» »

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Temo vidijo: vsi
««
19 / 27
»»

mtosev ::

Jaz sem za Belgium. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

skumpl ::

Belgijci že v drugi minuti do vodstva

mtosev ::

2:0
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

Jutri se začne zadnji tretji krog v skupinskem delu. Sedaj bodo vse tekme v skupini ob isti uri.

Jutri sta dve tekmi.

21:00 Švica : Nemčija (SLO 2 prenos)

21:00 Škotska : Madžarska

Lestvica skupine A

Nemčija 6

Švica 4

Škotska 1

Madžarska 0

Mato989 ::

Tu zdaj moramo navijat da skoti in madzari igrajo remi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Po odigranih dveh krogih sta že znana zmagovalca dveh skupin Španija in Portugalska.

Kar se pa tiče tretje uvrščenih pa je po dveh kolih stanje tako


Prvi 4 gredo v izločilne.

1 Austria 3
2 Slovakia 3
3 Slovenia 2
4 Albania 1
5 Czech Republic 1
6 Scotland 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

lynxslo5 ::

Z Anglijo odigramo 0-0, dobimo točko in gremo naprej.

Kayzon ::

lynxslo5 je izjavil:

Z Anglijo odigramo 0-0, dobimo točko in gremo naprej.


Ne? :|

Anglijo premagamo 3-1 in gremo naprej. Mark my words!

mtosev ::

Jutri hrvaška vs Italija.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

Na RTVju mislijo, da je selektor SLO rezempretance Franci Kek

mtosev ::

Švica vodi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IgorCardanof ::

Vidim, da so danes spet živali na stadionu na tekmi Švica Nemčija. Že sedaj je igrišče popolnoma nastlano s kozarci in plastenkami. Se res ne znajo spomnit kakih ukrepov proti temu?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kayzon ::

IgorCardanof je izjavil:

Vidim, da so danes spet živali na stadionu na tekmi Švica Nemčija. Že sedaj je igrišče popolnoma nastlano s kozarci in plastenkami. Se res ne znajo spomnit kakih ukrepov proti temu?


Kaj pa pricakujete od ultrasov? Cel njihov pomen je da se ga napijejo/zadrogirajo pred tekmo in pocnejo sranje.

oo7 ::

Škotska Madžarska prvi polčas 0:0

Matheus ::

IgorCardanof je izjavil:

Vidim, da so danes spet živali na stadionu na tekmi Švica Nemčija. Že sedaj je igrišče popolnoma nastlano s kozarci in plastenkami. Se res ne znajo spomnit kakih ukrepov proti temu?


Hmmm a ni medijska pravljica, da se to dogaja zgolj na Balkanu?

p0ki ::

Kayzon je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Vidim, da so danes spet živali na stadionu na tekmi Švica Nemčija. Že sedaj je igrišče popolnoma nastlano s kozarci in plastenkami. Se res ne znajo spomnit kakih ukrepov proti temu?


Kaj pa pricakujete od ultrasov? Cel njihov pomen je da se ga napijejo/zadrogirajo pred tekmo in pocnejo sranje.


Albanci kot albanci, pa Turki kot Turki. Kaj pa pričakujete
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

oo7 ::

Škoti in Madžari še vedno pri 0 : 0

Matheus ::

Pa ne me jebat u pizdo materno.

Srbi nam zabijejo v zadnji sekundi, da ni napredovanja, sedaj pa še Madžari v zadnji sekundi, da imajo 3 pike.

Ni nam usojeno tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

oo7 ::

Pa kakšna tekma je to 12 minut že podaljšek ?

