» »

Predsednica Nataša Pirc Musar [OFFICIAL]

Predsednica Nataša Pirc Musar [OFFICIAL]

««
3 / 12
»»

fikus_ ::

"Zato vidiš tablice s Slovaške."
Mislim, da ne več, so jim stopili na prste.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Invictus ::

Nekaj ja, sam če imaš firmo tam...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FireSnake ::

Čista, kot solza:
https://siol.net/novice/slovenija/tozil...

Kriminalisti nimajo pojma, ane?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Gregor P ::

Ok po mojem je sicer to bolj tematika za kakšno davčno kot pa tožilstvo, ampak ok8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MadMicka ::

FireSnake, seveda imajo kriminalisti pojma, vsak na svojem področju. Ampak ne morejo oni kazenske ovadbe zavreči, to je stvar tožilstva. Njihova naloga je, da zbirajo informacije, dokaze, ob sodelovanju tožilstva, na koncu spis pošljejo na tožilstvo in slednje je tisto, ki odloči, ali je zadeva zrela za sodišče ali ne.

LeQuack ::

MadMicka je izjavil:

FireSnake, seveda imajo kriminalisti pojma, vsak na svojem področju. Ampak ne morejo oni kazenske ovadbe zavreči, to je stvar tožilstva. Njihova naloga je, da zbirajo informacije, dokaze, ob sodelovanju tožilstva, na koncu spis pošljejo na tožilstvo in slednje je tisto, ki odloči, ali je zadeva zrela za sodišče ali ne.

Kaj je motivacija javnega uslužbenca, npr. tožilca, da dobro opravi svoje delo? Odgovor: ni motivacije.
Quack !

MadMicka ::

Kakšna nebuloza. Gre se za ugled in gre se za napredovanje, saj veš, tako kot v zasebnem sektorju, napreduješ in imaš boljšo plačo.

LeQuack ::

MadMicka je izjavil:

Kakšna nebuloza. Gre se za ugled in gre se za napredovanje, saj veš, tako kot v zasebnem sektorju, napreduješ in imaš boljšo plačo.


Lol ugled. V javnem sektorju napreduješ ne glede na kakovost dela. Gre avtomatsko glede na delovno dobo.
Quack !

MadMicka ::

Bumbar. Eno je dodatek na delovno dobo, dobiš 0,33% za vsako polno leto delovne dobe, v privat sektorju npr. dostirkat 0,5%, drugo pa je napredovanje. Vsako leto te ocenijo in rabiš toliko in toliko točk.

user4683 ::

A takšno ocenjevanje?

Za začetek: bi verjeli, da je v nekem podjetju zaposlenih kar 80, ponekod celo 90 in več odstotkov nadpovprečno sposobnih, izjemnih in odličnih ljudi? Tako je namreč ocenjena večina zaposlenih v javnem sektorju, ki se jim obeta plačna reforma.

fikus_ ::

MadMicka je izjavil:

Bumbar. Eno je dodatek na delovno dobo, dobiš 0,33% za vsako polno leto delovne dobe, v privat sektorju npr. dostirkat 0,5%, drugo pa je napredovanje. Vsako leto te ocenijo in rabiš toliko in toliko točk.


zasebni sektor 0,5%/leto do prvih 20 let = 10% maks
Javni sektor 0,33%/leto x 40 let = 13,2 % maks (če se motim, me popravi)

Uspešnost tožilca je precej odvisna od priprave (ustreznega zbiranja dokazov) in vodenja postopka. Velikokrat zadeve na sodišču padejo zaradi napak v postopku, na kar tožilci nimajo popolnega vpliva, še posebej če kakšen "kronski" dokaz pade.
Tako da niso vedno krivi tožilci, če zadeva pade, ali če opustijo pregon, ker ni dovolj dokazov.

"Kaj je motivacija javnega uslužbenca, npr. tožilca, da dobro opravi svoje delo? Odgovor: ni motivacije. "

Motivacija je zelo odvisna od posameznika, tako da imaš tudi nemotivirane ljudi v JS, ki čakajo, da jim mine čas (in življenje9.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

scipascapa ::

Zasebni? Napredovanja, višja plača? Yea, right.

