» »

What is woman

What is woman

««
49 / 66
»»

nagobčnik ::

tikitoki je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

GregiB je izjavil:


To, da je ženska plodna zgolj del življenja ne minimizira ali diskvalificira njene biološke funkcije (ene od večih, mnogih). V končni fazi je pri moških podobno, saj dvomim, da je skupna ženska doba ovulacije kaj nižja od celotnega časa v katerem je moški... "postaven"....


Drži, ne minimizira ničesar, samo kaže, da plodnost pač ni nujen sestavni del definicije spola, kot se nekateri pretvarajo, da je. Bolj kot se tu omejuješ, več je pač vmesnih primerov.


Ja, najbolj osnovna definicija je definitivno vezana na reproduktivne zmoznosti. Lahko delas budalo iz sebe, izvoli. Kot sem rekel, skoda casa za bebce.

Sex is the trait that determines whether a sexually reproducing organism produces male or female gametes. Male plants and animals produce small mobile gametes, while females produce larger, non-motile ones. Organisms that produce both types of gametes are called hermaphrodites.


Ja, drži. Ta je najbolj zreducirana in osnovna, drgač se pa tud biologi ravnajo po kromosomih, hormonih, fenotipu in zato poznajo in tudi uporabljajo širše definicije. Tako da tudi nek povprečno inteligenten človek razume, da obstajajo še širše (striktno biološke) in bolj široko sprejete definicije v praksi (ker gamet ti noben ne bo testiral, preden te bo nazval).

Drgač je pa še čisto isto pomanjkljiva kot tvoja taprva. Samo zato, ker si jo zdaj prilepil v angleščini, se še ne moremo pretvarjati, da ženska, ki ne producira gamet, ma pa druge znake, da je ženska, ni ženska

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

nagobčnik je izjavil:


Ja, drži. Ta je najbolj zreducirana in osnovna, drgač se pa..


Hehe... začetek pogovora tipa "Že, že... vse res... sam ni čist tko..."?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nagobčnik ::

Drži, že 2x smo dokazali, da ni čist tko. Niti za tikitokija samega ni tu konec (druga definicija je, da maš jajčnike in maternico), niti za biologe ni tu konec, niti se družba po tem večinoma ne ravna (iz očitnih razlogov).

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

Problem je v tem, da smo "si dovolili", da smo čisto zadovoljni s tem, da vsa svojstva posameznika definiramo po biološki plati... rasno pripadnost, starost, celo spolno orientiranost, za spol se hoče pa vsiliti neko družbeno normiranje tipa pripadnost verski skupnosti.
Zakaj se praktično vsakomur zdi čudno, če se belec identificira za črnca, ali starček za mladinca?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Pithlit ::

D3m je izjavil:

Pejt dam.

Jabeš dam... Na pir sm šla. Starvation: black IPA od Reservoir Dogs. Pa Še enega bom k se tamala iz šole pricinga do mene. Vem, vem... I'm such a bad parent.
Life is as complicated as we make it...

nagobčnik ::

GregiB je izjavil:

Problem je v tem, da smo "si dovolili", da smo čisto zadovoljni s tem, da vsa svojstva posameznika definiramo po biološki plati...


Že bioloških plati je več in tu človeštvo ni poenoteno, katera biološka plat naj bi bila najbolj pomembna, že v tej temi ne. Človek je poznal spol preden je poznal spolne celice.

GregiB ::

nagobčnik je izjavil:

Že bioloških plati je več in tu človeštvo ni poenoteno, katera biološka plat naj bi bila najbolj pomembna, že v tej temi ne. Človek je poznal spol preden je poznal spolne celice.


Ampak to je spet neko hvatanje na izjeme. Izjemno malo ljudi se rodi s stanjem, kjer ni mogoče definirati biološkega spola "po normi". Od teh izjemno malo pa je velika večina takih, kjer je "deformacija" takšna, da spada pod moškega, npr. hipospadijec, ali žensko ali moškega, če ima poleg XX ali XY še dodaten X kromosom... Vsi ostali predstavljajo manj, kot 0,1... promila (oz. 0,01%) vseh rojenih... in kako pravijo... "izjeme potrjujejo pravilo"...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nagobčnik ::

Na pomanjkljivost definicij se pač pokaže tako, da se izpostavi primere, v katerih ne drži, to je pač znanstveni mehanizem. Definicija na katero so se tu nekateri obesili, izloča tudi vse neplodne, ne samo naštetih.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Pithlit je izjavil:

D3m je izjavil:

Pejt dam.

