» »

What is woman

What is woman

««
5 / 66
»»

s1m0n ::

Mogoče pa določeni osebki tudi ta spadajo ali pa da se jim vsaj ponudi kakšna oblika pomoči (v mislim imam vse te izmišljene spole).

Pithlit ::

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.
Life is as complicated as we make it...

cias ::

Pithlit je izjavil:


Ker y kromosom se na daleč vidi! Bemu mast, js ga mam na avtu!


A si biologinja da take spuščaš? Ali je tako kot pri antivakserjih, ki so na facebook izobrazbi?

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Odvisno kaj Micka zeli. Te Micke znajo iti do tvojih otrok in sol in terjati tekste brez spola, terjati, da se jih ne omeni kot dejstvo ampak, da se otrokom predoci enako kolicino vsebin v smislu klasika:Mickine ideje. Potem se zna Micka prijaviti v Judo klub kjer je tvoja hcerka in jih redno razmetava itn.

Dokler ni bilo Woke gibanja so Micke zanimale samo kaksne verske posebneze, odkar pa Woke gibanje zeli od omejitev govora, vpliva na vsebina v solah, relativizaijo spola itn. pa gredo se komu v nos.

nejclp ::

s1m0n je izjavil:

nejclp je izjavil:

Mislim, fuck me, če vam ni jasna razlika med biološkim in družbenim spolom, nekaj je očitno narobe z vami.


Meni je popolnoma jasna razlika med 99% in ostalim 1%… zaradi njih se ne bomo prilagajali mi na 101 nov družbeni spol. Sploh nimamo kontrole nad tem kako se folku meša… Zakaj pa tega ni bilo desetletja nazaj, stoletja nazaj? Kje so bili ti osebki, ki niso ne moški ne ženska? Kje?

Ker ni bilo interneta, manj nedojebanih incelov in bistveno več fuka, pa ni bilo časa za debilnosti? Zgleda, so bili prikriti. Tudi gejev je bilo bistveno manj, anede, genijalc.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Pithlit ::

TheBlueOne je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Odvisno kaj Micka zeli. Te Micke znajo iti do tvojih otrok in sol in terjati tekste brez spola, terjati, da se jih ne omeni kot dejstvo ampak, da se otrokom predoci enako kolicino vsebin v smislu klasika:Mickine ideje. Potem se zna Micka prijaviti v Judo klub kjer je tvoja hcerka in jih redno razmetava itn.

Dokler ni bilo Woke gibanja so Micke zanimale samo kaksne verske posebneze, odkar pa Woke gibanje zeli od omejitev govora, vpliva na vsebina v solah, relativizaijo spola itn. pa gredo se komu v nos.

Aha torej dejmo preventivno vse zjebat. Gotcha.

Dejmo še vse dece zapret ker lahko se zgodi da bodo žene pretepal pa hčerke posiljeval.

A lahko en racionalen odgovor prosim? Ne histerije zganjat k babe (if you know what I mean). To vam drugačni ljudje gredo v nos je znano... ampak to ni racionalen argument. Vprašala sem kako vas ti ljudje ogrožajo ali omejujejo.
Life is as complicated as we make it...

s1m0n ::

Mene sploh ne moti če Janez postane Micka, moti pa me, da se začne to izbiro tretirati kot, da je ženski spol modni dodatek pa se lahko vsak sam enega dneva odloči, da bo danes ženska in obratno.
Motijo me ti, ki v ti dve kategoriji spola ne spadajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

nejclp ::

s1m0n je izjavil:

Mene sploh ne moti če Janez postane Micka, moti pa me, da se začne to izbiro tretirati kot, da je ženski spol modni dodatek pa se lahko vsak sam enega dneva odloči, da bo danes ženska in obratno.
Motijo me ti, ki v ti dve kategoriji spola ne spadajo.

Globoko sočustvujem, ker imaš to motnjo.

s1m0n ::

Realen pogled na to situacijo pač ni motnja. Je pa gledanje vstran, ko postajajo te motnje morja izmišljenih spolov nekaj normalnega pa čeprav to niso.

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:


Aha torej dejmo preventivno vse zjebat. Gotcha.

Dejmo še vse dece zapret ker lahko se zgodi da bodo žene pretepal pa hčerke posiljeval.