Upam, da na štejete dodatna na delovno dobo za to?

fikus_ ::

Verjetno nisi sledil rdeči niti, sem pisal dodatek na delovno dobo. Dopuščam možnost, da povsod ni tako, kot sem pisal.
Za druga povišanja plače se pa mora vsak sam pobrigati, tudi tako da menja službo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

LeQuack ::

Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

PovemVfaco ::

Na fotki je metaforično nakazala cenzuro vseh svojih kritikov, Slovenija že padla 24 mest na lestvicah demokratičnosti.

Socrates ::

Kako ste kaj zadovoljni z ženskami na vodilnih položajih?

Imamo prvič predsednico državnega zbora.
Imamo prvič predsednico države.

Splošni konsenz je, da sta obe najslabši predsednici od osamosvojitve naprej.

To nakazuje neko forsiranje žensk na vodilne položaje, ki ni utemeljeno s kompetencami.

TESKAn ::

Meni sta super. Ok, namesto Musarjeve bi raje videl Kosovo. Bi imeli še višji desničarski trigger potencial :).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Socrates ::

TESKAn je izjavil:

Meni sta super. Ok, namesto Musarjeve bi raje videl Kosovo. Bi imeli še višji desničarski trigger potencial :).



Nataša Pirc Musar - žena tajkuna, za katerega ne ve, kako služi denar. Predlagal jo je pa zadnji slovenski komunist Kučan, ker je čas za žensko.

Urška Klakočar Župančič - se je katapultirala iz anonimnosti povprečne sodniške kariere na tretji najpomembnejši položaj v državi. Kar zbuja velike dvome, na kak način je bil položaj dobljen. Ženska je bila vodja oddelka za etažno lastnino na okrajnem sodišču XD V mladih letih pa Soroševa štipendistka XD

Z obemi imenovanji se levičarji delate norca sami iz sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Socrates ()

PovemVfaco ::

Socrates je izjavil:

Kako ste kaj zadovoljni z ženskami na vodilnih položajih?

Imamo prvič predsednico državnega zbora.
Imamo prvič predsednico države.

Splošni konsenz je, da sta obe najslabši predsednici od osamosvojitve naprej.

To nakazuje neko forsiranje žensk na vodilne položaje, ki ni utemeljeno s kompetencami.


Splošni konsenz je, da če si v nečem prvi, si poleg najslabšega tudi avtomatsko najboljši. Nerazumevanje tega dejstva kaže na prisotnost domoljupskega možganskega virusa.

Socrates je izjavil:


Z obemi imenovanji se levičarji delate norca sami iz sebe.


Honk, honk, luzer, par mesecev nazaj je klovnesa NPM zamenjala prejšnjega klovna na položaju, pa že umiraš od lakote in si fasal vse mogoče bolezni, do volitev še zna trajat.

Socrates ::

PovemVfaco je izjavil:

Socrates je izjavil:

Kako ste kaj zadovoljni z ženskami na vodilnih položajih?

Imamo prvič predsednico državnega zbora.
Imamo prvič predsednico države.

Splošni konsenz je, da sta obe najslabši predsednici od osamosvojitve naprej.

To nakazuje neko forsiranje žensk na vodilne položaje, ki ni utemeljeno s kompetencami.


Splošni konsenz je, da če si v nečem prvi, si poleg najslabšega tudi avtomatsko najboljši. Nerazumevanje tega dejstva kaže na prisotnost domoljupskega možganskega virusa.



A vidiš kako si neumen no? Bom razložil bolj na dolgo in široko.

Ja obe sta prvi ženski na položaju in zato sta hkrati najboljši in najslabši ženski, ki sta kdaj zasedali ta položaj. Clap clap :))

Ampak če nisi opazil, te funkcije niso kot fuzbal, kjer moški in ženske igrajo ločeno ;((

Ergo: primerjamo ju z moškimi, ki so položaj zasedali pred njima. V tej konkurenci pa sta po splošnem konsenzu najslabši doslej.