Jabeš dam... Na pir sm šla. Starvation: black IPA od Reservoir Dogs. Pa Še enega bom k se tamala iz šole pricinga do mene. Vem, vem... I'm such a bad parent.


Jaz sem šele sedaj končal.

Grem po tamale.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fulk ::

Pithlit je izjavil:

D3m je izjavil:

Pejt dam.

Jabeš dam... Na pir sm šla. Starvation: black IPA od Reservoir Dogs. Pa Še enega bom k se tamala iz šole pricinga do mene. Vem, vem... I'm such a bad parent.


Tebi je sicer oproščeno, ker naj bi bila deklica, ampak pivo, še posebej v prevelikih količinah ima baje estrogene efekte.
Tko, da vse konservativce, ki mislijo, da so mačoti ker se ga nacejajo s pivom, think again.
Tu moram res malo pospravit pred lastnim predpražnikom. Kot običajno je pleme prepričalo folk, da so konzervativci vozniki pickupov, jejo samo svinjsko meso, in pijejo na hektolitre piva.
Nič od tega ni res. Gre samo za iznakaženo, karikirano podobo, ki je nastala po 1950, ko je pleme spralo celoten anglo-evropejski svet.

nevone ::

Imas pa dosti konzervativnih ljudi, ki teh idej vsiljevanja woke ideologije ne sprejemajo.


Običajno so tisti, ki se obregajo ob woke in podobne "odklone" ravno tako malo iz normale, ker normalen človek to drugače shendla. Ampak tisti, ki so zelo glasni da so normalni, v resnci niso čisto normalni.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Geho ::

nevone je izjavil:

Imas pa dosti konzervativnih ljudi, ki teh idej vsiljevanja woke ideologije ne sprejemajo.


Običajno so tisti, ki se obregajo ob woke in podobne "odklone" ravno tako malo iz normale, ker normalen človek to drugače shendla. Ampak tisti, ki so zelo glasni da so normalni, v resnci niso čisto normalni.

o+ nevone

Ja podobno kot un Madžarski poslanec, ki je bil proti gazem, potem pa se udeležil gaz ganbanga in je potem hotel nag pobegnit in se spustit po žlebu... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Geho ()

c3p0 ::

nevone je izjavil:

Imas pa dosti konzervativnih ljudi, ki teh idej vsiljevanja woke ideologije ne sprejemajo.


Običajno so tisti, ki se obregajo ob woke in podobne "odklone" ravno tako malo iz normale, ker normalen človek to drugače shendla. Ampak tisti, ki so zelo glasni da so normalni, v resnci niso čisto normalni.

o+ nevone


Wokije mora skrbet, ko navaden človek, brez Janševe slike v denarnici, začne reagirat. In tu smo.

tikitoki ::

GregiB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Že bioloških plati je več in tu človeštvo ni poenoteno, katera biološka plat naj bi bila najbolj pomembna, že v tej temi ne. Človek je poznal spol preden je poznal spolne celice.


Ampak to je spet neko hvatanje na izjeme. Izjemno malo ljudi se rodi s stanjem, kjer ni mogoče definirati biološkega spola "po normi". Od teh izjemno malo pa je velika večina takih, kjer je "deformacija" takšna, da spada pod moškega, npr. hipospadijec, ali žensko ali moškega, če ima poleg XX ali XY še dodaten X kromosom... Vsi ostali predstavljajo manj, kot 0,1... promila (oz. 0,01%) vseh rojenih... in kako pravijo... "izjeme potrjujejo pravilo"...