A lahko en racionalen odgovor prosim? Ne histerije zganjat k babe (if you know what I mean). To vam drugačni ljudje gredo v nos je znano... ampak to ni racionalen argument. Vprašala sem kako vas ti ljudje ogrožajo ali omejujejo.


Ne, ni treba vsega unicit. Samo pac tezko postavis pravila iz perspektive vsakega posameznika. Jaz bi dal prepoved ideologij v solah, od Woke, do religije. V sportu bi dal presojo vsakem sportu posebej itn. Tu pa vsi iscete neka univerzalna pravila, ki morda resijo en problem, ustvarijo pa jih dosti vec, posebej, ce jih jemljes kot nek pravni precendens.

tikitoki ::

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Boli nas patak. Je pa druga stvar, k te micka zacne zaliti z nestrpnezem, ce si drznes omeniti, da je trans moski in ne zenska.

nejclp ::

s1m0n je izjavil:

Realen pogled na to situacijo pač ni motnja. Je pa gledanje vstran, ko postajajo te motnje morja izmišljenih spolov nekaj normalnega pa čeprav to niso.

Zanikanje družbenega spola in biološki determinizem pri definiranju spolne identitete, to pač ni realen pogled. Več spolov si izmislimo, bolj veselo bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Zanikanje družbenega spola in biološki determinizem pri definiranju spolne identitete, to pač ni realen pogled. Več spolov si izmislimo, bolj veselo bo.


Nihce ne pravi, da biologija definira spolno identiteto po Woke definiciji. Nimas pa konsenza, da je anarhija na tem podrocju privlacna. Za ceno svojega prestiza bi rad sel na zivce veliki vecini.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Zanikanje družbenega spola in biološki determinizem pri definiranju spolne identitete, to pač ni realen pogled. Več spolov si izmislimo, bolj veselo bo.


Nihce ne pravi, da biologija definira spolno identiteto po Woke definiciji. Nimas pa konsenza, da je anarhija na tem podrocju privlacna. Za ceno svojega prestiza bi rad sel na zivce veliki vecini.

Velika večina nima težav s transpolniki. Iti na živce bedakom je pa itak moje poslanstvo.

tikitoki je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Boli nas patak. Je pa druga stvar, k te micka zacne zaliti z nestrpnezem, ce si drznes omeniti, da je trans moski in ne zenska.

Itak si nestrpnež, če drugemu določaš spolno identiteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Velika večina nima težav s transpolniki. Iti na živce bedakom je pa itak moje poslanstvo.


Na zivce ne gredo transpolniki ampak vsiljevanja ideologije. Kaj Wokijem nikakor ne kapne, da vecino transspolniki sploh ne zanimajo dokler se ne zacne ideolosko vsiljevanje.

Si mislim, da vam manjka pozornosti, ker drugace bi enostavno dali mir in delali svoje.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Velika večina nima težav s transpolniki. Iti na živce bedakom je pa itak moje poslanstvo.


Na zivce ne gredo transpolniki ampak vsiljevanja ideologije. Kaj Wokijem nikakor ne kapne, da vecino transspolniki sploh ne zanimajo dokler se ne zacne ideolosko vsiljevanje.

Si mislim, da vam manjka pozornosti, ker drugace bi enostavno dali mir in delali svoje.

Če te transpolniki ne zanimajo, zakaj se ukvarjaß z njimi? Kakßno vsiljevanje ideologije? Vsiljevanje strpnosti al o čem govoriš?

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Če te transpolniki ne zanimajo, zakaj se ukvarjaß z njimi? Kakßno vsiljevanje ideologije? Vsiljevanje strpnosti al o čem govoriš?


Pac tema za diskusijo in ne maram Woke zadev, ker so blesave in pomagajo na oblast populistom.

Kaj tocno pa ti hoces? Upam, da strpnost ne pomeni, da je treba biti strpen do vseh idej, katere ima Woke ideologija.

Vi lahko imate zaradi mene milion spolov, dokler za ostale nic ne spreminjate je verjetno vecini vseeno.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:



Ne, ni treba vsega unicit. Samo pac tezko postavis pravila iz perspektive vsakega posameznika. Jaz bi dal prepoved ideologij v solah, od Woke, do religije. V sportu bi dal presojo vsakem sportu posebej itn. Tu pa vsi iscete neka univerzalna pravila, ki morda resijo en problem, ustvarijo pa jih dosti vec, posebej, ce jih jemljes kot nek pravni precendens.