IL_DIAVOLO ::

Treba bo posteno po zmago za napredovanje in cim manj kalkulirat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

Ranking of third-placed teams

1 Austria 3
2 Slovakia 3
3 Hungary 3
4 Slovenia 2
5 Albania 1
6 Czech Republic 1


Smo zadnji v čakalni vrsti.

lynxslo5 ::

Če z Angleži igramo 0-0, imamo tri točke kot Madžari, vendar boljšo gol razliko.

oo7 ::

Jutri tekme

21:00 Albanija vs Španija

21:00 Hrvaška vs Italija


Skupina B

Španija 6
Italija 3
Albanija 1
Htvaška 1

lynxslo5 je izjavil:

Če z Angleži igramo 0-0, imamo tri točke kot Madžari, vendar boljšo gol razliko.



Ja bo treba kar igrati na remi ali zmago proti Angliji. Samo še ena ekipa, dobi tri točke pa smo adijo EURO. Tekem je pa še veliko. Že jutri lahko Hrvati premagajo Italijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mtosev ::

Kakšne napovedi za današnje tekme. Jaz sem mnenja, da hrvaška ne more premagati Italijo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DarwiN ::

V zadnjem krogu se igra na izpad in večinoma (seveda pa ne vedno) boljše ekipe izvlečejo tisto, "kar jim pripada".

Zdaj, med Italijo in Hrvaško ni boljše ekipe. Gre za izenačeni ekipi. Hrvati nujno potrebujejo zmago, Italijani potrebujejo točko, pa še to ne nujno. Povedano drugače - Hrvati potrebujejo zmago, Italijani ne potrebujejo ničesar. To bo tudi diktiralo, kdo bo bolj napadal in kdo bo imel večje apetite po branjenju.

Tko da iz psihološkega vidika je najbolj verjetni scenarij ravno zmaga Hrvaške, saj tako obe ekipi napredujeta in so "vsi srečni"..

Seveda po v kolikor Hrvati ne povedejo, bodo iz minute v minuto bolj tvegali, saj jim neodločen rezultat ne pomeni nič.. In potem, bolj po šla tekma h koncu, večja bo verjetnost za italijanski gol iz protinapada za zmago.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

V zadnjem krogu se igra na izpad in večinoma (seveda pa ne vedno) boljše ekipe izvlečejo tisto, "kar jim pripada".

Zdaj, med Italijo in Hrvaško ni boljše ekipe. Gre za izenačeni ekipi. Hrvati nujno potrebujejo zmago, Italijani potrebujejo točko, pa še to ne nujno. Povedano drugače - Hrvati potrebujejo zmago, Italijani ne potrebujejo ničesar. To bo tudi diktiralo, kdo bo bolj napadal in kdo bo imel večje apetite po branjenju.

Tko da iz psihološkega vidika je najbolj verjetni scenarij ravno zmaga Hrvaške, saj tako obe ekipi napredujeta in so "vsi srečni"..

Seveda po v kolikor Hrvati ne povedejo, bodo iz minute v minuto bolj tvegali, saj jim neodločen rezultat ne pomeni nič.. In potem, bolj po šla tekma h koncu, večja bo verjetnost za italijanski gol iz protinapada za zmago.


No ja, lahko je tudi scenarij da pač bolj kot rabiš zmago težje je in bolj kot igraš neobremenjeno več lahko kvalitete prikažeš... ker več reskiraš...

Jaz mislim da bodo Španci pač premagali Albance... ker Albanci bodo šli all in zaradi 3. mesta... Španci so pač predobri za njih.

Italija vs Hrvaška, pa bo close one... Italijani so majstri zavlačevanja in taktiziranja, pričakujem napade Hrvaške in protinapade Italije... če bo ob polčasu 0:0 so Hrčki adijo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

DarwiN ::

Letos so zaenkrat slabi ja... Ampak če za katero reprezentanco lahko rečemo, da imajo tisto Real Madrid zmagovalno mentaliteto, je to zagotovo Hrvaška.. Po kakovosti sicer niso povsem primerljivi z Realom, ampak mentaliteta...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

gruntfürmich ::

po mojem ni taktiziranja niti za italjane, ker ob remiju so sicer 3-ji ob zmagi albancev, ampak to je znova rizik za napredovanje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

Letos so zaenkrat slabi ja... Ampak če za katero reprezentanco lahko rečemo, da imajo tisto Real Madrid zmagovalno mentaliteto, je to zagotovo Hrvaška.. Po kakovosti sicer niso povsem primerljivi z Realom, ampak mentaliteta...