Zakaj se ukvarjas z razlaganjem? Nej sam definira kaj je zenska. Itak ni sposben podati definicje, ki bi presegala uveljavljenje kriterije.

fulk ::

Geho je izjavil:

nevone je izjavil:

Imas pa dosti konzervativnih ljudi, ki teh idej vsiljevanja woke ideologije ne sprejemajo.


Običajno so tisti, ki se obregajo ob woke in podobne "odklone" ravno tako malo iz normale, ker normalen človek to drugače shendla. Ampak tisti, ki so zelo glasni da so normalni, v resnci niso čisto normalni.

o+ nevone

Ja podobno kot un Madžarski poslanec, ki je bil proti gazem, potem pa se udeležil gaz ganbanga in je potem hotel nag pobegnit in se spustit po žlebu... :))


Jaz nisem tak puritanec. Če gej želi pomagati anti-gej gibanju, ga sprejmem kot zaveznika. Problem pa je, ker takih je skoraj 0. Večinoma gre za sapperje (spodkovalce).

redtech ::

https://www.zerohedge.com/political/ten...

Transiči se hitro razraščajo v ženski šport, s podporo vrhnjih teles v športu:

Cycling’s governing body, the UCI, defended its transgender policy after Killips won, stating “The UCI acknowledges that transgender athletes may wish to compete in accordance with their gender identity,” and adding “The UCI rules are based on the latest scientific knowledge and have been applied in a consistent manner.”

Me zanima kaj bo, ko pride to na olimpijske igre, svetovna prvenstva.
Konec ženskega športa :D

fulk ::

Športa sicer ne gledam in me boli k za pro-šport. Ampak ja, te novice so kar funny.
Zadnji dnevi nekoč velike civilizacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Pithlit ::

fulk je izjavil:

Športa sicer ne gledam in me boli k za pro-šport. Ampak ja, te novice so kar funny.
Zadnji dnevi nekoč velike civilizacije.

Oh wow, a kar taka katastrofa da je zaradi 0,15% prebivalstva? Kar konec civilizacije? Dejte se no zresnit malo...
Life is as complicated as we make it...

nagobčnik ::

tikitoki je izjavil:

GregiB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Že bioloških plati je več in tu človeštvo ni poenoteno, katera biološka plat naj bi bila najbolj pomembna, že v tej temi ne. Človek je poznal spol preden je poznal spolne celice.


Ampak to je spet neko hvatanje na izjeme. Izjemno malo ljudi se rodi s stanjem, kjer ni mogoče definirati biološkega spola "po normi". Od teh izjemno malo pa je velika večina takih, kjer je "deformacija" takšna, da spada pod moškega, npr. hipospadijec, ali žensko ali moškega, če ima poleg XX ali XY še dodaten X kromosom... Vsi ostali predstavljajo manj, kot 0,1... promila (oz. 0,01%) vseh rojenih... in kako pravijo... "izjeme potrjujejo pravilo"...


Zakaj se ukvarjas z razlaganjem? Nej sam definira kaj je zenska. Itak ni sposben podati definicje, ki bi presegala uveljavljenje kriterije.


Ti se ukvarjaš z iskanjem ene in edine zveličavne in popolne definicije, jaz ne, ker vem, da je (skor) vsaka koristna in ima vsaka pomanjkljivosti v določeni praktični situaciji. Uveljavljajo se tudi tiste, ki ti niso všeč, mene pa to pač ne moti.

Miki N ::

A ste potem pogruntali, kaj je baba? Rabi lulo ali ne?

Alora pridem vč kasno.

c3p0 ::

Pithlit je izjavil:

fulk je izjavil:

Športa sicer ne gledam in me boli k za pro-šport. Ampak ja, te novice so kar funny.
Zadnji dnevi nekoč velike civilizacije.

Oh wow, a kar taka katastrofa da je zaradi 0,15% prebivalstva? Kar konec civilizacije? Dejte se no zresnit malo...


Indic. Vsekakor pa konec ženskega športa as we knew it. Čakam naslednjega Albertina "La Bomba" Tombo, ki bo za 2s nabasal vse ženske v smučariji.



Miki N je izjavil:

A ste potem pogruntali, kaj je baba? Rabi lulo ali ne?


