» »

What is woman

What is woman

««
52 / 66
»»

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Sem prebral, zgleda sem prezrl del o jajcih in penisih. A moram še enkrat?


Exton said the HER app seeks to minimize transgender discrimination on the app by, among other things, suspending the accounts of those who publicly post preferences that exclude transgender users.

R u stupid, or is just an act?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Te so redke, je pa veliko gnojev kot si ti, ki bi fukali petnajstletnice.



Tako redke so, da redno polnijo novice. S tem, da se sedaj pretvarja, da problem ne obstaja. Statistikam bomo verjeli, ko se bo tovrstna dejanja vedno preganjalo in ne prikrivalo s strani motenih oseb tvojega kova.

FEministke trdijo, da je vecina posilstev neprijavljenih in gre za odrasle zenske. Mongoloidi pa se delajo, da poznamo resnicno statistiko zlorabo otrok s strani zenks.

BTW. Je problem, ce ima odsrasla zenska spolne odnose s 15 letnico? Zate odgovor ze poznamo. 15 letnice komaj cakajo, da se dajo dol z uciteljico.

Nekateri ljudje ste res ostudno dvolicni.

Ja, če ima odrasla ženska odnose s 15letnico, je problem. Tako kot je problem, če ima odrasli moški odnose s 15 letnico. Odrasel moški, ki ima odnose s 15 letnico je dejansko bolnik.

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Sem prebral, zgleda sem prezrl del o jajcih in penisih. A moram še enkrat?


Exton said the HER app seeks to minimize transgender discrimination on the app by, among other things, suspending the accounts of those who publicly post preferences that exclude transgender users.

R u stupid, or is just an act?

Transgender users imajo jajca in penis? R u stupid, or is just an act?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

Hvala, da si potrdil, da si dvolicen misandristicni apologet zenske pedofilije, katerega mnenje je nevredno obravnave.

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Hvala, da si potrdil, da si dvolicen misandristicni apologet zenske pedofilije, katerega mnenje je nevredno obravnave.

Prosim, ko sem imel petnajst let, sem si vedno želel, da bi kakšna odrasla ženska želela, da ji ga potisnem v pizdo.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Hvala, da si potrdil, da si dvolicen misandristicni apologet zenske pedofilije, katerega mnenje je nevredno obravnave.

Prosim, ko sem imel petnajst let, sem si vedno želel, da bi kakšna odrasla ženska želela, da ji ga potisnem v pizdo.


Si pac sovinist, ki misli, da ima pravico zenskam govoriti kaj si lahko zelijo. Fuj.

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Hvala, da si potrdil, da si dvolicen misandristicni apologet zenske pedofilije, katerega mnenje je nevredno obravnave.

Prosim, ko sem imel petnajst let, sem si vedno želel, da bi kakšna odrasla ženska želela, da ji ga potisnem v pizdo.


Si pac sovinist, ki misli, da ima pravico zenskam govoriti kaj si lahko zelijo. Fuj.

Kje pa, to je bila moja želja, nisem si mislil, da bi lahko bila njena, sem pa upal. Pa se ni zgodilo, jebiga.

tikitoki ::

Mislim, da si zelo nazorno pokazal, da ste apologeti trans zensk na zenskih WCjih, perverzni misandristicni moski apologeti zenske pedofilije z nerazresenimi spolnimi fantazijami iz otrostva. Hvala za sodelovanje. Nimam vec casa razkrivati kaj se skriva za tvojimi visokoletecimi naceli.

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Transgender users imajo jajca in penis?

Ja kdo pa??? Trans-moški, torej ženske, ki s počutijo kot moški, ne smejo bit na appu, tisti, kterim wokiji pravjo cis-moški, tudi ne... Torej so edina skupina nosilcev jajc in troblje na HER appu trans-ženske in ne-binarneži...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Transgender users imajo jajca in penis?

