» »

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Temo vidijo: vsi
««
21 / 27
»»

oo7 ::

lynxslo5 je izjavil:



Meni ni čisto jasno v katerem primeru dobimo Portugalce, v katerem primeru pa zmagovalca skupine E ?


Če smo tretji potem

Portugalska : 3rd Group A/B/C

ali

Winner Group E : 3rd Group A/C/D


Zbirajo pa kot kaže po tej tabeli



Nimam pojma kako gre od tukaj naprej.

oo7 ::

Matheus je izjavil:

Mene Turki ne prepričajo. Imam občutek, da bo Češka zmagala.


Tudi mene ne prepričajo.
Sta pa dokaj izenačeni verjetnost zmage Češka 38% remi 28% verjetnost zmage Turčija 34%.

Ja nič ne smemo se zanašat na Turke jutri vsaj po točko proti Angliji. Samo ne vem zakaj imam slab oobčutek :|

lynxslo5 ::

Angleži bodo proti nam sigurno šli na polno in na zmago, ker nočejo biti drugi v skupini, kar bi jim prineslo tekmo z Nemčijo v osmini finala.

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

Sicer pa če dobimo Portugalce jih bomo pa spet razbili tako kot že enkrat letos >:D


… ne pozabi, da je to bila le ena od “ekip” Portugalske oz. okrnjena zasedba.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

c3p0 ::

Kakorkoli že, 8 minut podaljška, za kaj točno?

Mato989 ::

c3p0 je izjavil:

Kakorkoli že, 8 minut podaljška, za kaj točno?


Zakaj pa ne?

Penal + VAR = cca 2 min (sem prav zavrtel nazaj, za izvedbo penala so porabili 2 min Hrvati + VAR pred penalom)
Vsaka menjava je 30 sekund (10 menjav x 30 = 5 min)
Zavlačevanje = 1 min GLADKO (kartoni)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

c3p0 ::

Ah ja, menjave so nanesle, drži.

kamiKaZaA ::

Ne drži to kar Mato989 piše za menjave. Se mu vidi, da ne spremlja redno nogometa ampak le občasno. Vsaka ekipa ima 3 okna za menjavo 5 igralcev. In za vsako okno menjave se naredi pribitka 30 sekund. Torej za menjave dobiš največ 3 miniute podaljška (2 ekipi x 3 okna x 30 sekund = 180 sekund oz. 3 minute).

Za ostalo pa se ne bom spuščal ali je bilo upravičeno podaljška 8 minut ali ne. Meni paše, da je bilo, ker imamo zaradi tega več možnosti danes, da napredujemo kot pa če bi Hrvaška zmagala. :)

IgorCardanof ::

Zakaj je pri nogometu tako sprejemljivo, da se podaljsek daje tako po obcutku? Vceraj bi lahko bilo 8 minut dodatka ali pa 3 minute pa bi bilo oboje sprejemljivo?

Zakaj ga ne naredijo kot nek resen sport ampak je bolj podoben nekemu zreziranemu WWEju?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ne drži to kar Mato989 piše za menjave. Se mu vidi, da ne spremlja redno nogometa ampak le občasno. Vsaka ekipa ima 3 okna za menjavo 5 igralcev. In za vsako okno menjave se naredi pribitka 30 sekund. Torej za menjave dobiš največ 3 miniute podaljška (2 ekipi x 3 okna x 30 sekund = 180 sekund oz. 3 minute).

Za ostalo pa se ne bom spuščal ali je bilo upravičeno podaljška 8 minut ali ne. Meni paše, da je bilo, ker imamo zaradi tega več možnosti danes, da napredujemo kot pa če bi Hrvaška zmagala. :)


tudi če je to tako, ne spremeni dejstva da so se Hrvati valjali in rabili 2 min + VAR pregled za ureditev penala...

Podaljšek je bil povsem upravičen.

IgorCardanof je izjavil:

Zakaj je pri nogometu tako sprejemljivo, da se podaljsek daje tako po obcutku? Vceraj bi lahko bilo 8 minut dodatka ali pa 3 minute pa bi bilo oboje sprejemljivo?

Zakaj ga ne naredijo kot nek resen sport ampak je bolj podoben nekemu zreziranemu WWEju?



