» »

What is woman

What is woman

««
34 / 66
»»

nejclp ::

Itak, če si ignorant je nedvomno veliko lažje.

AmokRun ::

Kaj sem ignoriral?

nejclp ::

AmokRun je izjavil:

Kaj sem ignoriral?

Ženske s penisi.

AmokRun ::

Ženske nimajo penisa, zblojeni levuhar.

nejclp ::

AmokRun je izjavil:

Ženske nimajo penisa, zblojeni levuhar.

Seveda majo, pa daljši so, kot je tvoj. Vsi do zadnjega.

AmokRun ::

Pa še vstane jim tako kot Jezus od mrtvih. Danes imate pravljičarji velik praznik.

nejclp ::

Itak jim vstane, kaj pa?

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Ko se je Jordan Peterson pogovarjal s tisto libshit trapo iz BBCja, je bila to velika zmaga za nacije, ki so začeli lapati o tem, da se je treba o inferiornosti ras, inferiornosti žensk, deviantnosti gejev in transov in ostalem fašističnem sranju, spet pogovarjati, s podatki, argumentirano in civilizirano, saj obstaja nekaj, kar se imenuje "Marketplace of ideas".

Ko je bilo jasno, da se jih ne da ignorirati, se je levica zganila in jim začela odgovarjati, od breadtuberjev do Žižka, ki je pokazal, kakšno ignorantsko teslo je Jordan Peterson v resnici. Zdaj se altrighterji izogibajo debatam, večinoma raje nagovarjajo svoje privržence, ki radostno požirajo njihov drek in ga potem izločajo tudi tukaj.


Mogoče si (Walsh) izbira easy picks, npr. tistega po videzu očitnega dedca, ki se je čudil, da ga nima za žensko, ker mu vsi pravijo da je passable. Na glavi pa lasulja in brada, ki bi prenesla Tysonov udarec v najboljših letih. Mogoče. Mogoče je pa vsaj del že tako zblojen, da res živi v nekem vzporednem svetu.

Skrajna levica, pa kot povedano, ne debatira rada, ampak gre kar v nasilje, tako verbalno, kot fizično. TYT so precej moderate, pa razne kampanje "punch a nazi in the face" ... Who's a nazi?! Everyone that's not agreeing with me!

Pa BLM in njihove avtonomne cone, še zdaj ne vejo koliko umorov se je tam zgodilo. Požigi etničnih biznisov, ironično. Rittenhouse se je branil pred podivjano množico, dva v samoobrambi ubil, zdaj pa je zunaj.

>> Tole, sklepam, ni namenjeno meni, ker nisem tisti, ki bi tako debilnost predlagal.

Torej rabiš 2 trans kategoriji, ali kako si si pa ti to predstavljal? Drugače itak bodo MtF vedno v prednosti in sesuli večino FtM.

nejclp ::

Kako nerad debatiram, saj debatiram.

Če bi bil Rittenhouse črn in bi ubil dva belca, ne bi bil zunaj, sem 100%. Hej, če bi bil črn, bi ga v trenutku kdo ustrelil, ko bi paradiral naokoli z AR-15. Brez posledic. Tako kot je Zimmerman tistega črnega fanta.

Plus, Nisem jaz predlagal trans lige, ripmork jo je. Jasno, da je to bedarija. A si dejansko blentav?

HolyFuck1 ::

Hej, če bi bil črn, bi ga v trenutku kdo ustrelil, ko bi paradiral naokoli z AR-15. Brez posledic. Tako kot je Zimmerman tistega črnega fanta.


Zimzam je Traytraya ustrelil v samoobrambi, ko mu je glavo razbijal na betonskem pločniku. Za nekatere vam to sicer ni dovolj.

nejclp ::

Fino bi bilo, če bi obstajal kak dokaz. No, spomnim se, da so bile ene računalniške simulacije na sodišču, to je pa tudi vse.

s1m0n ::

nejclp je izjavil:

Fino bi bilo, če bi obstajal kak dokaz. No, spomnim se, da so bile ene računalniške simulacije na sodišču, to je pa tudi vse.

