» »

What is woman

What is woman

««
53 / 66
»»

tikitoki ::

Ti bi porocal 15 letne osebe? Ajej.

Verjetno je to v skladu s tem, da se lahko otroci, k si komajda znajo rit obrisati, odlocijo za hormonsko terapijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Ti bi porocal 15 letne osebe? Ajej.

Ne, ti bi jih, saj ves čas trobiš, da je 15 let zakonita meja.

tikitoki ::

Ne za poroko. Kje so tebe vzgajali? V Avfganistanu?

Pithlit ::

nejclp je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Da nekdo napiše da noče imeti opravka s trans osebami ne more in ne sme biti razlog za ban.

Hočem reči, kaj če bi napisal, da noče imeti opravka s "Cigani"?

A na tole ne bo tvojega konstruktivnega odgovora?

A resno me to sprašuješ? Po vseh tvojih poizkusih (povsem legitimni) prepričat folk da je spol družbeni konstrukt in je torej povsem drugačna zverina od, recimo, rase? Ja, Romi se povsod obravnavajo kot rasa (težko govorimo o nacionalnosti)... torej se v tem primeru pogovarjamo o rasizmu.

Precej drugačna beštija kot pa neke lezbijke ki se nočejo spuščat v zveze (ali dating) s trans ženskami. Lahko pa napišejo da se nočejo petljat z moškimi, recimo - povsem legitimen limit, se ti ne zdi. Lahko napišejo da se nočejo petljat z rdečelaskami. Si zato zaslužijo ban? Lahko napišejo da se nočejo mešat z ribami (astrologija pa to). Si zato zaslužimo ban?

Upam da dejansko vidiš kje je problem. Če pa ne... Sem ti že povedala zakaj se trans ženske piše posebej. A če kdo nima interesa it na pijačo z debelo (zamenjaj z bilo katerim pridevnikov) žensko si zasluži ban? Kot sem rekla... pomiri se in razmisli, ker zganjat histerijo ni kul. Si nekje na nivoju Horasa in Budve.

Ja, nekaj sem s citati zajebala. Sori, gledam film.
Life is as complicated as we make it...

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Ne za poroko. Kje so tebe vzgajali? V Avfganistanu?

Ne, v Sloveniji se lahko poročijo starejši od 15 let. In se zaposlijo starejši od 15 let.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:


A mal mešaš modo pa seks?


Sex sells. Ne bom ti razlagal povezave, lahko pa uporabis google.

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

nejclp je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Da nekdo napiše da noče imeti opravka s trans osebami ne more in ne sme biti razlog za ban.

Hočem reči, kaj če bi napisal, da noče imeti opravka s "Cigani"?

A na tole ne bo tvojega konstruktivnega odgovora?

A resno me to sprašuješ? Po vseh tvojih poizkusih (povsem legitimni) prepričat folk da je spol družbeni konstrukt in je torej povsem drugačna zverina od, recimo, rase? Ja, Romi se povsod obravnavajo kot rasa (težko govorimo o nacionalnosti)... torej se v tem primeru pogovarjamo o rasizmu.

Precej drugačna beštija kot pa neke lezbijke ki se nočejo spuščat v zveze (ali dating) s trans ženskami. Lahko pa napišejo da se nočejo petljat z moškimi, recimo - povsem legitimen limit, se ti ne zdi. Lahko napišejo da se nočejo petljat z rdečelaskami. Si zato zaslužijo ban? Lahko napišejo da se nočejo mešat z ribami (astrologija pa to). Si zato zaslužimo ban?

Upam da dejansko vidiš kje je problem. Če pa ne... Sem ti že povedala zakaj se trans ženske piše posebej. A če kdo nima interesa it na pijačo z debelo (zamenjaj z bilo katerim pridevnikov) žensko si zasluži ban? Kot sem rekla... pomiri se in razmisli, ker zganjat histerijo ni kul. Si nekje na nivoju Horasa in Budve.

