» »

Kateri Windowsi?!

Kateri Windowsi?!

promocija ::

Konfiguracija: P3 650, 128 Mb rama, Via plata, Geforce 2 MX.
Katere Windowse naj dam gor? Win98 se kr naprej sesipavajo, ME tut niso neki prida, v primerjavi z 98 so mal bolj stabilni, sam mi pa požerejo velik rama, pol pa filimi pa špili štekajo! XP so zakon, sam je comp prešvoh! Kak bi pa kj bli NT2000?
Hvala za odgovore!
LP

undefined ::

Win2k Pro + SP4 so verjetno najboljša izbira. Lahko pa poskusiš tudi Win2k3 Standard Edition, po moje zadeva ne bi smela bit preveč počasna.

Aja, dokupi si več RAMa! Vsaj še 256MB. :)

mchaber ::

2000 je vredu stvar, če ne rabiš poganjat iger;)
.

undefined ::

Vse igre, ki delajo v WinXP, delajo tudi v Win2000 in Win2003. :)

promocija ::

Zdj mam 2x po 64 mb rama. Ka zdj lahk kupm kr 256, pa jih dam zraven al so bojo kregal med seboj?
Aja, pa še neki. Mam tv out, in ko gledam film na TV-ju, po kakšnih 30 minutih zgine slika?! Računalnik se ne odziva, zvok teče naprej, slike pa ni več. In ko ga resetiram, pa ko dam spet sliko na TV mi pa takoj po kaki minuti spet zgine. Pa mam tak naštimano, da mi računalnik ne gre v pripravljenost, če bi mogoče to bil problem. Ko pa sem imel Win XP gor, mi je pa čist lepo delal vse, sem mel cel dan sliko na TV, pa ni blo nobenga problema?!;((
TNX!

undefined ::

> Zdj mam 2x po 64 mb rama. Ka zdj lahk kupm kr 256, pa jih dam zraven al so bojo kregal med seboj?

Lahko, če ti plošča podpira. :)

mescaline9 ::

win2000 z 128 in izklopljenimi vizualnimi bombončki, defraganim in optimiziranim sistemom ti bojo leteli na taki mašini.
Je pa vsekakor priporočljivo dokupit ram, tega nkol ni zadost.

Sami ::

Na tvojem mestu bi na comp dal WIN XP Pro + SP1 in pa dokupil bi še 256 RAMa.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

jurre ::

pomoje tudi najbols, dodaten ram pa XPje...ker prov prepocasne masine ne mors met ce delajo frendu na p2 350 z 192mb rama....tko da bi teb tud mogl, se mal vec rama pa tud neb skodl

b4d ::

ne sp1, ki pol gre vse u k****, kr vse štekat začne.
b4d.sablun.org

promocija ::

Ok. Mislim da bom kupu 256 rama. Kr win98 mi grejo že krepko na ku***!! ;((
Kako naj pa ugotovim, da mi plata podpira 2x 64 Mb + 256 mb?
V knjižici mi piše, da lahk mam na enem modulu največ 128 mb DIMM oz. 256 SDRAM ?!
TNX

@ljash ::

gkostko: Jst ti priporočam sam Windows 2000 PRO. Ti govorim iz lastnih izkušenj. Sm meu komp z isto konfiguracijo kot jo maš ti, na njem pa najprej Windows98 (SUX), Windows XP(s plato VIA je meu kr velke probleme, četudi sm namestu une 4in1 drajverje+v 2-mescih so se sesul)...
Sm pa gor dau Windows 2k pro in ti povem, da rulajo. So zlo stabilni, hitro odzivni (saj pr men), igre pa delajo +- enako kt na XPjih.

undefined ::

> V knjižici mi piše, da lahk mam na enem modulu največ 128 mb DIMM oz. 256 SDRAM ?!

Daj točno povej kaj ti piše v knjižci. Tole kar si zdaj reku je isto, kot bi napisu: "Piše mi, da za ta dnar lahko kupim slabšo Alfo oz. boljšo Romeo." Daj točneje prepiši zadevo, ker zdaj nisi še nič povedal. :)

promocija ::

Ja OK! sam upam da znaš ANG, kr ni slo!
You must use 168pin 3.3V non-buffered Dual in-line Memory modules(DIMM). it must be standard or registered SDRAM. Memory bus scan can rut at 66,100 or 133mhz.
If the modules use standard SDRAM, the maximum capacity of each module is 128mb, if the modules use registered SDRAM, the maximum capacity is 256mb.
Mainbord suport memory chips that have EC or ECC. If you install more than one module, the modules can have different capacities, but the memory chips should all be the same type!

Iceman upam, da ti je zdj kj jasn, kr men ni skor nč!:D
Uživi!

undefined ::

Ja, torej ob nakupu zahtevaj 256MB 133MHz registered DIMM modul. :)

promocija ::

OK vela! Tnx za pomoč! AJD

Boki_ ::

Kaka pa je razlika med XP-ji in WIN 2003? A ni 2003 samo verzija za strežnike?
I'm back

Gandalfar ::

Tom: tri poste nižje maš celo temo o tem. Windows Server 2003 - mnenje ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win 2k Server; na kako slabi mašini še lahko?

Oddelek: Operacijski sistemi
8894 (828) Dr_M
»

sisoft sandra-kaj pomeni to opozorilo??

Oddelek: Pomoč in nasveti
61483 (1360) TESKAn
»

RAM(ovje)

Oddelek: Kaj kupiti
51030 (920) Daishi
»

Cene POMNILNIKA!?

Oddelek: Kaj kupiti
231373 (963) SpiDEr8
»

RAM?!

Oddelek: Kaj kupiti
251400 (1025) Trdi

Več podobnih tem