"Play stupid games win stupid prizes..."

nejclp ::

s1m0n je izjavil:

nejclp je izjavil:

Fino bi bilo, če bi obstajal kak dokaz. No, spomnim se, da so bile ene računalniške simulacije na sodišču, to je pa tudi vse.

"Play stupid games win stupid prizes..."

Zimmerman je dejansko sledil Trayvonu v avtu, čeprav so mu profesionalci rekli, naj tega ne počne, stopil je iz avta, izzval mladoletnika, za polovico lažjega od sebe, ta naj bi ga napadel in nabutal in ga je zato ustrelil. Na sodišču so prikazali računalniško simulacijo tega, drugega nič.

Maš pa tukaj računalniško simulacijo tega, kaj bi se zgodilo, če bi bil Trayvon bel.

HolyFuck1 ::

Na sodišču so se pokazala dejstva, ki so odločila, da je Zimmerman ravnal v skladu s Floridškimi zakoni. Tvojo drkanje v lastno skledo je tukaj irelevantno.

nejclp ::

Ja, vem, kaj so pokazali na sodišču. Pa vem kaj bi se zgodilo, če Trayvon ne bi bil črn.

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:


Bravo nejči,sej vem da si na naši strani,sam copaš ga tak na harda,da sam sebi lažeš...oba drvima proti istem cilju.hvala :)
Brez takšnih kot si ti,nam ne bo nikoli uspelo...

Ok, načeloma nisem šovinist, ampak štajerci ste pa resnično malce hecni. A ga rad malce spiješ, takole, v soboto popoldan?


Nejč! this is good am i right?


https://ktvl.com/news/local/teacher-who...
In a prepared statement at Wednesday's Board meeting, 4J Superintendent Andy Dey said the assignment was "pulled directly from the Our Whole Lives Sexuality Education for Grades 10-12, page 90."

Love to see it anede? Tole se sigurno ne bo obrnal za 100 let nazaj :)

nejclp ::

Kakšno vezo ima to s transi oz. s čim jo ima?

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Kakšno vezo ima to s transi oz. s čim jo ima?


Ja ta program prihaja iz vaših vrst osebkov,tisti tvoji ne fašisti pa to...
Our Whole Lives provides accurate, developmentally appropriate information about a range of topics, including relationships, gender identity and expression, sexual orientation, sexual health, and cultural influences on sexuality.

Predvidevam da so notri isto retardirane naloge,ko se gre za ozaveščanje glede teh vaših abecednikov...

nejclp ::

Ja lej, saj Matt Wallsh pravi, da je 16 let taprav čas, da dekleta seksajo in zanosijo.

Menda se morajo seznaniti o teh stvareh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj Matt Wallsh pravi, da je 16 let taprav čas, da dekleta seksajo in zanosijo.
Menda se morajo seznaniti o teh stvareh.

Dej si še enkrat preber ka sem napisal.

nejclp ::

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj Matt Wallsh pravi, da je 16 let taprav čas, da dekleta seksajo in zanosijo.
Menda se morajo seznaniti o teh stvareh.

Dej si še enkrat preber ka sem napisal.

Ja ne vem, malce si nerazumljiv. A da 16 letniki ne bi smeli vedeti nič o teh zadevah?

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

Fino bi bilo, če bi obstajal kak dokaz. No, spomnim se, da so bile ene računalniške simulacije na sodišču, to je pa tudi vse.


Za Rittenhousa imaš filmčke, happy viewing.

nejclp je izjavil:


Maš pa tukaj računalniško simulacijo tega, kaj bi se zgodilo, če bi bil Trayvon bel.


Rittenhouse ni bil dobra debata, preveč dokazov, pa si derailal na Trayvona? Primera sicer ne poznam, a ga očitno bom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Fino bi bilo, če bi obstajal kak dokaz. No, spomnim se, da so bile ene računalniške simulacije na sodišču, to je pa tudi vse.


