» »

What is woman

What is woman

««
35 / 66
»»

GregiB ::

arnecan1 je izjavil:


Aja, misliš tistega pubeca, katerega je lovila drhal, da ga linča, ga tolkli po glavi z rolko in mu tiščali v glavo pištolo? Pa poudarek je na lovili. Ker 100% ni nikogar sledil, ampak je bežal z drhaljo za petami.


Jeli? "Pubec" si je pri 17ih oprtal jurišno avtomatsko puško, se usedel v avto, prečkal (zvezno) državno mejo in se peljal 30km do kraja dogodka... Zakaj že? Po nakupih? Sightseeing? Kolegim na playstation meet?
Jest sem bil tist večer doma... pa ti?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

arnecan1 ::

GregiB je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Aja, misliš tistega pubeca, katerega je lovila drhal, da ga linča, ga tolkli po glavi z rolko in mu tiščali v glavo pištolo? Pa poudarek je na lovili. Ker 100% ni nikogar sledil, ampak je bežal z drhaljo za petami.


Jeli? "Pubec" si je pri 17ih oprtal jurišno avtomatsko puško, se usedel v avto, prečkal (zvezno) državno mejo in se peljal 30km do kraja dogodka... Zakaj že? Po nakupih? Sightseeing? Kolegim na playstation meet?
Jest sem bil tist večer doma... pa ti?

A imaš dokaz, da je želel koga ustreliti?

Ali si mogoče videl, kako beži pred drhaljo in ustreli samo tiste, kateri so ga fizično napadli? Med drugim tudi z orožjem, z rolko in pištolo? In mu skakali po glavi?

Sicer pa tukaj je video, kako grozi, da bo vse postreljal. Nekje od 00:43 dalje.

nejclp ::

neooo je izjavil:

zenske pa ne penisa. to so le tvoje blodnje.

Seveda majo, pa daljši so, kot je tvoj. Vsi do zadnjega.

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:

GregiB je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Aja, misliš tistega pubeca, katerega je lovila drhal, da ga linča, ga tolkli po glavi z rolko in mu tiščali v glavo pištolo? Pa poudarek je na lovili. Ker 100% ni nikogar sledil, ampak je bežal z drhaljo za petami.


Jeli? "Pubec" si je pri 17ih oprtal jurišno avtomatsko puško, se usedel v avto, prečkal (zvezno) državno mejo in se peljal 30km do kraja dogodka... Zakaj že? Po nakupih? Sightseeing? Kolegim na playstation meet?
Jest sem bil tist večer doma... pa ti?

A imaš dokaz, da je želel koga ustreliti?

Ali si mogoče videl, kako beži pred drhaljo in ustreli samo tiste, kateri so ga fizično napadli? Med drugim tudi z orožjem, z rolko in pištolo? In mu skakali po glavi?

Sicer pa tukaj je video, kako grozi, da bo vse postreljal. Nekje od 00:43 dalje.


Ne, dokaz, da želi koga ustreliti je sodnik izločil.


Tip je pravkar ustrelil nekoga in zbežal. Na posnetku slišiš "drhal" ki se dere, Ustavite ga!
Kaj je naredil?
Ustrelil je nekoga!

Menda so se našli posamezniki, ki so ga skušali ustaviti. Tisti s pištolo bi ga moral takoj ustreliti, direktno v neumno faco. Zdaj je pa invalid, ker je preveč okleval. Dobra lekcija za drugič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ko je bilo jasno, da se jih ne da ignorirati, se je levica zganila in jim začela odgovarjati, od breadtuberjev do Žižka, ki je pokazal, kakšno ignorantsko teslo je Jordan Peterson v resnici. Zdaj se altrighterji izogibajo debatam, večinoma raje nagovarjajo svoje privržence, ki radostno požirajo njihov drek in ga potem izločajo tudi tukaj.

Seveda, Žižek je vseveden.

Se spomnim, kako je onaniral na arabsko pomlad. Pa se je končalo z vzponom islamskega fundamentalizma. kar sem napovedal na tem forumu jaz. Pa me nihče ni dvigovala na piedestal. Kar je razumljivo, ker sem samo izpostavil zgodovinsko dejstvo. Aja. Pa Žižek je kritičen do kaviar-woke liberalizma. Nekaj takega, kar zganjaš ti.

P.S.: Če se ženska rodi v moškem telesu ali obratno, je evidentno, da je nekaj šlo narobe. Saj drugače bi se rodil v pravem telesu ali ne?

Žižek ni vseveden, je pa Peterson v primerjavi z Žižkom idiot. On je o arabski pomladi govoril dokaj trezno, vedno je omenil tudi muslimanske brate, ali kaj so že. Kar se kaviar woke liberalizma tiče, sem do tega kritičen tudi jaz.

