» »

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Temo vidijo: vsi
««
17 / 28
»»

skumpl ::

Anglija je razočarala. Danska-Anglija 1:1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skumpl ()

IL_DIAVOLO ::

Potem pa zmaga nad Anglijo, ki kot kaze ni nic posebnega.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hendriks ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Potem pa zmaga nad Anglijo, ki kot kaze ni nic posebnega.


Tako. Ene 2:0 bi pasalo :)

oo7 ::

Samo upam, da se ne bo anglržarji pa ravno nad nami znesli.

PacificBlue ::

Ne bodo. So precej nesposobni

oo7 ::

Upam, da Italjani stresejo Špance >:D

Skyman ::

makaronarji se bodo tako kot skos presvercal do finala,nic od nic potem pa finale ne bo prvic.

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Ne bodo. So precej nesposobni


Res je.
Bi pa bilo neverjetno, da bi bila prva EURO zmaga Slovenije in to proti Angliji :)

PacificBlue ::

oo7 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ne bodo. So precej nesposobni


Res je.
Bi pa bilo neverjetno, da bi bila prva EURO zmaga Slovenije in to proti Angliji :)


Enkrat mora bit;)

Vzdusje je bilo danes do 90 minute neverjetno..
Prakticno smo dali vse od sebe

Nesreca ali posledica igre..

Nimam energije vec za analizo.

Zelim nasim vse najboljse.

Zgodovina sprememb…

wcpapir ::

Vzdušje kje? Na igrišču ali tribunah?

jb_j ::

Hrvatje so bili Tretji na zadnjem Svetovnem Prvenstvu,
in so še v slabšem položaju v Skupini, kot Slovenci

hamez66 ::

AaBoy je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ok, ga je moral pač vzeti ven. Dokler je bil v igri, so stvari špilale. Nisem pa vedel, da tako elitnega igralca po 75 minutah zagrabijo krči. Kot sem povedal, sem gledal nogomet po dolgem času. Pač napišem, kar sem opazil, to še ne pomeni, da mora moja obveljati.

Ker pa ste nekateri tako pametni, pa pokažite svoje miljone. Jaz, PacificBlue in Dončić vas lahko vse kupimo :D (skupaj, se razume)



Nisem niti videl tvojega posta, ni letelo na tebe ampak na prejšnje prispevke.

Ja, meni tudi zanimivo da 21 letnika grabi krč v 70min. Pozna se da ni Lovriča notri, ker oni ima tudi pravi motor in bi kako žogo več pobral na sredini.



Oki. Sem mislil, da si se vame obregnil. :D

Kar se mene tiče, vsa čast Keku in ekipi, da so prišli do evropskega prvenstva. Super je, da je tokrat malo več avtohtonih priimkov, tudi to tekmo so super igrali, morda celo najbolje, kar sem jih videl igrati (do 75. minute). Konec je pa pač.. "tipično slovenski". Sem gledal tudi tisto tekmo Srbija Slovenija 3-3, tako da so občutki podobni.

Po statistiki sodeč (posest žoge npr) smo pa lahko zadovoljni s točko. Tudi nekega sovraštva med Srbi in Slovenci ni več zaznavti. Tiste flaše so pa primitivizem, ampak tudi sam nisem ravno vzoren človek, da bi moral drugim sodit.

Kek jih je pripeljal do sem, kdo drug jih pa ne bi. Isto velja za Jasona Kidda, ki je v finalu forsiral THJ-ja, ker se mu je enkrat sralo proti mislim da Timberwolvesom (ali pa OKC) in enkrat v garbage timu, ostalo je bila pa z njegove strani tema. Ampak če jih je Kidd pripeljal do sem, mu pač ne morem pametovat.

Hvala, da ste mi obrazložili glede dolžine podaljškov, glede krčov in ostalih stvari.

oo7 ::

Danes je bilo na Allianz Areni 20.170 SLO navijačev je sporočila NZS

nuclear ::

oo7 je izjavil:

Danes je bilo na Allianz Areni 20.170 SLO navijačev je sporočila NZS


ni blo dovol za mal dodatne srece ki jo iscemo ze od osamosvojitve.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

oo7 ::

IL_DIAVOLO ::

Masovni zvizgi ko so imeli zogo Srbi, so bili kar ocitni ja. Kultura slovenskih navijačev je na EP-ju na zavidljivi ravni. So balkanci ponavadi bolj glasni od nasih. Ne vem pa koliko je bilo Srbov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

nuclear je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danes je bilo na Allianz Areni 20.170 SLO navijačev je sporočila NZS


ni blo dovol za mal dodatne srece ki jo iscemo ze od osamosvojitve.