Ja, nekaj sem s citati zajebala. Sori, gledam film.

Ne, lahko napiše, da ji niso všeč debele ali take s penisi. Ne more pa napisat "nobenih trans žensk", ker to pomeni, da diskriminira celotno skupino.

Rasa je družbeni konstrukt, genijalka. Romi itak niso rasa, so etnična skupina.

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


A mal mešaš modo pa seks?


Sex sells. Ne bom ti razlagal povezave, lahko pa uporabis google.

Modnih revij res ne gledam. Desnjakarji pa itak vse seksualizirate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

Dokler lahko prodajo liberalcem, itak, da.

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ne za poroko. Kje so tebe vzgajali? V Avfganistanu?

Ne, v Sloveniji se lahko poročijo starejši od 15 let. In se zaposlijo starejši od 15 let.

Si pozabil dodati: V Sloveniji se lahko z dovoljenjem centra za socialno delo (CSD) in staršev poročijo tudi mlajši od 18 let, vendar morajo biti starejši od 15 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Pithlit ::

nejclp je izjavil:

Ne, lahko napiše, da ji niso všeč debele ali take s penisi. Ne more pa napisat "nobenih trans žensk", ker to pomeni, da diskriminira celotno skupino.

Get of of your high horse mister. A če napiše da noče 'punčk z lulčkom' pa ne diskriminira celotne skupine (žensk s penisom, namreč)? Če napiše da noče 'debelih punčk' ne diskriminira proti celotni skupini deklet z neko lastnostjo? Po vsej sili hočeš imeti prav. Pa nimaš.

Lej. Vzamem tinder za primer. Se strinjamo verjetno da je povsem legitimno če lezbijka tam napiši da noče moških. Ali pač? Ne vem. Očitno se motim in na tinder ju jaz ne smem napisat da ne rabim moških, ker jih s tem diskriminiram.

nejclp je izjavil:


Rasa je družbeni konstrukt, genijalka. Romi itak niso rasa, so etnična skupina.

Oh my. Resno? Dej Nejc... Chill. Ja, vsi smo ljudje. Ampak rasa kljub temu dost objektivno obstaja. Genotipi pa to. In Rome v tem kontekstu lahko obravnavamo kot raso in govorimo o rasizmu. Lahko pa gremo govorit o eticizmu(?)? Ne vem no, zame je diskriminacija etničnih skupin = rasizem... če se motim me poduči.
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

Oznacis, da te zanimajo zenske in ti ne kaze moskih. Zakaj pisati nepotrebne podatke?

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

Oznacis, da te zanimajo zenske in ti ne kaze moskih. Zakaj pisati nepotrebne podatke?

Zato ker je moj profil moškim še viden. Pa ker so nekateri moški pač označili svoje profile kot ženske. Tudi na her jih najdeš.

In ja, kaj je narobe s tem da lezbijka zapiše da noče moških?
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

Tebi kaze zgolj zenske, ni to bistvo?

Tisti, ki se pretvarjajo, da so nekaj drugega, ne mores izlociti brez rocnega pregleda zadetkov oz. ponujenih moznsoti.

Meni je sicer popolnoma vseeno. Kljub temu ne razumem zakaj bi trans zenske sploh hotele izgubljati cas z zenskami, ki ocitno niso zainteresirane. Ni tako, kot da bo lezba nato spoznala, da si je v resnici zelela trans zensko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Dokler lahko prodajo liberalcem, itak, da.

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ne za poroko. Kje so tebe vzgajali? V Avfganistanu?

Ne, v Sloveniji se lahko poročijo starejši od 15 let. In se zaposlijo starejši od 15 let.

Si pozabil dodati: V Sloveniji se lahko z dovoljenjem centra za socialno delo (CSD) in staršev poročijo tudi mlajši od 18 let, vendar morajo biti starejši od 15 let.