Itak, kantov kategorični imperativ. Univerzalno pravilo.

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Če te transpolniki ne zanimajo, zakaj se ukvarjaß z njimi? Kakßno vsiljevanje ideologije? Vsiljevanje strpnosti al o čem govoriš?


Pac tema za diskusijo in ne maram Woke zadev, ker so blesave in pomagajo na oblast populistom.

Kaj tocno pa ti hoces? Upam, da strpnost ne pomeni, da je treba biti strpen do vseh idej, katere ima Woke ideologija.

Vi lahko imate zaradi mene milion spolov, dokler za ostale nic ne spreminjate je verjetno vecini vseeno.

A te kdo sili, da spremeniš spol?

Plus, nisem transpolnik, mogoče bom pa na stara leta spol zamenjal, zgolj zato, da boste transfobi pizdili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


A te kdo sili, da spremeniš spol?

Plus, nisem transpolnik, mogoče bom pa na stara leta spol zamenjal, zgolj zato, da boste transfobi pizdili.


Razen, da se ne pogovarjas s transfobi in da bi vecini bilo vseeno. Samo ti bi pa ocitno bil preprican, da koga zanima.

Dokler ne dobite klasicnih Woke idej, kjer bi regulirali govor, regulirali kako se obnasa druzba, kako morajo postopati podjetja in zaceli v sole uvazati ideologije imate verjetno bolj kot ne totalni mir.

tikitoki ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Če te transpolniki ne zanimajo, zakaj se ukvarjaß z njimi? Kakßno vsiljevanje ideologije? Vsiljevanje strpnosti al o čem govoriš?


Pac tema za diskusijo in ne maram Woke zadev, ker so blesave in pomagajo na oblast populistom.

Kaj tocno pa ti hoces? Upam, da strpnost ne pomeni, da je treba biti strpen do vseh idej, katere ima Woke ideologija.

Vi lahko imate zaradi mene milion spolov, dokler za ostale nic ne spreminjate je verjetno vecini vseeno.


Men se pa ne zdi slabo, postanes zenske, se prej upokojis, delovno dobo za morebitne otroke pokasiras, ce se pojavi nasilje v druzini si avtomaticno zrtev,.... fuck yeah! Sam odlocis se in pokasiras vse prednosti nasprotnega spola:)

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


A te kdo sili, da spremeniš spol?

Plus, nisem transpolnik, mogoče bom pa na stara leta spol zamenjal, zgolj zato, da boste transfobi pizdili.


Razen, da se ne pogovarjas s transfobi in da bi vecini bilo vseeno. Samo ti bi pa ocitno bil preprican, da koga zanima.

Dokler ne dobite klasicnih Woke idej, kjer bi regulirali govor, regulirali kako se obnasa druzba, kako morajo postopati podjetja in zaceli v sole uvazati ideologije imate verjetno bolj kot ne totalni mir.

Uboge zatirane snežinkice, ki jim woke aktivisti kratijo pravico do transfobije.

dice7 ::

Woke ideologija je rezultat tisocletnega zatiranja posameznika s strani patriarhalne ureditve. Ljudem je enostavno prekipelo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Če te transpolniki ne zanimajo, zakaj se ukvarjaß z njimi? Kakßno vsiljevanje ideologije? Vsiljevanje strpnosti al o čem govoriš?


Pac tema za diskusijo in ne maram Woke zadev, ker so blesave in pomagajo na oblast populistom.

Kaj tocno pa ti hoces? Upam, da strpnost ne pomeni, da je treba biti strpen do vseh idej, katere ima Woke ideologija.

Vi lahko imate zaradi mene milion spolov, dokler za ostale nic ne spreminjate je verjetno vecini vseeno.


Men se pa ne zdi slabo, postanes zenske, se prej upokojis, delovno dobo za morebitne otroke pokasiras, ce se pojavi nasilje v druzini si avtomaticno zrtev,.... fuck yeah! Sam odlocis se in pokasiras vse prednosti nasprotnega spola:)

Ja, kaj še čakaš? Te kdo ali kaj ovira pri več kot očitno logičnem koraku, ki ga lahko narediš?

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Uboge zatirane snežinkice, ki jim woke aktivisti kratijo pravico do transfobije.