Bo šlo zdaj, ko imaš po točkah? 8-)

PovemVfaco ::

Splošni konsenz (ne neke fantazije sektaških ovac) izpred dobrih treh mesecev je pokazal, da je tajkunka vsaj bolj povozila SDS čelavca kot instagram borči komedijanta na predzadnjih volitvah. Če sta vam sektašem bila pa tudi "drugorazredna tema" Turk in Kučan bolj všeč, je pa to vaša stvar.

Invictus ::

Splošno stanje v EU je, da je treba na vso silo forsirati ženske na vodilne položaje.

Na dolgi rok to pomeni cel kup kurjega boja, mikromanagementa, gospodinjenja in izsiljevanja s pičko.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Socrates ::

Evo, tukaj imate vpogled v moderni feminizem:

https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1749...

Pa tole ni parodija, ampak kao resna oddaja. Tole je vse izobraženo na naše stroške, večina jih tudi živi na naših plečih.

xseki ::

Ta oddaja dviga kar veliko prahu. Le zakaj?
Zgolj in samo (levi) enoumni, brezopozicijski feminizem - ta gnila ideologija enačenja spolov ... In naj potem še kdo reče, da je "sedaj" RTVSLO desna! Ni niti suhoparno leva, pač pa je preprosto nora!

- mag. mag. Roman Vodeb o zgoraj omenjeni oddaji

arnecan1 ::

user4683 je izjavil:

Ni isti. Oziroma zdi se ti, da je isti, v resnici je pa en dvoplasten in vkljucuje uvoz vozila v EU. Ko je enkrat v EU so pravila (najema vozil) malenkost bolj sproscena. Prav tako pri premikanju vozil znotraj EU ni toliko problem DDV (razen ce si ga kje odbijal) ampak predvsem DMV. Pri uvozu iz tretjih drzav pa DDV in DMV.

Razumem, kaj hoces povedat. Ampak en lolek si je vzel cas in stvari speljal pravilno (glede na zakon), drugi lolek, ki ima plakate po celi Sloveniji, pa ne pozna carinskih postopko.

Ne vem točno, kaj hočeš povedati, ampak če se tujec ali domačin, rezident ali nerezident, več kakor 1/2 leta vozi z avtom tuje registracije v Sloveniji, je potrebno avto tukaj tudi registrirati, plačati cestnino, opraviti tehnični pregled... in če ni iz EU, tudi plačati carino.

Pa četudi je mož predsednice države in dobi 850 € mesečne rente od te iste države.

49106 ::

Rules for thee but not for me.

In to ravno tisti, ki nas že desetletja "svarijo" pred SDS.

A ni že čas za varovalko, kjer lahko nezadovoljno ljudstvo odstavi/odpokliče takšne bizgece.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BRBR ::

Do sedaj sem od P. Musar slišal dve pomembni ugotovitvi: Grozljivo - v zvezi z ustavnimi sodniki in osnovnimi človekovimi pravicami in bizarno - ko se je igrala žonglerko pri izbiri komedijantov za TV.
Za prvo me skrbi, ker je odvetnica, da tega ni ugotovila že prej, za drugo pa tudi malo, parlament je mentalno nižje stopnje kot vrtec, tudi to bi moral vedeti že prej.

Spodbudno, vsekakor, prejšnji klovn kake take ugotovitve ni bil sposoben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

Socrates ::

49106 je izjavil:

Rules for thee but not for me.

In to ravno tisti, ki nas že desetletja "svarijo" pred SDS.

A ni že čas za varovalko, kjer lahko nezadovoljno ljudstvo odstavi/odpokliče takšne bizgece.


Pa saj se je vedelo, koga so izvolili. Da je tajkunka, ki optimizira vsak cent, da ni treba dati državi, je jasno. Uspešna firma s 1.400 plače, hobotnice, ki jih ni znala razložiti itd. Kar je narod volil, to imamo.