Nisem pozabil, saj si me ravno ti razsvetlil, da se lahko pri nas mladoletni poročajo, prav v tej temi, večkrat. Zelo si angažiran, kar se tega tiče.

https://slo-tech.com/forum/t806228/p774...
https://slo-tech.com/forum/t806228/p774...

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

Tebi kaze zgolj zenske, ni to bistvo?

Ne. Bistvo je da se izognem tudi temu da me moški nadlegujejo če tega nočem.
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dokler lahko prodajo liberalcem, itak, da.

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ne za poroko. Kje so tebe vzgajali? V Avfganistanu?

Ne, v Sloveniji se lahko poročijo starejši od 15 let. In se zaposlijo starejši od 15 let.

Si pozabil dodati: V Sloveniji se lahko z dovoljenjem centra za socialno delo (CSD) in staršev poročijo tudi mlajši od 18 let, vendar morajo biti starejši od 15 let.

Nisem pozabil, saj si me ravno ti razsvetlil, da se lahko pri nas mladoletni poročajo, prav v tej temi, večkrat. Zelo si angažiran, kar se tega tiče.

https://slo-tech.com/forum/t806228/p774...
https://slo-tech.com/forum/t806228/p774...


Si polpismen? Nikjer ni omenjena poroka. Sprijazni se, da sem te nadmudril.

Pithlit je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tebi kaze zgolj zenske, ni to bistvo?

Ne. Bistvo je da se izognem tudi temu da me moški nadlegujejo če tega nočem.


CE izberes opcijo, kjer ti kaze zgolj zenske, je to no brainer. Jaz problema ne vidim. Ocitno pa ga vidijo nekateri transi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dokler lahko prodajo liberalcem, itak, da.

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ne za poroko. Kje so tebe vzgajali? V Avfganistanu?

Ne, v Sloveniji se lahko poročijo starejši od 15 let. In se zaposlijo starejši od 15 let.

Si pozabil dodati: V Sloveniji se lahko z dovoljenjem centra za socialno delo (CSD) in staršev poročijo tudi mlajši od 18 let, vendar morajo biti starejši od 15 let.

Nisem pozabil, saj si me ravno ti razsvetlil, da se lahko pri nas mladoletni poročajo, prav v tej temi, večkrat. Zelo si angažiran, kar se tega tiče.

https://slo-tech.com/forum/t806228/p774...
https://slo-tech.com/forum/t806228/p774...


Si polpismen? Nikjer ni omenjena poroka. Sprijazni se, da sem te nadmudril.

Pithlit je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tebi kaze zgolj zenske, ni to bistvo?

Ne. Bistvo je da se izognem tudi temu da me moški nadlegujejo če tega nočem.


CE izberes opcijo, kjer ti kaze zgolj zenske, je to no brainer. Jaz problema ne vidim. Ocitno pa ga vidijo nekateri transi.

Oh my. This is dumb and dumber...
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ne, lahko napiše, da ji niso všeč debele ali take s penisi. Ne more pa napisat "nobenih trans žensk", ker to pomeni, da diskriminira celotno skupino.

Get of of your high horse mister. A če napiše da noče 'punčk z lulčkom' pa ne diskriminira celotne skupine (žensk s penisom, namreč)? Če napiše da noče 'debelih punčk' ne diskriminira proti celotni skupini deklet z neko lastnostjo? Po vsej sili hočeš imeti prav. Pa nimaš.

Lej. Vzamem tinder za primer. Se strinjamo verjetno da je povsem legitimno če lezbijka tam napiši da noče moških. Ali pač? Ne vem. Očitno se motim in na tinder ju jaz ne smem napisat da ne rabim moških, ker jih s tem diskriminiram.

Dejansko je bilo govora o HER appu, ki je namenjen lezbam in kjer so se odločili, da bojo benali tiste ki diskriminirajo trans ženske. Te imajo lahko penise ali pa ne. Komot napišeš, da ne maraš penisov.

