» »

Zaposlitveni oglas za elektro stroko

Zaposlitveni oglas za elektro stroko

KraitPay ::

Podjetje z oglasa sicer ne poznam, me pa zanima kje bodo dobili takšen kader.

Sem omenjene stroke pa niti blizu ne pridem z vsem kar zahtevajo? Od PLC programerja, do projektanta, pa še verjetno kakšna dodatna zadolžitev.

Prvič vidim takšne zahteve, zato sem malo presenečen. Izgleda da bo počasi borba tudi za razvojni kader.

DaLemuroso ::

Jaz pokrijem vse razen izobrazbe. Tam sem stopnjo spodaj. Bi lahko dodal se dosti dosti vec. No, Eplan tako tako, amapk bi ze slo.

Je pa oglas "lol", ker iscejo redek kader, bi imeli pol leta poizkusne, moras biti urejen, karkoli ze to pomeni. In kaj pomeni stimulativno placilo? Kaj placajo v koki?

Zgodovina sprememb…

KraitPay ::

Oglas sam po sebi ni nič posebnega, ampak ko ima podjetje vse oglase tako objavljene, je tole vsekakor čudno.

V enem od oglasov, isto podjetje od ene osebe pričakuje, da pozna embedded programiranje, PLC programiranje, Eplan, pa še CNC in razna strojna dela, po možnosti 3D modeliranje.

Že tako ni kadra.

DaLemuroso ::

Tudi to pokrijem. Vse skupaj je kar pogosto skupaj. Ce so izkusnje v podobni branzi, potem je to obkljukano.

Se ena variacija bi bila, da imas cez ekipo. Se ena, da poleg nastetega +- kaksna zadeva, vodis projekte. Morda se variacija, da pokrijes vecino teh znanj in se prodaja ...

Mimogrede so prodajniki na podrocju se najbolj iskani, posebej ce imajo za sabo kaj uspehov.

Mene od vsega se najbolj moti tale klise "stimulativno placilo". Potem jih sploh ne vprasam kaj mi bodo placali, ker jim povem sam, ker samo jaz vem kaj je zame stimulativno.

Zgodovina sprememb…

MadMax ::

Nudimo:
Zaključena univerzitetna izobrazba elektro smeri
Sposobnost samoiniciativnega organiziranja urnika glede na postavljene cilje podjetja
Inovativnost, proaktivnost, tehnične veščine
Komunikacijske in organizacijske kompetence
Osebna urejenost
Znanje angleškega jezika
Vozniški izpit B kategorije

Lej kako skrbijo za novoprispeli kader!
Kaj vse nudijo, tega še v življenju nisem videl oglaševanega.
Ali pa so samo tako nesposobni, da niti oglasa ne znajo spesnit....
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Lejga ::

Te oglase pišejo nesposobni kadrovniki ali pa tajnice direktorja v kakšni manjši firmi. Ti ljudje ponavadi sploh ne vejo kakšen kader je potreben in pol v oglas napišejo takšne blesarije. Sem delal v enem podjetju kjer je bilo za to delovno mesto zahtevano da minimalno delaš za NASO, na koncu sem ugotovil da je že dovolj srednja tehnična šola nekoga, ki je malo bolj zainteresiran za to področje dela in z par let izkušnjami. Najbolj smešno mi je bilo ko je en magister rekel, u kakšni veliki upori a bili so kondenzatorji.

Sparkxl ::

Podobne neumnosti pišejo tudi kadrovski oddelki velikih firm. Zadnji biser ki se ga spomnim je oglas perutnine ptuj, ki se predvaja po radiju. Kaj nudijo? Polni delovni čas, redno plačilo in možnosti napredovanja. Mislim pa saj to se idiote delajo sami iz sebe.

Magic1 ::

Pa sej oglas lahko daš poljuben. Pač bo uspeh primeren. Je pa ponavadi tako, da bolj kot je debilen oglas, večje bo razmerje bleferjev. Drek pa muhe pašejo skupaj.
Magic

DaLemuroso ::

Kaj ni tukaj kaksne teme, kjer bi se lahko delalo norce iz teh oglasov? Bi bilo fino, ce bi potem podjetja kdo obvestil o tem in bi prisla kaj povedati ...

mirator ::

MadMax je izjavil:

Nudimo:
Zaključena univerzitetna izobrazba elektro smeri
Sposobnost samoiniciativnega organiziranja urnika glede na postavljene cilje podjetja
Inovativnost, proaktivnost, tehnične veščine
Komunikacijske in organizacijske kompetence
Osebna urejenost
Znanje angleškega jezika
Vozniški izpit B kategorije

Lej kako skrbijo za novoprispeli kader!
Kaj vse nudijo, tega še v življenju nisem videl oglaševanega.
Ali pa so samo tako nesposobni, da niti oglasa ne znajo spesnit....

Pač lapsus, ki se sicer ne bi smel zgoditi. Tukaj ne gre, da nudijo temveč zahtevajo.
Vendar če izpolnjuješ pogoje in zahteve in ti ustreza kar resnično nudijo (zadnji sklop), zakaj pa ne?

DaLemuroso ::

Kaj pa nudijo?

- Priložnost za osebni razvoj in aktivno sodelovanje pri uresničevanju ciljev podjetja
Samoumevno, oziroma kaj je alternativa pri takem poklicu?

- Možnost nadgrajevanja znanja in dodatnih usposabljanj
Samoumevno, oziroma kaj je alternativa pri takem poklicu?

- Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom
Samoumevno, v bistvu slabo, ker za 6 mesecev poizkusne ne bi bilo razlike, ce objavijo samo na zavodu, ker koga od drugje ne bo. Oziroma kaj je alternativa pri takem poklicu?

- Enoizmensko delo
Samoumevno, oziroma kaj je alternativa pri takem poklicu? Bos smenski razvojnik?

- Stimulativno plačilo
Enako kot ce ne bi napisali nic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaposlitev pri zavarovalnici Triglav

Oddelek: Programiranje
84982 (3012) LeQuack
»

Dopustno obnašanje ali manipulacija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637925 (4779) solatko

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10140020 (27983) Primoz

Več podobnih tem