» »

Predsednica Nataša Pirc Musar [OFFICIAL]

Predsednica Nataša Pirc Musar [OFFICIAL]

««
9 / 12
»»

redtech ::

Iz druge teme

"- V Sloveniji imamo predsednika vlade, ki laže na tedenskem nivoju in ki ima za glavnega svetovalca Instagram vplivnico."

Nazadnje sem ujel nekaj odsekov, ko je imela intervju z RTV novinarjema.

Njena največja moč naj bi bila, da ni nobeni stranki nič dolžna in je neodvisna. Za ene dve izjavi se je opravičevala nekaj, da v tistem trenutku ni bila na tekočem - kdor dela greši...

Ker sem že parkrat ujel izjave, da laže, me zanima kaj so te laži?

cvalsr ::

Ker sem že parkrat ujel izjave, da laže, me zanima kaj so te laži?

Med predvolilno kampanjo ni nič, popolnoma nič vedela o moževem poslovanju, kaj šele o davčnih oazah... ampak, ne, preko oaz ni posloval zaradi davčnih "optimizacij", sploh ne, ampak zato, ker... -ni povedala, zakaj. (Ugibam, da zato, da je vse davke pošteno plačal v Slo, kot je trdila.) Ve to praktično v istem stavku - ni nič vedela in je točno vedela.

Vse, popolnoma vse davke pošteno plačuje v Slo. Od "sanjske" plače 1200 evrov najbrž. Vozi(ta) pa se v ultraluksuznih avtomobilih s tujimi registrskimi tablicami - ker je davek na take avtomobile v Slo precej večji kot 'zunaj', torej ga je "pošteno plačala" v Slo, očitno.

Itd.

Televizor je še nekaj dni potem smrdel od laži in hinavščine. Odvetnica + političarka = ?

Priznam pa, da je sposobna. Mislil sem celo, da ima "možgane z jajci". Po izdaji/prodaji manjšine na Koroškem, enaki izdaji manjšine v Italiji ter že nekaj pomilostitvah trgovcev z ljudmi pa vidim, da možganov nima.

PovemVfaco ::

chucki je izjavil:

Sramota in dno dna, da pomilosti švercerje. Kot bi izpustil hitlerjeve pomočnike v času ww2.


Če je pomilostila 3, je amaterka proti "braniku Evrope" in častnemu gostu na SDS kongresih, ta je letos izpustil 1400 švercerjev

Horas ::

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/razb...

škoda, ker jih bo precednica itak pomilostila.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

c3p0 ::

cvalsr je izjavil:


Priznam pa, da je sposobna. Mislil sem celo, da ima "možgane z jajci". Po izdaji/prodaji manjšine na Koroškem, enaki izdaji manjšine v Italiji ter že nekaj pomilostitvah trgovcev z ljudmi pa vidim, da možganov nima.


Možgane ima, le da so polni pohlepa, tudi na račun očitnosti. Še povprečen lokalni tajkunček boljše skrije svoje nečednosti.

PovemVfaco ::

Gargamel bi lahko svoje balkanjerose odpikal in se pri njej učil, kako se optimizira na severu.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Politika je odraz ljudstva?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fikus_ ::

Lahko tudi tako rečeš "Politika je odraz ljudstva". Ponavadi je tako, da politiki pred volitvami govorijo eno, po volitvah se pa spremenijo.
NPM ima že nekaj kiksov na grbi. Ne vem kaj je bolje, ali da bi imela hitrejši jezik kot možgane, ali pa da bi res tako mislila.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

fikus_ ::

PS popravljam "ali da bi imela hitrejše možgane kot jezik"
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

AgJ1 ::

MrStein je izjavil:

Politika je odraz ljudstva?

Resnica. In ljudstvo je butasto.

FireSnake ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...
https://siol.net/novice/slovenija/preds...

Čemu je pa kandidrala?
Verjetno je vedela koliko je plača.

Ko imaš na roki zlati Rolex za 30 000€ verjamem, da tri jurje ni veliko.

In to naj bi bila predstavnica naroda? Mene je sram, da imamo tako predsednico. Sram!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

feryz ::

Vsak dan bolj dokazuje, de je sekret od človeka.
Je pa nedotakljiva, zato se tudi gre ta šov. Ampak če zraven malo več kapne, tudi ni za odmet.