Za Rittenhousa imaš filmčke, happy viewing.

Sem jih že pogledal, a je kakšen nov? Že dejstvo da 16 letnik paradaira naokoli z nabito AR 15, namesto da bi fukal, je dovolj žalostno.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj Matt Wallsh pravi, da je 16 let taprav čas, da dekleta seksajo in zanosijo.

Menda se morajo seznaniti o teh stvareh.


Definitivno boljši kot pa 42-45 let.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:



Rittenhouse ni bil dobra debata, preveč dokazov, pa si derailal na Trayvona? Primera sicer ne poznam, a ga očitno bom.

Rittenhouse je odlična debata, tisti sodnik bi se enako obnašal, izločeval dokaze, itd. če bi bil Rittenhouse črn, anede?

c3p0 je izjavil:



Definitivno boljši kot pa 42-45 let.

Ampak o seksu pa ne sme vedeti ni pri 16tih, anede. Toliko da da narazen noge, ali kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Sem jih že pogledal, a je kakšen nov? Že dejstvo da 16 letnik paradaira naokoli z nabito AR 15, namesto da bi fukal, je dovolj žalostno.


V tem primeru mu je rešil življenje. Ne bi pa pri nas uzakonil nošenja polavtomatskega orožja, ker potem bi USA bila po številu umorov šala proti nam.

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj Matt Wallsh pravi, da je 16 let taprav čas, da dekleta seksajo in zanosijo.
Menda se morajo seznaniti o teh stvareh.

Dej si še enkrat preber ka sem napisal.

Ja ne vem, malce si nerazumljiv. A da 16 letniki ne bi smeli vedeti nič o teh zadevah?


Uf..mal mi sumljiv postajaš..a res gre mimo tebe,da bi morala tvoja hčera pri 15ih letih za nalogo spisati učitelju svojo spolno fantazijo,za piko na i pa te naloge sploh ne bi dobila nazaj z oceno?
res?

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Rittenhouse je odlična debata, tisti sodnik bi se isto obnašal, izločeval dokaze, itd. če bi bil Rittenhouse črn, anede?


Ne vem, nimam kristalne krogle. Vsak si zasluži dobro obrambo in fer sojenje, sploh vsak nedolžen.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Sem jih že pogledal, a je kakšen nov? Že dejstvo da 16 letnik paradaira naokoli z nabito AR 15, namesto da bi fukal, je dovolj žalostno.


V tem primeru mu je rešil življenje. Ne bi pa pri nas uzakonil nošenja polavtomatskega orožja, ker potem bi USA bila po številu umorov šala proti nam.

Tip je dejansko šel na protest BLM z nabito AR 15. A obstaja možnost, da je izzival? A ne bi bilo bolj smiselno, če bi doma lepo fukal?

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Ampak o seksu pa ne sme vedeti ni pri 16tih, anede. Toliko da da narazen noge, ali kako?


Seveda mora vedeti vse. Ampak wokiji že pri nas učite otroke rimmanja, propagirate zgodnji seks, kaj je potem naslednji logični korak? Starši pri 16-ih seveda. Razen za tiste, ki jih bi prej vrgli na blokerje ali hormone nasprotnega spola. Aja, ali pa zgroomali v gej razmerja.

nejclp je izjavil:


Tip je dejansko šel na protest BLM z nabito AR 15. A obstaja možnost, da je izzival? A ne bi bilo bolj smiselno, če bi doma lepo fukal?


Definitivno so jo pa poškodovani, vsaj tisti ki so preživeli, odnesli z dobro lekcijo.

Don't bring a knife to a gun fight. En je sicer imel pištolo, ampak trditev drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Rittenhouse je odlična debata, tisti sodnik bi se isto obnašal, izločeval dokaze, itd. če bi bil Rittenhouse črn, anede?


Ne vem, nimam kristalne krogle. Vsak si zasluži dobro obrambo in fer sojenje, sploh vsak nedolžen.

