» »

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

««
8 / 8
»
»»

raceboy ::

top shit ! res nism pricakavu tega

oo7 ::

No ta zmaga je bila nepričakovana a dobrodošla :P

raceboy ::

hvala vam za linke za streame in druzbo

oo7 ::

Ronaldo je prava primadona. Samo jezi se na vse :D

raceboy je izjavil:

hvala vam za linke za streame in druzbo


Enako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Gruzija po 11-metrovkah na svoj prvi Euro

https://siol.net/sportal/nogomet/dodatn...

edi123 ::

mtosev ::

Dobra tekma Slovenije. 2-0.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

raceboy ::

edino skoda, da se ni slisalo navijacev tolko v streamu... ampak smo vsaj gledali

lynxslo5 ::

Bravo Slovenija.

Vesel sem tudi, da se je Ukrajina uvrstila na EURO 24. Te nesrečni državi res privoščim uspeh.

al1976 ::

Bravo Slovenija!
En velik poklon za tole danasnjo tekmo.

PovemVfaco ::

lynxslo5 je izjavil:

Bravo Slovenija.

Vesel sem tudi, da se je Ukrajina uvrstila na EURO 24. Te nesrečni državi res privoščim uspeh.


Č ne bo Ukrajina evropski prvak, bom razočaran nad rusofilijo na prvenstvu.

D3m ::

PovemVfaco je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Bravo Slovenija.

Vesel sem tudi, da se je Ukrajina uvrstila na EURO 24. Te nesrečni državi res privoščim uspeh.


Č ne bo Ukrajina evropski prvak, bom razočaran nad rusofilijo na prvenstvu.


Hahahahahahaa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

trenerkar ::

Se že ve, kdo bo prenašal tekme reprezentance iz evra?

Gregor P ::

Torej vemo, kdo zagotovo ne bo>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

val46 ::

Za skupinski del vem da ima pravico rtvslo. Naj bi prenašali oni eno tekmo na dan, ostale pa najbrž sportklub. Ampak ko igra slovenija, bo le ta na rtvslo. To vem da je za skupinski del, ne vem pa kako so si določali tekme potem, ko se bo šlo na izpadanje.

MisterM ::

Upam, da bo v primeru napredovanja RTV prenašal tekme naših tudi v izločilnih bojih. Imam sicer Eon, tako da jih bom lahko spremljal v vsakem primeru, najraje pa si take tekme ogledam v lokalu, če že ne morem na samo tekmo.

Utk ::

Ronaldo je prava primadona. Samo jezi se na vse :D

Ja, malo zgleda "smešno", ampak jaz ga v resnici cenim zarada tega. Skoraj 40 let star in še zmeraj hoče zmagat tudi vsako prijateljsko. Če se spomnemo na kakšne naše bivše "primadone", ki so marsikdaj igrali kot da jim je popolnoma vseeno, tudi dost pomembne tekme...vseeno respect Ronaldu.

Gregor P ::

Kako respect, če se niti športno rokovati ni hotel s soigralci? To je pač nespoštljivo in takšen človek si sedaj ne zasluži še posebnega "respect-a"; ok lahko ga razumemo, da je jezen ipd., ampak to ne izključuje športnega obnašanja.

Kakorkoli, če sem prav razumel, imajo Portugalci v bistvu dve moštvi s katerim sedaj tipajo teren na različnih tekmah. In mi jih v resnici še nismo videli zares igrati v polni/ta pravi zasedbi.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Utk ::

Raje imam take kot naše (nekatere!) šminkerčke, ki celo tekmo pazijo predvsem, da si ne pokvarijo frizurce. To je bilo predvsem v prejšni generaciji, zdaj je Kek to kar dobro spucal.
Če te celo tekmo sodnik jezi (putimo ali upravičeno ali ne, njega je res jezil), in izgubiš, potem pač po tekmi ne moreš bit dobre volje, menjat drese in ne vem kaj. Razen če ti je vseeno. In če nekomu ni, pri teh letih, denarju, itd, potem lahko rečem samo bravo zanj.