Je samo nacelna drza. Glede na retoriko deluje kakor da me predalckas na desno ampak zal ni tako. Bi ti odgovarjal podobno, ce bi bil odposlanec kaksne religije.

Sploh pa ne razumes magnitude indifentnosti takih kot sem jaz do takih kot si ti. Ampak samo dokler ne zacnete tipati okoli idej kako ideologije spravit v zakone, sole, podjetja itn.

Jaz ti pac ponujam jasno mejo, ti pa bi z babysteps sel naprej. Ampak ne bo slo. Zalitve ti pravtako ne bodo pomagale pri tem, da bi delal neke napake.

V bistvu me sploh ne bi zanimali, ce ne bi zaradi vas pridobivali populisti.

m0LN4r ::

TheBlueOne je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Odvisno kaj Micka zeli. Te Micke znajo iti do tvojih otrok in sol in terjati tekste brez spola, terjati, da se jih ne omeni kot dejstvo ampak, da se otrokom predoci enako kolicino vsebin v smislu klasika:Mickine ideje. Potem se zna Micka prijaviti v Judo klub kjer je tvoja hcerka in jih redno razmetava itn.

Dokler ni bilo Woke gibanja so Micke zanimale samo kaksne verske posebneze, odkar pa Woke gibanje zeli od omejitev govora, vpliva na vsebina v solah, relativizaijo spola itn. pa gredo se komu v nos.

Micke so vzrok, da so otroci potem oprani.

Druzbena slika vpliva na razvoj, enako je ce odrascas med kriminalci v ghettu, se ti bo zdelo obcasno streljanje na ulici nekaj normalnega.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Pithlit ::

m0LN4r je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Odvisno kaj Micka zeli. Te Micke znajo iti do tvojih otrok in sol in terjati tekste brez spola, terjati, da se jih ne omeni kot dejstvo ampak, da se otrokom predoci enako kolicino vsebin v smislu klasika:Mickine ideje. Potem se zna Micka prijaviti v Judo klub kjer je tvoja hcerka in jih redno razmetava itn.

Dokler ni bilo Woke gibanja so Micke zanimale samo kaksne verske posebneze, odkar pa Woke gibanje zeli od omejitev govora, vpliva na vsebina v solah, relativizaijo spola itn. pa gredo se komu v nos.

Micke so vzrok, da so otroci potem oprani.

Druzbena slika vpliva na razvoj, enako je ce odrascas med kriminalci v ghettu, se ti bo zdelo obcasno streljanje na ulici nekaj normalnega.

Torej so trans osebe kriminalci. Lepa.
Life is as complicated as we make it...

m0LN4r ::

s1m0n je izjavil:

Mene sploh ne moti če Janez postane Micka, moti pa me, da se začne to izbiro tretirati kot, da je ženski spol modni dodatek pa se lahko vsak sam enega dneva odloči, da bo danes ženska in obratno.
Motijo me ti, ki v ti dve kategoriji spola ne spadajo.

Otroku pac za vsako razlozim, da je Janez padel na glavo, ko je bil majhen in ima eno malo hibo in da se Janezu ne rabi prilagajat.

Pithlit je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Odvisno kaj Micka zeli. Te Micke znajo iti do tvojih otrok in sol in terjati tekste brez spola, terjati, da se jih ne omeni kot dejstvo ampak, da se otrokom predoci enako kolicino vsebin v smislu klasika:Mickine ideje. Potem se zna Micka prijaviti v Judo klub kjer je tvoja hcerka in jih redno razmetava itn.

Dokler ni bilo Woke gibanja so Micke zanimale samo kaksne verske posebneze, odkar pa Woke gibanje zeli od omejitev govora, vpliva na vsebina v solah, relativizaijo spola itn. pa gredo se komu v nos.

Micke so vzrok, da so otroci potem oprani.

Druzbena slika vpliva na razvoj, enako je ce odrascas med kriminalci v ghettu, se ti bo zdelo obcasno streljanje na ulici nekaj normalnega.

Torej so trans osebe kriminalci. Lepa.

To si zakljucil ti. Jaz sem povedal nekaj drugega.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

TheBlueOne ::

m0LN4r je izjavil:



Druzbena slika vpliva na razvoj, enako je ce odrascas med kriminalci v ghettu, se ti bo zdelo obcasno streljanje na ulici nekaj normalnega.