Ne se hecat no... Real Madrid je vesolje stran od Hrvaške repke... tako po mentaliteti kot po kakovosti in kvaliteti...

Dejansko me zaenkrat še nobena reprezentanca ni prav navdušila z igro... Nemci so me proti Škotom pol pa vedno slabše... Francija deluje kot da ni uigrana sploh... Španci so solidni ampak meh to pimplanje... Italijani niso več to kar so bli, Švicarji delujejo kot neka tujska legija skupaj z Nizozemci... Čehi in Slovaki nič posebnegam, kot zmeraj, Portugalci povprečni, nalezli pimplanja od Špancev... Turki pač kot Turki enako povprečni... Angleži pa itak večni lolz ko jih gledam že vse od časov 2000.

Skratka meh od meh...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

DarwiN ::

Hrvaška mentaliteta? Se ti zadevaš, kakšne čudeže ti fantje izvajajo v zadnjih 20 letih? Kakšni rezultati, kolikokrat so napredovali po 11-metrovkah, itd? Naravnost neverjetno.. 3,8-milijonska državica in imajo po dosežkih v zadnjem času eno najboljših reprezentanc na svetu.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Kayzon ::

Koga boli k za hrvate ,edino kar je vazno da bomo jutri zmagali z 3-1 angleze 8-)

mtosev ::

Optimist :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

Hrvaška mentaliteta? Se ti zadevaš, kakšne čudeže ti fantje izvajajo v zadnjih 20 letih? Kakšni rezultati, kolikokrat so napredovali po 11-metrovkah, itd? Naravnost neverjetno.. 3,8-milijonska državica in imajo po dosežkih v zadnjem času eno najboljših reprezentanc na svetu.


Dude... primerjaš neke Hrvate ki nikdar niso nič osvojili v zadnjih 10 letih v nogometu z Institucijo Real Madrid ki je bila v zadnjih nekaj letih X krat prvak najelitnejše Lige na Svetu... v nekem trenutku celo 3x zapored...

Ne se hecat no... Katero prvo mesto so Hrvati na EURO ali World Cup osvojili v zadnjih 10 letih? Ker Real Madrid ima v tem času vrsto pokalov.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Hrvaška mentaliteta? Se ti zadevaš, kakšne čudeže ti fantje izvajajo v zadnjih 20 letih? Kakšni rezultati, kolikokrat so napredovali po 11-metrovkah, itd? Naravnost neverjetno.. 3,8-milijonska državica in imajo po dosežkih v zadnjem času eno najboljših reprezentanc na svetu.


Dude... primerjaš neke Hrvate ki nikdar niso nič osvojili v zadnjih 10 letih v nogometu z Institucijo Real Madrid ki je bila v zadnjih nekaj letih X krat prvak najelitnejše Lige na Svetu... v nekem trenutku celo 3x zapored...

Ne se hecat no... Katero prvo mesto so Hrvati na EURO ali World Cup osvojili v zadnjih 10 letih? Ker Real Madrid ima v tem času vrsto pokalov.


Bili so svetovni podprvaki nedaleč nazaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Hrvaška mentaliteta? Se ti zadevaš, kakšne čudeže ti fantje izvajajo v zadnjih 20 letih? Kakšni rezultati, kolikokrat so napredovali po 11-metrovkah, itd? Naravnost neverjetno.. 3,8-milijonska državica in imajo po dosežkih v zadnjem času eno najboljših reprezentanc na svetu.


Dude... primerjaš neke Hrvate ki nikdar niso nič osvojili v zadnjih 10 letih v nogometu z Institucijo Real Madrid ki je bila v zadnjih nekaj letih X krat prvak najelitnejše Lige na Svetu... v nekem trenutku celo 3x zapored...

