» »

Kateri družinski avto za do 10k ?

Kateri družinski avto za do 10k ?

lemur233 ::

Trenutno potrebujem še en družinski avto. Šel bi ga iskati v Nemčijo, ker tu pri nas ni neke izbire, pa tudi malo dražji so. Trenutno so v ožjem izboru Škoda Yeti 2.0 tdi DSG 4x4 140km, Toyota RAV4(2013) 2.2D 4x4... Ideja o 4x4 pogonu mi je všeč, ker ga občasno rinem v kakšen makadamski klanec ali gozdno pot, ni pa nujni faktor pri odločanju.
Mislim, pa da ima RAV4 stalni 4x4, kar verjetno ni idealno potem če gledamo na porabo.

Všeč so mi še Volvo XC70(ročni menjalnik), kakšen passat allroad, ampak načeloma mi je SUV oblika bolj všeč, ker se sedi malo višje. Ja jbg, sem fotr. Gledam še Mazda CX-5 prejšnji model (2012).


Kakšna priporočila ? Vem da so to stari avti, ampak iščem neki kar je value for da moniez.

Spura ::

SUV je bloat tako cenovno kot v porabi, sploh če misliš na avtocesto lezt s tem avtom.

Invictus ::

Izuracunaj si, ali bos po DMV placilu se vedno kaj proisparal.

Za 10lk trenutno dobis 10 let star avto z 200k km razreda Skoda Octavia. Tako na grobo ocena...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

Kaj takega?

https://www.onlinecars.at/car/70291/VW/...

Imas blizu, so pa zelo profesionalni. Mi kupujemo vecinoma tu iz operativnih lizingov.

lemur233 ::

Invictus je izjavil:

Izuracunaj si, ali bos po DMV placilu se vedno kaj proisparal.

Za 10lk trenutno dobis 10 let star avto z 200k km razreda Skoda Octavia. Tako na grobo ocena...


Sem si in bi prišparal v večini primerov ali pa bi bil tam tam s ceno, ampak problem je bolje to, da pri nas ni neke ponudbe za ta vozila, ki jih gledam.

TheBlueOne je izjavil:

Kaj takega?

https://www.onlinecars.at/car/70291/VW/...

Imas blizu, so pa zelo profesionalni. Mi kupujemo vecinoma tu iz operativnih lizingov.


Zanimivo. Bom tudi o njih razmislil. Meniš, da ne vrtijo kilometrov ? Glede vrtenja kilometrov marsikdo misli, da v Nemčiji tega ni. Itak da je, ker so kazni bolj nizke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lemur233 ()

TheBlueOne ::

lemur233 je izjavil:


Zanimivo. Bom tudi o njih razmislil. Meniš, da ne vrtijo kilometrov ? Glede vrtenja kilometrov marsikdo misli, da v Nemčiji tega ni. Itak da je, ker so kazni bolj nizke.


Pri njih jih skoraj sigurno ne. Prodajo menda dalec najvec v AT, dobis z avtom kolikor hoces litanij, pregled, fotke itn. Imajo pa vecinoma avte iz operativnega lizinga. So pa nestandardni trgovci, te bolj kot ne ignorirajo, pac dajo kljuce za kar hoces pogledati, za ceno se sploh ne pogajajo itn.

Utk ::

So pa nestandardni trgovci, te bolj kot ne ignorirajo, pac dajo kljuce za kar hoces pogledati, za ceno se sploh ne pogajajo itn.

Ti mater, drugič bom šel še jaz k njim. Me like.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Ti mater, drugič bom šel še jaz k njim. Me like.


So pa na vec lokacijah, tako da ce bos sel do njih poglej kje je kaj. Na Koroskem pri Blejaku imajo eno halo na novo. Za njih majhna, v bistvu pa ogromna, z bolj kot ne premium izbiro. Drugje pri njih nisem bil, so mi pa razlagali, da so hale se dosti vecje. Blizu Graza je menda res velika, ce si bolj iz Stajerske regije.

Poglej animacijo in fotke, da dobis obcutek kak trgovec so:

https://www.onlinecars.at/locations

Tam pise, da prodajo cez 12.000 avtov letno, kar menda drzi.

Pa ne samo, da ne dajo popusta, jaz sem placal se 200EUR, ker so pozabili, da je zraven se set gum. Ce jim reces, da potem ne vzames jim je vseeno kot za lanski sneg. :)

Zgodovina sprememb…

lemur233 ::

Sej cene imajo tudi kar navite :D Izgledajo pa vsi avti zelo dobro ohranjeni.

pegasus ::

Poglej še kake Subaruje.

Likalnik ::

avti so max 5 let stari in nimajo več kot 100k km...praktično novi...no cene se pa tudi giblejo od 20k pa na gor...

Ganon ::

lemur233 je izjavil:

Glede vrtenja kilometrov marsikdo misli, da v Nemčiji tega ni. Itak da je, ker so kazni bolj nizke.


Ogromno je tega. Nemška policija ugotavlja, da ima več kot tretjina rabljenih avtomobilov prirejene kilometre. Realno stanje je verjetno še precej slabše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

TheBlueOne ::

lemur233 je izjavil:

Sej cene imajo tudi kar navite :D Izgledajo pa vsi avti zelo dobro ohranjeni.


Praviloma najbolj ugodni v AT in dovolj ugodni, da se ti ne izplaca delat izletov v Nemcijo.

Runner71 ::

Kupil avto uvožen iz Italije...na Autodna preveril vso zgodovino....točno se vidi s kolikimi kilometri je bil iz Italije izvožen..in NISO vrteli km nazaj.....vrteli so jih nazaj NAŠI ob uvozu...tko da....

lemur233 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Izuracunaj si, ali bos po DMV placilu se vedno kaj proisparal.

Za 10lk trenutno dobis 10 let star avto z 200k km razreda Skoda Octavia. Tako na grobo ocena...


Sem si in bi prišparal v večini primerov ali pa bi bil tam tam s ceno, ampak problem je bolje to, da pri nas ni neke ponudbe za ta vozila, ki jih gledam.

TheBlueOne je izjavil:

Kaj takega?

https://www.onlinecars.at/car/70291/VW/...

Imas blizu, so pa zelo profesionalni. Mi kupujemo vecinoma tu iz operativnih lizingov.


Zanimivo. Bom tudi o njih razmislil. Meniš, da ne vrtijo kilometrov ? Glede vrtenja kilometrov marsikdo misli, da v Nemčiji tega ni. Itak da je, ker so kazni bolj nizke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto za 200km na dan (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
1148279 (5189) SloKin
»

Dizelski vs. bencinski motor pri rabljenem avtomobilu

Oddelek: Na cesti
101051 (683) m0LN4r
»

Karavan do 15k (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
756088 (3294) Kvinta
»

Kako kupiti rabljeno Octavio (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11013913 (9390) TheBlueOne

Več podobnih tem