Pithlit je izjavil:



nejclp je izjavil:


Rasa je družbeni konstrukt, genijalka. Romi itak niso rasa, so etnična skupina.

Oh my. Resno? Dej Nejc... Chill. Ja, vsi smo ljudje. Ampak rasa kljub temu dost objektivno obstaja. Genotipi pa to. In Rome v tem kontekstu lahko obravnavamo kot raso in govorimo o rasizmu. Lahko pa gremo govorit o eticizmu(?)? Ne vem no, zame je diskriminacija etničnih skupin = rasizem... če se motim me poduči.


Če je nekaj družbeni konstrukt, to ne pomeni, da ne obstaja.
Rasa, narod, lepota, norost, družbeni spol etc., vse to so družbeni konstrukti.

Ne ti men o genotipih pa to. Razlike, tudi genetske, so znotraj ras večje kot pa razlike med rasami. V znanosti je koncept ras obsolete. https://blogs.scientificamerican.com/ob...

Pithlit ::

Prav. Lepo se imejte fantje, eni in drugi. Srečno v iskanju svetega igrala... Jaz ne zmorem več komunicirat z iracionalnimi osebki ki imajo vedno prav.
Life is as complicated as we make it...

nejclp ::

Si polpismen? Nikjer ni omenjena poroka. Sprijazni se, da sem te nadmudril.


Res, poroke nisi omenil, si pa seks z mladoletnicami, impliciral, da ebofilija ni pedofilija in da Matt Walsh ni pedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

Imas probleme z dejstvi?

nejclp ::

Ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

Ves, da v Savdski Arabiji meje ni? Se zavedajo, da ne morejo modernega Mohameda v zapor strpat:). Ti placam karto do tja, ce bos pridno in glasno protesiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Ves, da v Savdski Arabiji meje ni? Se zavedajo, da ne morejo modernega Mohameda v zapor strpat:). Ti placam karto do tja, ce bos pridno in glasno protesiral.

Ja, desnjakarji pač. Tvoji kameradi. Problem v vsaki družbi.

Geho ::

I will just leave that here...

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Pri trinajstih ni vedel kaj se dogaja in se je zapil, ker je bil posiljen? Pa je prijavil posilstvo? V bistvu ti ne verjamem, ker si desnjakarčki itak priročno izmislite stvar, ki se naj bi zgodila vašim znancem, prijateljem in sorodnikom, klasika.



Četudi je mogoče "bil za akcijo", je to posilstvo, kot so ti že napisali. Zapil se je tam od 15. leta, pa do 35. Očitno ni vedel kako incident sploh opredelit in miselno razdelat, saj veš otroci niso mali odrasli. Če še doma ne dobi neke podpore, pač najde neko rešitev, čeprav slabo. Vsaj ni šel v droge, ker jih takrat še ni bilo, vsaj ne na vsakem koraku, kot danes. Drugače bi se lahko drugače končalo.

Trenutno je OK, ima službo, ženo in mladega otroka. Ker pa ne spada v tvoj miselni vzorec, si to opredelil kot izmišljotino, čisto v tvojem stilu. Te stvari se dogajajo, očitno bolj pogosto kot si misliš.

Zdaj pa zmolit eno črno mašo.

nejclp je izjavil:


Dejansko je bilo govora o HER appu, ki je namenjen lezbam in kjer so se odločili, da bojo benali tiste ki diskriminirajo trans ženske. Te imajo lahko penise ali pa ne. Komot napišeš, da ne maraš penisov.


Woke "science" in all its glory.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Pri trinajstih ni vedel kaj se dogaja in se je zapil, ker je bil posiljen? Pa je prijavil posilstvo? V bistvu ti ne verjamem, ker si desnjakarčki itak priročno izmislite stvar, ki se naj bi zgodila vašim znancem, prijateljem in sorodnikom, klasika.



