» »

Terme Olimia alternative

Terme Olimia alternative

Kapitan Jack ::

Za druzino?
Maribor - Ptuj relacija. Gledam terme Ptuj, pa ne najdem nekih dobrih informacij, kaj tocno nudijo za druzine. Tako za kaksen dan it.

Terme Olimia pa tud ni bila nic posebnega, posebej ne za ta denar, pa se tista restavracija tam je ziva greznica. 12€ za neko kao kosilo, ki je podobno dreku. Ni problem kes.

Klemenn ::

Moram dat iz sebe, da res - kopališče je že fajn, hrana tam pa je na nivoju kuhanja za prašiče.

Kapitan Jack ::

Ampak ravno taksne stvari iznicio vse ostalo. Ta del za otroke, pa tud ni ne vem kaj, ampak ajde ok, vazno da otrok uziva. Zato pa bi rad probal se kje drugje.

koyotee ::

Kapitan Jack je izjavil:

Ampak ravno taksne stvari iznicio vse ostalo. Ta del za otroke, pa tud ni ne vem kaj, ampak ajde ok, vazno da otrok uziva. Zato pa bi rad probal se kje drugje.


Mi gremo drug mesec v krapinske na hrvaško pogledat. V olimjah so zelo navili cene, ponudba je pa ista.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Twixz ::

Kapitan Jack je izjavil:

Za druzino?
Maribor - Ptuj relacija. Gledam terme Ptuj, pa ne najdem nekih dobrih informacij, kaj tocno nudijo za druzine. Tako za kaksen dan it.

Terme Olimia pa tud ni bila nic posebnega, posebej ne za ta denar, pa se tista restavracija tam je ziva greznica. 12€ za neko kao kosilo, ki je podobno dreku. Ni problem kes.


Kar se tiče Ptuja, sem bil en teden tam in je polom. Ok, za otroke je nekod poskrbljeno s tobogani samo kar se tiče pa reševalcev pa vsega je pa podn. Organizacija, otroci so z vrha (tam ko je bil tobogan štart) pljuval dol po ljudeh, on frajer z piščalko, ko spušča po toboganu ljudi pa na telefonu. Se ne čudim da je prišlo do tragedije, kot je bila nekaj časa nazaj.

Terme 3000 so pa še slabš od Ptuja, vse zarustano, staro, deluje kot da obratujejo na neko silo brezveze.

Jst osebno za družine od več kolegov slišim da je Čatež top. :)

matobeli ::

kar se notranjih toboganov tiče zmagajo olimje, največ in najboljši, vse urejeno, semaforji delajo, reševalec je tam. Za dojenčke je itak Olimje top s tismu njihovmu peskam.

Čatež ima druge zadeve, valove, reko, surf...

Čatež je boljši overall.

koyotee ::

Twixz je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Za druzino?
Maribor - Ptuj relacija. Gledam terme Ptuj, pa ne najdem nekih dobrih informacij, kaj tocno nudijo za druzine. Tako za kaksen dan it.

Terme Olimia pa tud ni bila nic posebnega, posebej ne za ta denar, pa se tista restavracija tam je ziva greznica. 12€ za neko kao kosilo, ki je podobno dreku. Ni problem kes.


Kar se tiče Ptuja, sem bil en teden tam in je polom. Ok, za otroke je nekod poskrbljeno s tobogani samo kar se tiče pa reševalcev pa vsega je pa podn. Organizacija, otroci so z vrha (tam ko je bil tobogan štart) pljuval dol po ljudeh, on frajer z piščalko, ko spušča po toboganu ljudi pa na telefonu. Se ne čudim da je prišlo do tragedije, kot je bila nekaj časa nazaj.

Terme 3000 so pa še slabš od Ptuja, vse zarustano, staro, deluje kot da obratujejo na neko silo brezveze.