Antijanšizem je v eni točki postal huda cokla razvoja na levici. Od Pahorja naprej ne znajo več ponuditi normalnega mandatarja (dr. Cerar je bil bolj centrist).

PovemVfaco ::

Maserati Musarca pa sploh ni neka center do desno slovenska verzija clintonce, ampak je levo od čegevare. Če ti fali par koleščkov.

Zgodovina sprememb…

Socrates ::

PovemVfaco je izjavil:

Maserati Musarca pa sploh ni neka center do desno slovenska verzija clintonce, ampak je levo od čegevare. Če ti fali par koleščkov.


Hehe, levaki ste jo izvolili, levaki jo imejte. Ne je zdaj drugim metat naprej :)) :))

Pa brez skrbi, njeno tajkunstvo živi v simbiozi z levičarstvom. Gre pač za tisto levičarstvo, ki podpira globalizem, uvoz poceni delovne sile, multikulti, 79 spolov, cenzuro, ženske kvote itd.

nejclp ::

Sokrat bi razumel poanto.
Je mel vse koleščke.

nejclp ::

Socrates je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Maserati Musarca pa sploh ni neka center do desno slovenska verzija clintonce, ampak je levo od čegevare. Če ti fali par koleščkov.


Hehe, levaki ste jo izvolili, levaki jo imejte. Ne je zdaj drugim metat naprej :)) :))

Pa brez skrbi, njeno tajkunstvo živi v simbiozi z levičarstvom. Gre pač za tisto levičarstvo, ki podpira globalizem, uvoz poceni delovne sile, multikulti, 79 spolov, cenzuro, ženske kvote itd.

Jep, Logar je bil itak boljša izbira, taprav antijanša, pa še brez dneva delovne dobe v gospodarstvu.

MrStein ::

Zakaj bi predsednik države naj bil v gospodarstvu?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nightrage ::

Jaz še zdej ne morem vrjeti, da imamo žensko za predsednico. :D:))8-) Ne vem al je dandanes cool, da so ženske na visokih položajih, tako kot je to naprimer Ursula von der Leyen, al bo to postala praksa stalnica. :D:))8-)
Alex Jernej Würtz -> teži ti terminator.

nejclp ::

MrStein je izjavil:

Zakaj bi predsednik države naj bil v gospodarstvu?

Pojma nimam, sem mislil, da desnjakarji veste. Pa ne da je to puhlica, ki jo lajnate, samo če gre za politike na levi?

hendriks ::

nightrage je izjavil:

Jaz še zdej ne morem vrjeti, da imamo žensko za predsednico. :D:))8-) Ne vem al je dandanes cool, da so ženske na visokih položajih, tako kot je to naprimer Ursula von der Leyen, al bo to postala praksa stalnica. :D:))8-)


Še nekaj let bo to trend, potem pa bodo same ugotovile da so ga orng posrale, ker so na vse pretege hotele izenačitev spolov (kar je po psihonalitičnih spoznanjih norost). Degradacija moških se sicer dogaja že nekaj desetletij (krive so predvsem feministke in njim pripojena LGBT skupnost), kar počasi spoznavajo tudi ženske, saj jih večina jamra da pravih moških ni več.

driver_x ::

hendriks je izjavil:

(krive so predvsem feministke in njim pripojena LGBT skupnost)


Levičarje si pozabil dodati.

nightrage ::

hendriks je izjavil:

nightrage je izjavil:

Jaz še zdej ne morem vrjeti, da imamo žensko za predsednico. :D:))8-) Ne vem al je dandanes cool, da so ženske na visokih položajih, tako kot je to naprimer Ursula von der Leyen, al bo to postala praksa stalnica. :D:))8-)


Še nekaj let bo to trend, potem pa bodo same ugotovile da so ga orng posrale, ker so na vse pretege hotele izenačitev spolov (kar je po psihonalitičnih spoznanjih norost). Degradacija moških se sicer dogaja že nekaj desetletij (krive so predvsem feministke in njim pripojena LGBT skupnost), kar počasi spoznavajo tudi ženske, saj jih večina jamra da pravih moških ni več.