FireSnake ::

Sekret bo kar prava beseda.
Žal.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Hja nič ane. Bo šla pa na borzo :D

Mi je pa v ponos, da dobim v privat sektorju večjo plačo od nje :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

D3m je izjavil:

Hja nič ane. Bo šla pa na borzo :D

Mi je pa v ponos, da dobim v privat sektorju večjo plačo od nje :D



Glede na to, da je ona neki šef je tudi meni to šinilo čez glavo.
No, v realnosti: ona zdaj živi na način, da ne zapravi nič. Povsod jo fojtrajo. Veliko potovanj (dnevnice).
Tako, da tale naša šefica malo izkrivlja realno sliko.
Čisti neto nemara je 3000. Končna cifra pa veliko večja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Sicer pa.....a ni govorila, da je MANJ ok????? ;)

|HP EliteBook|R5 6650U|

GregiB ::

FireSnake je izjavil:

Čisti neto nemara je 3000. Končna cifra pa veliko večja.


Dejte ga srat, no... Če jo fujtrajo in oblačijo za dogodke, več, kot prejme, pač ne prejme... Razen, če protokolarne obleke prodaja na bolhi, v torbico pa si tlači žemljice in salame na svečanih zakuskah...
Imamo pač predsednico, ki smo si jo glede na izbor tistih, ki so bili voljni kandidiratm zaslužili... Ampak, da zasluži manj, kot povprečen vodja oddelka v nekem večjem podjetju je pa res sramota... Pa kdorkoli bi bil predsednik...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kriptobog ::

A to jim se vedno ni jasno, da se v politiko ne gre zaradi denarja? Kdor je sposoben manager bo v privat sektorju dobil veliko visjo placo kot v politiki. Zato imamo tudi en kup nesposobnezov v parlamentu. KEr pametni ne gredo za ta drobiz v to.

feryz ::

Zakaj točno bi bila to sramota?
Človek je plačan po učinku.
Razen fijakanja po svetu na naše stroške in spuščanja kriminalcev na prostost, od nje, drugih še ni bilo.
In jih tudi ne bo. Totalna fikus funkcija, z ogromno dragega balasta.

To da njen mož zdaj hara kolikor želi, je samo češnja na torti.

GregiB ::

kriptobog je izjavil:

Zato imamo tudi en kup nesposobnezov v parlamentu. KEr pametni ne gredo za ta drobiz v to.


Mja... večina je glupih povzpetnežev, ki jim paše ničvreden čin na ramenu, par pa je takih, ki v parlamentu v bistvu izvšujejo vlogo lobistov z dejanskim odločevalnim vplivom. Tisti pa imajo dejansko interese zunaj parlamentarne plačilne liste...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FireSnake ::

D3m je izjavil:

Sicer pa.....a ni govorila, da je MANJ ok????? ;)



To je informacija za rajo!
Zato začni to upoštevati!

Za njo pa to ne velja.

Saj je logično, ni? Levi pravijo: enaki, samo mi smo malo bolj enaki (in zaradi tega se mi gnusijo).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

IL_DIAVOLO ::

Raja jo bo zivo pozrla.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nokken ::

GregiB je izjavil:

Dejte ga srat, no... Če jo fujtrajo in oblačijo za dogodke, več, kot prejme, pač ne prejme... Razen, če protokolarne obleke prodaja na bolhi, v torbico pa si tlači žemljice in salame na svečanih zakuskah...
Imamo pač predsednico, ki smo si jo glede na izbor tistih, ki so bili voljni kandidiratm zaslužili... Ampak, da zasluži manj, kot povprečen vodja oddelka v nekem večjem podjetju je pa res sramota... Pa kdorkoli bi bil predsednik...

In to je ves point tega, zakaj normalni ljudje nikoli ne gredo v politiko. In zares je stvar cisto ok. Predsednik naj ne bi bil zato, ker nisi sposoben zasluziti spodobne place s svojim delom in pac zaradi tvojih sposobnosti blefiranja prepricas bedake, ki hodijo na volitve da te volijo, potem pa dobis miljone za to. Predsednik bi moral biti nekdo, ki je v zivljenju naredil vec kot dovolj, da mu ni treba jokati, da ima kot predsednik premajhno placo in da bi rad imel se par 100eur skozi dodatke za "nenormalno ogromno delo, ki ga opravlja".

FireSnake ::

GregiB je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Čisti neto nemara je 3000. Končna cifra pa veliko večja.


Dejte ga srat, no... Če jo fujtrajo in oblačijo za dogodke, več, kot prejme, pač ne prejme... Razen, če protokolarne obleke prodaja na bolhi, v torbico pa si tlači žemljice in salame na svečanih zakuskah...
Imamo pač predsednico, ki smo si jo glede na izbor tistih, ki so bili voljni kandidiratm zaslužili... Ampak, da zasluži manj, kot povprečen vodja oddelka v nekem večjem podjetju je pa res sramota... Pa kdorkoli bi bil predsednik...


Nalašč ne razumeš?

