» »

Elon Musk blokiral profil, ki je objavljal lokacijo njegovega letala

1 2
3
4

mn ::

codeMonkey je izjavil:

codeMonkey je izjavil:

tonttu je izjavil:

Tako kot si ti "pogledal" ko si trdil, da podatki niso javni?


Jaz sem spraseval. Kje sem trdil?


Pa sem si vzel minuto med malico in odkril tole:
Automatic Dependent Surveillance%E2%80%93Broadcast @ Wikipedia

@tonttu
Torej njegovo letalo ima ADS-B z neko identifikacijo, potem moras to povezati s stevilko na repu letala in stevliko letala z Muskom. Tisti linki in argument s sliko so bili za zadnjo stvar, ampak del z ADS-B in letalom se ni bil tukaj razciscen (torej ni bilo vsem jasno kaj je zadaj). Da ne iscem, pa ker ti ves o cem govoris, pa razlozi, da ne brskam naprej. Je tudi ta del javen?


ADS-B je za večino letal obvezen, kakor vem je povsem nekriptiran in del message-a je tudi "Aircraft identification number" - številka na repu letala.

Vse strani, kot je recimo "Flight Radar" kakor vem delajo z podatki, ki jih dobijo od prostovoljcev, ki so si naredili takšne naprave. Kakor vem je poslušanje katerihkoli radijskih signalov tako pri nas kot ZDA dovoljeno.

mn ::

Tisto zgoraj da je Aircraft identification number" - številka na repu letala ne drži.

Očitno je notri ICAO številka letala in če prav razumem je to mode S polje v FAA registryju.

codeMonkey ::

mn je izjavil:

Tisto zgoraj da je Aircraft identification number" - številka na repu letala ne drži.

Očitno je notri ICAO številka letala in če prav razumem je to mode S polje v FAA registryju.


Ocitno, ja. Imajo pa program za zasebne ICAO stevilke, torej ni nujno, da je ta v javnem FAA registru:
https://www.transportation.gov/individu...

Vsaj tisti najstnik ve, ce je navedena prava :)

Zgodovina sprememb…

XIIT ::

gus5 je izjavil:

"My commitment to free speech extends even to not banning the account following my plane, even though that is a direct personal safety risk," Musk tweeted on Nov. 6.

:))

Isti scenarij kot povsod drugod. Umetno ustvarjen krizni dogodek, potem pa "ljubljenemu vodji neljuba rešitev, ki gre proti njegovim načelom, ampak žal nima izbire".

Sploh ne rabijo spreminjat scenarija, ker ene iste fore še vedno palijo.



DarwiN je izjavil:

Teslinih delnic tudi naj že zdavnaj več ne bi prodajal.. Kot tudi ne BTCja, ETHja in Dogeja.. Lažnjivec na kvadrat.. Desperate times očitno. Tolk desperate, da celo QAnon-ovcem pošilja signale. Kar je zgolj logičen naslednji korak, potem ko je pred časom postal teorije zarote o Pelosiju, da o cepivih sploh ne govorimo. Kritično razmišljanje na ravni zlate ribice.

>Zarote o Pelosiju

Tip pokliče policijo, da je pri njemu doma en tip v spodnjicah, katerega ne pozna, s hamrom v roki. Kasneje se zagovori in pove da ga pozna poimensko. Okno zlomljeno od znotraj.
Tip je multimilijonar (odličen trgovalec z delnicami), verjetno ima najete kakšne varnostnike.
Kakšne so šanse da je kar neki random tipček z ulice uletel njemu v dnevno, težit za denar?