Upajmo, da bo več sreče proti Angležom >:D

skumpl ::

Slovenci smo lahko ponosni na našo reprezentanco. Vsaka dodatna točka na prvenstvu pa je samo nagrada za trdo delo.

Mato989 ::

Lepa akcijska tekma zaenkrat ITA vs ŠPA

Sodi Vinčič.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Kot sem rekel že popoldan bunker vs matranje žoge seveda eni in drugi mojstri :)

skumpl ::

Španija - Italija 1:0

PacificBlue ::

Naši tako ne igrajo nikoli preveč lepo
Mislim, da je to del taktike..
Da se preusmerijo stvari drugam

hunter01 ::

Tisti, ki mislite, da se je Slovenija danes po lastni presoji postavila v obrambo, verjetno ne spremljate fuzbal pogosto?

Ko na taki tekmi, ki nima povratne zaostajaš, greš na vse ali nič (Srbija), vsi igralci se postavijo bistveno višje in s tem sicer puščajo več prostora za kontre.

V tem primeru lahko samo upaš na uspešno kontro in pa da zdržiš pritisk. Naši bi sicer ob vseh "izbijanjih" morali se pomikat bolj naprej, ampak enostavno ni bilo več energije po 80, 85, 90 minutah.

Žal nismo toliko superiorni, da bi lahko s kvaliteto srbski napad na glavo zaustavili. Naša moč je v kolektivnem duhu in borbi. Krči Šeška niso nič nenavadnega. Če ste spremljali, koliko šprintov v obrambo je imel, na sebi ima vedno po 2 branilca, gor, dol s 120% laufat ...

Bili so vrhunski, remi in srbski gol boli in ga bomo dolgo imeli v mislih, ampak to kaj delajo naši je daleč nad nekimi realnimi pričakovanji in lahko smo samo srečni, da lahko to spremljamo! Glave gor, Anglija ni do sedaj pokazala veliko, niso uigrani, kljub znanim imenom. Bili smo že 2x čisti outsiderji, pa kljub temu še nimamo poraza. Mamo to!

oo7 ::

Jutri

15:00 Slovaska vs Ukrajina

18:00 Poljska vs Avstrija

21:00 Francija vs Nizozemska (SLO 2 prenos)

Likalnik ::

Nasi morajo ANG premagati, ce hocejo naprej oziroma, da so drugi in ne tretji.

DEN: ima 2 tocki, SrB: ima 1 tocko...zmagovalec bo dobil 3 tocke...kar pomeni 5 za DEN oziroma 4 za SRB

Nasi recimo, da izgubijo proti ANG ostanejo na 2 tockah...kar pomeni, da bi bilo super, da DEN zmaga SRB...tako so ANG prvi, DEN drugi, SLO tretji....ce pa hocemo drugo mesto potem pa nujno zmaga nad ANG

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

FiReFTW ::

Likalnik je izjavil:

Nasi morajo ANG premagati, ce hocejo naprej oziroma, da so drugi in ne tretji.

DEN: ima 2 tocki, SrB: ima 1 tocko...zmagovalec bo dobil 3 tocke...kar pomeni 5 za DEN oziroma 4 za SRB

Nasi recimo, da izgubijo proti ANG ostanejo na 2 tockah...kar pomeni, da bi bilo super, da DEN zmaga SRB...tako so ANG prvi, DEN drugi, SLO tretji....ce pa hocemo drugo mesto potem pa nujno zmaga nad ANG


Tudi če bomo tretji, tretje mesto ne garantira napredovanja.

Likalnik ::

Ja tako je, najboljse stiri tretje uvrscene ekipe...zato gledam kako bi bili lahko drugi...to pa pomeninsamo zmago nad ANG

Mato989 ::

No teoretično si lahko tudi top 4 na 3. mestu z 2 točkama... samo je to zelo riskantno...

