, mu zadaj naredili angelska krila, ter ga postavili pred trgovski center, kjer je ljudjem pomagal voziti vozičke do avta, ter jim zložil potem v avto stvari, tisti ki so hoteli to so mu tudi seveda nekaj plačali, če ne druga vsaj tisti denar od vozička. Ko je nabral za 6 packa je letel v trgovino in nam izročil pijačo. Seveda smeha polna skleda, pa še pili smo zastonj! ;)
Če je tip neki mehkužen in ni zahece, potem tako brezveze, da se poroči, ker ga bo ženska tako odjebla za par let! ;) Zato mi je tudi smešno, da se fant poroči, pa ne gre nikamor in nima prijateljev? :D hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

FireSnake ::

mr_chai je izjavil:


Ste pa res geeki, da si nočte privoščit ene striptizete ali pa mu plačati prostitutko


Cipe so za zgube, ki ga ne morejo namočiti.
Zaradi cip je že bilo tako, da se kdo kasneje zaradi tega ni poročil.
Ta dečko bi se rad pa poročil. Ti nisi na isti valovni dolžini, ker ne veš kaj je to resna zveza.


Sicer pa: zakaj obstoječe teme niso dovolj dobre?
Organizacija fantovščine

Igre za fantovščino in dekliščino :)

Fantovščina/dekliščina

Fantovščina
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mato989 ::

fur80 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fantovščina je samo še en glup izgovor za zapravljanje denarja, kot baby shower, valentinovo, materinski dan, dan mučenikov... to vse je za pobruhat ker smao igra na noto kapitalizma in zapravljanja denarja in delanja smeti...


Mi smo mojega bratranca oblekli v pink pajkice, mu zadaj naredili angelska krila, ter ga postavili pred trgovski center, kjer je ljudjem pomagal voziti vozičke do avta, ter jim zložil potem v avto stvari, tisti ki so hoteli to so mu tudi seveda nekaj plačali, če ne druga vsaj tisti denar od vozička. Ko je nabral za 6 packa je letel v trgovino in nam izročil pijačo. Seveda smeha polna skleda, pa še pili smo zastonj! ;)
Če je tip neki mehkužen in ni zahece, potem tako brezveze, da se poroči, ker ga bo ženska tako odjebla za par let! ;) Zato mi je tudi smešno, da se fant poroči, pa ne gre nikamor in nima prijateljev? :D hehe



Jap maš prav, PRAVI MOŠKI pred izumom fantovbščine v pradavnini praktično ni bilo, so bile samo "pičke" ker niso dale roza pajkic gor ipd...

Kot pravim, glupa fora za potrošništvo ki dela na koncu iz moških opice... in to v slabem pomenu besede opica... kot vsi ostali kvazi prazniki ki nam probajo v podzavest vpičit da moramo nekaj podarit partnerju, mami, očetu itd... skratka potrošniško kapitalistični debilizem zapravljanja in smetenja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

fantovščina za 4 je bol tak, kam gremo žurat ta vikend.

na kratko, sosed je po celodnevnem pikniku 12 postaj nosil konkreten lesen križ, večinoma v breg do hiše svoje bodoče. pri vsaki postaji je seveda dobil 2 deci. tam smo ga pustili v oskrbi* bodoče in šli naprej žurat. blo pa nas je 50+ pa trajalo je 24+ :D

*je bilo vnaprej zmenjeno da bo ostal tam :P

Mato989 ::

Baja je izjavil:

fantovščina za 4 je bol tak, kam gremo žurat ta vikend.

na kratko, sosed je po celodnevnem pikniku 12 postaj nosil konkreten lesen križ, večinoma v breg do hiše svoje bodoče. pri vsaki postaji je seveda dobil 2 deci. tam smo ga pustili v oskrbi* bodoče in šli naprej žurat. blo pa nas je 50+ pa trajalo je 24+ :D

*je bilo vnaprej zmenjeno da bo ostal tam :P



haha, da bi meni za fantovščino nardili trpljenje odjebem take prijatle s poroke :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

Mato989 je izjavil:

Baja je izjavil:

fantovščina za 4 je bol tak, kam gremo žurat ta vikend.

na kratko, sosed je po celodnevnem pikniku 12 postaj nosil konkreten lesen križ, večinoma v breg do hiše svoje bodoče. pri vsaki postaji je seveda dobil 2 deci. tam smo ga pustili v oskrbi* bodoče in šli naprej žurat. blo pa nas je 50+ pa trajalo je 24+ :D

*je bilo vnaprej zmenjeno da bo ostal tam :P



haha, da bi meni za fantovščino nardili trpljenje odjebem take prijatle s poroke :D


ta še je bla vredu :) kolega so zvezali na križ in ko so ga hoteli dvigniti so ugotovli da rabi stopničko pod nogami. ni problema, kocka lesa pa par cvekov z zadnje strani. no, naslednjih par dni je bolj težko na peto stopjo :/

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fantovščina je samo še en glup izgovor za zapravljanje denarja, kot baby shower, valentinovo, materinski dan, dan mučenikov... to vse je za pobruhat ker smao igra na noto kapitalizma in zapravljanja denarja in delanja smeti...