Ti bom narisal: navadni državljani si fojter in obleko kupimo sami. Ne boš verjel: od neto plače.
Preden začneš spet izven rdeče niti: to je prav. Samo ne mi pa jamrat!

nokken je izjavil:


In to je ves point tega, zakaj normalni ljudje nikoli ne gredo v politiko. In zares je stvar cisto ok. Predsednik naj ne bi bil zato, ker nisi sposoben zasluziti spodobne place s svojim delom in pac zaradi tvojih sposobnosti blefiranja prepricas bedake, ki hodijo na volitve da te volijo, potem pa dobis miljone za to. Predsednik bi moral biti nekdo, ki je v zivljenju naredil vec kot dovolj, da mu ni treba jokati, da ima kot predsednik premajhno placo in da bi rad imel se par 100eur skozi dodatke za "nenormalno ogromno delo, ki ga opravlja".


Se popolnoma strinjam!
Tako, kot švarci in naš zet trump: nista vzela plače.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

AgJ1 ::

Za kozlat! Kruhoborstvo na položaju predsednice države. Dajte ji bone za malico in potne stroške in naj prijavi stalno bivališče v Lendavi.
Pa kakšno kozmetiko bi lahko poskusila prodajat na youtubu kot influenserka.
Fak, v kakšni državi mi to živimo!

xseki ::

Glede na to, da ima predsednik RS eno izmed najslabših predsedniških plač v EU, se strinjam s tem, da bi se le-ta morala zvišati. Pa pustimo zdaj ali je to Pirc Musar, Pahor, Türk. Nima veze!

AgJ1 ::

A ni vedela, kakšna je plača, ko je kandidirala? Naj odstopi.

BuDi79 ::

xseki je izjavil:

Glede na to, da ima predsednik RS eno izmed najslabših predsedniških plač v EU, se strinjam s tem, da bi se le-ta morala zvišati. Pa pustimo zdaj ali je to Pirc Musar, Pahor, Türk. Nima veze!
O dodatkih pa nič...

Pa tem, da eno plačo z naslova njene službe dobi še njen revni mož.

D3m ::

Saj ima dobro plačo.

Kaj pa še hoče mešalec megle?
|HP EliteBook|R5 6650U|

GregiB ::

AgJ1 je izjavil:

A ni vedela, kakšna je plača, ko je kandidirala? Naj odstopi.


Vzem megafon, pejt na ulico pa se der, kaj k*** hoče folk zvišanja plač... sej so vedl, v kaj se spuščajo, ko so sprejeli službo.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

AgJ1 ::

GregiB je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

A ni vedela, kakšna je plača, ko je kandidirala? Naj odstopi.


Vzem megafon, pejt na ulico pa se der, kaj k*** hoče folk zvišanja plač... sej so vedl, v kaj se spuščajo, ko so sprejeli službo.

Jaja, seveda ona pa trgovka v Mercatorju, to je vse isto, nje? Jo že vidim, “tovarišice in tovariši,…”

GregiB ::

D3m je izjavil:

Saj ima dobro plačo.

Kaj pa še hoče mešalec megle?


Brez, da pogooglaš, veš, kdo je avstrijski mešalec megle? Zasluži namreč 5x toliko, kot naša mešalka megle...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

AgJ1 ::

A ni ona imela prej privat odvetniško prakso? Še prej se ja pa na RK nekaj dogajalo okrog njene plače?
A je postala predsednica zaradi plače?
A je že kakšnega novega kriminalca - švercerja ljudi - pomilostila?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

TrumpDonald ::

Upam, da se je znebimo ob naslednjih volitvah. Ona je dejansko tip liderja ko bo na vse pretege, iniciative, aktivizmom iskala pravno podlago za tretji mandat.
Bobnar je pa itak linkup v kabinetu za instrumentalizacijo tiste struje policije, ki je pac potegnila z njo.
Pa se prva bo, ko se bo goloba treba znebit in pohitrit postopke okol tega...

nokken ::

Sicer se strinjam, da bi morala imeti visjo placo. Namesto v 65. bi morala biti v 66. placilnem razredu. Ker pac predsednik drzave je najvisja funkcija v drzavi in je normalno da je v najvisjem placilnem razredu. To je pa to. Glede na to, kako se bori za teh par eur bi bila po moje ze precej srecna s tem, da bi dobila 220eur vec. In da si tako jebeno malenkosten da se spravis brukat zaradi par 100eur (ali par 1000eur) dodatkov, ki ti po zakonu sploh ne pripadajo....
Ampak resno... kot sem napisal prej. Predsednik nisi zaradi jebenih 6 jurjev. Ce ti je to cilj, potem si v svojem zivljenju precej sfalil.