Teorija spola, podobno kot relativnostna teorija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Horas ::

Miki N je izjavil:

A ste potem pogruntali, kaj je baba? Rabi lulo ali ne?

Alora pridem vč kasno.


že zdavnaj, samo eni wokji še kar trobentajo v prazno.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nejclp ::

Že zdavnaj, nekateri loleki pa še kar trobentate v prazno.

Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.

ales85 ::

nejclp je izjavil:

Že zdavnaj, nekateri loleki pa še kar trobentate v prazno.

Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.

A zavestno je pa slon ali kaj?

nejclp ::

ales85 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Že zdavnaj, nekateri loleki pa še kar trobentate v prazno.

Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.

A zavestno je pa slon ali kaj?

Zavestno je lahko karkoli, ampak podzavest je superiorna zavesti. Kot ledena gora, tisto, kar kuka iz morja, desetina gmote, je zavest, vse tisto spodaj, pa podzavest.
Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.
Ultimativna definicija ženske.

ales85 ::

Ce ti tako pravis, pa naj zate bo tako.

nejclp ::

Ja lej, hoteli ste definicijo. Moja je nadgradnja tiste vaše, malce neprecizne, da je "ženska odrasla človeška samica".

Horas ::

sem te zbezal iz mišje luknje?
:))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Hypathia ::

nejclp je izjavil:

ales85 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Že zdavnaj, nekateri loleki pa še kar trobentate v prazno.

Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.

A zavestno je pa slon ali kaj?

Zavestno je lahko karkoli, ampak podzavest je superiorna zavesti. Kot ledena gora, tisto, kar kuka iz morja, desetina gmote, je zavest, vse tisto spodaj, pa podzavest.
Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.
Ultimativna definicija ženske.


Lepo, da si tudi ti prišel do spoznanja, da trans ženske niso ženske.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nejclp ::

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:

ales85 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Že zdavnaj, nekateri loleki pa še kar trobentate v prazno.

Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.

A zavestno je pa slon ali kaj?

Zavestno je lahko karkoli, ampak podzavest je superiorna zavesti. Kot ledena gora, tisto, kar kuka iz morja, desetina gmote, je zavest, vse tisto spodaj, pa podzavest.
Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.
Ultimativna definicija ženske.


Lepo, da si tudi ti prišel do spoznanja, da trans ženske niso ženske.

Seveda so ženske, ker so podzavestno človeške samice. Prav zato je moja definicija ultimativna. Definira vse ženske, ne glede na obliko spolovil in kariotip.

Horas je izjavil:

sem te zbezal iz mišje luknje?
:))

Na dopustu sem bil, daleč od mišje luknje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.


Besede pridejo iz funkcije, opis zenska je prisel iz funkcije.

Kje torej velja v praksi, da so zenkse zadeve? Ginekolog potem sigurno ni vec zdravnik za zenske? Urolog ni za moske? Zenski WC je za vse, moski WC je za vse, zenski sport je za vse, moski sport je za vse.

Potem imas pri zivalih macke, ki mislijo, da so psi in kar nekaj podobnih cudes, torej macka ni macka, pec ni pes. Macka in pes imata tako ali tako fluidno stevilo nog, ker se ne skotijo vse s stirimi. Potem imas ljudi, ki se pocutijo, da so zivali, nekateri delajo operativne posege, torej so ljudje tudi zivali. Zivali so verjetno tudi ljudje, samo jih se nihce ni vprasal, ce se tako pocutijo. Najdimo se nekaj cudakov, ki si mislijo, da so rastline, pa bomo namesto k zdravniku lahko sli k botaniku, ginekolog pa se ne bo smel cuditi, ce bo nekdo prinesel pelargonijo.

Ne vem zakaj bi postavili pod vprasaj samo relacijo moski zenske, dejmo raje vse tako dolgo, dokler ne bo vsem jasno kako butasto je vse skupaj.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.


Besede pridejo iz funkcije, opis zenska je prisel iz funkcije.

