» »

Grims je zaradi okužbe ob napadu dobil atipično pljučnico

Grims je zaradi okužbe ob napadu dobil atipično pljučnico

Baja ::

  • zaklenil: bluefish ()

wcpapir ::

Ta človek je bolan, pa saj ni čuda cela stranka ni vredna pol pi*** mrzle vode.

fur80 ::

Jaz bi na njegovem mestu imel bodycam! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

kow ::

Je kar neverjeten, ja :))

Gospod ::

wcpapir je izjavil:

Ta človek je bolan, pa saj ni čuda cela stranka ni vredna pol pi*** mrzle vode.
Lp.

fur80 ::

Imajo ljudje zanimivo vprašanje, če se je še kdo okužil s pljučnico, ker naj bi bila ta A tipična pljučnica zelo nalezljiva? Poslanci, domači ali samo Branko?

PacificBlue ::

kow je izjavil:

Je kar neverjeten, ja :))


Zelo dobra reklama za stranko:D
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

Ali lahko Grims pošlje DNK pljunek človeka v USA k FBI, bi mu lahko CSI New York pomagal, da se najde človeka, ki je kihal s pljučnico in potem virus razširil še na našega poslanca? Koliko bi nas to prišlo, je možno, da vsi, ki bi mu radi pomagali, da doniramo za preiskave? Je možno tudi, da je naš poslanec zaradi močnega pljunka, ki ga je dobil v lase, kot pravi, mislil, da ga je nekdo sunkovito potisnil, se da izmerit sunek pljunka človeka, kakšen mora biti, da te skoraj prevrže po stopnicah? Glede na vse gre le za skoraj prvega človeka opozicije, lahko to razumemo kot državni (vladni) napad na opozicijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

starfotr ::

Jaz častim falcona, da pelje ta material v US.

Lahko pa še Brankota zraven. In naj se falcon vrne prazen. Tudi to plačam. Pa še Greti pošljem opravičilo.

fur80 ::

starfotr je izjavil:

Jaz častim falcona, da pelje ta material v US.

Lahko pa še Brankota zraven. In naj se falcon vrne prazen. Tudi to plačam. Pa še Greti pošljem opravičilo.


Jaz se samo bojim, da niso ta DNK vzorec preveč kontaminirali, da ni mu ga Mahnič preveč povlekel iz las, pa da niso preveč vlačili tole po prstih, najboljše bi bilo, da bi se spravil gospod takoj v hladilnik ali nek vakumski prostor in potem direkt na raziskave, ter čimmanj govoriti, da ne pride še do druge sline po bujnem lasišču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

StevicaM ::

Normalni policisti ga videt ne morejo se od koronavirus histerije. Dec je mahal z nekimi plakati v DZ in govoril kako je njihova SDS kuga koncno usposobila in ustvarila efektivno slovensko policijo. To pomeni, da so policisti 30 let hodili v sluzbo in bili nesposobni do trenutka, ko je bilo treba zaplinit Ljubljano =) kaj je govoril en kriminalist v penziji ob njegovih besedah takrat raje ne bom ker ta forum berejo tudi otroci.

fur80 ::

Kako bomo vedeli ali je bil pljunek okužen? Je možno, da je pljunek bil že malce zelen in se je vlekel, to bi dokazovalo, da se je napadalec že malce luščil. Strokovno bi potem takemu pljunku rekli "hraklček", kar poveča možnost, da je napadalec kriv za pljučnico, kar pa ne moremo dokazat, če ne vemo, kdo je napadalec? Drugače pa malo resnosti prosim, ker če je bil napadelec iz druge države, npr. Bosanec lahko gre za napad na Slovenijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fur80 ::

Sicer so človeka zadeli s pljunkom okuženim s pljučnico odzadaj, jaz upam, da Grims tega res ni dal v usta, ko je preverjal škodo. Tole res spominja na primer atentata JFK, sniper je zadel človeka med hojo. Še koga spominja to na to:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Jogurt1337 ::

Jaz sem mnenja da to meji že na bioterrorizem.

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Čakam še dosegljiv izvod doktorata v pdf obliki.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Alfonso ::

Ko se tule ukvarjate z jajotovimi idioti nam bo Golob bankrotiral državo: dodatki doktorjem, dodatki šolnikom, zdaj še 600€ mesečno dodatka vsem pravosodnim delavcem, 700 milijonov dokapitalitacije Elesu in Geoplinu...zadnji naj ugasne luč.

starfotr ::

Saj bo inflacija vse požrla. Kaj se sekiraš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V ZDA odobrili še drugi koktajl monoklonskih protiteles proti covidu-19, v EU še nobe

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215429 (4203) antonija
»

Moški vs. ženski imunski sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
659897 (7574) Mato989
»

Atipične pljučnice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10112668 (10721) vilicarist
»

Stropni ventilator - pozimi

Oddelek: Loža
153206 (2745) BladE_
»

Rusija gradi drugi najhitrejši superračunalnik na svetu

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
227665 (5842) Bistri007

Več podobnih tem