Če temu verjameš, ti mam en avto za prodat. Uvožen iz Njemačke, realni kilometri, vozil ga je deda ki je mel eno nogo krajšo od druge, pa ni niti mogel pedala za gas stisnit do konca. Olje menjano vsakih 10 tisoč kilometrov, ni da ni.
Hitro se javi, ker en že čaka da ga bo vzel, če ga ti ne boš.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

DarwiN ::

Ok, Karen.

edit: pa daj za hec link za tega "tipa v spodnjicah".. Če se ustavim že pri tvojih prvih besedah.. Da vidim, od kje črpaš fake news in teorije zarot.. Torej dokaz, da je bil napadalec v spodnjicah prosim... Ne da je nek nude aktivist ali whatever.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Poldi112 ::

Zmajc je izjavil:

Kako točno pa ta račun "zaluži"? Razen z pozornostjo, ki mu jo namenja Musk.

Tip je odklonil denar, ko ga je Musk hotel podkupiti, da ga zapre.


Koliko služi, je irelevantno. Denarja pa tudi ni ravno odklonil - zgolj zahteval je več, kot je bil Musk pripravljen plačati.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Unchancy ::

Moral bi zahtevat 40 milijard.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kow ::

Musk mu je ponudil smiseln denar. 5k. Za nekaj kar lahko milijone studentov po svetu replicira. Torej je bil verjetno pogoj, da vzame 5k + nobenemu ne omeni, da jih je prejel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

FastWIND ::

Elitašem malo nerodno postaja da, na kako kratke razdalje se furajo z avijoni... Počasi si ustvarjajo vzporeden svet.

Unchancy ::

kow je izjavil:

Musk mu je ponudil smiseln denar. 5k. Za nekaj kar lahko milijone studentov po svetu replicira. Torej je bil verjetno pogoj, da vzame 5k + nobenemu ne omeni, da jih je prejel.

Ponudba je smiselna zgolj, če jo nasprotna stran sprejme.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

DarwiN ::

Elon Musk bans several prominent journalists from Twitter.

Absolutist svobode govora izvaja pravi mali killing spree. :)

Človek res pomisli na teorijo, da se Musk namerno spreminja v Trumpa, da bi se banke ustrašile in mu vsaj delno odpisale tistih 13 milijard dolga.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

Hehe - me zanima kako hitro bodo odblokirani: CNN, NYT, WP.
Tole je skoraj tako, kot da bi medveda poknil v oci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Unchancy ::

Kritike je Musk podkrepil z nastopom v debati novinarjev na platformi Twitter Spaces, ki jo je zapustil takoj, ko so ga prisotni izzvali, Twitter Spaces pa se je le minuto pozneje ugasnil za vse uporabnike.

https://siol.net/digisvet/novice/milija...

Snežinkica :))

Musk je tudi napovedal, da bo tožil 20-letnega Sweeneyja.

Ostudno.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

DarwiN ::



Tu se skriva še ena fora.. Twitter se slowly but surely spreminja v Parler, 4Chan, Truth Social in podobne greznice, kar pomeni da bodo med uporabniki kmalu ostali le še trumptardi.. In potem bodo te njegove "vox populi" ankete upravičevale vse te njegove diktatorske umotvore. Na podobni anketi čez leto dni bo ~80% userjev glasovalo za "Longer". :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

phnj90 ::

Pismo, Musk je en tak amater ali pa se samo pretvarja. Ta spremljani avion bi imel za decoy, še slikajo mu ga lahko, recimo policaji, letal pa bi se kakšnim drugim, saj pa vsak normalen ima direktno taksiranje v hangar že v Sloveniji, kaj šele v US in ga ne bi noben videl. Elon, to je samo namig za pokušino, da vidimo, če ti kaj prebije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: phnj90 ()

kow ::

DarwiN je izjavil:



Tu se skriva še ena fora.. Twitter se slowly but surely spreminja v Parler, 4Chan, Truth Social in podobne greznice, kar pomeni da bodo med uporabniki kmalu ostali le še trumptardi.. In potem bodo te njegove "vox populi" ankete upravičevale vse te njegove diktatorske umotvore. Na podobni anketi čez leto dni bo ~80% userjev glasovalo za "Longer". :D


Ce te prav razumem, vedno poslusa rezultate ankete? Torej so racuni ze odblokirani?