Remi z Angleži bi skoraj zagotovo bil dovolj za top 4 med 3 uvrščenimi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jazon ::

Prodana tekma.
Čudne menjave in zelo nizko postavljena linija.

Sirotinja ni smela izgubiti in nazadnje nas znajo te prodane točke stati napredovanja.

Gregor P ::

Likalnik je izjavil:

Nasi morajo ANG premagati, ce hocejo naprej oziroma, da so drugi in ne tretji.

DEN: ima 2 tocki, SrB: ima 1 tocko...zmagovalec bo dobil 3 tocke...kar pomeni 5 za DEN oziroma 4 za SRB

Nasi recimo, da izgubijo proti ANG ostanejo na 2 tockah...kar pomeni, da bi bilo super, da DEN zmaga SRB...tako so ANG prvi, DEN drugi, SLO tretji....ce pa hocemo drugo mesto potem pa nujno zmaga nad ANG


Potemtakem ANG gredo avtomatično naprej? Morda pa ne bodo potem igrali na polno?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

c3p0 ::

Bo treba zmagat proti Angliji, saj smo na prvenstvu, z remiji še nihče ni zmagal?

Pa upam, da gol damo proti koncu, da ne bo spet pogubnega poskusa bunkerja.

Mato989 ::

A ni tako da 2. mesto igra potem z Nemčijo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

arnecan1 ::

hamez66 je izjavil:

Kar se mene tiče, vsa čast Keku in ekipi, da so prišli do evropskega prvenstva. Super je, da je tokrat malo več avtohtonih priimkov

Samo v informacijo, slovenski priimek še ne pomeni nujno slovenskega oporekla. Oblakova in Šeškova mati sta obe iz Bosne, oz. njuni starši.

Jaz se s tem ne obremenjujem, meni je važno, da vsakdo pusti srce na igrišču. Večina igralcev ima vsaj delno slovensko kri, razen Lovrića pa mislim, da so vsi rojeni in vzgojeni tukaj in pa sedaj poročeni s Slovenkami, kar je zame dovolj. Pa tudi Lovrić je vedno pustil srce na igrišču, tako da me tudi on ne moti.

P.S.: A Blažič in Verbič nista dovolj "slovenska priimka"?

Gregor P je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Nasi morajo ANG premagati, ce hocejo naprej oziroma, da so drugi in ne tretji.

DEN: ima 2 tocki, SrB: ima 1 tocko...zmagovalec bo dobil 3 tocke...kar pomeni 5 za DEN oziroma 4 za SRB

Nasi recimo, da izgubijo proti ANG ostanejo na 2 tockah...kar pomeni, da bi bilo super, da DEN zmaga SRB...tako so ANG prvi, DEN drugi, SLO tretji....ce pa hocemo drugo mesto potem pa nujno zmaga nad ANG


Potemtakem ANG gredo avtomatično naprej? Morda pa ne bodo potem igrali na polno?

Če Angleži ne zmagajo, ni nujno, da bodo prvi. Kar je pomembno za nasprotnika v prvem krogu na izločanje. če zmagajo Danci in mi so Angleži celo tretji. Sicer z 4 točkami gredo naprej, ampak dobijo zmagovalca druge skupine, kar je že v prvem krogu potencialno težji nasprotnik.

Verjetno smo mi z remijem tudi naprej. Trenutno smo celo najbolje uvrščena ekipa na tretjem mestu, ampak če izgubimo je vprašanje, kako naprej in če bosta 2 točki dovolj. Pa še Danci znajo kljub porazu osvojiti tretje mesto pred nami, saj imajo trenutno npr. manj kazenskih kartonov. Mislim, tako čez prst, da sta tako Angležem kakor nam dovolj remi, njim za prvo mesto in nam za tretje mesto in preboj naprej. Ne vem pa, kako bo, če Srbija in Danska remizirata, potem imamo s Srbi isto število točk in znajo šteti kartoni ali število danih-prejetih golov.

Je kar zakomplicirano s tem, da gredo o 6 tretjeuvrščenih samo 4 naprej. Si je potrebno kar čas vzeti, pa priznam, da mi ni.:|

Mato989 ::

Dvomim... do zdaj so največ pokazali Španci... včeraj so kar "tepli" Italijane, ki bi sicer z malo sreče po Italijansko spet izvlekli remi...