Je razlika med okoljem in planirano indoktrinacijo. Slednji se jaz upiram, prvo pa je kakor je in spreminjas po najboljsih moceh.

Pithlit je izjavil:


Torej so trans osebe kriminalci. Lepa.


Zna biti, da ne razumes funcije prispodobe. Si bo treba zapomnit, da je treba dajati take s pozitivno konotacijo, da te ne bega.

Morda:
"Ce zivis kot princ v palaci, ti je nekaj normalnega, da te vsi strezejo."

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Uboge zatirane snežinkice, ki jim woke aktivisti kratijo pravico do transfobije.


Je samo nacelna drza. Glede na retoriko deluje kakor da me predalckas na desno ampak zal ni tako. Bi ti odgovarjal podobno, ce bi bil odposlanec kaksne religije.

Sploh pa ne razumes magnitude indifentnosti takih kot sem jaz do takih kot si ti. Ampak samo dokler ne zacnete tipati okoli idej kako ideologije spravit v zakone, sole, podjetja itn.

Jaz ti pac ponujam jasno mejo, ti pa bi z babysteps sel naprej. Ampak ne bo slo. Zalitve ti pravtako ne bodo pomagale pri tem, da bi delal neke napake.

V bistvu me sploh ne bi zanimali, ce ne bi zaradi vas pridobivali populisti.

Šole, podjetja, filmska industrija, korporacije itd. furajo tisto, kar je in. "Get woke, go broke" je geslo trumptardov, ampak zagotovo ne drži, korporacije zanima profit, očitno ga imajo, tudi s svojo woke agendo. Inceli na družbenih medijih lahko nabijajo do onemoglosti, ampak kulturno vojno izgubljajo. Tako je bilo vedno skozi zgodovino in tudi zdaj ni nič drugače.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Šole, podjetja, filmska industrija, korporacije itd. furajo tisto, kar je in. "Get woke, go broke" je geslo trumptardov, ampak zagotovo ne drži, korporacije zanima profit, očitno ga imajo, tudi s svojo woke agendo. Inceli na družbenih medijih lahko nabijajo do onemoglosti, ampak kulturno vojno izgubljajo. Tako je bilo vedno skozi zgodovino in tudi zdaj ni nič drugače.


S tem ni nic narobe, to je neko naravno spreminjanje druzbe. Problem je, ko se zahtevajo zakonske spremembe, ki bi neko ideologijo umetno vsilile mnozici.

Ce je res kar pravis potem niti ne potrebujes Woke gibanja, ker je trend potem samo vprasanje casa.

Je pa problem, ce se Wokiji vsujejo na vsak film, ki ne dosega njihove ideoloske norme, na podjetja, ki ne delijo enakega ideoloskega stalisca itn.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Šole, podjetja, filmska industrija, korporacije itd. furajo tisto, kar je in. "Get woke, go broke" je geslo trumptardov, ampak zagotovo ne drži, korporacije zanima profit, očitno ga imajo, tudi s svojo woke agendo. Inceli na družbenih medijih lahko nabijajo do onemoglosti, ampak kulturno vojno izgubljajo. Tako je bilo vedno skozi zgodovino in tudi zdaj ni nič drugače.


S tem ni nic narobe, to je neko naravno spreminjanje druzbe. Problem je, ko se zahtevajo zakonske spremembe, ki bi neko ideologijo umetno vsilile mnozici.

Ce je res kar pravis potem niti ne potrebujes Woke gibanja, ker je trend potem samo vprasanje casa.

Je pa problem, ce se Wokiji vsujejo na vsak film, ki ne dosega njihove ideoloske norme, na podjetja, ki ne delijo enakega ideoloskega stalisca itn.
Ne vem, vsuvajo se predvsem antiwokerji, grejo na imdb, pa nabijajo enke. Ja, kulturna vojna. Lej Gospodarja prstanov, serijo. Pol manj ljudi bi jo gledalo, če ne bi blo noter par temnopoltih, zaradi katerih folk pizdi, jih po božje meče, korporacija pa lepo v miru kasira denarčke. Resistance is futile.