Kje torej velja v praksi, da so zenkse zadeve? Ginekolog potem sigurno ni vec zdravnik za zenske? Urolog ni za moske? Zenski WC je za vse, moski WC je za vse, zenski sport je za vse, moski sport je za vse.

Potem imas pri zivalih macke, ki mislijo, da so psi in kar nekaj podobnih cudes, torej macka ni macka, pec ni pes. Macka in pes imata tako ali tako fluidno stevilo nog, ker se ne skotijo vse s stirimi. Potem imas ljudi, ki se pocutijo, da so zivali, nekateri delajo operativne posege, torej so ljudje tudi zivali. Zivali so verjetno tudi ljudje, samo jih se nihce ni vprasal, ce se tako pocutijo. Najdimo se nekaj cudakov, ki si mislijo, da so rastline, pa bomo namesto k zdravniku lahko sli k botaniku, ginekolog pa se ne bo smel cuditi, ce bo nekdo prinesel pelargonijo.

Ne vem zakaj bi postavili pod vprasaj samo relacijo moski zenske, dejmo raje vse tako dolgo, dokler ne bo vsem jasno kako butasto je vse skupaj.

Sicer blebetaš, ampak me res zanima, kaj je pa funkcija ženske?
Ljudje so itak živali, menda niso rastline? Nekdo, ki meni, da je pelargonija, bo najverjetneje pristal pri psihiatru, a se ti ne zdi? A je huda zmeda v tvoji glavici, ali kako, zaradi par transov?

GregiB ::

nejclp je izjavil:


Sicer blebetaš, ampak me res zanima, kaj je pa funkcija ženske?


Kaj je funkcija človeške samice?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

tikitoki ::

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:

GregiB je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Že bioloških plati je več in tu človeštvo ni poenoteno, katera biološka plat naj bi bila najbolj pomembna, že v tej temi ne. Človek je poznal spol preden je poznal spolne celice.


Ampak to je spet neko hvatanje na izjeme. Izjemno malo ljudi se rodi s stanjem, kjer ni mogoče definirati biološkega spola "po normi". Od teh izjemno malo pa je velika večina takih, kjer je "deformacija" takšna, da spada pod moškega, npr. hipospadijec, ali žensko ali moškega, če ima poleg XX ali XY še dodaten X kromosom... Vsi ostali predstavljajo manj, kot 0,1... promila (oz. 0,01%) vseh rojenih... in kako pravijo... "izjeme potrjujejo pravilo"...


Zakaj se ukvarjas z razlaganjem? Nej sam definira kaj je zenska. Itak ni sposben podati definicje, ki bi presegala uveljavljenje kriterije.


Ti se ukvarjaš z iskanjem ene in edine zveličavne in popolne definicije, jaz ne, ker vem, da je (skor) vsaka koristna in ima vsaka pomanjkljivosti v določeni praktični situaciji. Uveljavljajo se tudi tiste, ki ti niso všeč, mene pa to pač ne moti.


Uveljavljene definicje se obnesejo odlicno. Ce jih ne razumes zakaj jih uproabljamo, je problem zgolj v tebi.

Sedaj pa cakam na bolsjo definicjo, ki jo zelo ocitno nisi sposoben podati.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Sicer blebetaš, ampak me res zanima, kaj je pa funkcija ženske?
Ljudje so itak živali, menda niso rastline? Nekdo, ki meni, da je pelargonija, bo najverjetneje pristal pri psihiatru, a se ti ne zdi? A je huda zmeda v tvoji glavici, ali kako, zaradi par transov?


Definicija zenske je pac prakticna v uporabi kakor je. Naprimer, ker imajo zenske zenske genitalije imamo ginekologe. Ce si ginekolog je to prakticna informacija, da ti ni treba pol dneva zavracati tipov. Smo pac naredili nek prakticen sistem. Ampak ker se eni pocutite cudno bi morali po novem dati svobodno izbiro kdo je moski in zenska in voila, ginekolog ima problem za katerega si nihce nikoli ni mislil, da bo obstajal.

Za vecino mora tudi tisti, ki si gre rezat tice prej k psihiatru kot pa na zenski wc. Clovek pelargonija in moski, ki misli, da je zenska pocneta nekaj tako cudnega, da zaradi tega ne gres menjati definicij. Idejno pa si niti nista tako zelo razlicna.