Ja, če se ženska rodi v moškem telesu, je definitivno šlo nekaj narobe, se strinjava. Razlika med nama je ta, da bi ji jaz skušal pomagati, po nasvetih strokovne javnosti, ti bi jo pa rad spreobrnil ali pa kar evtanaziral, ker te koncept družbenega spola tako zelo bega.

GregiB ::

arnecan1 je izjavil:

A imaš dokaz, da je želel koga ustreliti?


Lej, jaz nimam kaj dokazovat, so se pač odločili tako, kot so se... A predstavljaj si, kako bi bilo, če bi bili protesti v Ljubljani, po ulicah proti njim pa bi se začeli šetat mariborčani z M70 na rami in šaržerjem na "gotof's". Bi šel tja in vprašal, kaj želijo?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

Saj je jasno, želijo zagotoviti mir in zdravniško pomoč.

ales85 ::

Torej ni jasno, da je tisti, ki je lovil oborozenega, se bolj nor?

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Ja, če se ženska rodi v moškem telesu, je definitivno šlo nekaj narobe, se strinjava.


Evo, pa smo na istem... In ker je šlo narobe... ni normalno (iz besede "norma"). Stališće, ki pa ga zavzemaš pa je, da se transseksualce "normalizira" v smislu, da se jih rine med "normalne" predstavnike (biološkega) spola. Trans ženska ni ženska, je moški, pri katerem je šlo nekaj definitivno narobe.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ja, če se ženska rodi v moškem telesu, je definitivno šlo nekaj narobe, se strinjava.


Evo, pa smo na istem... In ker je šlo narobe... ni normalno (iz besede "norma"). Stališće, ki pa ga zavzemaš pa je, da se transseksualce "normalizira" v smislu, da se jih rine med "normalne" predstavnike (biološkega) spola. Trans ženska ni ženska, je moški, pri katerem je šlo nekaj definitivno narobe.

Ne, tvoje stališče je bistveno boljše, označi se jih za nenormalne in strpa v umobolnice, anede, genijalc.

ales85 je izjavil:

Torej ni jasno, da je tisti, ki je lovil oborozenega, se bolj nor?

Če bi zagovarjal pobijanje tepcev, se tukaj ne bi imel s kom pogovarjati. Namesto da poskušaš bežečega s puško ustaviti, ga pač počiš v glavo. Saj je imel puško, nekoga je ustrelil in bežal je, medtem ko so se ljudje drli, da he nekoga ustrelil. Popolnoma legit, na vsakem sodišču v ameriki, bi te oprostili.

No, razen, če bi bil črn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Ne, tvoje stališče je bistveno boljše, označi se jih za nenormalne in strpa v umobolnice, anede, genijalc.


Mah ne vem no, a tle ego-tripaš s temi tvojimi posti, al kako?

Jaz nikogar ne označujem, označujejo se sami. Tudi vsi "označeni", ki imajo npr. drugačne "probleme" niso kar vsi po umobolnicah, al kako?
Jest nimam s trans-osebami ama nbenga problema, dokler ne začnejo na to svojo "drugačnost" zahtevat, da se jim družba ukloni. Transženska ima, zaradi mene, absolutno vso pravico naslavljati se z "ona"... nima pa nobene prvice to zahtevati od mene... Tudi na pregled ginekologu ali pregled dojk nima pravice... Pa nastopat v špotnih disciplinah med biološkimi ženskami... Drgač pa naj počnejo, kar jim je volja...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:


Tip je pravkar ustrelil nekoga in zbežal. Na posnetku slišiš "drhal" ki se dere, Ustavite ga!
Kaj je naredil?
Ustrelil je nekoga!

Menda so se našli posamezniki, ki so ga skušali ustaviti. Tisti s pištolo bi ga moral takoj ustreliti, direktno v neumno faco. Zdaj je pa invalid, ker je preveč okleval. Dobra lekcija za drugič.

Ja, ustrelil je tega človeka. V samoobrambi, saj ga je napadel. To je ta človek.

Še malo ozadja o tem Rosenbaumu. Med drugim je bil tudi obsojeni pedofil. Joseph Rosenbaum je bil obsojen na 12,5 let zapora zaradi spolnega napada na mladoletno osebo. Po domače pedofil. Med prestanjem kazni imel preko 40 incidentov, med njimi približno 1/2 hujših, med drugim par napadov na paznike. Na dan smrti so ga izpustili iz psihiatrije in je bil izredno agresiven. Med drugim se je drl ustreli me, kričal nigga ter iskal fizični kontakt z oboroženimi vigilanti, kateri so ščitili poslovne stavbe pred požigi, kar pa so na srečo preprečili trezni protestniki.

Še celo Rosenbaumovi soprotestniki so ga mirili in pozneje pričali, da so se v njegovi prisotnosti počutili nelagodno. Ko je Rosenbaum na cesto porinil goreči keson smeti in so ga nekateri prisotni ogenj hoteli pogasiti, se je z njimi spustil v konflikt. Eden med njimi je bil tudi Kyle, ki naj bi pomagal gasiti ogenj in to je povzročilo fizični napad Rosenbauma na 17 letnika.