Ja kdo pa??? Trans-moški, torej ženske, ki s počutijo kot moški, ne smejo bit na appu, tisti, kterim wokiji pravjo cis-moški, tudi ne... Torej so edina skupina nosilcev jajc in troblje na HER appu trans-ženske in ne-binarneži...
Transženske se ga itak ponavadi znebijo, kaj pa trobiš?
Lahko si jih tudi lezbe navesijo, če hočejo. Če ne maraš penisa in jajc, pač to napišeš. A se ti zdi, da se moraš ukvarjati s takimi neumnostmi, ki se te ne tičejo, razen če si lezba? Odkod ta gnev?

tikitoki je izjavil:

Mislim, da si zelo nazorno pokazal, da ste apologeti trans zensk na zenskih WCjih, perverzni misandristicni moski apologeti zenske pedofilije z nerazresenimi spolnimi fantazijami iz otrostva. Hvala za sodelovanje. Nimam vec casa razkrivati kaj se skriva za tvojimi visokoletecimi naceli.

Ja, ampak ti bi fukal petnajstletnice. Človek kar težko verjame, da obstaja tak gnoj. Pa še sram te ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:


Ja, ampak ti bi fukal petnajstletnice. Človek kar težko verjame, da obstaja tak gnoj. Pa še sram te ni.


Jaz podpiram vladavino zakona. Ti ocitno ne podpiras vladavine zakona, ker trdis, da je normalno, da uciteljice spijo z mladoletnimi ucenci.

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ja, ampak ti bi fukal petnajstletnice. Človek kar težko verjame, da obstaja tak gnoj. Pa še sram te ni.


Jaz podpiram vladavino zakona. Ti ocitno ne podpiras vladavine zakona, ker trdis, da je normalno, da uciteljice spijo z mladoletnimi ucenci.
Lol, si pa hitro našel čas. Ti podpiraš pedofilijo v mejah zakona. Jaz ne pravim, da je normalno, da učiteljice spijo z mladoletniku, rekel sem, da bi bilo meni, ko sem imel petnajst let, v veliko veselje, če bi katera od učiteljic želela seksati z mano. Pa ni hotela, je izjemno redko, da se to zgodi. Je pa ogromno tebi podobnih starih prdcev, ki bi fukali petnajstletnice.

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Transženske se ga itak ponavadi znebijo, kaj pa trobiš?

Transgender women report bottom surgery at rates between 5–13%

Trobim?

nejclp je izjavil:

Lahko si jih tudi lezbe navesijo, če hočejo.
Spolne igračke.... resno? Ampak hej... če napišeš, da se strap-on igric ne greš, te ne ban-ajo...

nejclp je izjavil:

Če ne maraš penisa in jajc, pač to napišeš.
In ti zaprejo account...

nejclp je izjavil:

A se ti zdi, da se moraš ukvarjati s takimi neumnostmi, ki se te ne tičejo, razen če si lezba? Odkod ta gnev?
Sploh ne gre za gnev... glede ukvarjanja z neumnostmi, preštej tvoje in moje prispevke v temi... tvojih je toliko, kot vseh ostalih skupaj... mi je pa tema toliko zanimiva, da si vzamem čas, da jo razumem... Ne pa tako, kot ti... serviraš argument... ko pade... najdeš drug argument, pa tretji... na koncu pa... "A se ti zdi, da se moraš ukvarjati s..."
Pathetic...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ja, ampak ti bi fukal petnajstletnice. Človek kar težko verjame, da obstaja tak gnoj. Pa še sram te ni.


Jaz podpiram vladavino zakona. Ti ocitno ne podpiras vladavine zakona, ker trdis, da je normalno, da uciteljice spijo z mladoletnimi ucenci.
Lol, si pa hitro našel čas. Ti podpiraš pedofilijo v mejah zakona. Jaz ne pravim, da je normalno, da učiteljice spijo z mladoletniku, rekel sem, da bi bilo meni, ko sem imel petnajst let, v veliko veselje, če bi katera od učiteljic želela seksati z mano. Pa ni hotela, je izjemno redko, da se to zgodi. Je pa ogromno tebi podobnih starih prdcev, ki bi fukali petnajstletnice.


Jasno si rekel, da ni problem, ce odrasla zenska spi s 15 letnim fantom, ker si ti pri tej starosti zelel spati s starejsimi zenskami. Sedaj, ko sem izpostavil abotnost tvojih prepricanj, pa jih zelis spremeniti? Ne gre tako.

Lazes, da zakon dopusca pedofilijo. Lahko pa na navedes po katerem zakonu in clenu je pedofilija v sloveniji zakonita.

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Transženske se ga itak ponavadi znebijo, kaj pa trobiš?

Transgender women report bottom surgery at rates between 5–13%

Trobim?