Nemci so tudi zmagali, Francozi so up there solidni neuigrani, potem pa več nič kaj posebej prepričljivega...

Sicer bi upal o potencialnih zmagovalcih komaj po 1. izločilnem krogu...

Zaenkrat bi pa dejal da so top 3 po videnem:

Nemčija
Španija
Francija
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jazon ::

Kombinacije z največ enim golom:

Kombinacija 1:
SLO - ANG = 1:0 in SRB - DAN = 1:0
Slovenija 5 pik; Anglija 4 pike; Srbija 4 pike; Danska 2 piki;

Kombinacija 2:
SLO - ANG = 1:1 in SRB - DAN = 1:1
Anglija 5 pik; Slovenija 3 pike; Danska 3 pike; Srbija 2 piki;

Kombinacija 3:
SLO - ANG = 0:1 in SRB - DAN = 0:1
Anglija 7 pik; Danska 5 pik; Slovenija 2 piki; Srbija 1 pika;

Kombinacija 4:
SLO - ANG = 1:0 in SRB - DAN = 0:1
Slovenija 5 pik; Anglija 4 pike; Danska 5 pik; Srbija 1 pika;

Kombinacija 5:
SLO - ANG = 0:1 in SRB - DAN = 1:0
Anglija 7 pik; Srbija 4 pike; Slovenija 2 piki; Danska 2 piki;

Kombinacija 6:
SLO - ANG = 1:0 in SRB - DAN = 1:1
Slovenija 5 pik; Anglija 4 pike; Danska 3 pike; Srbija 2 piki;

Kombinacija 7:
SLO - ANG = 1:1 in SRB - DAN = 1:0
Anglija 5 pik; Srbija 4 pike; Slovenija 3 pike; Danska 2 piki;

Kombinacija 8:
SLO - ANG = 0:1 in SRB - DAN = 1:1
Anglija 7 pik; Danska 3 pike; Slovenija 2 piki; Srbija 2 piki;

Kombinacija 9:
SLO - ANG = 1:1 in SRB - DAN = 0:1
Anglija 5 pik; Danska 5 pik; Slovenija 3 pike; Srbija 1 pika;

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jazon ()

Jazon ::

Kombinacija 5, ampak SLO-ANG = 0:2 in SRB-DAN = 1:1, pomeni da gremo domov.
Kombinacija 8, SLO-ANG = 0:1, ampak SRB-DAN = 2:2 pomeni da gremo domov.

Jazon ::

Kombinacija 5 in Kombinacija 8, glede na kvalifikacije, ne vem kdo ima boljše točkovanje...
Gremo dam?

arnecan1 ::

Gledajo kartone in če se ne motim nazadnje tudi kako je reprezentanca igrala na zadnjih kvalifikacijah.

Kar pomeni, da so Danci od nas boljši, za Srbijo pa ne vem.

Že remi z ANG nas verjetno po moje uvrsti sigurno naprej.

Kayzon ::

Dejte nehat s to losersko mentaliteto kao upam na remi, ali gremo na glavo do zmage ali pa gremo domov. Druge opcije ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

Jazon ::

Kayzon je izjavil:

Dejte nehat s to losersko mentaliteto kao upam na remi, ali gremo na glavo do zmage ali pa gremo domov. Druge opcije ni.


Preigravamo kombinacije, ne igramo tekme.
Če bi bilo pomojem, bi podal prijavo zaradi nešportnih dogodkov iz tribun in zahteval izključitev Srbije iz Eura. Vedno so oni žrtve, pocarji.

Ali bomo šli na vse ali nič je odvisno od Keka in igralcev.
Upamo da gredo na zmago, računamo pa da zna Kek in ekipa spet narediti zajeb s taktiko in menjavami.

c3p0 ::

Tu bi sudija moral ustavit tekmo, da se vse počisti, minuta, dve in nato nadaljevat. Brez kakšnega dodatnega podaljšanja časa zaradi čistilne akcije.

Naj trpi tisti, ki s takimi podlimi in nešportnimi podvigi dela zgago. Hitro bi take lastni navijači "linčali". Ampak, očitno se splača.

pirate2024 ::

Kaj no, pač Slovenci so popušili, ker ne zmorejo 90 minut laufat po igrišču.