Mhm, kristalno kroglo rabiš, da bi ti bilo to jasno. Če bi bil Rittenhouse črn, bi bil po 10 sekundah ustreljen, ker je jasno, da če je oborožen tip črn, predstavlja resno grožnjo. Oziroma, ni treba, da je sploh oborožen, pa je grožnja. Tudi sodni sistem v ameriki se s tem strinja.

s1m0n ::

Črnce po US tak v večini pobijajo črnci tak, da je to kar normalno, da bi bil...

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ampak o seksu pa ne sme vedeti ni pri 16tih, anede. Toliko da da narazen noge, ali kako?


Seveda mora vedeti vse. Ampak wokiji že pri nas učite otroke rimmanja, propagirate zgodnji seks, kaj je potem naslednji logični korak? Starši pri 16-ih seveda. Razen za tiste, ki jih bi prej vrgli na blokerje ali hormone nasprotnega spola. Aja, ali pa zgroomali v gej razmerja.

Saj ti je Matt Wash povedal, da je bilo včasih nosečnosti pri 16 letih več, kot ji je zdaj? A si dejansko blentav?

c3p0 je izjavil:


Definitivno so jo pa poškodovani, vsaj tisti ki so preživeli, odnesli z dobro lekcijo.

Don't bring a knife to a gun fight. En je sicer imel pištolo, ampak trditev drži.

Definitivno tisti s pištolo ne bi smel oklevati, ampak Rittenhousa ustreliti naravnost v njegov pigface. Itak bi ga ubil v samoobrambi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Notnow ::

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj Matt Wallsh pravi, da je 16 let taprav čas, da dekleta seksajo in zanosijo.
Menda se morajo seznaniti o teh stvareh.

Dej si še enkrat preber ka sem napisal.

Ja ne vem, malce si nerazumljiv. A da 16 letniki ne bi smeli vedeti nič o teh zadevah?


Uf..mal mi sumljiv postajaš..a res gre mimo tebe,da bi morala tvoja hčera pri 15ih letih za nalogo spisati učitelju svojo spolno fantazijo,za piko na i pa te naloge sploh ne bi dobila nazaj z oceno?
res?


Nejči! kaj zdaj.Je to prav da se dogaja? je to progresivnost po tvojih standardih?

nejclp ::

Notnow je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ja lej, saj Matt Wallsh pravi, da je 16 let taprav čas, da dekleta seksajo in zanosijo.
Menda se morajo seznaniti o teh stvareh.

Dej si še enkrat preber ka sem napisal.

Ja ne vem, malce si nerazumljiv. A da 16 letniki ne bi smeli vedeti nič o teh zadevah?


Uf..mal mi sumljiv postajaš..a res gre mimo tebe,da bi morala tvoja hčera pri 15ih letih za nalogo spisati učitelju svojo spolno fantazijo,za piko na i pa te naloge sploh ne bi dobila nazaj z oceno?
res?


Nejči! kaj zdaj.Je to prav da se dogaja? je to progresivnost po tvojih standardih?

Ne, 100% bi šel na šolo in se pozanimal o tem, a so prfuknjeni ali kaj.

Horas ::

https://maribor24.si/globalno/pozdravlj...

BOLANO DO KRAJA!!!in to se tolerira??? lgbt+ krožki v srednjih šolah???? sprevrženo!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

s1m0n ::

Če ne drugo se bodo prej odkrile duševne motnje... Enim tu so jih prepozno ali sploh ne.

nejclp ::

Grozljivo, bogve, če bodo v prihodnosti sploh obstajali taki vrli ljudje, kot jih najdeš v tej temi.

HolyFuck1 ::

Nejček, kakšno je pa tvoje mnenje o tem videu? Gre za zlorabo oz. izkoriščanje Rachel Jeantel, al za psihično motenega "raziskovalnega novinarja", ki misli, da je pogledal malce pregloboko?

nejclp ::

Odličen video, zdaj veš, da je treba slediti in težiti mladoletniku, če je ta črn, in ga potem ustreliti, ko ti razbije pičko.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

nejclp ::

Thanks for the tip.