Antifa drhal je Rittenhousa lovila, ker se je branil pred tem človekom. https://www.wisconsinrightnow.com/josep...

Clerk of Courts confirm Joseph Rosenbaum was charged by a grand jury with 11 counts of child molestation and inappropriate sexual activity around children, including anal rape. The victims were five boys ranging in age from nine to 11 years old.

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ne, tvoje stališče je bistveno boljše, označi se jih za nenormalne in strpa v umobolnice, anede, genijalc.


Mah ne vem no, a tle ego-tripaš s temi tvojimi posti, al kako?

Jaz nikogar ne označujem, označujejo se sami. Tudi vsi "označeni", ki imajo npr. drugačne "probleme" niso kar vsi po umobolnicah, al kako?
Jest nimam s trans-osebami ama nbenga problema, dokler ne začnejo na to svojo "drugačnost" zahtevat, da se jim družba ukloni. Transženska ima, zaradi mene, absolutno vso pravico naslavljati se z "ona"... nima pa nobene prvice to zahtevati od mene... Tudi na pregled ginekologu ali pregled dojk nima pravice... Pa nastopat v špotnih disciplinah med biološkimi ženskami... Drgač pa naj počnejo, kar jim je volja...

Kako točno zahtevajo, da se jim družba ukloni, gospodična? Draga gospa, koliko transžensk je pa zahtevalo od vas, da jih naslovite kot gospodična? Ste hude travme utrpeli zaradi tega? Vam je skoraj tiča odneslo, cenjena gospa? A svet ni pravičen do normalnih?

arnecan1 je izjavil:

s old.
ja, desnjakarji so se dobro potrudili, da so dovolj umazali žrtve in vem, da si si ti to nekam spravil, ampak sem itak že vse prebral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Kako točno zahtevajo, da se jim družba ukloni, gospodična? Draga gospa, koliko transžensk je pa zahtevalo od vas, da jih naslovite kot gospodična? Ste hude travme utrpeli zaradi tega? Vam je skoraj tiča odneslo, cenjena gospa? A svet ni pravičen do normalnih?

Nisem čisto prepričan, da sem jaz tisti s travmami... smem pa imeti menda mnenje o tem, če berem, da je "prvakinja" v plavanju moški ali da je USA Today's ženska leta moški?! Al ne smem?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

A je prvakinja v plavanju v ZDA moški? A mam lahko jaz mnenje o gospodični, ki jo moti, da je transženska na naslovnici USA Today? Meni s zdi blesavo, da te to moti, gospodična.

Horas ::

nejclp je izjavil:

Ne bom, ker ljudje nimajo rogov.


ti si dvoličn hinavc!

ženske nimajo tičev in moški tut ne pizde.

ženske imajo menstruacijo, tore so ženske. moški ne. tu se vse konča.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

GregiB ::

nejclp je izjavil:

A je prvakinja v plavanju v ZDA moški? A mam lahko jaz mnenje o gospodični, ki jo moti, da je transženska na naslovnici USA Today? Meni s zdi blesavo, da te to moti, gospodična.

Nisi izražal mnenja, spraševal si, kaj me moti... nervous?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:


arnecan1 je izjavil:

s old.
ja, desnjakarji so se dobro potrudili, da so dovolj umazali žrtve in vem, da si si ti to nekam spravil, ampak sem itak že vse prebral.

Od kdaj pa je pedofil žrtev?

Jaz sem odrasel v prepričanju, da je žrtev žrtev. Še posebej, če je otrok.

A sedaj boš pedofila naredil za žrtev, da so mu celo vse skupaj namestili?

Pa ti si res bolan. v glavo.

nejclp ::

Horas je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ne bom, ker ljudje nimajo rogov.


ti si dvoličn hinavc!

ženske nimajo tičev in moški tut ne pizde.

ženske imajo menstruacijo, tore so ženske. moški ne. tu se vse konča.

Ne, ti verjetno rogove imaš, če si poročen. Nekatere ženske nimajo menstruacije, pa zato niso moški.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:


arnecan1 je izjavil:

s old.
ja, desnjakarji so se dobro potrudili, da so dovolj umazali žrtve in vem, da si si ti to nekam spravil, ampak sem itak že vse prebral.

Od kdaj pa je pedofil žrtev?

Jaz sem odrasel v prepričanju, da je žrtev žrtev. Še posebej, če je otrok.

A sedaj boš pedofila naredil za žrtev, da so mu celo vse skupaj namestili?

Pa ti si res bolan. v glavo.

Nima veze, a so mu ali niso namestili, ustreljeni in umrli je še vedno žrtev, ne glede na kateri strani je ali kaj je.