Jarno ::

Ko je Mike Row registriral domeno mikerowsoft.com, so ga pri MS-ju tudi šli skenslat na prvo žogo. Sicer je to zgodba z epilogom, ampak vseeno.
Svinij pa je ena taka podlastica, ki nadleguje, ker lahko. Čisto prav, da gre škodit kam drugam.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

DarwiN ::

kow je izjavil:

Ce te prav razumem, vedno poslusa rezultate ankete? Torej so racuni ze odblokirani?

Tokrat očitno še ne, ker mu rezultat ni po godu. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

Kaj torej trdis? Da bo uposteval anketo ali ne?

DarwiN ::

Nič ne trdim. Kaj pa vem, kaj bo naredil. Tipu se je zmešalo, remember? Ampak najbrž bodo odblokirani tako ali drugače, kakopak.. Sej večina jih je tako ali tako banana začasno za sedem dni, kot piše v članku.. Le eden permanentno.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

no comment ::

kow je izjavil:


Ce te prav razumem, vedno poslusa rezultate ankete? Torej so racuni ze odblokirani?

Ljudstvo je z večino izglasovalo, da se te pridaniče odblokira nekje med 23.12. in 'enkrat'.

kow ::

Zgornji link kaze drugacne rezultate.

no comment ::

52.5% je večina.

kow ::

Good point :))

Johnny QJ ::

večji problem kot elonjet je to, da so v zadnjih dneh blokirali, kar nekaj znanih novinarjev, tudi iz raznih zelo pomembnih medijskih hiš. Praktično brez tehtnih razlogov, razen to, da so kritični do Muska.

Še en problem, mnogo Ukrajincev se ne more prijaviti v twitter, zaradi nemožnost avtentikacije profila.

TezkoDihanje ::


Zgodovina sprememb…

codeMonkey ::

Kje si bil prej? :D

driver_x ::

FastWIND je izjavil:

Elitašem malo nerodno postaja da, na kako kratke razdalje se furajo z avijoni... Počasi si ustvarjajo vzporeden svet.


Zakaj bi jim bilo za to nerodno?

driver_x ::

DarwiN je izjavil:

Nič ne trdim. Kaj pa vem, kaj bo naredil. Tipu se je zmešalo, remember? Ampak najbrž bodo odblokirani tako ali drugače, kakopak.. Sej večina jih je tako ali tako banana začasno za sedem dni, kot piše v članku.. Le eden permanentno.


Meni ni jasno, zakaj delajo tako galamo okoli Twiterja. Kje pa piše, da morajo biti na Twiterju? Večina teh omrežij so itak same reklame.

ginekk ::

GrX je izjavil:


In kaj pol če je najbogatejši zemljan? Potem nima pravice do zasebnosti? Ne bluzi! Nobenemu takšno sledenje ne bi bilo po godu.


Nima in mi je vseen, kar si misliš. Precej mi je patetično slišat, ko podpirate take idiote, med tem ko gurate dnevno tlako takorekoč za skorjo kruha. Tud Twitter služi z lokacijskimi podatki.

Naj bo Elon plebs, pol je pa lahko anonimen zaradi mene, dokler dobesedno serje po svetu, pa si tega ne zasluži.

DarwiN ::

driver_x je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Nič ne trdim. Kaj pa vem, kaj bo naredil. Tipu se je zmešalo, remember? Ampak najbrž bodo odblokirani tako ali drugače, kakopak.. Sej večina jih je tako ali tako banana začasno za sedem dni, kot piše v članku.. Le eden permanentno.


Meni ni jasno, zakaj delajo tako galamo okoli Twiterja. Kje pa piše, da morajo biti na Twiterju? Večina teh omrežij so itak same reklame.

Ker je najbolj popularna tovrstna platforma in dejansko koristna za novinarje, aktiviste, zatirane posameznike v shit-hole državah, in tudi nasploh za deljenje novic/informacij.

