» »

TikTok - uporabnost?

TikTok - uporabnost?

1
2
»

Gagatronix ::

Zakaj bi sploh hotel imeti Tik Tok ? Si 12 let star ?

Mr.B ::

Gagatronix je izjavil:

Zakaj bi sploh hotel imeti Tik Tok ? Si 12 let star ?

Se en ki pada propagando... Je pa res da dobersni del koristnikov predstavlja genz +- 5 let
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Route66 ::

OutOfTheBox je izjavil:

Sim kartica neha delovati (prejemanje sporočil npr), ampak na koncu je samo važno da telefon zaznava UK kartico. Tiktok ne ve da je kartica npr potekla. Glej samo da imaš za TT račun nastavljen še backup (email).

Mimogrede ali imaš ti dostop tudi to ameriškega trga s svojo UK kartico? Ali ti Američani tudi všečkajo posnetke? Sprašujem ker če US sim vključuje tudi ameriški trg potem bom raje kupil to kar si objavil zgoraj ki je bistveno cenejša.


Tudi ja, ampak načeloma je bolj UK. 50% UK, 50% preostalo (US, AU,..). TikTok deli države po narodih, zato bo pri nas bolj priotiziral balkan, ne pa npr angleško govoreč narod (UK).

S perspektive userja je to super, s perpektive biznisa (če ni lokalni) pa budasto. Drugače imam jaz čist svoj telefon za tole kolikor se da poceni (Xiaomi).


Tnx. Bom videl verjetno bom najprej kupil tisto kartico ki si jo dal zgoraj. 50% ameriškega trga ni tako slabo. Bom videl kakšen bo odziv, če bom videl da ne dostopa do ameriškega trga v dovolj veliki meri bom verjetno kupil potem še ameriško sim. Kar se tiče Xiaomi sem pa ravno včeraj gledal da imajo telefon za 100€. Je pa tako da imam jaz še en problem in sicer z Instagramom ker sem enkrat po nesreči odprl preveč računov v zelo kratkem času in mi je zdaj prepovedano odpirati IG račune, glede nato da moram preko tel številke potrditi bo to lahko nova priložnost in da na novo začnem tudi pri IG-ju kjer bi lahko imel dostop do precej velike trga.

Mimogrede: ko naredim backup email: ali je dobro da ga naredil preko telefona? Sprašujem ker če naredil preko računalnika ali bo tiktok algoritem opazil da kljub temu da je tel številka iz UK da je pa mail iz slo? Kako je glede tega? Ali ima tiktok uplogled v tvojo email lokacijo?

Gagatronix je izjavil:

Zakaj bi sploh hotel imeti Tik Tok ? Si 12 let star ?


Kakšno kretensko vprašanje. A ti resno misliš da je tik tok namenjen samo za otroke? Jaz v tiktok vidim lepo priložnost za prodajo določenih artiklov, kaj me briga kaj ljudje gor počnejo, meni je važno da mi uspe prodajati in s tem služiti denar, vse ostalo je nepomembno. Če ti gledaš 12 letnike je to tvoj problem. Dobra stvar tiktoka je da lahko tvoj video postane "viral" bistveno hitreje kot na katerikoli drugi platformi in če si sposoben narediti dober plug-in lahko precej hitro začneš prodajati svoje izdelke. To je pa tudi vse kar me zanima. Jaz recimo niti ne gledal ostalih posnetkov (samo tisto kar je pomembno za mojo nišo da sem na tekočem kaj je popularno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Route66 ()

OutOfTheBox ::


Mimogrede: ko naredim backup email: ali je dobro da ga naredil preko telefona? Sprašujem ker če naredil preko računalnika ali bo tiktok algoritem opazil da kljub temu da je tel številka iz UK da je pa mail iz slo? Kako je glede tega? Ali ima tiktok uplogled v tvojo email lokacijo?


Ne bi rekel. Jaz sicer uporabljam applov iCloud mail, ker je generacija emaila preprosta, pravi mail pa service providerju ni viden.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Mr.B je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Zakaj bi sploh hotel imeti Tik Tok ? Si 12 let star ?

Se en ki pada propagando... Je pa res da dobersni del koristnikov predstavlja genz +- 5 let


Primarna publika in dobrsnji del uporabnikov Tik Toka so froci.

OutOfTheBox ::

Primarna publika in dobrsnji del uporabnikov Tik Toka so froci.


Hmm .. ja. Želim slišati več o tem, prosim.

Mr.B ::

Gagatronix je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Zakaj bi sploh hotel imeti Tik Tok ? Si 12 let star ?

Se en ki pada propagando... Je pa res da dobersni del koristnikov predstavlja genz +- 5 let


Primarna publika in dobrsnji del uporabnikov Tik Toka so froci.

Sej boš za to našel kakšen primerne link, ki ne bo kak YT influencer... :|:|8-)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TikToku v EU 345 milijonov evrov kazni

Oddelek: Novice / Tožbe
404088 (2105) kanarin
»

TikTok bo v EU omogočal pobeg od algoritma

Oddelek: Novice / Zasebnost
283926 (2143) kiFni
»

V Veliki Britaniji odsvetovali uporabo TikToka

Oddelek: Novice / Varnost
245054 (3662) red_baron
»

TikTok v ZDA prehitel YouTube po angažmaju uporabnikov

Oddelek: Novice / Ostale najave
196088 (2483) tilen03

Več podobnih tem