Ja, nikjer ne piše, da ne smejo napisat, da ne marajo jajc in penisa.

tikitoki je izjavil:



Jasno si rekel, da ni problem, ce odrasla zenska spi s 15 letnim fantom, ker si ti pri tej starosti zelel spati s starejsimi zenskami. Sedaj, ko sem izpostavil abotnost tvojih prepricanj, pa jih zelis spremeniti? Ne gre tako.

Lazes, da zakon dopusca pedofilijo. Lahko pa na navedes po katerem zakonu in clenu je pedofilija v sloveniji zakonita.

Ne, napisal sem, da zame ni bil problem, če bi katera hotela seksati z mano, ko sem imel 15 let. Eksplicitno. Ti si napisal, da bi fukal 15 letnice. Zakon ne dopušča pedofilije, sem pa prepričan, da se ti ne bi ustavil pri petnajstletnicah, če bi ti zakon omogočal, da greš še nižje, gnusek hinavski.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

Transgender women report bottom surgery at rates between 5–13%

Trobim?
Ja, nikjer ne piše, da ne smejo napisat, da ne marajo jajc in penisa.

Mater... ti pa si res primerek... Trdiš torej, da te s appa ne bi bannali, če bi namesto, da napišeš, da ne date-aš trans-žensk napišeš, da ne date-aš ljudi s jajcim in trobljo in ljudi, ki so opravili GCS?! Bravo, no... res
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

Transgender women report bottom surgery at rates between 5–13%

Trobim?
Ja, nikjer ne piše, da ne smejo napisat, da ne marajo jajc in penisa.

Mater... ti pa si res primerek... Trdiš torej, da te s appa ne bi bannali, če bi namesto, da napišeš, da ne date-aš trans-žensk napišeš, da ne date-aš ljudi s jajcim in trobljo in ljudi, ki so opravili GCS?! Bravo, no... res

Ja, to trdim. Ker transženske pač nimajo vse penisa in jajc . Probaj napisat, da ne maraš penisov pa poročaj, če te bojo benali.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Transženske se ga itak ponavadi znebijo, kaj pa trobiš?

Transgender women report bottom surgery at rates between 5–13%

Trobim?


Ja, nikjer ne piše, da ne smejo napisat, da ne marajo jajc in penisa.

tikitoki je izjavil:



Jasno si rekel, da ni problem, ce odrasla zenska spi s 15 letnim fantom, ker si ti pri tej starosti zelel spati s starejsimi zenskami. Sedaj, ko sem izpostavil abotnost tvojih prepricanj, pa jih zelis spremeniti? Ne gre tako.

Lazes, da zakon dopusca pedofilijo. Lahko pa na navedes po katerem zakonu in clenu je pedofilija v sloveniji zakonita.

Ne, napisal sem, da zame ni bil problem, če bi katera hotela seksati z mano, ko sem imel 15 let. Eksplicitno. Ti si napisal, da bi fukal 15 letnice. Zakon ne dopušča pedofilije, sem pa prepričan, da se ti ne bi ustavil pri petnajstletnicah, če bi ti zakon omogočal, da greš še nižje, gnusek hinavski.


Ojej, k woki izgubi argument in se izpostavi njegove abotne poglede na svet, se zatece k ad hominem. Nisem nikjer napisal, da bi fukal 15 letnice. Medtem, k si ti zelo jasno izrazil menenje, da je problem zgolj seks moskih z mlajsimi dekleti, fanti pa si to itak zelijo in je zato sprejemljivo. Sedaj pa se poberi, ker se na takem nivoju ne bom pogovarjal.

nejclp ::

Pajade, večkrat si izrazil navdušenje nad tem, da je fuk 15 letnic legalen, ne samo v tej temi. Desnjakarji ste izjemno hecni, najprej postavite nivo, potem pa stokate, da se na tem nivoju ne boste pogovarjali.

mRhcPf ::

ja, res je, zelo zanimivo.

Pithlit ::

nejclp je izjavil:

Transženske se ga itak ponavadi znebijo, kaj pa trobiš?

Sori Nejc. Ampak počas bo cajt da nehaš nabijat. Dej se pomiri mal pa razmisli kaj pišeš. Ker večina trans žensk lepo obdrži svoja original spolovila (tko kot večina trans moških).