Ampak pod tem Elonom so Twitterju seveda šteti dnevi.. Pojavila se bo alternativa, Twitter bo pa počasi padel v obskurnost. Alternative so pravzaprav že, ampak potrebno bo še nekaj razvoja in jasno čas za veliko migracijo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

Se bodo nacakali. Da zgradis alternativo, bos rabil nekaj let. Predlagam, da novinarji sledijo svojim visokim eticnim standardom in do takrat bojkotirajo platformo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

ginekk je izjavil:


Naj bo Elon plebs, pol je pa lahko anonimen zaradi mene, dokler dobesedno serje po svetu, pa si tega ne zasluži.

Musku lahko samo zaploskamo, če poskrbi za anonimnost in varnost kogarkoli (četudi trenutno samo sebe). Lahko ga pa tudi malo popljuvamo, ko prodaja naše podatke in drži štango do zob oboroženim zblojencem. Vsaj dokler še ne obvladuje sloteka.

driver_x ::

DarwiN je izjavil:

driver_x je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Nič ne trdim. Kaj pa vem, kaj bo naredil. Tipu se je zmešalo, remember? Ampak najbrž bodo odblokirani tako ali drugače, kakopak.. Sej večina jih je tako ali tako banana začasno za sedem dni, kot piše v članku.. Le eden permanentno.


Meni ni jasno, zakaj delajo tako galamo okoli Twiterja. Kje pa piše, da morajo biti na Twiterju? Večina teh omrežij so itak same reklame.

Ker je najbolj popularna tovrstna platforma in dejansko koristna za novinarje, aktiviste, zatirane posameznike v shit-hole državah, in tudi nasploh za deljenje novic/informacij.

Ampak pod tem Elonom so Twitterju seveda šteti dnevi.. Pojavila se bo alternativa, Twitter bo pa počasi padel v obskurnost. Alternative so pravzaprav že, ampak potrebno bo še nekaj razvoja in jasno čas za veliko migracijo.


Kakorkoli, Twiter je popularen in uporaben zaradi vsebin in uporabnikov. Ko se bodo zanimivi uporabniki začeli seliti drugam, jim bodo sledili vsi ostali.
Sicer vem da moje mnenje ni merodajno, ampak sam sem opustil večino družabnih omrežij zardi tega, ker so vsa po vrsti postopoma začela servirati čedalje več reklam in predlogov, ki me niso zanimali. Bil sem na Twiterju, instagramu in Facebooku. Na Twiterju sem sledil nekaj strokovnim kanalom, amoak kaj, ko sem na koncu dobival vse drugo, zato sem ga zapustil. Na Facebooku sem še, ker se tam nahaja ena interesna skupina, katere del sem, ampak sem si v brskalnik moral namestiti skripte, ki iz Facebooka odstranjujeno nesnago. Tudi sicer me vsi oglasi na spletnih straneh zelo motijo, zato uporabljam filtrirajne tako na usmerjevalniku, kakor v DNS strežniku (PiHole).

Poldi112 ::

FastWIND je izjavil:

Elitašem malo nerodno postaja da, na kako kratke razdalje se furajo z avijoni... Počasi si ustvarjajo vzporeden svet.


Če bi bil ti v nadzornem svetu podjetij, ki prinašajo miljone - bi zahteval, da se uprava, ki jo navadno tudi plačuješ v miljonih, prevaža prioritetno z javnim transportom, ker je okolje bolj pomembno od njihovega časa?

Ter od kje ti ideja, da jim je nerodno, če so plebejci zavistni?

Unchancy je izjavil:

kow je izjavil:

Musk mu je ponudil smiseln denar. 5k. Za nekaj kar lahko milijone studentov po svetu replicira. Torej je bil verjetno pogoj, da vzame 5k + nobenemu ne omeni, da jih je prejel.

Ponudba je smiselna zgolj, če jo nasprotna stran sprejme.


Zakaj že? Musk je sedaj dosegel svoje, brez da bi plačal zajedalcu, da ga pusti na miru.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Unchancy ::

Zakaj že? Musk je sedaj dosegel svoje, brez da bi plačal zajedalcu, da ga pusti na miru.