Plus, da so v vojnah, tako prvi kot drugi, sodelovali tudi črnci je realnost, zaradi katere pa incelom od razburjenja tiča odnese.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Pithlit ::

m0LN4r je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Mene sploh ne moti če Janez postane Micka, moti pa me, da se začne to izbiro tretirati kot, da je ženski spol modni dodatek pa se lahko vsak sam enega dneva odloči, da bo danes ženska in obratno.
Motijo me ti, ki v ti dve kategoriji spola ne spadajo.

Otroku pac za vsako razlozim, da je Janez padel na glavo, ko je bil majhen in ima eno malo hibo in da se Janezu ne rabi prilagajat.

Pithlit je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa naj mi en pove kako vas to ogroža no... Če recimo vaš sosed Janez postane Micka. Kje je grožnja vaši svobodi? Vašim pravicam? Se bojite da vas bo Micka napadla v vaški gostilni ko boste pijani? Al pa trezni... Tko, en realen odgovor, če je le možno.


Odvisno kaj Micka zeli. Te Micke znajo iti do tvojih otrok in sol in terjati tekste brez spola, terjati, da se jih ne omeni kot dejstvo ampak, da se otrokom predoci enako kolicino vsebin v smislu klasika:Mickine ideje. Potem se zna Micka prijaviti v Judo klub kjer je tvoja hcerka in jih redno razmetava itn.

Dokler ni bilo Woke gibanja so Micke zanimale samo kaksne verske posebneze, odkar pa Woke gibanje zeli od omejitev govora, vpliva na vsebina v solah, relativizaijo spola itn. pa gredo se komu v nos.

Micke so vzrok, da so otroci potem oprani.

Druzbena slika vpliva na razvoj, enako je ce odrascas med kriminalci v ghettu, se ti bo zdelo obcasno streljanje na ulici nekaj normalnega.

Torej so trans osebe kriminalci. Lepa.

To si zakljucil ti. Jaz sem povedal nekaj drugega.

Ti si enačila trans osebe s kriminalci. Mal bolj se boš morala potrudit ljubica.
Life is as complicated as we make it...

nejclp ::

Men se tudi zdi, da je Molnar ženska.

Pithlit ::

Sej modrina tudi. Kar poglej kake histerično vn meče. Nobene racionalnosti.
Life is as complicated as we make it...

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

Ne vem, vsuvajo se predvsem antiwokerji, grejo na imdb, pa nabijajo enke. Ja, kulturna vojna. Lej Gospodarja prstanov, serijo. Pol manj ljudi bi jo gledalo, če ne bi blo noter par temnopoltih, zaradi katerih folk pizdi, jih po božje meče, korporacija pa lepo v miru kasira denarčke. Resistance is futile.


Meni so temnopolti v filmih obicajna zadeva, ne bi povezoval z Woke ideologijo. Pokazi kje si nasel tale primer, da se ljudje pritozujejo, ker so igralci temnopolti. Me res zanima kako to izgleda.

Potem pa mi se pokazi primer uspesnega Woke filma. Morda najbolj uspesnega, da se malo izobrazim.

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

Sej modrina tudi. Kar poglej kake histerično vn meče. Nobene racionalnosti.
Histerija huda. Ma ne moreš bit histeričen, če nimaš maternice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Pithlit ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ne vem, vsuvajo se predvsem antiwokerji, grejo na imdb, pa nabijajo enke. Ja, kulturna vojna. Lej Gospodarja prstanov, serijo. Pol manj ljudi bi jo gledalo, če ne bi blo noter par temnopoltih, zaradi katerih folk pizdi, jih po božje meče, korporacija pa lepo v miru kasira denarčke. Resistance is futile.


Meni so temnopolti v filmih obicajna zadeva, ne bi povezoval z Woke ideologijo. Pokazi kje si nasel tale primer, da se ljudje pritozujejo, ker so igralci temnopolti. Me res zanima kako to izgleda.

Potem pa mi se pokazi primer uspesnega Woke filma. Morda najbolj uspesnega, da se malo izobrazim.

Miška, pejd mal v Rings of Power temo pošpegat. Najhujša napaka ki jo serija dela je en črn vilinec. Pa še kratke lase ima. In to je, kot pravijo ti ki se pritožujejo, woke agenda. Kar pejd. Al te moram za rokico pospremi ker sama ne moreš?
Life is as complicated as we make it...