To je pa drug problem... najbolj prav bi imo bilo USTAVLJANJE URE... samo potem bi na koncu ugotovili da se valja in ne igra tudi več kot 20 min na tekmo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

wcpapir ::

Ustavljanje ure bi pomenilo da bi tekme trajale predolgo.

kamiKaZaA ::

IgorCardanof je izjavil:

Zakaj je pri nogometu tako sprejemljivo, da se podaljsek daje tako po obcutku? Vceraj bi lahko bilo 8 minut dodatka ali pa 3 minute pa bi bilo oboje sprejemljivo?

Zakaj ga ne naredijo kot nek resen sport ampak je bolj podoben nekemu zreziranemu WWEju?

Seveda ni sprejemljivo. Ampak nič ne moremo, ker sodnik ima zadnjo besedo in tudi mu ni potrebno tega zagovarjati ali prevzeti kakšno odgovornost. Tudi na naši tekmi s Srbi bi realno moral biti podaljšek 3 min. za menjave + opcijsko 1 min. max za vse ostalo, torej največ 4 minute oz. realno samo 3 minute. A bilo je usodnih 5 min. Kje je sodnik dobil teh 5 min. ve samo on?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kamiKaZaA ()

mtosev ::

Kakšne napovedi za danes? Jaz upam na remi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Zakaj je pri nogometu tako sprejemljivo, da se podaljsek daje tako po obcutku? Vceraj bi lahko bilo 8 minut dodatka ali pa 3 minute pa bi bilo oboje sprejemljivo?

Zakaj ga ne naredijo kot nek resen sport ampak je bolj podoben nekemu zreziranemu WWEju?

Seveda ni sprejemljivo. Ampak nič ne moremo, ker sodnik ima zadnjo besedo in tudi mu ni potrebno tega zagovarjati ali prevzeti kakšno odgovornost. Tudi na naši tekmi s Srbi bi realno moral biti podaljšek 3 min. za menjave + opcijsko 1 min. max za vse ostalo, torej največ 4 minute oz. realno samo 3 minute. A bilo je usodnih 5 min. Kje je sodnik dobil teh 5 min. ve samo on?


Ampak ustavljanja igre in kraje časa je bilo krepko več kot 1 min...


Tu je glih problem, ker pač javnost ne ve kdaj sodnik čas smatra kot ukraden in ga nadoknadi... imo bi bilo povsem logično da imajo tekme med 5-10 min podaljškov v povprečju, sploh zdaj te zadnje ko se bo valjalo in upočasnjevalo igro kot po pravilu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Pogledal sem na tisoče tekem. Dosti tudi v živo. Pa lahko rečem, da na tekmi s Srbijo ni bilo nič takšnega kot na drugih tekmah, kjer se po navadi dodeli 3-4 minute podaljška. In zato menim, da je bila ta 1 minuta preveč, če primerjam s tekmami, katere sem si ogledal v zadnjih 20+ letih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kamiKaZaA ()

IL_DIAVOLO ::

Tudi na nobeni drugi tekmi me prejmes tako hitro rumenega kartona zaradi ugovarjanja ali malo bolj grobega prekrška. Zato je EURO težko osvoljiva trdnjava, ker se igra do zadnjega zvizga in zmagajo samo najboljše pripravljene ekipe.

Kaj pa grejo z minimalnim vodstvom v zakljucek tekme.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kayzon ::

mtosev je izjavil:

Kakšne napovedi za danes? Jaz upam na remi.


Ze petic napovedujem, 3-1 za sloveniji. Nasi fantje niso bili tako lacni zmage se od 2010 in gremo na glavo. Cutim v kosteh,piscanc kokice so pripravljene,coke zero je v hladilniku to je to. Se vidimo v polfinalu 8-)

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pogledal sem na tisoče tekem. Dosti tudi v živo. Pa lahko rečem, da na tekmi s Srbijo ni bilo nič takšnega kot na drugih tekmah, kjer se po navadi dodeli 3-4 minute podaljška. In zato menim, da je bila ta 1 minuta preveč, če primerjam s tekmami, katere sem si ogledal v zadnjih 20+ letih...



Zadnjih 20 let je nerelevantnih ker so se pravila glede dodatkov spremenila v zadnjih 2 letih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

mtosev je izjavil:

Kakšne napovedi za danes? Jaz upam na remi.