Četudi je mogoče "bil za akcijo", je to posilstvo, kot so ti že napisali. Zapil se je tam od 15. leta, pa do 35. Očitno ni vedel kako incident sploh opredelit in miselno razdelat, saj veš otroci niso mali odrasli. Če še doma ne dobi neke podpore, pač najde neko rešitev, čeprav slabo. Vsaj ni šel v droge, ker jih takrat še ni bilo, vsaj ne na vsakem koraku, kot danes. Drugače bi se lahko drugače končalo.

Trenutno je OK, ima službo, ženo in mladega otroka. Ker pa ne spada v tvoj miselni vzorec, si to opredelil kot izmišljotino, čisto v tvojem stilu. Te stvari se dogajajo, očitno bolj pogosto kot si misliš.

Zdaj pa zmolit eno črno mašo.


Mhm, učiteljico je pa, predvidevam, ščitila nomenklatura, komunistična partija in židovski satanistični lobi in je s svojim početjem nadaljevala, kdo ve koliko jih je še posilila. Še kaj povej, daj domišljijo s ketne.
Bulšiter.

tikitoki ::

Si ti misandristicni sovinist, ki istocasno plozas kak se zenskim zrtvam ne verjame, se bojijo prijaviti in tiho travmirajo? Kako vecina posiljevalec ostane nekaznovanih, bla, bla, bla, bla?
Hinavscina v vsem sijaju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

Ziher je nosil seksi oblekico in je izzival. Ženske potem dokaj pogosto posilijo take, ker se težko zadržijo.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Mhm, učiteljico je pa, predvidevam, ščitila nomenklatura, komunistična partija in židovski satanistični lobi in je s svojim početjem nadaljevala, kdo ve koliko jih je še posilila. Še kaj povej, daj domišljijo s ketne.
Bulšiter.


Nihče, ker nikomur ni povedal še nekaj let. Kar je pogosto pri žrtvah posilstva, OBEH spolov.

Vidim, da tablete spet spuščajo, še malo pa bomo spet vsi oklicani za pedote.

nejclp ::

Daj, kontaktiraj Slovenske novice ali pa kakšen drug medij, da pride ta zgodba na dan, menda si je že opomogel od travme. Se ti ne zdi, da bi morala širša javnost kaj izvedeti o tem, da se ozavesti o tem problemu, hočem rečt, za otroke gre, da ne govorim o nakladi.

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

https://eu.delawareonline.com/story/opi...

Tko zgleda v realnosti, v woki svetu si podzavest izmisli "dejstva" in nato zavest posiljuje druge z "dejstvi"

Hypathia ::

Pithlit je izjavil:

fulk je izjavil:

Športa sicer ne gledam in me boli k za pro-šport. Ampak ja, te novice so kar funny.
Zadnji dnevi nekoč velike civilizacije.

Oh wow, a kar taka katastrofa da je zaradi 0,15% prebivalstva? Kar konec civilizacije? Dejte se no zresnit malo...


Ja, točno taka katastrofa, transi pa kar sami obljubljajo konec civilizacije:

“I am extremely angry, because I gave up too many things to come to this,” Diouf wrote. “If we have to fight to show our existence, we will! The hordes of angry people who moan that trans people are threatening the civilization they’ve built are right.”


https://reduxx.info/france-trans-identi...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Kayzon ::

D3m je izjavil:



We WaZ MeN and SHEIIIT ayooo ;((:)):)):))

Btw 53 strani kaj je zenska,pa kaj ste moteni woke degeneriki!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

fulk ::

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:


Kako ne znam pojasniti? Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica. A maš ti boljšo definicijo? Na dan z njo, ne bit sramežljiv, kot ena pičkica.


Kakšna sick fuck definicija je to!?
S tabo debatirati je isto kot debatirati s pristnimi flateartherji. Trosiš bebavosti, ki se zdijo logične samo v tvoji glavi.
Niti ne vem kje bi začel dekonstruirati neumnost, ki si jo spisal. Lol. "podzavestno človeška samica".