Gregor P ::

Najbrž imaš pokvarjen sistem vrednot. So tudi športi, kjer takšno nešportno obnašanje kaznujejo. Namreč poanta športa je tudi primerno športno obnašanje ob porazu, da se znaš obvladati v takšnih trenutkih ipd. Če tega nisi sposoben, nimaš kaj iskati na športnih tekmah.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

Tudi zato je on en najboljših, nek Kurtić pa tam kjer je. A misliš, da je med njima tako velika razlika v fiziki? Ni, 95% razlike je v glavi. En dela to na polno, drugemu se napol jebe. Ti spoštuj tistega, ki se na koncu lepše smeji (pa še to ni nujno, da je zmeraj tista ta len), jaz bom pa tistega, ki se bolj trudi.

oo7 ::

Samp upam, da jim tale zmaga ne bo preveč stopila v glavo.

hunter01 ::

Gregor P je izjavil:

Najbrž imaš pokvarjen sistem vrednot. So tudi športi, kjer takšno nešportno obnašanje kaznujejo. Namreč poanta športa je tudi primerno športno obnašanje ob porazu, da se znaš obvladati v takšnih trenutkih ipd. Če tega nisi sposoben, nimaš kaj iskati na športnih tekmah.


To je mentaliteta poražencev ne pa stvar vrednot. "Važno je sodelovati in ne zmagati" ne? Vidimo to po obisku na tekmah, koliko je gledalcev, ko zmagujemo in koliko ko generacija ni tako uspešna.

Vsi najboljši športniki v katerem koli športu so bili tam zaradi mentalitete, da je potrebno zmagati - vedno. Ta "nešportnost" Ronalda je pa bla, da je šel z igrišča brez da je roke dal.

BlackHole ::

Pa roko lahko daš, tudi če si še ne vem kak želiš zmagat. Pač gre preprosto za spoštovanje do nasprotnika.
LP Marko

hunter01 ::

Sej ni šah ... tu ni roka, tu je 20 rok. Poglej si konec tekme kakšnega finala Lige prvakov, svetovnega, evropskega. Koliko poražencev, po tekmi gre do nasprotnikov in jim da roke. Malo je takih, večinoma razočarani in v joku kje na travi obležijo in potem jih zmagovalci tolažijo. Pa po moje to ni, da ne spoštujejo ampak so enostavno toliko razočarani, eni jokajo, drugi pizdijo čez sodnike, eni kljub temu "stiskajo roke" pa se mogoče tega sploh ne zavedajo.

Utk ::

BlackHole je izjavil:

Pa roko lahko daš, tudi če si še ne vem kak želiš zmagat. Pač gre preprosto za spoštovanje do nasprotnika.

Če te nekdo premaga s pomočjo sodnikov, ga pač ne spoštuješ kaj dosti. Ne spuščam se v to, ali je bil upravičeno jezen na sodnike ali ne, ker sem gledal na telefonu in se ni jasno videlo, ampak Ronaldo je definitivno bil prepričan, da so ga sodniki 2x usrali. Bi pa to na oko reku, da na nevtralnem terenu nekje na prvenstvu bi vsaj en penal res bil, in da delegiranje "domačih" sodnikov je definitivno bila napaka. Verjetno bo naslednja velika ekipa dobro premislila, če se gre pod takimi pogoji blamirat v Slovenijo...

PovemVfaco ::

Prevč je ambiciozn, d b lhk shendlal poraz na prijateljski, tk je ambiciozn, de drgač špila v savdovi arabiji. Rabimo pa tud Romano Tomc, da razišče to slovensko fuzbalsko kuhno v evropi, mogoč bi lahk kk suspenz na prvenstvu zrihtala. zih ma čefo kaj s tem, d je uniču ronaldota, pa še za domačo politiko je potencialno nevarn.

oo7 ::

Še 70 dni, do Euro 2024 >:D

oo7 ::

Na stavnicah nismo čisto zadnji. Kar se pa tiče skupinskega dela pa smo daleč v ozadju.


England: +300
France: +340
Germany: +600
Spain: +700
Portugal: +800
Belgium: +1400
Italy: +1600
Netherlands: +1600
Denmark: +3500
Croatia: +4000
Turkey: +5000
Switzerland: +6500
Serbia: +8000
Austria: +8000
Scotland: +8000
Hungary: +8000
Ukraine: +10000
Poland: +10000
Czech Republic: +15000
Romania: +20000
Slovenia: +20000
Albania: +25000
Georgia: +50000
Slovakia: +50000

oo7 ::

Še 38 dni pred začetkom EURO 2024 in 40 dni, do prve tekme kjer bo igrala Slovenija.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nogometna evforija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885494 (3346) nokken
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275439 (54486) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223202 (19153) jericho

Več podobnih tem