Ze petic napovedujem, 3-1 za sloveniji. Nasi fantje niso bili tako lacni zmage se od 2010 in gremo na glavo. Cutim v kosteh,piscanc kokice so pripravljene,coke zero je v hladilniku to je to. Se vidimo v polfinalu 8-)


3:1 podpišem takoj :)

arnecan1 ::

Lepo da vlada optimizem, ampak naši igralci morajo biti lačni zmage.

Kljub naši dobri igri in neprepričljivim igram Anglije so slednji še vedno favoriti in tako moramo vstopiti v igro. Da presenetimo.

oo7 ::

Anglija verjetnost zmage 75%
Remi 17%
Slovenija verjetnost zmage 8%

MisterM ::

Mi bomo počasi krenili proti Kolnu (iz Bruslja), še spijem eno surovo jajce za glasilke :) Pa upam, da na nemški meji ne bo zastojev.

Kayzon ::

oo7 je izjavil:

Anglija verjetnost zmage 75%
Remi 17%
Slovenija verjetnost zmage 8%


Glede na pokazano igro anglije na sedanjem tekmovanju in v preteklih letih na velikih tekmovanjih,imajo skoraj da iste moznosti kot mi.

oo7 ::

Avstrija vodi 1 : 0 Nizozemsko :)

mtosev ::

Haha
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

25 minuta Francija Poljska 0:0

oo7 ::

Francija Poljska 1:0

Avstrija Nizozemska 2:1 Dobra tekma.

oo7 ::

Avstrija Nizozemska 3:2 :))

Res dobra tekma. Gleda kdo ?

wcpapir ::

Kayzon je izjavil:

mtosev je izjavil:

Kakšne napovedi za danes? Jaz upam na remi.


Ze petic napovedujem, 3-1 za sloveniji. Nasi fantje niso bili tako lacni zmage se od 2010 in gremo na glavo. Cutim v kosteh,piscanc kokice so pripravljene,coke zero je v hladilniku to je to. Se vidimo v polfinalu 8-)

Lahko prihranis za kater drug šport te zadeve v nogometu smo bolj bogi in tudi danes se nam ne more zgoditi čudež.

arnecan1 ::

Poljska izenačila

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

Poljska izenačila


Potem bo Avstrija prva v skupini ? :))

oo7 ::

Skupina D

Avstrija 6
Francija 5
Nizozemska 4
Poljska 1

arnecan1 ::

Kot kaže.

Ampak glavno, da Poljska ni zmagala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

oo7 ::

Nizozemci so prvi kvalificirani kot tretji v izločilne boje.

arnecan1 ::

Torej sedaj Srbija, Češka in Gruzija ne smejo zmagati, mi pa ne izgubiti z 3 goli in smo sigurno naprej?

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

Torej sedaj Srbija, Češka in Gruzija ne smejo zmagati, mi pa ne izgubiti z 3 goli in smo sigurno naprej?


Nekako tako ja.
Ampak upajmo, da ne izgubimo :)

codeMonkey ::

oo7 je izjavil:

Avstrija Nizozemska 3:2 :))

Res dobra tekma. Gleda kdo ?


Gledamo in navijamo. Nisem niti vedel, dokler nisem slisal kricanja sosedov :)

oo7 ::

No čez manj kot 1 uro pa gre zares >:D

Sigurno bo živčna tekma.

mtosev ::

Upam, da ne izgubimo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

Avstrija Nizozemska 3:2 :))

Res dobra tekma. Gleda kdo ?


Ja vrhunska tekma je bla ja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Verjetno najboljša na tem EURU zaenkrat.

nejc_nejc ::

Vidim, da bodo naši danes igrali v modrih dresih. Od kje pa ta ideja....

arnecan1 ::

Samo da ni plava:)

oo7 ::

En Anglež vreden več kot celotna SLO rezempretanca. Dajmo Slovenija :)

IL_DIAVOLO ::

Avstrijcem primanjkuje snega, zdaj se bodo ocitno vrgli v sporte z zogo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Matheus ::

Golazen angleška izžvigala našo himno. To se naši reprezentanci zgodi samo še v Beogradu.

Polda ::

Kaj sem zamudil v prvih 12 minutah ?

D3m ::

Matheus je izjavil:

Golazen angleška izžvigala našo himno. To se naši reprezentanci zgodi samo še v Beogradu.


Golazen Saxonska.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Polda ::

Dober predložek samo nobenega tam.

oo7 ::

««
21 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41277779 (56826) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223685 (19636) jericho

Več podobnih tem