OneYellow ::

A ni pred volitvami povedala kakšno žalost od plače si izplačuje kot odvetnica? Zakaj si tam, kjer gre iz njenega žepa, ni plačevala več. :))

kriptobog ::

AgJ1 je izjavil:

GregiB je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

A ni vedela, kakšna je plača, ko je kandidirala? Naj odstopi.


Vzem megafon, pejt na ulico pa se der, kaj k*** hoče folk zvišanja plač... sej so vedl, v kaj se spuščajo, ko so sprejeli službo.

Jaja, seveda ona pa trgovka v Mercatorju, to je vse isto, nje? Jo že vidim, “tovarišice in tovariši,…”


JA a trgovka ni vedla kaksno placo bo imela? Je na blef podpisala pogodbo? Brez da jo prebere?

OneYellow je izjavil:

A ni pred volitvami povedala kakšno žalost od plače si izplačuje kot odvetnica? Zakaj si tam, kjer gre iz njenega žepa, ni plačevala več. :))


Ker ni rabila. Ce imas svoje podjetje si placas cim manj, pa cimvec kupis na firmo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Kamran ::

Pač precednica korporacije Zlovenija. :)):|

AgJ1 ::

JA a trgovka ni vedla kaksno placo bo imela? Je na blef podpisala pogodbo? Brez da jo prebere?

Ne vem točno, kaj si hotel z vztrajanjem na tej navidezni ekvivalenci doseči. Dejstvo, da hoče več denarja za to funkcijo, je zaskrbljujoče in jo bi v mojih očeh avtomatsko diskvalificiralo za to, da jo zaseda.
Sicer je bila pa v mojih očeh diskvalificirana že zaradi ljudi, ki so jo javno podpirali in me tole v bistvu ne preseneča, zgolj dodatno utrjuje moje razočaranje nad državo, v kateri živim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

primoz4p ::

Včlani se naj v sindikat; Obubožani predsedniki; pa naj stavkajo.
Samo sindikat se lahko bori za višje plače, sem bil seznanjen na tem forumu, drugače gre za jamranje. :P)

D3m ::

GregiB je izjavil:

D3m je izjavil:

Saj ima dobro plačo.

Kaj pa še hoče mešalec megle?


Brez, da pogooglaš, veš, kdo je avstrijski mešalec megle? Zasluži namreč 5x toliko, kot naša mešalka megle...


Kakšen je pa efekt enega in drugega???
|HP EliteBook|R5 6650U|

fikus_ ::

Vi je ne razumete :D ona je vedela za plačo, ni pa vedela, da je to služba, ki zahteva več kot 8 ur "dela"/dan. Zato hoče dodatek za sebe in ekipo.


s/ off
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

nokken ::

fikus_ je izjavil:

Vi je ne razumete :D ona je vedela za plačo, ni pa vedela, da je to služba, ki zahteva več kot 8 ur "dela"/dan. Zato hoče dodatek za sebe in ekipo.
s/ off

Lepo prosim definiraj delo :))

feryz ::

Brezvezna fikusna funkcija.
Referendum za ukinitev le te.

fikus_ ::

Z razlogom sem dal delo v "".

Mogoče je to današnji "nagovor" poslancev njeno "delo" in podobne stvari.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

primoz4p ::

GregiB je izjavil:

D3m je izjavil:

Saj ima dobro plačo.

Kaj pa še hoče mešalec megle?


Brez, da pogooglaš, veš, kdo je avstrijski mešalec megle? Zasluži namreč 5x toliko, kot naša mešalka megle...

Se pri tem upošteva primerjava neto/bruto in okoliščine?
Real GDP growth rate - volume
Annual net earnings
Tax rate

fikus_ ::

Če se komu zdi, da si res zasluži več naj pošlje SMS NPM5 ali NPM10 na 1919.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mtosev ::

Dobra.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gregor P ::

Vsi naši top funkcionarji bi morali imeti večje plače. Seveda bi se potem morda prijavil celo kdo, ki ne potrebuje samo socialne moči, na ta sicer zahtevna mesta.8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

AgJ1 ::

Nobena funkcionarska plača ni tako dobra kot plača za top ljudi v gospodarstvu. Funkcija predsednika države je častna (bi morala biti).
Bi pa morali drastično povečati plače vzgojiteljicam/vzgojiteljem in učiteljicam/učiteljem. Tako recimo postopno v naslednjih 5-10 letih za 300-400%. To je osnova vsega. In potem bi se dejansko kvalitetni kadri odločali za te poklice.
««
9 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Predsedniške volitve 2022 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
662115280 (56511) T440
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111380 (7540) Cveto

Več podobnih tem