Kdo pa Wokiji mislite, da ste, da boste zapovedovali kaj je norost in kaj ni? Boste pa ja koga uzalili, kar pa je ultimativni greh. Tudi pelargonije jocejo, ce Joze misli, da je pelargonija.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

TheBlueOne je izjavil:

Definicija zenske je pac prakticna v uporabi kakor je. Naprimer, ker imajo zenske zenske genitalije imamo ginekologe. Ce si ginekolog je to prakticna informacija, da ti ni treba pol dneva zavracati tipov. Smo pac naredili nek prakticen sistem. Ampak ker se eni pocutite cudno bi morali po novem dati svobodno izbiro kdo je moski in zenska in voila, ginekolog ima problem za katerega si nihce nikoli ni mislil, da bo obstajal.

Saj veš da trans ženske hodijo h ginekologom?
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

Mogoce lahko obrazlozi kako podzavest definira zensko. Mogoce bomo koncno dobili dokoncno definicijo zenske.

Being gender fluid means something different to each person. And it can change.

No shit. Si izmislis neko bedarijo, ki jo nisi sposoben definirati. Zadevo pa resis tako, da reces, da vsaki osebi pomeni nekaj drugega. To je vse drugo, kot znanost:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Definicija zenske je pac prakticna v uporabi kakor je. Naprimer, ker imajo zenske zenske genitalije imamo ginekologe. Ce si ginekolog je to prakticna informacija, da ti ni treba pol dneva zavracati tipov. Smo pac naredili nek prakticen sistem. Ampak ker se eni pocutite cudno bi morali po novem dati svobodno izbiro kdo je moski in zenska in voila, ginekolog ima problem za katerega si nihce nikoli ni mislil, da bo obstajal.

Saj veš da trans ženske hodijo h ginekologom?


Ko je jasno, da so bedarije greste pa v totalni detajl, ce pa kdo opozori vas koliko detajlov ne stima, pa gremo na filozofsko karto socutja al kaj podobnega. Pa ajde, potem pa imas problem pri faksu, ker ne bos verjela kako nefluidno spol jemlje studij medicine. Si lahko dnevno uazljena, bo treba vedno namesto zenska zamenjati s celim spisom bedarij, da boste srecni.

Se enkrat, ce se ti skoti pes s tremi nogami ne bomo zato vsi otrok ucili, da imajo psi fluidno stevilo nog.

Jazon ::

Če že, gre za facts vs. feelings.
Podzavest lahko mentalno bolna oseba zavestno transformira v spremembo emocij, prepričanj, navad.
Te pa izvirajo iz nezavednega, torej iz potlačenih travm, želja in dogodkov.

Po drugi strani pa nismo priča samo redkim mentalno bolnim posameznikom (nedozorelim), ampak:
- odraslim osebam, ki mislijo, da je za spremembo spola dovolj samo dovolj velika želja (obisk delikatese s salamami) ali pa nek priročen motiv, s katerim je mogoče pridobiti določene ugodnosti.
- odraslim osebam, ki svoje travme prenašajo na otroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jazon ()

TheBlueOne ::

tikitoki je izjavil:

Mogoce lahko obrazlozi kako podzavest definira zensko. Mogoce bomo koncno dobili dokoncno definicijo zenske.

Being gender fluid means something different to each person. And it can change.

No shit. Si izmislis neko bedarijo, ki jo nisi sposoben definirati. Zadevo pa resis tako, da reces, da vsaki osebi pomeni nekaj drugega. To je vse drugo, kot znanost:).


Ce je res tako, potem delujejo vsi primeri od tega, da je clovek lahko karkoli. Bomo uvedli specie fluidity. Vidimo tu in tam pri zivalih, so ljudje, ki si mislijo, da so zivali itn. Meni ni dosti drugace kot pri spolu, podobna biolosko psiholoska zabloda.

GregiB ::

Pithlit je izjavil:

Saj veš da trans ženske hodijo h ginekologom?