Mi smo mojega bratranca oblekli v pink pajkice, mu zadaj naredili angelska krila, ter ga postavili pred trgovski center, kjer je ljudjem pomagal voziti vozičke do avta, ter jim zložil potem v avto stvari, tisti ki so hoteli to so mu tudi seveda nekaj plačali, če ne druga vsaj tisti denar od vozička. Ko je nabral za 6 packa je letel v trgovino in nam izročil pijačo. Seveda smeha polna skleda, pa še pili smo zastonj! ;)
Če je tip neki mehkužen in ni zahece, potem tako brezveze, da se poroči, ker ga bo ženska tako odjebla za par let! ;) Zato mi je tudi smešno, da se fant poroči, pa ne gre nikamor in nima prijateljev? :D hehe



Jap maš prav, PRAVI MOŠKI pred izumom fantovbščine v pradavnini praktično ni bilo, so bile samo "pičke" ker niso dale roza pajkic gor ipd...

Kot pravim, glupa fora za potrošništvo ki dela na koncu iz moških opice... in to v slabem pomenu besede opica... kot vsi ostali kvazi prazniki ki nam probajo v podzavest vpičit da moramo nekaj podarit partnerju, mami, očetu itd... skratka potrošniško kapitalistični debilizem zapravljanja in smetenja...


Torej kam in kaj, brez denarja. A nismo v kapitalizmu? Kaj pa ni fora potrošništva? :D Če te že tukaj ženska ne spusti na fantovščino potem veš, da si bos do konca življenja. Kaj pa je lepšega, kot pa se smejati s prijatelji, vredno vsakega $$$. Torej ti sedaj živiš, brez da trošiš, ker je to sedaj kao in? Fora potrošništva, da boš čimveč prišparal za smrt in dal drugemu da to potroši? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Mato989 ::

Torej kam in kaj, brez denarja. A nismo v kapitalizmu? Kaj pa ni fora potrošništva? :D Če te že tukaj ženska ne spusti na fantovščino potem veš, da si bos do konca življenja. Kaj pa je lepšega, kot pa se smejati s prijatelji, vredno vsakega $$$. Torej ti sedaj živiš, brez da trošiš, ker je to sedaj kao in? Fora potrošništva, da boš čimveč prišparal za smrt in dal drugemu da to potroši? ;)


Ne gre se za to da te ženska ne bi pustila na fantovščino to sploh ni debata o tem... Debata je o tem da si je nekdo drug zmislil glupo kvazi tradicijo in jo zdaj vsiljuje ljudem da mislite da bi se to moralo počet in to počnete, ker kao če je poroka bi NAJ BILA fantovščina... enako kot baby shower debilnost, ali pa valentinovo, pa kvazi "tradicionalno" slovensko halloweeen rajanje itd...

Problem je ko trošiš zato ker ti nekdo nekje z ustvarjanje nekih kvazi "nenapisanih pravil" zapove izvajanje debilnosti ki se ga prostovoljno držiš kot ovca ker pač tako je...

Če pa že pogledamo začetke ti. Bachelor party fore pa datira nazaj v Sparto, ampak tam je to pomenilo tole:

The bachelor party dates back as early as the 5th century B.C. The ancient Spartans celebrated the groom's last night as a single man in which they held a dinner and made toasts on his behalf.


Torej zapije se v družbi prijateljev pred poroko... samo to je imelo takrat drugačen pomeni v osnovi kot danes... takrat si pač še vedno žgal druge ženske in fantke... Ni Spartanec takrat skakal okrog oblečen v ženska oblačila ali bil pribit na nek les ali izvajal iz sebe debila ampak je bilo nazdravljanje na njega s strani kolegov ker se podaja v poroko.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gruntfürmich ::

fur80 je izjavil:

