» »

SuSE 7.3

SuSE 7.3

defort ::

Oj vsi...mene pa zanima kak bi naredil širokopasovno povezavo oz. ADSL na tem linuxu in kak se potem connectal nanj?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovnica

Oddelek: Šola
174440 (3517) McHusch
»

Delo programerja

Oddelek: Loža
137168 (6333) Jure14
»

Reševanje programskih algoritmov. Kakšen pristop?

Oddelek: Programiranje
102549 (2306) Yacked2
»

Postati elektronik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
74454 (4101) negotiator
»

igra : Vaše življenje z naslovi pesmi

Oddelek: Loža
273538 (2879) reptilia

Več podobnih tem