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

A je prvakinja v plavanju v ZDA moški? A mam lahko jaz mnenje o gospodični, ki jo moti, da je transženska na naslovnici USA Today? Meni s zdi blesavo, da te to moti, gospodična.

Nisi izražal mnenja, spraševal si, kaj me moti... nervous?

Res, imaš prav. Katera plavalka je prvakinja v plavanju v ZDA? Koliko transov je zahtevalo da jih nasloviš gospodična? Kakšne travme si doživela zaradi tega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:


arnecan1 je izjavil:

s old.
ja, desnjakarji so se dobro potrudili, da so dovolj umazali žrtve in vem, da si si ti to nekam spravil, ampak sem itak že vse prebral.

Od kdaj pa je pedofil žrtev?

Jaz sem odrasel v prepričanju, da je žrtev žrtev. Še posebej, če je otrok.

A sedaj boš pedofila naredil za žrtev, da so mu celo vse skupaj namestili?

Pa ti si res bolan. v glavo.

Nima veze, a so mu ali niso namestili, ustreljeni in umrli je še vedno žrtev, ne glede na kateri strani je ali kaj je.

Še enkrat, na dan smrti so ga odpustili iz psihiatrije. Odšel je na lastno željo. Vzrok zdravljenja je bila samomorilnost. V času smrti je imel prepoved približevanja partnerki in svojemu otroku. Zaradi nasilja.

Mene ne čudi, da je končal tako, kakor je. Mesto mu je bilo na psihiatriji in ne na ulici, kjer je kuril smetnjake, napadal ljudi in kričal nigga.

Pravzaprav mu je bilo mesto v zaporu, kot pedofila, kateri je analno posiljeval 5 do 11 letne dečke, ga ne bi smeli nikdar spustiti na prostost.

No, vsaj njegov otrok se je rešil težkega otroštva.

nejclp ::

Ja, razumem, nima pa nobene veze s tistim kar se je zgodilo, lahko bi tudi samega Hitlerja ustrelil. Pojma ni imel kdo je in kaj je, ko ga je ustrelil.

Namerno si speljal pogovor na tega tipa, ker je jasno, da nimaš argumentov v zvezi z Rittenhousom, njegovo obsodbo in dejstvom, da je ne bi odnesel, če bi bil črn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

Ja, razumem, nima pa nobene veze s tistim kar se je zgodilo, lahko bi tudi samega Hitlerja ustrelil. Pojma ni imel kdo je in kaj je, ko ga je ustrelil.

Namerno si speljal pogovor na tega tipa, ker je jasno, da nimaš argumentov v zvezi z Rittenhousom, njegovo obsodbo in dejstvom, da je ne bi odnesel, če bi bil črn.

Dejstvo je, da je streljal samo na ljudi, kateri so ga fizično napadli. Z brco v glavo, z rolko v glavo ter namerjeno pištolo v glavo.

Streljal ali grozil ni nikomur drugemu. Saj je lepo videno na videu. Samo pogledati je potrebno od začetka do konca.


OJ Simspon je ubil dva človeka, pa jo je odnesel. Pa še črn je bil povrhu. Kar poruši tvoje rasne teorije.

nejclp ::

OJ simpson je imel denarja kot dreka in si je lahko privoščil dobro obrambo. En reven črnček iz geta si je ne more.
Rittenhouse je imel dobra odvetnika, so se republikanci kar sami ponujali, FoxNews in ostali na desnici pa branili že od vsega začetka.

Video sem sam napopal, zakaj misliš, da ga nisem gledal? Folk se dere za nekom s puško, da je nekoga ustrelil. Edina napaka je bila, da so ga skušali ustaviti in razorožiti, namesto da bi ga kdo preprosto ustrelil, gladko bi šlo skoz.

Zimmerman in Rittenhouse sta dva tepca, nobenih žrtev ne bi bilo, če se ne bi obnašala kot debila in paradirala naokoli z orožjem.

Scaramouche3 ::

OJ simpson je imel denarja kot dreka in si je lahko privoščil dobro obrambo.

Torej je problem denar in ne rasa, spet sebe kontriraš, če so že 30 let nazaj lahko kupili svobodo, če so le imeli denar, pomeni da so vsi ki nimajo denarja ogroženi!

PacificBlue ::

Geho je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

nejclp je izjavil:

Thanks for the tip.


Saj veš, otroci so še najbolj iskreni.

Opa protislovje? Eni pravte, da otroc ne morejo pravilno odločat glede svojega spola oz. identitete po drugi strani pa so najbolj iskreni... dafuq???


Otroci pred puberteto radi igrajo role play oziroma se na splosno ne zavedajo kaj pomeni gender identity. Vsaj pred puberteto ne. Sam sem zelo proti spreminjanjem spola otrok pred dosezeno puberteto, ker ta tranzicija spremembe spola se lahk pri puberteti spremeni oziroma ustavi. Taka “nasilna” sprememba spola pred puberteto ima lahko neslutene negativne psihicne in fizicne posledice za osebo.
Otroci so ja iskreni, samo pred puberteto so samo otroci.
I’m out.
:3

nejclp ::

Scaramouche3 je izjavil:

OJ simpson je imel denarja kot dreka in si je lahko privoščil dobro obrambo.