Jst osebno za družine od več kolegov slišim da je Čatež top. :)


Čatež je prepoln obiskovalcev in ni med najbolj čistimi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

matobeli ::

Vse je polno med vikendi ali za praznike.
Moraš vzet dopust in it med tednom, zimske počitnice so super za te zadeve ker se pozna da mamo ločene in da ljudje izberejo smučajne.

Kapitan Jack ::

Vse skupaj se bere, kot da Slovenija ne more ponuditi nic konkretnega?

Fury ::

Jest sploh ne razumem, kako majo lahko tako ogabno restavracijo v tistem delu. Tista v Orhideliji je prav super in zdaj z otrokom zacnemo hodit tja v Family Fun in prav šok. Fuj.

Piste feedback, jest sem ze 2x.

Res skoda, ker je drugače prav lepo urejeno in tista menza prav seva ven...

Alternative pa se nisem nasel...

Kapitan Jack ::

Feedback kam? Lahko napisem google review in dam oceno 1. Problem je, ker je ocitno se dovolj taksnih, ki so pripravljenih placevati za to greznico.

BCSman ::

Orhidelja vse lepo in prav, a kdo da 600eur+ za 2 nocitvi za 2 cloveka?

starfotr ::

Feedback tam, kjer boli. Če jim to da jim poveš ne zadostuje, potem gugl in ostalo.

wcpapir ::

V termah Ptuj boš zmrznil letos, šparajo.

Klemenn ::

Moja izkusnja izpred kakega leta je taka, da smo trije naročili ; mi pico, zraven en riž pa piščanca in še nekaj.

Pica prakticno nepecena, vsi trije smo se vidno pritoževali in več ali manj odnesli vse skupaj nazaj.

Potem sem celo dobil mail o zadovoljstvu in opisal vse skupaj. Mi je celo neka gospodična odpisala, da "bodo preverili". Boli njo k* za mojo slabo izkušnjo (in ostalih), najbrž se itaq zaveda kakšno je stanje.

In ne, čateške niso ok. Je najbrž kar nekaj minusov. Noter več kot zunaj. So pa poceni oz. cenejše. In dokler izbiram, da mi strežejo sranje za veliko denarja in nekaj manj denarja, bom izbral manj denarja. Plavanje je pa v vseh zadovoljivo.

c3p0 ::

Ptujske so žal res repa, včasih sem redno hodil. Cene redno višajo, oprema propada, voda je vedno bolj mrzla, Sava turizem podn od podna. Restavracija že od nekdaj katastrofa. Pozimi se ja greš malo pregret, ne pa zmrzovat.

Reševalci so taki, da bi ti moral njega reševat, če se slučajno odkotali v vodo. Itak pa skoz sedijo v svoji čumnati. Ni čudno, da se je oni revež od otroka utopil.

Boljše je v tujini, Sveti Martin na Muri ima fajn vodo, restavracija hotela je top (ne vem če je na voljo za zunanje), je pa žal vedno preveč deroče dece in kvarijo vzdušje. Ko je par dni časa, pa skok v Budimpešto...

MadMicka ::

Tista restavracija pri Termah Olimije je res groza, vsaj par let nazaj. Ampak, zato se pa usedeš v avto in se pelješ 10 min do res dobre gostilne, mal pogugli. Lahko pa greste v Rimske toplice, čist fajn za nekaj dni.

IL_DIAVOLO ::

Bio terme v Mali Nedelji ali terme Lasko.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kapitan Jack ::

MadMicka je izjavil:

Tista restavracija pri Termah Olimije je res groza, vsaj par let nazaj. Ampak, zato se pa usedeš v avto in se pelješ 10 min do res dobre gostilne, mal pogugli. Lahko pa greste v Rimske toplice, čist fajn za nekaj dni.

Ma ajde recimo da je to opcija. Ampak za eno dnevne izlete mi je to brezveze. Posebej pozimi ne. Se ravno akumuliras na temperaturo in potem se daj se preoblaci, pa otroka susit, brezveze.