Nič novega, hvaljenje dneva pred nočjo, pol pa prst v rit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

Gregor P ::

V bistvu sta se kar obe moštvi zelo potrudili, tudi srbski gol bi lahko padel že prej. Je seveda zoprno, da je ravno v zadnjih sekundah, ampak pač tako je v športu, igra se do zadnjega.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kixs ::

Srbi so sli na vse ali nic in tako se je tezko obraniti... nasi pa niso bili toliko boljsi, da bi lahko temu parirali in se je pac zgodilo...

Kayzon ::

kixs je izjavil:

Srbi so sli na vse ali nic in tako se je tezko obraniti... nasi pa niso bili toliko boljsi, da bi lahko temu parirali in se je pac zgodilo...


Komot bi parirari z drugacno taktiko,kle je kek zajebu k se zna samo zapirati ob danem golu.

mtosev ::

Nek občutek imam, da bomo proti Angležem izgubil. Upam, da se motim
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DarwiN ::

Fajn bi bilo, da Srbi vodijo ob polčasu proti Dancem oz. je vsaj neodločeno, naši pa tudi zdržijo prvi polčas 0-0.. Potem bodo Angleži izgubili apetit po napadanju, naši pa tudi in se drugi polčas lahko spremeni v uspavanko.. 0-0 in gremo naprej kot tretjeuvrščeni.

Dejansko se lahko zgodi, da bomo srečno napredovali zaradi razporeda oziroma nemotiviranih Angležev. Ker če bi Angleži imeli denimo 2 piki in bi nujno potrebovali zmago proti nam, še največji optimisti med vami ne bi imeli upanja.. Ravno tako, če bi v prvem krogu igrali z Angleži, bi tudi skoraj zagotovo padli.

Bo pa jeba, če Danci vodijo proti Srbom ob polčasu. Potem bodo Angleži stopili na plin, saj sicer dobijo Nemce, če se ne motim.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mkk20 ::

Lahko gremo pa neporaženi domov, kar ni nujno, da uspe tudi prvaku.

oo7 ::

Jazon je izjavil:

Kombinacije z največ enim golom:

Kombinacija 1:
SLO - ANG = 1:0 in SRB - DAN = 1:0
Slovenija 5 pik; Anglija 4 pike; Srbija 4 pike; Danska 2 piki;

Kombinacija 2:
SLO - ANG = 1:1 in SRB - DAN = 1:1
Anglija 5 pik; Slovenija 3 pike; Danska 3 pike; Srbija 2 piki;

Kombinacija 3:
SLO - ANG = 0:1 in SRB - DAN = 0:1
Anglija 7 pik; Danska 5 pik; Slovenija 2 piki; Srbija 1 pika;

Kombinacija 4:
SLO - ANG = 1:0 in SRB - DAN = 0:1
Slovenija 5 pik; Anglija 4 pike; Danska 5 pik; Srbija 1 pika;

Kombinacija 5:
SLO - ANG = 0:1 in SRB - DAN = 1:0
Anglija 7 pik; Srbija 4 pike; Slovenija 2 piki; Danska 2 piki;

Kombinacija 6:
SLO - ANG = 1:0 in SRB - DAN = 1:1
Slovenija 5 pik; Anglija 4 pike; Danska 3 pike; Srbija 2 piki;

Kombinacija 7:
SLO - ANG = 1:1 in SRB - DAN = 1:0
Anglija 5 pik; Srbija 4 pike; Slovenija 3 pike; Danska 2 piki;

Kombinacija 8:
SLO - ANG = 0:1 in SRB - DAN = 1:1
Anglija 7 pik; Danska 3 pike; Slovenija 2 piki; Srbija 2 piki;

Kombinacija 9:
SLO - ANG = 1:1 in SRB - DAN = 0:1
Anglija 5 pik; Danska 5 pik; Slovenija 3 pike; Srbija 1 pika;


Kombinacija 1 bi bila idealna.

skumpl ::

Ukrajinci spet izgubljajo. Pa navijam za njih. V 18. minuti so Slovaki povedli.
««
17 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41277932 (56979) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223763 (19714) jericho

Več podobnih tem