Torej je problem denar in ne rasa, spet sebe kontriraš, če so že 30 let nazaj lahko kupili svobodo, če so le imeli denar, pomeni da so vsi ki nimajo denarja ogroženi!

Bravo, dobro si ugotovil, kar jaz ves čas trobim. Tale 13/50 je jasno posledica socio ekonomskega položaja črncev v Ameriki. Ali košarka, hiphop, ali pa lokalna kriminalna združba. Kakšna tretja opcija je večinoma izjema. Če je denar, potem je tudi izobrazba, je tudi služba, je tudi lahko predsednik ZDA.

Scaramouche3 ::

nejclp je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

OJ simpson je imel denarja kot dreka in si je lahko privoščil dobro obrambo.

Torej je problem denar in ne rasa, spet sebe kontriraš, če so že 30 let nazaj lahko kupili svobodo, če so le imeli denar, pomeni da so vsi ki nimajo denarja ogroženi!

Bravo, dobro si ugotovil, kar jaz ves čas trobim. Tale 13/50 je jasno posledica socio ekonomskega položaja črncev v Ameriki. Ali košarka, hiphop, ali pa lokalna kriminalna združba. Kakšna tretja opcija je večinoma izjema. Če je denar, potem je tudi izobrazba, je tudi služba, je tudi lahko predsednik ZDA.


Samo kako potem vidiš vzhodne Azijce ki pridejo v Ameriko revni pa so nad belci kar se tiče denarne sposobnosti?
Kako vidiš to?
Nigerian accounts for less than 1 percent of the black population in the United States, yet, they make up nearly 25 percent of all Black students at Harvard Business School. It comes to no surprise that Nigerian-Americans’ achievements in the world of education top any other U.S. immigrant groups, including Asian-Americans. Today, a growing number of Nigerian-Americans are entrepreneurs, CEOs and founders of tech companies across the U.S. and abroad.
“You must be a Doctor, Lawyer, Engineer, or a Disgrace to the family…”

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

PacificBlue je izjavil:

Geho je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

nejclp je izjavil:

Thanks for the tip.


Saj veš, otroci so še najbolj iskreni.

Opa protislovje? Eni pravte, da otroc ne morejo pravilno odločat glede svojega spola oz. identitete po drugi strani pa so najbolj iskreni... dafuq???


Otroci pred puberteto radi igrajo role play oziroma se na splosno ne zavedajo kaj pomeni gender identity. Vsaj pred puberteto ne. Sam sem zelo proti spreminjanjem spola otrok pred dosezeno puberteto, ker ta tranzicija spremembe spola se lahk pri puberteti spremeni oziroma ustavi. Taka “nasilna” sprememba spola pred puberteto ima lahko neslutene negativne psihicne in fizicne posledice za osebo.
Otroci so ja iskreni, samo pred puberteto so samo otroci.
strokovnjaki se ne strinjajo s tabo, puberteta lahko še poslabša disforijo spola, zato pa blokerji.

S 14 do 16 leti se torej že lahko sami odločijo? Ker s 16 leti lahko samostojno paradirajo po ulicah z AR 15, lahko se poročajo in imajo otroke, menda se lahko sami odločijo, katerega spola so, ali še vedno niso dovolj zreli?

Scaramouche3 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

OJ simpson je imel denarja kot dreka in si je lahko privoščil dobro obrambo.

Torej je problem denar in ne rasa, spet sebe kontriraš, če so že 30 let nazaj lahko kupili svobodo, če so le imeli denar, pomeni da so vsi ki nimajo denarja ogroženi!

Bravo, dobro si ugotovil, kar jaz ves čas trobim. Tale 13/50 je jasno posledica socio ekonomskega položaja črncev v Ameriki. Ali košarka, hiphop, ali pa lokalna kriminalna združba. Kakšna tretja opcija je večinoma izjema. Če je denar, potem je tudi izobrazba, je tudi služba, je tudi lahko predsednik ZDA.


Samo kako potem vidiš vzhodne Azijce ki pridejo v Ameriko revni pa so nad belci kar se tiče denarne sposobnosti?
Kako vidiš to?
Nigerian accounts for less than 1 percent of the black population in the United States, yet, they make up nearly 25 percent of all Black students at Harvard Business School. It comes to no surprise that Nigerian-Americans’ achievements in the world of education top any other U.S. immigrant groups, including Asian-Americans. Today, a growing number of Nigerian-Americans are entrepreneurs, CEOs and founders of tech companies across the U.S. and abroad.
“You must be a Doctor, Lawyer, Engineer, or a Disgrace to the family…”


Ker so prišleki bistveno bolj premožni in izobraženi, kot pa tisti, ki že nekaj generacij tolčejo revščino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Scaramouche3 ::


Ker so prišleki bistveno bolj premožni in izobraženi, kot pa tisti, ki že nekaj generacij tolčejo revščino.

