» »

obnovitev Gmail računa

obnovitev Gmail računa

KZZa ::

Instaliral sem nek file iz torrenta, valda mi je javilo nek malewere in od takrat imam problem z google racunom na racunalniku.

Dvomim, da je karkoli narobe z kaksnim viusom ampak pomoje, mi je google neki zablokiral acc zaradi varnosti al whatever..

Na mobitelu mi gmail oz ta isti google acc dela normalno.

Na racunalniku pa se ne morem nikakor logirat oz. problem nastane pri obnovitvi racuna, ker mi noce poslati na mobitel une dvomestne-enomestne kode. Probal sem ze vse. Preko telefona nastaviti sms, klice, nadomestni mail, vse.. ampak na racunalniku je vedno isto, ne poslje kode oz enkrat mi je celo vspelo menjati opcijo, naj mi rajr posljejo sms, ki valda ni prispel. Pri obnovitvi ostalih acc mi poslje normalno, pri tem pa ne gre!

A najbolj mi gre na k., ker ne obstaja nek normalen support kamor bi lahko poklical, pisal mail, chat, karkoli. Samo neki napotki od k., ki ti ne pomagajo pol k nic in to google pazi! Vsak kurac ima vsaj email suport, tudi ce je poden.

V glavnem, ce ima kdo kaksno idejo, kaj bi lahko probal, kako kontaktiral kogarkoli na googlu, da mi to pogleda, odblokira al pove kaj je problem, bi vam bil hvalezen! :)

Lp

AmokRun ::

Prek browserja na telefonu se pa lahko logiraš?

KZZa ::

yup

na telefonu acc dela normalno, browser, yt, gmail, vse
na pcju pa nic

Samael ::

KZZa je izjavil:

yup

na telefonu acc dela normalno, browser, yt, gmail, vse
na pcju pa nic

Predvidevam da si kekse, cacheje in ostalo navlako, torej zgodovino, pobrisal iz brskalnika in da si pokusil z več kot enim brskalnikom na PC-ju?
Samael != Samuel

Gagatronix ::

Antivirus zalaufaj na desktopu.

Han ::

Najprej nastavi dvostopenjsko preverjanje, v kolikor tega še nimaš, da ti heker ne bo povozil ali zaklenil Google računa...

Po tem skeniraj računalnik z malwarebytes.com. Popolnoma se boš "zalege" rešil le s svežo namestitvijo sistema in neokuženih programov.

KZZa ::

Samael je izjavil:

KZZa je izjavil:

yup

na telefonu acc dela normalno, browser, yt, gmail, vse
na pcju pa nic

Predvidevam da si kekse, cacheje in ostalo navlako, torej zgodovino, pobrisal iz brskalnika in da si pokusil z več kot enim brskalnikom na PC-ju?


nisem, zdaj sem in dela :)
nisem sploh pomislil, da bi lahko biskotki in chache to povzrocali

tnx

dr.Akula ::

Obujam temo, čeprav je moj problem drugačen od OP-ja. Rabil bi pomoč, če je v tem primeru sploh kaj še možno.

Poleg mojega glavnega gmail računa, imam še enega za spam zadeve in throwaway račune. Čez leta se je pa tudi na tem drugem računu nabralo kar precej zadev...
Pred par meseci smo menjali operaterja, torej IP se je spremenil (na prejšnjem je bil statičen). Včeraj, ko sem se hotel logirati v mail, me je pričakalo tole.
Če kliknem prvo opcijo, mi da:
Odprite brskalnik v telefonu ali računalniku, v katerem ste že prijavljeni, in obiščite ta naslov: https://g.co/verifyaccount

To seveda ni mogoče, ker nikjer drugje nisem prijavljen.
Za varnostno vprašanje se pa niti ne spomnim da bi ga nastavljal, vsaj če se le da se temu vedno izognem (in v enem času je bilo to mogoče, kako je zdaj ne vem). Username in geslo imam shranjeno v enem text dokumentu in če bi takrat že nastavljal varnostno vprašanje, bi odgovor pripisal zraven.
Če pa kliknem pomoč, mi napiše: "Vnesite zadnje geslo, za katero se spomnite, da ste ga uporabljali s tem računom Google." Če ga vpišem (geslo je pravilno, ker ga vedno samo kopiram), mi napiše:
Navedli ste premalo podatkov, zato Google ni povsem prepričan, da je ta račun res vaš. Google te podatke zahteva, ker želi zagotoviti varnost vašega računa.
Pri prijavi naredite naslednje, če je mogoče:
- Uporabite napravo, v kateri ste se prijavili že kdaj prej.
- Uporabite znano omrežje Wi-Fi, denimo domače ali službeno.

Vedno se v ta račun prijavljam na tej napravi in na njej se ni nič spremenilo (nisem menjal nobene komponente, nisem formatiral...) in tudi omrežje je isto, razen tega da je zdaj zunanji IP drugačen.
Sem locked out forever?
ni podatka

Tiger ::

Verjetno da, na tem računu si pozabil nastaviti dodatno opcijo za obnovitev, bodisi telefonsko številko bodisi na drug e-naslov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tiger ()

Samael ::

dr.Akula je izjavil:


- Uporabite znano omrežje Wi-Fi, denimo domače ali službeno.

Vedno se v ta račun prijavljam na tej napravi in na njej se ni nič spremenilo (nisem menjal nobene komponente, nisem formatiral...) in tudi omrežje je isto, razen tega da je zdaj zunanji IP drugačen.
Sem locked out forever?



Mogoče, samo mogoče bi pa poskusil pri kom, ki je pri istem operaterju, kot si bil ti pred menjavo ISP-ja? Zgolj misel, ker v nasprotju kot praviš, omrežje s perspektive googla ni isto - je od drugega ISP-ja.
Mogoče ne zahteva ravno poznani statičen IP, ampak bo dovolj IP iz naslovnega prostora starega operaterja.
Samael != Samuel

Badwolff ::

Ampak... tole je kar čudno
Pol bi te lockoutal vsakič, ko bi se prijavil recimo na potovanju...

Mare2 ::

Badwolff je izjavil:

Ampak... tole je kar čudno
Pol bi te lockoutal vsakič, ko bi se prijavil recimo na potovanju...


To se je meni zgodilo, ko sem bil enkrat v drugem kraju.

Nisem vztrajal. Ko sem prišel domov je spet normalno delalo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izklop gmail strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
5785 (596) Samael
»

Zaprtje Gmail računa - redirect na drug meil

Oddelek: Omrežja in internet
151457 (825) Furbo
»

Google in problem z iskanjem

Oddelek: Omrežja in internet
71034 (671) d0rK
»

Naslednik Hotmaila je Outlook.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5119751 (16508) darkolord
»

Gmail (začasno) izgubil e-pošto

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4711768 (8716) Jeronimo

Več podobnih tem