Ne se hecat no... Katero prvo mesto so Hrvati na EURO ali World Cup osvojili v zadnjih 10 letih? Ker Real Madrid ima v tem času vrsto pokalov.


Bili so svetovni podprvaki nedaleč nazaj.


Nepomembno, zanimajo me PRVAKI... 1 lastovka ne prinese pomladi... če bi bili v 3 World Cupih v finalu bi še blo za omenit... tako pa meh...

V zadnjih 3 Svetovnih je bilo 6 finalistov so zaradi tega že vsi ti primerljivi z Real Madridom?

Zmes pa še 6 finalistov na EURO...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

DarwiN ::

Ja, osvojili pa niso prvenstva zato, ker jim manjka nekaj kakovosti. Ampak kolikokrat so končali v top 4? Neverjetno za takšno majhno državo. Zato sem ločil kakovost in mentaliteto. Samo mentaliteta ni dovolj. Če Realu podtakneš posrance iz Manchestera, Pariza ali Barcelone, tudi ne bodo ničesar osvojili. Jim lahko vcepijo svojo mentaliteto, ampak to ni dovolj. :D

Katere repke so boljše od Hrvaške v zadnjih 20 letih?

Argentina, Španija, Francija, verjetno še Nemčija in Italija, ker sta osvojili prvenstvo... To je pa tudi to? Sem koga pozabil? Torej 6. najboljša repka na svetu?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Mato989 ::

Argentina, Španija, Francija, verjetno še Nemčija in Italija, ker sta osvojili prvenstvo... To je pa tudi to? Sem koga pozabil? Torej 6. najboljša repka na svetu?


Torej 6. najboljšo repko po uvrstitvah v zadnjih 20 letih primerjaš z klubom ki je najboljši prejšnjega stoletja, in ima največ finalov in zmag v najelitnejšem tekmovanju ima tudi 3 pokale zapored v tem tekmovanju, je aktualni prvak lige Prvakov itd...

In to z repko ki ima po 2 krogih v skupini 1 točko... celo manj kot SLO zaenkrat

Bodimo realni, Hrvati so imeli en vrhunski run leta 2018... to pa je to... kar se tiče zadnjih 20 let... seveda če gledamo EURO in FIFA WC... ostalega ne spremlja večina ljudi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IL_DIAVOLO ::

DarwiN je izjavil:

Hrvaška mentaliteta? Se ti zadevaš, kakšne čudeže ti fantje izvajajo v zadnjih 20 letih? Kakšni rezultati, kolikokrat so napredovali po 11-metrovkah, itd? Naravnost neverjetno.. 3,8-milijonska državica in imajo po dosežkih v zadnjem času eno najboljših reprezentanc na svetu.


Ta ekipe je zmatrana, stara in izven forme. Ja, imajo dragocene izkušnje, ampak v nogah ni vec dinamita. Ce bodo prišli iz skupine, bo uspeh. Dalic je prepozno ugotovil, da rabi ekipa osvežitev, kot vsaka izkušena ekipa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DarwiN ::

Hehe, še zdaj ti ni kapnilo, Mato.. Ja, primerjam ju po mentaliteti, ne po moči!

Poskusiva drugače.. Ultimativna zmagovalna mentaliteta pomeni, da ekipa maksimalno presega pričakovane rezultate. Poznaš katero repko, ki bolj kot Hrvaška presega pričakovanja? Ne boš je našel.. Za Hrvate se pričakuje, da bodo na prvenstvih dosegali maksimalno osmino finala, a ne?

Po drugi strani so pa Brazilci po mentaliteti barca.. Na vsakem SP-ju kotirajo na ~1. mesto, potem pa jih vsi tepejo, vključno s Hrvati seveda.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

Hehe, še zdaj ti ni kapnilo, Mato.. Ja, primerjam ju po mentaliteti, ne po moči!