Nabijanje o 15 letnicah je pa sploh annoying af. Hudo kontraproduktiven si.
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

Pajade, večkrat si izrazil navdušenje nad tem, da je fuk 15 letnic legalen, ne samo v tej temi. Desnjakarji ste izjemno hecni, najprej postavite nivo, potem pa stokate, da se na tem nivoju ne boste pogovarjali.


Podpri s citati, al pa se spelji.

Je problem, ce se pogovarjas z debili, ki krulite o spolnem nasilju nad zenskami in istocasno opravicujete spolno nasilje nad moskimi. Ko ste sooceni s pravnimi destvi, pa je najvec kar skupaj spravite lazi, da je izpostavljanje dejstev navdusenje nad dolocenimi aktivnostmi. Pac, k woki izgubi argument, se zancejo lazi in podtikanja. Nic novega.

Pa veliko srece z javno podporo z dostopom do zenskih stranisc. To res podpirate zgolj sprevrzenci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

mRhcPf ::

Pithlit je izjavil:

Nejc

štiri črke sicer so, nekaj je celo skupnih... :-)

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

nejclp je izjavil:

Transženske se ga itak ponavadi znebijo, kaj pa trobiš?

Sori Nejc. Ampak počas bo cajt da nehaš nabijat. Dej se pomiri mal pa razmisli kaj pišeš. Ker večina trans žensk lepo obdrži svoja original spolovila (tko kot večina trans moških).

Nabijanje o 15 letnicah je pa sploh annoying af. Hudo kontraproduktiven si.

Sori, nisem seznanjen s tem podatkom. Koliko transžensk pa si ga želi odstraniti, pa si ga ne more, ker nima denarja? Plus, kontraproduktiven? A misliš, da boš kakšnega transfoba prepričala, da bo razumen?

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

Pajade, večkrat si izrazil navdušenje nad tem, da je fuk 15 letnic legalen, ne samo v tej temi. Desnjakarji ste izjemno hecni, najprej postavite nivo, potem pa stokate, da se na tem nivoju ne boste pogovarjali.


Podpri s citati, al pa se spelji.

Je problem, ce se pogovarjas z debili, ki krulite o spolnem nasilju nad zenskami in istocasno opravicujete spolno nasilje nad moskimi. Ko ste sooceni s pravnimi destvi, pa je najvec kar skupaj spravite lazi, da je izpostavljanje dejstev navdusenje nad dolocenimi aktivnostmi. Pac, k woki izgubi argument, se zancejo lazi in podtikanja. Nic novega.

Pa veliko srece z javno podporo z dostopom do zenskih stranisc. To res podpirate zgolj sprevrzenci.

Lol, ti si pa dejansko en čudak. A pri petnajstih nisi imel želje seksat z odraslmimi ženskami? Kaj pa drk material, koliko stare pa so bile na fotkah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:


Lol, ti si pa dejansko en čudak. A pri petnajstih nisi imel želje seksat z odraslmimi ženskami? Kaj pa drk material, koliko stare pa so bile na fotkah?


Zato je primerno, da uciteljice seksajo s 15 letniki?

Pithlit ::

nejclp je izjavil:

Sori, nisem seznanjen s tem podatkom. Koliko transžensk pa si ga želi odstraniti, pa si ga ne more, ker nima denarja? Plus, kontraproduktiven? A misliš, da boš kakšnega transfoba prepričala, da bo razumen?

Nima veze kolk bi, pa ne more. Nobene. Ne, ne mislim da bom kogarkoli prepričala v karkoli... ampak to kar ti počneš zadnjih par strani je histerični pissing contest. In vsi to vemo. S tem delaš samo še škodo.
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

Rabite vec tiktok posnetkov starih, zavaljenih, neobritih transov (s posnetka ni razvidno, ce je sel cez operacijo), ki se pritozujejo, da je zensko motilo, da je sel na zensko stranisce. Brez dvoma bo to prepricalo marsikoga.

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

Rabite vec tiktok posnetkov starih, zavaljenih, neobritih transov (s posnetka ni razvidno, ce je sel cez operacijo), ki se pritozujejo, da je zensko motilo, da je sel na zensko stranisce. Brez dvoma bo to prepricalo marsikoga.

Ti pa moraš vedet da te trans osebe so še vedno robni primeri in ne odražajo komplet skupnosti. Lahko ti tud jaz serviram bradate ženske, pa ne bom trdila da imajo vse brado.
Life is as complicated as we make it...