Zakaj že???

A transgender individual who has retained the cervix, uterus, one or both fallopian tubes and/or ovaries requires routine gynecologic care.

Koliko trans žensk ima zgoraj našteto??? In... večkrat preberi besedo "retained"... da se usede...

Sicer pa, woke družba dejansko želi pripeljati do tega, da besed ženska in moški sploh ne bi bilo več, saj jih nih niti ne znajo definirati, ker v kontekstu, kot jih uporabljajo, definicije sploh ne more biti... Vsakdo od wokijev, ki je soočen s vprašanjem iz naslova teme namreč ne želi odgovoriti, stopi v obrambni stav z napadom na spraševalca ali se posložuje ciklične razlage... vse skupaj nič...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:


Sicer blebetaš, ampak me res zanima, kaj je pa funkcija ženske?


Kaj je funkcija človeške samice?

Povsem nepomembno, kar se moje definicije tiče. Izpeljal sem jo iz vaše, predvidevam, da vi veste.

GregiB ::

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:


Sicer blebetaš, ampak me res zanima, kaj je pa funkcija ženske?


Kaj je funkcija človeške samice?

Povsem nepomembno,


Exactly... nimaš pojma... kot noben wokie... Kako sploh se jet identificirat za žensko, če ne znajo pojasnit, kaj ženska je... Kako potem ve, da je.... ženska?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Sicer blebetaš, ampak me res zanima, kaj je pa funkcija ženske?
Ljudje so itak živali, menda niso rastline? Nekdo, ki meni, da je pelargonija, bo najverjetneje pristal pri psihiatru, a se ti ne zdi? A je huda zmeda v tvoji glavici, ali kako, zaradi par transov?


Definicija zenske je pac prakticna v uporabi kakor je. Naprimer, ker imajo zenske zenske genitalije imamo ginekologe. Ce si ginekolog je to prakticna informacija, da ti ni treba pol dneva zavracati tipov. Smo pac naredili nek prakticen sistem. Ampak ker se eni pocutite cudno bi morali po novem dati svobodno izbiro kdo je moski in zenska in voila, ginekolog ima problem za katerega si nihce nikoli ni mislil, da bo obstajal.

Za vecino mora tudi tisti, ki si gre rezat tice prej k psihiatru kot pa na zenski wc. Clovek pelargonija in moski, ki misli, da je zenska pocneta nekaj tako cudnega, da zaradi tega ne gres menjati definicij. Idejno pa si niti nista tako zelo razlicna.

Kdo pa Wokiji mislite, da ste, da boste zapovedovali kaj je norost in kaj ni? Boste pa ja koga uzalili, kar pa je ultimativni greh. Tudi pelargonije jocejo, ce Joze misli, da je pelargonija.

Saj nisem rekel, da si nor, ker rabiš psihiatra. Vsekakor ti ga pa priporočam. Vrste se pač ne da menjati, spol pa, oziroma ga afirmirati, je WHO to požegnal.

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:


Sicer blebetaš, ampak me res zanima, kaj je pa funkcija ženske?


Kaj je funkcija človeške samice?

Povsem nepomembno,


Exactly... nimaš pojma... kot noben wokie... Kako sploh se jet identificirat za žensko, če ne znajo pojasnit, kaj ženska je... Kako potem ve, da je.... ženska?

Kako ne znam pojasniti? Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica. A maš ti boljšo definicijo? Na dan z njo, ne bit sramežljiv, kot ena pičkica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Pithlit ::

GregiB je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Saj veš da trans ženske hodijo h ginekologom?


Zakaj že???

A transgender individual who has retained the cervix, uterus, one or both fallopian tubes and/or ovaries requires routine gynecologic care.

Koliko trans žensk ima zgoraj našteto??? In... večkrat preberi besedo "retained"... da se usede...

Sicer pa, woke družba dejansko želi pripeljati do tega, da besed ženska in moški sploh ne bi bilo več, saj jih nih niti ne znajo definirati, ker v kontekstu, kot jih uporabljajo, definicije sploh ne more biti... Vsakdo od wokijev, ki je soočen s vprašanjem iz naslova teme namreč ne želi odgovoriti, stopi v obrambni stav z napadom na spraševalca ali se posložuje ciklične razlage... vse skupaj nič...