V Ameriki imajo vso možnost da se izobrazijo pa nočejo!
Torej se spet ne gre za raso ampak kulturo!
https://www.youtube.com/shorts/fiNDIl_6...

nejclp ::

Saj se ti tudi nisi, zakaj?

Horas ::

nejclp ti si resno moten osebek in še trol povrhu.

mi te pa še fojtramo.

nisi šel brat komentarje na rvslo, zgoraj sem prilepil link. hitro še tja bluzit.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: nejclp ()

Scaramouche3 ::

nejclp je izjavil:

Saj se ti tudi nisi, zakaj?

Govori mi nekdo ki ne pozna nič o tej temi in je neizmerno populističen, pa ne vidi da je rasizem veliko manj problematičen kot kultura, kar kaže da druge rase ki pridejo not v Ameriko naredijo celo bolje kot belci in tudi če niso enako izobraženi.
Prej bom verjel njemu kot tebi!

PacificBlue ::

strokovnjaki se ne strinjajo s tabo, puberteta lahko še poslabša disforijo spola, zato pa blokerji


Koliko je procentualno takih primerov? Imas kaj data? Kaksno je razmerje sprememb iz zenskega v moski spol in obratno?
I’m out.
:3

nejclp ::

Horas je izjavil:

nejclp ti si resno moten osebek in še trol povrhu.

mi te pa še fojtramo.

nisi šel brat komentarje na rvslo, zgoraj sem prilepil link. hitro še tja bluzit.

Zakaj bi pa bral komentarje na RTV?

PacificBlue je izjavil:

strokovnjaki se ne strinjajo s tabo, puberteta lahko še poslabša disforijo spola, zato pa blokerji


Koliko je procentualno takih primerov? Imas kaj data? Kaksno je razmerje sprememb iz zenskega v moski spol in obratno?

Pojma nimam, nisem se poglabljal, ta tema ne ne zanima toliko, da bi se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

Scaramouche3 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Saj se ti tudi nisi, zakaj?

Govori mi nekdo ki ne pozna nič o tej temi in je neizmerno populističen, pa ne vidi da je rasizem veliko manj problematičen kot kultura, kar kaže da druge rase ki pridejo not v Ameriko naredijo celo bolje kot belci in tudi če niso enako izobraženi.
Prej bom verjel njemu kot tebi!


Meni sploh ni treba verjeti, ker sem kar tam en na internetu.

Vprašal sem te to, ker je pri nas šolanje kao zastonj, vsekakor bolj kot v Ameriki, tudi faksi so zastonj. Torej so morali obstajati socio-ekonomski razlogi. Tudi kultura spada med te.

Scaramouche3 ::

nejclp je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Saj se ti tudi nisi, zakaj?

Govori mi nekdo ki ne pozna nič o tej temi in je neizmerno populističen, pa ne vidi da je rasizem veliko manj problematičen kot kultura, kar kaže da druge rase ki pridejo not v Ameriko naredijo celo bolje kot belci in tudi če niso enako izobraženi.
Prej bom verjel njemu kot tebi!


Meni sploh ni treba verjeti, ker sem kar tam en na internetu.

Vprašal sem te to, ker je pri nas šolanje kao zastonj, vsekakor bolj kot v Ameriki, tudi faksi so zastonj. Torej so morali obstajati socio-ekonomski razlogi. Tudi kultura spada med te.


Ljudje prihajajo neizobraženi v Ameriko, so prihajali že več kot stoletje!
Pri Italijanih je bilo isto nekaj časa, mafija je bil velik del njihove kulture, pa so se jo ogradili!
To da črnci še vedno silijo v gangsta life je odločitev.
To pa da ne verjameš črncu ki tam živi in je šel čez life ti pa ne pove veliko o tvoji indoktrinaciji!
Ko boš med njimi živel in poročal ti bomo verjeli, do takrat si jype 2.0...

nejclp ::

Italijani in Irci so veljali za manjvredne oz. nepravebelce tam še nekaj let v 20 stoletje, potem pa so se pobrali. Črnci so za manjvredne veljali vsaj do sredine šestdesetih, oz. so za nekatere še danes, se bojo tudi enkrat pobrali, to ne gre hitro, nikoli.

Jyipeta tudi jaz pogrešam, veliko časa mi je prihranil, zdaj ga tukaj izgubim znatno več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

Italijani in Irci so veljali za manjvredne oz. nepravebelce tam še nekaj let v 20 stoletje, potem pa so se pobrali. Črnci so za manjvredne veljali vsaj do sredine šestdesetih, oz. so za nekatere še danes, se bojo tudi enkrat pobrali, to ne gre hitro, nikoli.