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Lol, ti si pa dejansko en čudak. A pri petnajstih nisi imel želje seksat z odraslmimi ženskami? Kaj pa drk material, koliko stare pa so bile na fotkah?


Zato je primerno, da uciteljice seksajo s 15 letniki?

Ja, če sem jaz ta 15 letnik. Nehaj hinaviti.

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

nejclp je izjavil:

Sori, nisem seznanjen s tem podatkom. Koliko transžensk pa si ga želi odstraniti, pa si ga ne more, ker nima denarja? Plus, kontraproduktiven? A misliš, da boš kakšnega transfoba prepričala, da bo razumen?

Nima veze kolk bi, pa ne more. Nobene. Ne, ne mislim da bom kogarkoli prepričala v karkoli... ampak to kar ti počneš zadnjih par strani je histerični pissing contest. In vsi to vemo. S tem delaš samo še škodo.

Delam škodo komu?

A transom?

Pithlit je izjavil:

Da nekdo napiše da noče imeti opravka s trans osebami ne more in ne sme biti razlog za ban.

Hočem reči, kaj če bi napisal, da noče imeti opravka s "Cigani"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Pithlit ::

nejclp je izjavil:

A transom?

Ne. Trans osebam ti ne moreš delat večje škode kot se jim že dela.

Ampak glede na to da trans osebe na vse kriplje braniš (tudi tako da se v totalne absurde zapletaš) si do njih hkrati prekleto žaljiv.

Škodo delaš debati.
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

Pithlit je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Rabite vec tiktok posnetkov starih, zavaljenih, neobritih transov (s posnetka ni razvidno, ce je sel cez operacijo), ki se pritozujejo, da je zensko motilo, da je sel na zensko stranisce. Brez dvoma bo to prepricalo marsikoga.

Ti pa moraš vedet da te trans osebe so še vedno robni primeri in ne odražajo komplet skupnosti. Lahko ti tud jaz serviram bradate ženske, pa ne bom trdila da imajo vse brado.


Se katera druga skupina razen trans zensk javno bori za dostop do zenskih stranisc?

Mislim, do tudi edina skupina, ki zahteva enacenje trans zensk z zenskami. Se trans moski tudi borijo za podobne pravice?

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Lol, ti si pa dejansko en čudak. A pri petnajstih nisi imel želje seksat z odraslmimi ženskami? Kaj pa drk material, koliko stare pa so bile na fotkah?


Zato je primerno, da uciteljice seksajo s 15 letniki?

Ja, če sem jaz ta 15 letnik. Nehaj hinaviti.


Ne hinavim. Si pa koncno dojel in bolj pazis kaj pises. Nekaj pa sem le dosegel:).

Ali si res tako butast, da ne razumes, da tudi 15 letnice fantazirajo o starejsih partnerji? Mislis, da fantazirajo o mozoljastih 15 letnikih?
Ne skrbi, so opravili studije. 18 letnice menda najbolj privlacijo deset let starejsi partnerji. Go figure. Sam sovinisti pac ne dojemate, da ima drugi spol iste pravice, kot si jih sami jemljete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:




Ne hinavim. Si pa koncno dojel in bolj pazis kaj pises. Nekaj pa sem le dosegel:).

Seveda hinaviš. Hujši si kot tazadnja sprenevedava woke snežinkica.


tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:




Ne hinavim. Si pa koncno dojel in bolj pazis kaj pises. Nekaj pa sem le dosegel:).

Seveda hinaviš. Hujši si kot tazadnja sprenevedava woke snežinkica.




Nope, sem sam izpoistavil tvoj hinavski sovinizem, pa te boli.

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

nejclp je izjavil:

A transom?

Ne. Trans osebam ti ne moreš delat večje škode kot se jim že dela.

Ampak glede na to da trans osebe na vse kriplje braniš (tudi tako da se v totalne absurde zapletaš) si do njih hkrati prekleto žaljiv.

Škodo delaš debati.

Lej, kje sem se zapletel v absurde, lahko pojasniš?

Se trudim, da bi bil konstruktiven in dosleden.

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:




Ne hinavim. Si pa koncno dojel in bolj pazis kaj pises. Nekaj pa sem le dosegel:).

Seveda hinaviš. Hujši si kot tazadnja sprenevedava woke snežinkica.