Zakon, jaz sem podobnega mnenja. Nekoč sem od nekoga slišal za izraz "lesser mind", čeprav imam ženske "dokaj" rad, itak ti samo ena ne sme iti na živce, in mi je všeč, da so moški na boljših položajih kot ženske, da planet Zemlja ne potone od znanja. No zdej pa šalo malo na stran, ampak samo malo. Enakopravnost bi rade imele, na živce mi gre pa to, da ženske simple vicev o blondinkah ne razumejo al pa jih preveč posplošujejo.
Mislim, da bo vedno tako, da smo moški malo več pr moči in znanju, ženske pa so na žalost lahko vesele le pri dejstvu, da rojevajo genije. :))8-):))8-)
Alex Jernej Würtz -> teži ti terminator.

matobeli ::

Sej tud štajerci ne razumejo vicev o štajercih in tudi oni bi radi enakost z ljubljančani.

Kljub vsemu jih imamo "dokaj" radi.

nejclp ::

Jaz tudi poznam dva štajerca, ki sta normalna.

MrStein ::

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

Zakaj bi predsednik države naj bil v gospodarstvu?

Pojma nimam, sem mislil, da desnjakarji veste. Pa ne da je to puhlica, ki jo lajnate, samo če gre za politike na levi?

Če je kdo rekel, da bi Pahor moral biti iz gospodarstva, kar citiraj.
Sicer pa, a ga niste kar dvakrat izvolili? Tudi "levi"?

Ampak ja: prvi dve besedi bi zadostovali
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nejclp ::

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

Zakaj bi predsednik države naj bil v gospodarstvu?

Pojma nimam, sem mislil, da desnjakarji veste. Pa ne da je to puhlica, ki jo lajnate, samo če gre za politike na levi?

Če je kdo rekel, da bi Pahor moral biti iz gospodarstva, kar citiraj.
Sicer pa, a ga niste kar dvakrat izvolili? Tudi "levi"?

Ampak ja: prvi dve besedi bi zadostovali

Lol, Pahor? On je zmagal z desnjakarskimi glasovi.Nikoli ga ne bi volil in ga tudi nisem. Ne, o Kordišu recimo govorim, ki je kandidiral za predsednika, ampak, a veste, ni nikoli delal v gospodarstvu, anede?

PovemVfaco ::

Socrates je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Maserati Musarca pa sploh ni neka center do desno slovenska verzija clintonce, ampak je levo od čegevare. Če ti fali par koleščkov.


Hehe, levaki ste jo izvolili, levaki jo imejte. Ne je zdaj drugim metat naprej :)) :))

Pa brez skrbi, njeno tajkunstvo živi v simbiozi z levičarstvom. Gre pač za tisto levičarstvo, ki podpira globalizem, uvoz poceni delovne sile, multikulti, 79 spolov, cenzuro, ženske kvote itd.


Jaz pišem o tem, kaj ona dejansko je, ne o tem, za kaj jo manj inteligentni desni (in tud levi) imate, pa ne o tem, kdo jo je v 2. krogu ob neobstoječi izbiri med desnim vampirjem in desnim vampirjem izvolil. Da vas desne sproža s svojo (sicer prozorno) levo masko, je sicer zabavno, ampak ne preveč relevantno.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

Zakaj bi predsednik države naj bil v gospodarstvu?

Pojma nimam, sem mislil, da desnjakarji veste. Pa ne da je to puhlica, ki jo lajnate, samo če gre za politike na levi?

Če je kdo rekel, da bi Pahor moral biti iz gospodarstva, kar citiraj.
Sicer pa, a ga niste kar dvakrat izvolili? Tudi "levi"?

Ampak ja: prvi dve besedi bi zadostovali

Lol, Pahor? On je zmagal z desnjakarskimi glasovi.Nikoli ga ne bi volil in ga tudi nisem. Ne, o Kordišu recimo govorim, ki je kandidiral za predsednika, ampak, a veste, ni nikoli delal v gospodarstvu, anede?