Wokije je treba eliminirat, politično, seveda :))

Genijalc, seveda ne veš, nisi posebno bister zato si pa rasist, antisemit, antivaxer in vse ostalo.
Saj loleki sami definirate žensko, z Walshem in Hipatijo na čelu, takole: "A woman is an adult female human." Se pravi, "Ženska je odrasla človeška samica". Jaz sem definicijo samo rafiniral, ženska je pač podzavestno ženska, ergo, podzavestno človeška samica. Podzavest je superiorna zavesti, če je oseba podzavestno ženska, potem je ženska, ne glede na kariotip, obliko spolovil in ostalega.
Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica. A maš ti boljšo definicijo? Na dan z njo, ne bit sramežljiv, kot ena pičkica.


Tako kot se nima smisla pogovarjati z ravnozemljaši, tako se nima smisla pogovarjat z vami. Škoda časa, ker je že vse jasno in dokazano že tisočletja.
Če vas ne bi satanistična elita podpirala, bi bili delegirani na rob youtuba, posmeha vredni freaki.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

Daj, kontaktiraj Slovenske novice ali pa kakšen drug medij, da pride ta zgodba na dan, menda si je že opomogel od travme. Se ti ne zdi, da bi morala širša javnost kaj izvedeti o tem, da se ozavesti o tem problemu, hočem rečt, za otroke gre, da ne govorim o nakladi.


Apologet posilstva, zavržno.

c3p0 ::

D3m je izjavil:



Draga takoj pridem, samo "penis" si obrijem. Kako pa to funkcionira? Hidravlični mehanizem?

Miki N ::

Banda, pridem da prečekiram malo izi trolice in tole fašem v uči ...

BRUHAM

svecka ::

posliljevalci oproščeni. Dober dan za posiljevalce, da bodo nadaljevali naprej. Odlično nesposobno tožilstvo. Uboga žrtev, je mogla pričati in podoživljati na sodišču, kako so jo posilili, sedaj pa se posiljevalci svobodno sprehajajo in bodo poiskali novo žrtev.

https://siol.net/novice/slovenija/peter...

D3m ::

Miki N je izjavil:

Banda, pridem da prečekiram malo izi trolice in tole fašem v uči ...

BRUHAM


My bad.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:


Kako ne znam pojasniti? Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica. A maš ti boljšo definicijo? Na dan z njo, ne bit sramežljiv, kot ena pičkica.


Kakšna sick fuck definicija je to!?
S tabo debatirati je isto kot debatirati s pristnimi flateartherji. Trosiš bebavosti, ki se zdijo logične samo v tvoji glavi.
Niti ne vem kje bi začel dekonstruirati neumnost, ki si jo spisal. Lol. "podzavestno človeška samica".

Wokije je treba eliminirat, politično, seveda :))

Genijalc, seveda ne veš, nisi posebno bister zato si pa rasist, antisemit, antivaxer in vse ostalo.
Saj loleki sami definirate žensko, z Walshem in Hipatijo na čelu, takole: "A woman is an adult female human." Se pravi, "Ženska je odrasla človeška samica". Jaz sem definicijo samo rafiniral, ženska je pač podzavestno ženska, ergo, podzavestno človeška samica. Podzavest je superiorna zavesti, če je oseba podzavestno ženska, potem je ženska, ne glede na kariotip, obliko spolovil in ostalega.
Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica. A maš ti boljšo definicijo? Na dan z njo, ne bit sramežljiv, kot ena pičkica.


Tako kot se nima smisla pogovarjati z ravnozemljaši, tako se nima smisla pogovarjat z vami. Škoda časa, ker je že vse jasno in dokazano že tisočletja.
Če vas ne bi satanistična elita podpirala, bi bili delegirani na rob youtuba, posmeha vredni freaki.