Nope, sem sam izpoistavil tvoj hinavski sovinizem, pa te boli.

Kakšen šovinizem? Poglej video in zamenjal vloge, dva učitelja in ena učenka, pa povej, če je to enako, genijalc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

Sem ti napisal, ne vermam, da si tako neumen, da ne razumes.

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Sem ti napisal, ne vermam, da si tako neumen, da ne razumes.

Jaz pa verjamem, da si ti tako neumen, da ne razumeš razlike, če 30 letni učitelj seksa s 15 let staro učenko, ali pa 15 letni učenc seksa s 30 let staro učiteljico.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:


Kakšen šovinizem? Poglej video in zamenjal vloge, dva učitelja in ena učenka, pa povej, če je to enako, genijalc.


Zenske so prej spolno zrele, so tudi prej opravilno sposobne in s tem sposobne racionalne izbire spolnega partnerja. Torej je manj sporno.

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Sem ti napisal, ne vermam, da si tako neumen, da ne razumes.

Jaz pa verjamem, da si ti tako neumen, da ne razumeš razlike, če 30 letni učitelj seksa s 15 let staro učenko, ali pa 15 letni učenc seksa s 30 let staro učiteljico.


Res je, bolj sporno je, ko to naredi uciteljica, ker je ucenka istih let v vseh relevantnih pogledih bolj razvita.

https://www.mic.com/articles/111226/sci...

Tu si lahko preberes kaj vec o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

Ne, razlika je v tem, kdo penetrira in kdo je penetriran, sori. Ampak resno, nehaj mi prodajat to tvoje woke sranje.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

Ne, razlika je v tem, kdo penetrira in kdo je penetriran, sori. Ampak resno, nehaj mi prodajat to tvoje woke sranje.


Ojej, se ena bedasta arbitrarna izmisljotina:).

To je na podobnem nivoju, kot prejsnja utemeljitev na osnovi tvojega fantaziranja o uciteljici.

Se mi zdi, da si vcasih bilj sposoben navidezno bolj racionalenih argumetnov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

c3p0 ::

Pithlit je izjavil:


Vidiš, v tem primeru ti celo dam prav. Jaz tudi v takih app-ih napišem da me desničarji ne zanimajo. Pa terfice tudi ne. In pričakujem da zaradi mojih osebnih preferenc nisem banana. Da nekdo napiše da noče imeti opravka s trans osebami ne more in ne sme biti razlog za ban.


Pa je, kaj pa zdaj? Dobrodošla v woke svetu.

tikitoki je izjavil:


BTW. Punce so spolno in mentalno bolj zrele od fantov. To je splosno sprejeto dejstvo. Torej je tvoje stalisce abotno.


A trans punce tudi? Kaj pa trans fantje?

nejclp je izjavil:


Ma pri petnajstih bi jaz pofukal vse, odrasle ženske pa sploh. Itak je razlika med spoloma, kar se tega tiče. Ti si pa en navaden efebofil, če ne pedofil.



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Horas ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Hvala, da si potrdil, da si dvolicen misandristicni apologet zenske pedofilije, katerega mnenje je nevredno obravnave.

Prosim, ko sem imel petnajst let, sem si vedno želel, da bi kakšna odrasla ženska želela, da ji ga potisnem v pizdo.


saj to vsak normalni fant.

a za punce ki so v puberteti pa ne velja tako? tudimpri njih imaš take fantazije, želje...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nejclp ::

c3p0 je izjavil:



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Ja, bistveno drugače.

nejclp je izjavil:



Pithlit je izjavil:

Da nekdo napiše da noče imeti opravka s trans osebami ne more in ne sme biti razlog za ban.

Hočem reči, kaj če bi napisal, da noče imeti opravka s "Cigani"?

A na tole ne bo tvojega konstruktivnega odgovora?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Ja, bistveno drugače.


To mislis, ker si moski sovinist. V realnsoti je deklica v psihoseksualnem razvoju dalec pred deckom.

BTW. Ocitno si ponotranjil patriarhalne vrednote, ker tocno od tam izhajajo tovrstne zablode.

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Ja, bistveno drugače.


To mislis, ker si moski sovinist. V realnsoti je deklica v psihoseksualnem razvoju dalec pred deckom.

BTW. Ocitno si ponotranjil patriarhalne vrednote, ker tocno od tam izhajajo tovrstne zablode.