Torej je večina Slovencev desnih? OK, če ti tako praviš...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PovemVfaco ::

Socrates je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Maserati Musarca pa sploh ni neka center do desno slovenska verzija clintonce, ampak je levo od čegevare. Če ti fali par koleščkov.


Hehe, levaki ste jo izvolili, levaki jo imejte. Ne je zdaj drugim metat naprej :)) :))


Dodajam: Cerarja so tudi bolj levi volili, medtem ko se je pritegnjeni JJ drl, da je ta slovenski Lukašenko, pa si zgoraj začel, da on pa ne šteje kot levi kandidat, ker je centrist. Bi tudi pri Musarci lahko to opazil, če bi imel malo pameti in se ne bi brezglavo v njeno masko zaganjal.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

Zakaj bi predsednik države naj bil v gospodarstvu?

Pojma nimam, sem mislil, da desnjakarji veste. Pa ne da je to puhlica, ki jo lajnate, samo če gre za politike na levi?

Če je kdo rekel, da bi Pahor moral biti iz gospodarstva, kar citiraj.
Sicer pa, a ga niste kar dvakrat izvolili? Tudi "levi"?

Ampak ja: prvi dve besedi bi zadostovali

Lol, Pahor? On je zmagal z desnjakarskimi glasovi.Nikoli ga ne bi volil in ga tudi nisem. Ne, o Kordišu recimo govorim, ki je kandidiral za predsednika, ampak, a veste, ni nikoli delal v gospodarstvu, anede?

Torej je večina Slovencev desnih? OK, če ti tako praviš...

Kje pa. Saj je jasno. Volilno telo je v grobem razdeljeno na tretjine: desnica, levica in tisti, ki jim ni nič jasno (popolni zmedenci, centristi, apolitični, apepolitični, neoliberali etc.)
Turk je dobil tretjino glasov (levica), Pahor dve tretjini (zmedenci etc in desnica).

Unchancy ::

Prej bi rekel, da smo centristi edini normalni del tega političnega telesa. Na “levi” je več tistih, ki niso ravno mensa material, plus oportunisti, ki pričakujejo osebne koristi (karierne) od svoje politične opredelitve, plus ljudje, ki jih je strah anti mensa materiala na “desni”, na “desni” je zmes anti mensa materiala, nekaj je zrevoltiranih centristov, ki dajejo kajlo “levici”, zelo malo pa je oportunistov.
Ti nejc si na levi strani in sicer pašeš med glasne oportuniste, ki se morajo pofočkati, ker zato pričakujejo osebne koristi.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejclp ::

Kje pa, Soros me plačuje pavšal, ne pa po objavi. Kje sem pa napisal, da so centristi nenormalni? Ne da bi bil ti centrist, ampak vseeno?

nightrage ::

Dejte no folk a se lahko vrnemo k naslovu in pustite g. Pahorja pri miru. Itak se ve, da je bil najboljši predsednik Slovenije. :D
Uglavnem Pirc Musar bo pomoje kar ostra predsednica, vsaj tako upam, razen če je preveč lapala v predvolilnih bojih, kako bo glasna v predsedniškem mandatu. Do sedaj Pirčeva še jaz nisem opazil ker velik sprememb v naši državi, kje so obljube ženšče! :D
Alex Jernej Würtz -> teži ti terminator.

Zgodovina sprememb…

cvalsr ::

Uglavnem Pirc Musar bo pomoje kar ostra predsednica, vsaj tako upam, razen če je preveč lapala v predvolilnih bojih, kako bo glasna v predsedniškem mandatu.

Pa saj je ultrapoštenjakinja, ki vse davščine plačuje v Sloveniji (od 1200€ plače, vozi se pa limuzinami za nekajstotisoč € s tujimi tablicami) že zelo ostro in glasno povedala Avstrijcem, da je stanje slovenske manjšine na Koroškem takorekoč idealno in so očitno sedmi člen v orwelovskem ministrstvu resnice izbrisali iz zgodovine... Obetaven začetek, res.
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Predsedniške volitve 2022 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
662115280 (56511) T440
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111380 (7540) Cveto

Več podobnih tem