Poskusiva drugače.. Ultimativna zmagovalna mentaliteta pomeni, da ekipa maksimalno presega pričakovane rezultate. Poznaš katero repko, ki bolj kot Hrvaška presega pričakovanja? Ne boš je našel.. Za Hrvate se pričakuje, da bodo na prvenstvih dosegali maksimalno osmino finala, a ne?

Po drugi strani so pa Brazilci po mentaliteti barca.. Na vsakem SP-ju kotirajo na ~1. mesto, potem pa jih vsi tepejo, vključno s Hrvati seveda.


Bomo videli to mentaliteto zdaj proti Italijanom.

Če vprašaš Kockaste navijače je pričakovanje vedno zlato... pol so po njihovih pričakovanjih ultimativni faileri
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gruntfürmich ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Hrvaška mentaliteta? Se ti zadevaš, kakšne čudeže ti fantje izvajajo v zadnjih 20 letih? Kakšni rezultati, kolikokrat so napredovali po 11-metrovkah, itd? Naravnost neverjetno.. 3,8-milijonska državica in imajo po dosežkih v zadnjem času eno najboljših reprezentanc na svetu.


Ta ekipe je zmatrana, stara in izven forme. Ja, imajo dragocene izkušnje, ampak v nogah ni vec dinamita. Ce bodo prišli iz skupine, bo uspeh. Dalic je prepozno ugotovil, da rabi ekipa osvežitev, kot vsaka izkušena ekipa.

to je to. milanez je najbolje povedal kako je s hrvaško reprezentanco. konec je pravljice za hrvate. vprašanje kdaj bodo znova imeli takšno generacijo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

Danes bodo Italijani s catenaccio sistemom izločili Hrvate.

hunter01 ::

Hrvaška = Luka Modrić, ki pa bo letos že 39 let star in se ne more več 90 minut z 10, 15 let mlajšimi borit. Tudi v Realu je pomembne tekme velikokrat s klopi začel. Da je svež igral proti vsaj deloma utrujenim nasprotnikom. Ker v glavi je še vedno eden najboljših vezistov kadarkoli. Hrvati danes neke divje spremembe napovedujejo v postavi, ampak tudi meni se zdi, da je ta generacija svoje zaključila in ko Luka gre, bo leta tema za njih.

miko22 ::

Jaz pa navijam za hrvate. Samo da makaronari ne zmagajo. Vseeno kdo, samo te makaronari pa mi ne sedejo.
Sem pač nacionalist :)

DarwiN ::

Španci se morajo Albancem pustit 0:7, pa grejo makaronarji domov. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Polda ::

miko22 je izjavil:

Jaz pa navijam za hrvate. Samo da makaronari ne zmagajo. Vseeno kdo, samo te makaronari pa mi ne sedejo.
Sem pač nacionalist :)


Če bi bil nacionalist bi navijal samo za eno državo in ti ne bi bilo vseeno kdo zmaga samo, da niso Italjani. To si v bistvu bolj makaronofob.

miko22 ::

Polda je izjavil:

miko22 je izjavil:

Jaz pa navijam za hrvate. Samo da makaronari ne zmagajo. Vseeno kdo, samo te makaronari pa mi ne sedejo.
Sem pač nacionalist :)


Če bi bil nacionalist bi navijal samo za eno državo in ti ne bi bilo vseeno kdo zmaga samo, da niso Italjani. To si v bistvu bolj makaronofob.


ej, hvala ti za to besedo makaronofob. Mas prav.Mogoče si celo nick spremenim :)

IL_DIAVOLO ::

Itak da navijamo za Italijo.

Forza!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

skumpl ::

Če slučajno danes Hrvati pakirajo kovčke bo to močan udarec za vso državo.

oo7 ::

Za nas je najboljš, da zmagata Italija in Španija.
««
19 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41277783 (56830) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223685 (19636) jericho

Več podobnih tem