Tale tvoja analogija z ravnozemljaši, ki jo ponavljaš, pa ni najbolj posrečena, glede na to, da ravnozemljaši ne upoštevajo znanosti, tako kot je ne upoštevaš ti, anede? Jasno in dokazano že tisočletja? Kaj pa? Da je ženska podzavestno moški? A si blentav, ali kaj? Moja definicija je povsem bulletproof, očitno ti ne uspe, da bi jo ovrgel, pa lahko samo jokcaš, naci snežinkica.
Jebiga, nas podpira satanistična elita, vi ste pa posmeha vredni freaki.

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Daj, kontaktiraj Slovenske novice ali pa kakšen drug medij, da pride ta zgodba na dan, menda si je že opomogel od travme. Se ti ne zdi, da bi morala širša javnost kaj izvedeti o tem, da se ozavesti o tem problemu, hočem rečt, za otroke gre, da ne govorim o nakladi.


Apologet posilstva, zavržno.

A se zgražaš, hinavski Lažnivi Kljukec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

Link do vecih znanstvenih clankov v uglednih znanstvenih revijah, ki potrjujejo tvoje besede. Druagace ne moremo spremeniti stalisca, da blodis.

Itak se zgrazamo nad tvojimi zavrznimi stalisci do (spolnega) nasilja nad moskimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Link do vecih znanstvenih clankov v uglednih znanstvenih revijah, ki potrjujejo tvoje besede. Druagace ne moremo spremeniti stalisca, da blodis.

Itak se zgrazamo nad tvojimi zavrznimi stalisci do (spolnega) nasilja nad moskimi.

Ja, svečka je nazadnje pripopal link o žrtvah spolnega nasilja nad moškimi. Katere moje besede pa? Ne morem biti konkreten, če si ti tako splošen.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Link do vecih znanstvenih clankov v uglednih znanstvenih revijah, ki potrjujejo tvoje besede. Druagace ne moremo spremeniti stalisca, da blodis.

Itak se zgrazamo nad tvojimi zavrznimi stalisci do (spolnega) nasilja nad moskimi.

Ja, svečka je nazadnje pripopal link o žrtvah spolnega nasilja nad moškimi. Katere moje besede pa? Ne morem biti konkreten, če si ti tako splošen.


Podpri svojo definicijo zenske z nekaj znanstvenimi clanki. I dare you.

Nimam podatkov o domnevnem dejanju, ki so na voljo sodiscu. Sicer pa na slovenskih sodiscih imas vecino zensk, vprasaj njih. Ti se ze moske zrtve mirno deres, da so si sami krivi, ali pa se lazejo, tvoje mnenje ocitno ni vredno pocenga grosa. Dejstvo obstaja, da v druzbi ostajajo dvojna merila glede nasilja zagresenega s strani moskin in zensk. Ti si dokaz par excellence.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Miki N ::

D3m je izjavil:

Miki N je izjavil:

Banda, pridem da prečekiram malo izi trolice in tole fašem v uči ...

BRUHAM


My bad.


Ja saj. Jaz pa ne morem od-gledati DEMONIČNIH TIČEV. :'( Travmatiziral si me!! ;(

Je pa zanimivo, kako so se včasih trudili največji mojstri narediti čim bolj strašljivega Fredija Krugerja ali kako odvratno srhljivko ... danes pa ti tranići prihajajo kot po tekočen traku z robo iz nočnih mor ob kateri bi še Markiz de Sade na acidu rekel "WTF!". Kakšna poblaznela zver moraš biti, da to probaš relativizirati in celo promovirati! Srhljivo.

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Link do vecih znanstvenih clankov v uglednih znanstvenih revijah, ki potrjujejo tvoje besede. Druagace ne moremo spremeniti stalisca, da blodis.

Itak se zgrazamo nad tvojimi zavrznimi stalisci do (spolnega) nasilja nad moskimi.