Ahaha, 40 milijard ga je stalo, skoraj milijonkrat več, kot je fant hotel. Grejt sakses.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

BigWhale ::

twom je izjavil:

To bi moral bit že v osnovi po zakonu kaznivo.

Če se kdo ne strinja, se naj javi, mu bom sledil in objavljal na facebooku al pa kjerkoli kje se v vsakem trenutku nahaja...


Account ElonJet (in se nekaj drugih podobnih accountov) so objavljali javno dostopne podatke o lakciji nekaterih letal.Podatke, ki jih lahko _vsakdo_ dobi kadarkoli zeli. Gre za podatke s transponderja Muskovega letala. Ti podatki so recimo dostopni tudi na FlightRadarju in se marsikje drugje.

Tukaj ne gre za lokacijo Muska in ne gre za varnost, gre predvsem zato, da je Musk en nezrel man-child in sedaj je izgleda kot da je twitter kupil samo zato, da bo lahko brisal grde grde ljudi, ki o njem pisejo grde grde stvari. :)

Utk ::

BigWhale je izjavil:

twom je izjavil:

To bi moral bit že v osnovi po zakonu kaznivo.

Če se kdo ne strinja, se naj javi, mu bom sledil in objavljal na facebooku al pa kjerkoli kje se v vsakem trenutku nahaja...


Account ElonJet (in se nekaj drugih podobnih accountov) so objavljali javno dostopne podatke o lakciji nekaterih letal.Podatke, ki jih lahko _vsakdo_ dobi kadarkoli zeli. Gre za podatke s transponderja Muskovega letala. Ti podatki so recimo dostopni tudi na FlightRadarju in se marsikje drugje.

Tukaj ne gre za lokacijo Muska in ne gre za varnost, gre predvsem zato, da je Musk en nezrel man-child in sedaj je izgleda kot da je twitter kupil samo zato, da bo lahko brisal grde grde ljudi, ki o njem pisejo grde grde stvari. :)

Zakaj potem ne smeš snemat avtov z vidnimi tablicami recimo v nekem križišu ali pred hišo in to live streamat, potem pa še objavljat kdaj je katera tablica šla tam mimo? In ne, ne smeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

AmokRun ::

Očitno podatki niso bili tako zelo javni, če je Musk uporabljal ADS-B Privacy. Tipček pa se je celo bahal, da lahko omejitve zaobide in vseeno objavi lokacijo. :))

kow ::

kow je izjavil:

Hehe - me zanima kako hitro bodo odblokirani: CNN, NYT, WP.
Tole je skoraj tako, kot da bi medveda poknil v oci.


So ze nazaj. Itak. Ankete gor ali dol, heh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

BigWhale ::

Bartol je izjavil:

Kako bi se strinjali s sprotno objavo lokacije vašega vozila, vključno s fotografiji in registracijo? Saj to niste vi.. samo vaš avto..


Gre za javno dostopne podatke letala, ki jih letalo registrirano v ZDA mora imeti.

kow ::

driver_x je izjavil:

Na Twiterju sem sledil nekaj strokovnim kanalom, amoak kaj, ko sem na koncu dobival vse drugo, zato sem ga zapustil.


Ne razumem tocno kaj mislis s tem. Ce sledis kanalom, kaj tocno vidis? A ne vidis samo objave tistega kanala?

BigWhale ::

Utk je izjavil:

Zakaj potem ne smeš snemat avtov z vidnimi tablicami recimo v nekem križišu ali pred hišo in to live streamat, potem pa še objavljat kdaj je katera tablica šla tam mimo? In ne, ne smeš.


Zato ker avtomobili niso avioni in za avtomobile veljajo malenkost drugacna pravila.

kow je izjavil:

Ce sledis kanalom, kaj tocno vidis? A ne vidis samo objave tistega kanala?