Jyipeta tudi jaz pogrešam, veliko časa mi je prihranil, zdaj ga tukaj izgubim znatno več.

Saj ti je Scaramouche3 prilepil link, kaj je problem. Pa saj ti tudi statistika nekaj pove.

In glede na to, da lahko baje črnci uspejo samo v NBA in hip hpu, kot si se izrazil, poglej, kaj pravi bivši NBA igralec Charles Barkley. Za njega ni problem rasizem, kot praviš ti, ampak kultura. Ampak kaj ve v ZDA rojeni črnec, kateir je igral v NBA. Ti veš bolje. Sistemski rasizem. You are not black, if you don't vote Biden.


In ja, Irci in Italijani so bili nepravi belci. Pravtarav bili so belci, ampak ne anglosaksonski. Danes pa niso več. Izraelci pa še vedno segregirajo Palestince. Ali pa Kosovarji Cigane in Gorane ter Srbe na Kosovu. Pa Malezijci nemuslimane.

Danes imaš celo čistokrvne angleške belce v ZDA, kjer jih je država pustila popolnoma na cedilu. Tako, da nehaj s tvojimi teorijami rase. Pač Srbi in Hrvati ter Makedonci se bodo v slovensko družbo integrirali hitreje, kakor pa Kosovarji. To nima veze z rasizmom, ampak z kulturo.

nejclp ::

Napopal mi je Rubina, ki je znan gej desnjakarski plačanec in Elderja, ki je znan črni desnjakarski plačanec. Tisto čemur pravijo Token, ali pa Uncle Tom. Me ne zanima, ker sta oba slaba človeka in slaboumna tudi.

A Kosovarji so druga rasa? Kosovarji so prebivalci Kosova. Tudi Srbi so lahko Kosovarji.

Zakaj ne greš v drugo temo, Pištol je pravkar odprl novo, kjer boš lahko spet malo svoje rasistične misli sproščal, pa popal tisto, kar imaš na zalogi, slovenceljček.

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

Napopal mi je Rubina, ki je znan gej desnjakarski plačanec in Elderja, ki je znan črni desnjakarski plačanec. Tisto čemur pravijo Token, ali pa Uncle Tom. Me ne zanima, ker sta oba slaba človeka in slaboumna tudi.

A Kosovarji so druga rasa? Kosovarji so prebivalci Kosova. Tudi Srbi so lahko Kosovarji.

Zakaj ne greš v drugo temo, Pištol je pravkar odprl novo, kjer boš lahko spet malo svoje rasistične misli sproščal, pa popal tisto, kar imaš na zalogi, slovenceljček.

Seveda, ko zmanjka argumentov, pa si rasist ali fašist. Raje bodi tiho, ker si delaš sramoto. Ti je Charles Barkley povedal, kje je problem. V črnski skupnosti bi 90% otrok bilo hip hop pevcev ali športnikov. V aziatski in belski skupnosti bi pa 90% otrok bilo zdravnikov ali arhitektov.

Ampak, če ne voliš Bidna, nisi črn.

nejclp ::

Zakaj, misliš, da je v črnski skupnosti 90% otrok, ki bi bili radi hip hop pevci ali športniki? Zakaj Charles Barkley, ki je zdaj bogat ni zdravnik ali arhitekt? Pa ne da zato, ker so skorajda edini bogati črnci, ki jih poznajo otroci, hip hop pevci ali športniki, kot je Charles Barkley?

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

Zakaj, misliš, da je v črnski skupnosti 90% otrok, ki bi bili radi hip hop pevci ali športniki? Zakaj Charles Barkley, ki je zdaj bogat ni zdravnik ali arhitekt? Pa ne da zato, ker so skorajda edini bogati črnci, ki jih poznajo otroci, hip hop pevci ali športniki, kot je Charles Barkley?

Zakaj noče biti 90% aziatov športnikov? Ali hip-hop pevcev? Saj so manjšina, zatirani s strani sistemskega rasizma.

Ali hočeš povedati, da beli otroci ne spremljajo športa ali Eminema in gledajo raje Dr.Phila in podkaste o arhikteturi?

P.S.: Barkley je lepo povedal, kaj bi moral biti vzor otrokom, vsekakor ne Eminem. Sicer pa imaš vedno več belih wiggerjev, kateri oponašajo črni wannabe ganster style. Tudi ti beli wiggaz verjetno ne bodo doktorji in arhitekti.

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Zakaj, misliš, da je v črnski skupnosti 90% otrok, ki bi bili radi hip hop pevci ali športniki? Zakaj Charles Barkley, ki je zdaj bogat ni zdravnik ali arhitekt? Pa ne da zato, ker so skorajda edini bogati črnci, ki jih poznajo otroci, hip hop pevci ali športniki, kot je Charles Barkley?