Mi smo mojega bratranca oblekli v pink pajkice, mu zadaj naredili angelska krila, ter ga postavili pred trgovski center, kjer je ljudjem pomagal voziti vozičke do avta, ter jim zložil potem v avto stvari, tisti ki so hoteli to so mu tudi seveda nekaj plačali, če ne druga vsaj tisti denar od vozička. Ko je nabral za 6 packa je letel v trgovino in nam izročil pijačo. Seveda smeha polna skleda, pa še pili smo zastonj! ;)
Če je tip neki mehkužen in ni zahece, potem tako brezveze, da se poroči, ker ga bo ženska tako odjebla za par let! ;) Zato mi je tudi smešno, da se fant poroči, pa ne gre nikamor in nima prijateljev? :D hehe


Baja je izjavil:

na kratko, sosed je po celodnevnem pikniku 12 postaj nosil konkreten lesen križ, večinoma v breg do hiše svoje bodoče. pri vsaki postaji je seveda dobil 2 deci. tam smo ga pustili v oskrbi* bodoče in šli naprej žurat. blo pa nas je 50+ pa trajalo je 24+ :D


pa ja, to so take lepe slovenske fantovščine... prave vaške tradicije, kjer je glavno da se ga napiješ in delaš bedarije. no, saj potem je v življenju na slovenskem podeželju tudi tako: ded se ga zapije, baba posledično skurba, otroci pa postanejo retardirani. oče je bil takšen, ded je bil takšen, ti si takšen, otroci bodo takšni... v vasi vsi skregani in favšni drug na drugega... ampak ko pa je čas za pijanico pa vsi stopimo skupaj.
krasno veselo slovensko podeželje, kjer če ne bi bilo alkohola da bi bil vsakdanjik kolikor tolikor znosen, bi se že vsem čisto zmešalo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

phnj90 ::

Lysse preveč rad teži ampak ima vsaj tokrat res prav, nič takšnega, da bi komurkoli takoj ali kasneje zdravstveno in osebno ŠKODOVALO, resno mislim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: phnj90 ()

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

Torej kam in kaj, brez denarja. A nismo v kapitalizmu? Kaj pa ni fora potrošništva? :D Če te že tukaj ženska ne spusti na fantovščino potem veš, da si bos do konca življenja. Kaj pa je lepšega, kot pa se smejati s prijatelji, vredno vsakega $$$. Torej ti sedaj živiš, brez da trošiš, ker je to sedaj kao in? Fora potrošništva, da boš čimveč prišparal za smrt in dal drugemu da to potroši? ;)


Ne gre se za to da te ženska ne bi pustila na fantovščino to sploh ni debata o tem... Debata je o tem da si je nekdo drug zmislil glupo kvazi tradicijo in jo zdaj vsiljuje ljudem da mislite da bi se to moralo počet in to počnete, ker kao če je poroka bi NAJ BILA fantovščina... enako kot baby shower debilnost, ali pa valentinovo, pa kvazi "tradicionalno" slovensko halloweeen rajanje itd...

Problem je ko trošiš zato ker ti nekdo nekje z ustvarjanje nekih kvazi "nenapisanih pravil" zapove izvajanje debilnosti ki se ga prostovoljno držiš kot ovca ker pač tako je...

Če pa že pogledamo začetke ti. Bachelor party fore pa datira nazaj v Sparto, ampak tam je to pomenilo tole:

The bachelor party dates back as early as the 5th century B.C. The ancient Spartans celebrated the groom's last night as a single man in which they held a dinner and made toasts on his behalf.


Torej zapije se v družbi prijateljev pred poroko... samo to je imelo takrat drugačen pomeni v osnovi kot danes... takrat si pač še vedno žgal druge ženske in fantke... Ni Spartanec takrat skakal okrog oblečen v ženska oblačila ali bil pribit na nek les ali izvajal iz sebe debila ampak je bilo nazdravljanje na njega s strani kolegov ker se podaja v poroko.


Bolj je fora v tem pomoje, da imaš razlog da greš, sploh če imaš otroke, kar tako ne moreš ga it pit za 2 dni, če pa je fantovščina pa ti nekako "pogleda" skozi prste, ker kao drugi tudi gredo in noče biti tista, ki ti je pokvarila zabavo. :D hehe Pač razlog, za opravičene norije, hehe

Mato989 ::

Torej je problem v glupi partnerki za katero morš met izgovor... slabo partnerko si je potem izbral :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fantovščina

Oddelek: Loža
313541 (513) gruntfürmich
»

Organizacija fantovščine

Oddelek: Loža
166292 (5648) matobeli
»

Igre za fantovščino in dekliščino :)

Oddelek: Loža
3617844 (15047) 111111111111
»

Fantovščina/dekliščina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6314352 (9369) d4vid
»

Aspirin vs Lekadol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10454123 (35538) nikjozo

Več podobnih tem