Od najvecjih in najpopularnejsih socialnih omrezij nobeno ze _dolgo_ casa ni taksno, da bi videl samo tiste objave, ki jih zares hoces videti. Twitter pri tem ni izjema, je pa s tem dokaj zmeren in se vedno lahko nastavis stvari tako, da vidis vecinoma stvari, ki te zanimajo.

Facebook mi je danes recimo serviral eno objavo, ki sem jo zelel videte, temu je potem sledilo 17 "suggested" objav in 6 reklam, potem pa naslednja objava od vira, ki ga spremljam. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Jarno ::

Šteje tudi namen. Verjetno ni smisel zakonodaje, ki velja za avione v ZDA ravno stalkanje.
Popravljati zakonodaje zaradi enega Svinija tudi ne bodo šli.
Musk se je pač znašel.
#65W!

111111111111 ::

Utk je izjavil:


Zakaj potem ne smeš snemat avtov z vidnimi tablicami recimo v nekem križišu ali pred hišo in to live streamat, potem pa še objavljat kdaj je katera tablica šla tam mimo? In ne, ne smeš.

V križišču lahko, ker je javna površina. NA dvorišču pa ne.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

#000000 ::

Njegova hiša njegova pravila, prej je dostim bilo kul ko so blokirali slo zeta, sedaj jim ni več všeč, drug lastnik drugačna politika, pa sej komu ni všeč lahko ali odstopi ali se potrudi bit blokiran, ali pa kupi platformo in postavlja svoja pravila, simpl k pasulj. Če pa misle kdo da bo stokal in jokal in bo to pomagalo omehčat gazdo, se je pa prekleto zmotil.

DarwiN ::

Drži, ampak v isti sapi imajo ljudje pravico pritiskat na podjetja, ki oglašujejo na Twitterju in mu nudijo finančno zaledje. Oziroma ta pritisk sploh ne bi smel biti potreben glede na porast sovražnega govora, strokovnjaki za moderiranje vsebine so gone, vračajo se naciji in fašisti, blokado pa dobivajo anti-fašisti in v tem zadnjem primeru novinarji.

Če pogledamo skozi zgodovino in napredek človeštva, nazadnje vedno zmaga dobro proti zlu. In tako bo tudi tokrat. Če platforma ne bo imela nadzora nad vsebinami, bo pač počasi izumrla. Narava vedno najde pot.

In ja, razumen nadzor vsebin pomeni, da boste povečini krajšo potegnili desničarji. Tko pač imamo dan danes. MAGA fact-checkerje zaposlujejo samo na 4chanu in podobnih greznicah, kjer te odstranijo, če NE širiš sovraštva, dezinformacij, teorij zarot in anti-znanosti.. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jarno ::

DarwiN je izjavil:

in v tem zadnjem primeru novinarji.


Brez zamere, ampak govoriš o taistih podrepnih pisunih, kateri niso imeli hrbtenice, da bi se javno opravičili Nicku Sandmannu.



Sem malce bral 'damage control' po raznih člankih in so zgolj napihovali na malce drugačen način.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

Utk ::

Zato ker avtomobili niso avioni in za avtomobile veljajo malenkost drugacna pravila.

Ne pa ne.

codeMonkey ::

BigWhale je izjavil:

Bartol je izjavil:

Kako bi se strinjali s sprotno objavo lokacije vašega vozila, vključno s fotografiji in registracijo? Saj to niste vi.. samo vaš avto..


Gre za javno dostopne podatke letala, ki jih letalo registrirano v ZDA mora imeti.


Kateri podatki so to? ICAO privacy torej ne pomaga, oz. ga Musk ne uporablja (trdi sicer da ga)?

Zgodovina sprememb…

1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Twitter pod Muskom v težavah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5511857 (4648) nejcek74
»

Evropska komisija preventivno opozarja bodočega Twitterjevega lastnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
7211373 (7548) Bela_Krajina
»

Musk spet v težavah zaradi izjav na Twitterju

Oddelek: Novice / Ostale najave
2413467 (8849) Zheegec

Več podobnih tem