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

[
Pokazi kje si nasel tale primer, da se ljudje pritozujejo, ker so igralci temnopolti. Me res zanima kako to izgleda.


Gospodar prstanov: nova serija

D3m ::

Rings of power je bedarija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:


Miška, pejd mal v Rings of Power temo pošpegat. Najhujša napaka ki jo serija dela je en črn vilinec. Pa še kratke lase ima. In to je, kot pravijo ti ki se pritožujejo, woke agenda. Kar pejd. Al te moram za rokico pospremi ker sama ne moreš?


Ja seveda moras pokazati. Ce ti jaz citiram nekaj od nekod iz podrocja, ki ti je popolnoma tuje, ti bom menda tudi pokazal kaj tocno mislim? Saj ni, da ti ne verjamem, ker fani so cudna sorta, samo tezko verjamem, da je tema Woke. Prej nekonsistence z zgodbo, morda rasizem itn.

Ali pa Wokijem niti ni toliko do tega, da kaj pokazete? Bolj, da bi nekaj trdili, slusatelji pa imajo domaco nalogo ugotoviti zakaj imate prav?

Pa niti ne naredi razlike pri argumentaciji, samo radoveden sem kako izgleda kar se tukaj opisuje.

Pithlit ::

TheBlueOne je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Miška, pejd mal v Rings of Power temo pošpegat. Najhujša napaka ki jo serija dela je en črn vilinec. Pa še kratke lase ima. In to je, kot pravijo ti ki se pritožujejo, woke agenda. Kar pejd. Al te moram za rokico pospremi ker sama ne moreš?


Ja seveda moras pokazati. Ce ti jaz citiram nekaj od nekod iz podrocja, ki ti je popolnoma tuje, ti bom menda tudi pokazal kaj tocno mislim? Saj ni, da ti ne verjamem, ker fani so cudna sorta, samo tezko verjamem, da je tema Woke. Prej nekonsistence z zgodbo, morda rasizem itn.

Ali pa Wokijem niti ni toliko do tega, da kaj pokazete? Bolj, da bi nekaj trdili, slusatelji pa imajo domaco nalogo ugotoviti zakaj imate prav?

Pa niti ne naredi razlike pri argumentaciji, samo radoveden sem kako izgleda kar se tukaj opisuje.

Histerična in nesposobna. Miška... Nejc ti je prijazno dal Link dva (2) posta višje.

D3m je izjavil:

Rings of power je bedarija.

Draga moja, to je v tej temi povsem brezpredmetno :D
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

nejclp ::

D3m je izjavil:

Rings of power je bedarija.

Se strinjam, edino kar serijo rešuje je woke agenda. In škrati. Škrati so kul. Oz, če sem woke, višinsko izzvani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

[
Pokazi kje si nasel tale primer, da se ljudje pritozujejo, ker so igralci temnopolti. Me res zanima kako to izgleda.


Gospodar prstanov: nova serija


Preletel prvo stran, na hitro nic Woke zadev. Bolj lajnanje, da je zgodba izpeta. Pa se to je samo ST, sem pricakoval link na kaksne IMDB komentarje in poleg tega se slabo oceno. In toliko tega, da se dejansko pozna pri ratingu.

Furbo ::

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:


....
Kak drug bi pa ugotovil da je napačnega spola in bi mu invertirali penis. Čez par let bi pa ugotovil, da to ne drži, "zdaj me pa popravte nazaj!". A ne gre? Šment.

In zakaj se ti sekiraš zaradi tega?

Zakaj vozimo počasi okoli šol?
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

s1m0n ::

Agender
Androgyne
Androgynous
Bigender
Cis
Cisgender
Cis Female
Cis Male
Cis Man
Cis Woman
Cisgender Female
Cisgender Male
Cisgender Man
Cisgender Woman
Female to Male
FTM
Gender Fluid
Gender Nonconforming
Gender Questioning
Gender Variant
Genderqueer
Intersex
Male to Female
MTF
Neither
Neutrois
Non-binary
Other
Pangender
Trans
Trans*
Trans Female
Trans* Female
Trans Male
Trans* Male
Trans Man
Trans* Man
Trans Person
Trans* Person
Trans Woman
Trans* Woman
Transfeminine
Transgender
Transgender Female
Transgender Male
Transgender Man
Transgender Person
Transgender Woman
Transmasculine
Transsexual
Transsexual Female
Transsexual Male
Transsexual Man
Transsexual Person
Transsexual Woman
Two-Spirit


A to se vam zdi normalno? Kje je moški, ženski? Sramota... In takšne bedarije sprejemamo kot normalne? Get real!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Pithlit ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

[
Pokazi kje si nasel tale primer, da se ljudje pritozujejo, ker so igralci temnopolti. Me res zanima kako to izgleda.