Govoriš torej o trans moških. Ne boš verjel... Tudi oni hodijo h ginekologu.

TheBlueOne je izjavil:

Pithlit je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Definicija zenske je pac prakticna v uporabi kakor je. Naprimer, ker imajo zenske zenske genitalije imamo ginekologe. Ce si ginekolog je to prakticna informacija, da ti ni treba pol dneva zavracati tipov. Smo pac naredili nek prakticen sistem. Ampak ker se eni pocutite cudno bi morali po novem dati svobodno izbiro kdo je moski in zenska in voila, ginekolog ima problem za katerega si nihce nikoli ni mislil, da bo obstajal.

Saj veš da trans ženske hodijo h ginekologom?


Ko je jasno, da so bedarije greste pa v totalni detajl, ce pa kdo opozori vas koliko detajlov ne stima, pa gremo na filozofsko karto socutja al kaj podobnega. Pa ajde, potem pa imas problem pri faksu, ker ne bos verjela kako nefluidno spol jemlje studij medicine. Si lahko dnevno uazljena, bo treba vedno namesto zenska zamenjati s celim spisom bedarij, da boste srecni.

Se enkrat, ce se ti skoti pes s tremi nogami ne bomo zato vsi otrok ucili, da imajo psi fluidno stevilo nog.

Čaki, ti si rekel da je ženska tista ki hodi h ginekologu. Ergo so trans ženske po tvoje ženske. Kje vidiš ti tu filozofijo?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Kako ne znam pojasniti? Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.

Torej... "žensko" si zamenjal s človeško samico... naj bo... Kaj je človeška samica?

Pithlit je izjavil:

Govoriš torej o trans moških. Ne boš verjel... Tudi oni hodijo h ginekologu.


... ker so ženske... Kateremu ginekologu hodijo trans ženske? Nisem našel v članku...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:


Čaki, ti si rekel da je ženska tista ki hodi h ginekologu. Ergo so trans ženske po tvoje ženske. Kje vidiš ti tu filozofijo?


Ti pa rada polagas besede v usta. Nisem rekel, da je zenska tisto bitje ki gre k ginekologo ampak da ima lociti spole po starih definicijah uporabno vrednost. En od primerov je ginekolog, kjer je dosti lazje, ce je doloceno kakor je. Lazje, da samo posebnez pove zakaj je posebnez, kot pa, da moramo vsi, ker je posebnez relativirizal celo podrocje.

GregiB je izjavil:


... ker so ženske... Kateremu ginekologu hodijo trans ženske? Nisem našel v članku...


Verjetno ko njihov partner rodi.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Kako ne znam pojasniti? Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica.

Torej... "žensko" si zamenjal s človeško samico... naj bo... Kaj je človeška samica?


Genijalc, izhajal sem iz definicije, ki jo repetirajo transfobi, Hipatija na primer. Niti najmanj ni moja naloga, da bi definiral "odraslo človeško samico", jasno je, da loleki enačite biološki spol z družbenim, jaz ga pač ne. Ženska je oseba, ki je podzavestno človeška samica. Lahko bi napisal, da je ženska oseba, ki je podzavestno ženska, ampak to bi terjalo, da komuniciram z normalnimi ljudmi, ne pa s transfobnimi zmešančki, ki bi se začeli dreti:Ciklična definicija! Svojo definicijo pa še kar skrivaš, lolek, a ti je sploh jasno, kaj je ženska?

TheBlueOne ::

Bo pa verjetno na drugem mestu pri tem kar je treba fluidizirati rasa? Je pa ja cisto nepotreben koncept za uveljavljane superiornosti bele rase? In se nima toliko prakticnih vidikov kot spol. Potem pa sele, da smo lahko zivali in sele potem rastline?

Na koncu pa opustimo vse defincije, ker izjema rusi pravilo.

tikitoki ::

««
49 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312117 (10250) ahac

Več podobnih tem