Očitno si efebofil, pa bi to rad upravičil.

Plus, torej je 15 letnica dovolj zrela, da seksa s tridesetletniki, ni pa dovolj zrela, da bi odločala o svojem spolu?

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Ja, bistveno drugače.



Kot 13 letnik ni prav vedel kaj se dogaja, zato niti ni pravil okoli. Kasneje se je zapil in komaj splezal ven. Še vedno zagovarjaš žensko pedofilstvo?

tikitoki ::

nejclp je izjavil:


Plus, torej je 15 letnica dovolj zrela, da seksa s tridesetletniki, ni pa dovolj zrela, da bi odločala o svojem spolu?


Spolni odnos med tridesetletnico in petnajstletnikom ni nic manj sporen.

nejclp je izjavil:


Očitno si efebofil, pa bi to rad upravičil.


Apologet zenske pedofilije drugim podtika trditve brez kakrsnekoli osnove?

Ne, nisem efebofil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Ja, bistveno drugače.



Kot 13 letnik ni prav vedel kaj se dogaja, zato niti ni pravil okoli. Kasneje se je zapil in komaj splezal ven. Še vedno zagovarjaš žensko pedofilstvo?


Zal se je izkazalo ,da je apologet zenske pedofilije. Pa se ponosen je na to.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Ja, bistveno drugače.



Kot 13 letnik ni prav vedel kaj se dogaja, zato niti ni pravil okoli. Kasneje se je zapil in komaj splezal ven. Še vedno zagovarjaš žensko pedofilstvo?

Pri trinajstih ni vedel kaj se dogaja in se je zapil, ker je bil posiljen? Pa je prijavil posilstvo? V bistvu ti ne verjamem, ker si desnjakarčki itak priročno izmislite stvar, ki se naj bi zgodila vašim znancem, prijateljem in sorodnikom, klasika.

tikitoki je izjavil:

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Kolega je pri 13-ih pofukala učiteljica. Vsem se je zdel kul, ko je to povedal, sicer par let kasneje. Je pedofilka? Bi bilo kaj drugače, če bi učitelj 13-letno učenko?

Ja, bistveno drugače.



Kot 13 letnik ni prav vedel kaj se dogaja, zato niti ni pravil okoli. Kasneje se je zapil in komaj splezal ven. Še vedno zagovarjaš žensko pedofilstvo?


Zal se je izkazalo ,da je apologet zenske pedofilije. Pa se ponosen je na to.

Kako kar naenkrat pedofilije? A pri 15tih so moški še otroci, ženske pa ne, ali kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:


Kako kar naenkrat pedofilije? A pri 15tih so moški še otroci, ženske pa ne, ali kako?


Ne sprenevedaj se. Je jasno napisal 13 letnik. Spolni odnos je v tem primeru vedno opredeljen kot posilstvo. Lahko preveris, ce bodo na sodiscu upostevali tvojo definicijo osnovano na izvajalcu penetracije in v zapor strpali 13 letnika.

Imam eno vprasanje. Zakaj v svetu mode uporabljajo tako mlada dekleta, ce so normalnim osebam bolj vsec 40 letnice? Smrdi po se eni dihotomiji, ki vlada v glava vecine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Kako kar naenkrat pedofilije? A pri 15tih so moški še otroci, ženske pa ne, ali kako?


Ne sprenevedaj se. Je jasno napisal 13 letnik. Spolni odnos je v tem primeru vedno opredeljen kot posilstvo. Lahko preveris, ce bodo na sodiscu upostevali tvojo definicijo osnovano na izvajalcu penetracije in v zapor strpali 13 letnika.

Priročno si je izmislil celotno zgobico o 13 letniku. To bi seveda bila spolna zloraba. Ni mi pa jasno, zakaj bi strpali v zapor 13 letnika ali pa 15 letnika? O petnajstletnikih sva govorila in petnajstletnicah, ki naj bi bili zreli za poroko in spolne odnose, anede?

tikitoki je izjavil:



Imam eno vprasanje. Zakaj v svetu mode uporabljajo tako mlada dekleta, ce so normalnim osebam bolj vsec 40 letnice? Smrdi po se eni dihotomiji, ki vlada v glava vecine.

A mal mešaš modo pa seks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()
««
52 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8311440 (9573) ahac

Več podobnih tem