Horas ::

https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-t...

me veseli da so sami pametni in realni komentarji. ka pa ti nejček, hitro se tja protivit pa jockat.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

PacificBlue ::

nejclp je izjavil:

Thanks for the tip.


Saj veš, otroci so še najbolj iskreni.
I’m out.
:3

nejclp ::

Ja, iskreni so pa res.

Geho ::

PacificBlue je izjavil:

nejclp je izjavil:

Thanks for the tip.


Saj veš, otroci so še najbolj iskreni.

Opa protislovje? Eni pravte, da otroc ne morejo pravilno odločat glede svojega spola oz. identitete po drugi strani pa so najbolj iskreni... dafuq???

neooo ::

nejclp je izjavil:

AmokRun je izjavil:

Ženske nimajo penisa, zblojeni levuhar.

Seveda majo, pa daljši so, kot je tvoj. Vsi do zadnjega.


zenske nimajo penisa ;)
transzenske pa ker so biolosko moski imajo kuvac ;)

zakaj te treba ucit to kar otroci ze vedo ;)

ce jaz recem da imam rogove, bos mi slepo verjel, celo videl jih. kekc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neooo ()

nejclp ::

Ne bom, ker ljudje nimajo rogov.

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

Ko je bilo jasno, da se jih ne da ignorirati, se je levica zganila in jim začela odgovarjati, od breadtuberjev do Žižka, ki je pokazal, kakšno ignorantsko teslo je Jordan Peterson v resnici. Zdaj se altrighterji izogibajo debatam, večinoma raje nagovarjajo svoje privržence, ki radostno požirajo njihov drek in ga potem izločajo tudi tukaj.

Seveda, Žižek je vseveden.

Se spomnim, kako je onaniral na arabsko pomlad. Pa se je končalo z vzponom islamskega fundamentalizma. kar sem napovedal na tem forumu jaz. Pa me nihče ni dvigovala na piedestal. Kar je razumljivo, ker sem samo izpostavil zgodovinsko dejstvo. Aja. Pa Žižek je kritičen do kaviar-woke liberalizma. Nekaj takega, kar zganjaš ti.

P.S.: Če se ženska rodi v moškem telesu ali obratno, je evidentno, da je nekaj šlo narobe. Saj drugače bi se rodil v pravem telesu ali ne?

nejclp je izjavil:

Kako nerad debatiram, saj debatiram.

Če bi bil Rittenhouse črn in bi ubil dva belca, ne bi bil zunaj, sem 100%. Hej, če bi bil črn, bi ga v trenutku kdo ustrelil, ko bi paradiral naokoli z AR-15. Brez posledic. Tako kot je Zimmerman tistega črnega fanta.


Aja, misliš tistega pubeca, katerega je lovila drhal, da ga linča, ga tolkli po glavi z rolko in mu tiščali v glavo pištolo? Pa poudarek je na lovili. Ker 100% ni nikogar sledil, ampak je bežal z drhaljo za petami.

Aja, pa v ZDA te ponavadi ne ustrelijo kar tako, če paradiraš po določenih državah z puško v roki. Drugače pa je, če groziš, še posebej policiji.


Vem za enega črnca, kateri jo je odnesel z umorom. Celo dvema. Pa še zdaleč ni edini. Igrati na race card je tvoj nov podn. To sem 101%.

Pa še enkrat, črncev je 12,8% populacije, povzročijo ca. 55% vseh umorov, policisti pa usodno ustrelijo izmed vseh žrtev policijskega streljanja samo 28% črncev. Ne 55%. Ali 50%. Ali vsaj 45%. Niti ne 40%. Komur ta osnovnošolska matematika ni jasna, mu ni pomoči.

neooo ::

zenske pa ne penisa. to so le tvoje blodnje.
««
34 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312119 (10252) ahac

Več podobnih tem