ViperR ::

Meni so ble terme3000 ok. Voda je vroča in tobogani so tud fajn za mal starejše otroke. Ni pa tko fajn za zlo majhne, kot v familyfun v olimijah.

Kapitan Jack ::

Ej kako pa je v Atlantisu v prestolnici? Ze dolga leta nisem bil tam. So kaj obnovili zadnjih 10 let ali je vse isto kot pred 10 leti?

novak-t ::

Kaj pa madžarska? Ima kdo kakšne izkušnje. Nekaj sem zadnjič ujel, da naj bi bilo poceni pa dost urejeno, ampak nimam več informacij.

Res je problem, v slo so edino olimije nekako vredne obiska, ampak za polovično ceno...

velikBrokoli ::

Jaz imam super izkušnje s Termam Olimia, samo še tja hodimo, je pa res drago. Gremo pa vedno v Wellness hotel Sotelia, ki je najdražji, je pa hrana tam super (pol penzion).

Sem ravnokar pogledal in je bilo 718eur za dve nočitvi in dve osebi ;(( Superior soba z dodatnim ležiščem.

Če finance dopuščajo, priporočam, drugače pa najbrž ne bi šel tja.

Zgodovina sprememb…

BCSman ::

Cene so bolane, hvala Janši da je takrat zrihtal vavčerje da smo probali Orhidelijo.

Kapitan Jack ::

velikBrokoli je izjavil:

Jaz imam super izkušnje s Termam Olimia, samo še tja hodimo, je pa res drago. Gremo pa vedno v Wellness hotel Sotelia, ki je najdražji, je pa hrana tam super (pol penzion).

Sem ravnokar pogledal in je bilo 718eur za dve nočitvi in dve osebi ;(( Superior soba z dodatnim ležiščem.

Če finance dopuščajo, priporočam, drugače pa najbrž ne bi šel tja.

Ma daj to je pa res pretirano.

miha98 ::

c3p0 je izjavil:

Ptujske so žal res repa, včasih sem redno hodil. Cene redno višajo, oprema propada, voda je vedno bolj mrzla, Sava turizem podn od podna. Restavracija že od nekdaj katastrofa. Pozimi se ja greš malo pregret, ne pa zmrzovat.

Reševalci so taki, da bi ti moral njega reševat, če se slučajno odkotali v vodo. Itak pa skoz sedijo v svoji čumnati. Ni čudno, da se je oni revež od otroka utopil.

Boljše je v tujini, Sveti Martin na Muri ima fajn vodo, restavracija hotela je top (ne vem če je na voljo za zunanje), je pa žal vedno preveč deroče dece in kvarijo vzdušje. Ko je par dni časa, pa skok v Budimpešto...



hahaha komedija tole res...

enemon ::

novak-t je izjavil:

Kaj pa madžarska? Ima kdo kakšne izkušnje. Nekaj sem zadnjič ujel, da naj bi bilo poceni pa dost urejeno, ampak nimam več informacij.


Blizu Slovenije so ene terme v Monoštru, precej nove in v avstrijski lasti:
https://gotthard.accenthotels.com/de/th...

Baje so ene precej OK tudi v Lentiju, ki je tudi blizu slovenske meje:
https://balancehotel.hu/si/termalno-kop...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam v terme? se kopat se pravi :)

Oddelek: Loža
193074 (422) FireSnake
»

Terme olimije in vivat

Oddelek: Loža
144429 (2291) Matevzs1
»

400 prenočišč v Sloveniji?

Oddelek: Loža
111709 (837) GupeM
»

Kam pelat drago za Valentinovo?

Oddelek: Loža
2711683 (6010) #000000
»

Katero slovensko kopališče je primerno za otroke tam 10-12let ? čimveč toboganov itd.

Oddelek: Loža
428123 (7665) Mesar

Več podobnih tem