Gospodar prstanov: nova serija


Preletel prvo stran, na hitro nic Woke zadev. Bolj lajnanje, da je zgodba izpeta. Pa se to je samo ST, sem pricakoval link na kaksne IMDB komentarje in poleg tega se slabo oceno. In toliko tega, da se dejansko pozna pri ratingu.

Ojej. Tudi funkcionalno nepismena. Lej, una tema je polna jokanja o woke agendi. Kar preberi. Čist eksplicitno opisujejo vse woke probleme. Če ti ne uspeš prebrat, pol se sam sprašujem kaj vse si cherry pick-ala do sedaj, da paše v tvojo narativo.

Trditi da v uni temi ni woke zadev je pač laž.
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Draga moja, to je v tej temi povsem brezpredmetno


Napiše se dragi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

s1m0n je izjavil:

Agender
Androgyne
Androgynous
Bigender
Cis
Cisgender
Cis Female
Cis Male
Cis Man
Cis Woman
Cisgender Female
Cisgender Male
Cisgender Man
Cisgender Woman
Female to Male
FTM
Gender Fluid
Gender Nonconforming
Gender Questioning
Gender Variant
Genderqueer
Intersex
Male to Female
MTF
Neither
Neutrois
Non-binary
Other
Pangender
Trans
Trans*
Trans Female
Trans* Female
Trans Male
Trans* Male
Trans Man
Trans* Man
Trans Person
Trans* Person
Trans Woman
Trans* Woman
Transfeminine
Transgender
Transgender Female
Transgender Male
Transgender Man
Transgender Person
Transgender Woman
Transmasculine
Transsexual
Transsexual Female
Transsexual Male
Transsexual Man
Transsexual Person
Transsexual Woman
Two-Spirit


A to se vam zdi normalno? Kje je moški, ženski? Sramota... In takšne bedarije sprejemamo kot normalne? Get real!

Ti pa nisi ravno brihtna a?

Najprej izloči vse sopomenke. Potem pa si oglej "cis man" pa "cis woman". A veš, moški in ženska. Bo šlo? Al je treba tud tebe za rokico?

D3m je izjavil:

Draga moja, to je v tej temi povsem brezpredmetno


Napiše se dragi.

A zdej boš še zahteve postavljala? Show me y!
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:


Ojej. Tudi funkcionalno nepismena. Lej, una tema je polna jokanja o woke agendi. Kar preberi. Čist eksplicitno opisujejo vse woke probleme. Če ti ne uspeš prebrat, pol se sam sprašujem kaj vse si cherry pick-ala do sedaj, da paše v tvojo narativo.

Trditi da v uni temi ni woke zadev je pač laž.


Do tretje strani ni ravno veliko referenc na Woke in nobene diskusije. Bolj druge zadeve.

In se to v smislu, da pac ne bodo gledali. Enako bi razumel, ce bi bil verske film in bi kdo pisal, da ne bo gledal poRKCejevljenega filma.

Sploh pa koga to zanima? Kaj wokije dejansko boli, ce komu ni vsec serije z woke elementi? Gledalci SciFi serij potem lahko ze desetletja jokcamo, ker se marsikomu SciFi zdi butast. Seveda ne bomo, ker nas ne zanima kaj si drugi mislijo.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

[
Pokazi kje si nasel tale primer, da se ljudje pritozujejo, ker so igralci temnopolti. Me res zanima kako to izgleda.


Gospodar prstanov: nova serija


Preletel prvo stran, na hitro nic Woke zadev. Bolj lajnanje, da je zgodba izpeta. Pa se to je samo ST, sem pricakoval link na kaksne IMDB komentarje in poleg tega se slabo oceno. In toliko tega, da se dejansko pozna pri ratingu.

Sori, nisem vedel, da si bralno izzvan. Greš na drugo stran, pa tole:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()
««
5 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312122 (10255) ahac

Več podobnih tem