Ja, svečka je nazadnje pripopal link o žrtvah spolnega nasilja nad moškimi. Katere moje besede pa? Ne morem biti konkreten, če si ti tako splošen.


Podpri svojo definicijo zenske z nekaj znanstvenimi clanki. I dare you.

Nimam podatkov o domnevnem dejanju, ki so na voljo sodiscu. Sicer pa na slovenskih sodiscih imas vecino zensk, vprasaj njih. Ti se ze moske zrtve mirno deres, da so si sami krivi, ali pa se lazejo, tvoje mnenje ocitno ni vredno pocenga grosa. Dejstvo obstaja, da v druzbi ostajajo dvojna merila glede nasilja zagresenega s strani moskin in zensk. Ti si dokaz par excellence.
lol,dobiš definicijo, ki si jo zahteval, pa nisi vesel?
Napiši, da se z definicijo ne strinjaš in napiši svojo definicijo, res ne vem, a je tako težko definirat žensko?

Kje pa, jaz pravim, da c3po laže. Saj ne trdi, da je bil on posiljen. Izmislil si je prikladno zgodbico, anekdotico. S katero bi radi parirali statistikam in se zraven še smešite, beta revčki. Itak veljajo dvojna merila, moški so v povprečju močnejši, saj zato pa pizdite, če transženske tekmujejo v ženski konkurenci, loleki.

tikitoki ::

Seveda se mi ne zdi definicija, ki je podprta z znanstvenim konsenzom, na isti ravni k tvoje skrpucalo. Kot pricakovano, nisi posoben postreci z znastveno utemeljitvijo lastnega stalisca. S tem je tvoja definicija zavrzena.
Definicija zenskega spola je ze bila podana.

Statistika kaze, da zenske izvedejo priblizno enako stevilo nasilnih dejanj nad moskimi, kot obratno. Z izkrivljanjem statisticnih podatkov ne bos spremenil resnice.

Da notri vlacis v povprecju rahlo vecjo fizicno moc, kaze na pomankanje resnih argumentov. Kaj si to potegnil iz prirocnika: Moski in patriarhat?

Meni je popolnoma vseeno, ce trans moski tekmujejo proti zenska. I have no stake in the outcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

Lol, vaša definicija ženske, ki je bila podana je: "Ženska je odrasla človeška samica".
Moja definicija je" Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica". Ker je menda treba vključiti vse ženske, tudi tiste z xy kromosomi in ostale. Kateri del moje definicije te moti?

Lol, a boš dal statistike, da ženske v enaki meri posiljuje moške, kot moški ženske, ali pa moram samo jaz dajati linke?

tikitoki ::

By 1980 there were already at least ten high quality studies which found that women
physically assault their partners at about the same rate as men attack female partners. By 1995,
there were about a hundred such studies.

Ne morem pomagati, ce zanikas dejstva. Res je tezko sovinisticnim macotom v sodobnem casu.

The 1975 and the 1985 National Family Violence Surveys both found that about half of
the violence was mutual, one quarter was male-only, and one quarter was female-only
(Gelles & Straus, 1988b; Straus, Gelles, & Steinmetz, 2006 (reprint from 1980)).
o The National Comorbidity Study (Kessler, Molnar, Feurer, & Appelbaum, 2001) found
percentages similar to those in the National Family Violence Surveys.
o The International Dating Violence Study of university students in 32 countries found that
mutual violence was the predominant pattern in every one of those countries. In most,
countries, mutual violence was characteristic of about two thirds of the cases (Straus,
2006). Although the predominant pattern is mutual violence, when that is not the case,
the Female-Only type occurred more often than the Male-Only type.
o Other studies showing similar results include (Anderson, 2002; Capaldi & Owen, 2001;
McCarroll, Ursano, Fan, & Newby, 2004; Moffitt, Caspi, Rutter, & Silva, 2001; Williams &
Frieze, 2005).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()
««
53 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8311426 (9559) ahac

Več podobnih tem