Zakaj noče biti 90% aziatov športnikov? Ali hip-hop pevcev? Saj so manjšina, zatirani s strani sistemskega rasizma.

Ali hočeš povedati, da beli otroci ne spremljajo športa ali Eminema in gledajo raje Dr.Phila in podkaste o arhikteturi?

P.S.: Barkley je lepo povedal, kaj bi moral biti vzor otrokom, vsekakor ne Eminem. Sicer pa imaš vedno več belih wiggerjev, kateri oponašajo črni wannabe ganster style. Tudi ti beli wiggaz verjetno ne bodo doktorji in arhitekti.


Barkley je šel na šolo in črni otroci so videli črnca, ki se je izvlekel iz revščine in je po naključju športnik. Ni zdravnik ali arhitekt. Športnik je. Otrok ne bo poslušal, kar mu govoriš. Dati mu moraš zgled. V tem smislu je Barkley kvečem slab zgled črnim otrokom, njegovo lapanje pa komično.

Redko so v filmih, knjigah, video igrah in drugih medijih prikazani uspešni črnci, ki so arhitekti in doktorji. Če jih prikažejo kako drugače kot hip hoperje, športnike in gangsterje, kar se dogaja zadnjih nekaj let, greste antiwokisti in ostali fašisti v luft in bentite, da to ni realno in da je šel wokizem predaleč. Tedne in mesece nabijate, tudi tukaj, go woke, go broke, gledate od Shapirota do Kirka in Poola, ki bentijo, da se je libtardom utrgalo, pizdite, ker so črnci prikazani kakorkoli drugače, kot hip hoperji, športniki ali gangsterji. Kaj bo pa naslednje? Črni James Bond? Po možnosti še črna ženska?

Beli otroci imajo sorodnike znance in prijatelje, katerih očetje so arhitekti in zdravniki, starši imajo vzpostavljeno socialno mrežo, imajo znance, prijatelje in sorodnike, ki ponavadi niso športniki ampak majo veze po različnih drugih ustanovah.Vidijo tudi druge uspešne belce, ki ponavadi niso športniki ali hip hoperji, ampak tudi zdravniki in arhitekti in ostalo. Zgledov v medijih imajo pa itak dovolj.

90% procentov aziatov noče biti športnikov, ker je zelo malo aziatov, ki bi bili uspešni v športih, predvsem ameriških športih. Aziati tudi večinoma izhajajo iz bolj premožnih družin, tudi zdaj se priseljujejo bolj premožni Kitajci in ostali, košarka in hiphop nikakor ni priložnost za njih, da se obogatijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Horas ::

nejclp a te ni nič sram kake nebuloza ppišeš??? mislim, resno? 8-O
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nejclp ::

Horas je izjavil:

nejclp a te ni nič sram kake nebuloza ppišeš??? mislim, resno? 8-O

Tebi je pač nejasno, saj komajda slediš temu stavku.

CoolBits ::

Zakaj se ukvarjate z nejcom? To je nekdo plačan za propagando ali pa kak AI, takih se ne da prepričat, je nemogoče.
Da bi taki zaresni debili zares obstajali pa močno dvomim.

nejclp ::

Saj sem že povedal, da me Soroš plačuje, a nisem?

c3p0 ::

Geho je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

nejclp je izjavil:

Thanks for the tip.


Saj veš, otroci so še najbolj iskreni.

Opa protislovje? Eni pravte, da otroc ne morejo pravilno odločat glede svojega spola oz. identitete po drugi strani pa so najbolj iskreni... dafuq???


Ni. Sploh ni povezave. Iskrenost ne pomeni, da se znaš trezno in informirano odločit o nečem. Otroci so izredno dovzetni in zaupljivi, kar groomerji izrabljajo in zlorabljajo za lastno sprevrženo agendo. Gnusno.

arnecan1 je izjavil:

Antifa drhal je Rittenhousa lovila, ker se je branil pred tem človekom. https://www.wisconsinrightnow.com/josep...

Clerk of Courts confirm Joseph Rosenbaum was charged by a grand jury with 11 counts of child molestation and inappropriate sexual activity around children, including anal rape. The victims were five boys ranging in age from nine to 11 years old.


Jup, le branili so enega svojih. Pedote so renamali v MAPs (minor attracted persons) in jih zdaj želijo normalizirat. Kao, če si se rodil pedo, si tako ali tako ne moreš pomagat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

ales85 ::

nejclp je izjavil:



Redko so v filmih, knjigah, video igrah in drugih medijih prikazani uspešni črnci, ki so arhitekti in doktorji. Če jih prikažejo kako drugače kot hip hoperje, športnike in gangsterje, kar se dogaja zadnjih nekaj let, greste antiwokisti in ostali fašisti v luft in bentite, da to ni realno in da je šel wokizem predaleč.

Delirij much?
««
35 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312119 (10252) ahac

Več podobnih tem