» »

Čudni maili od microsofta

Čudni maili od microsofta

ssokec ::

Danes sem dobil mail od: Microsoft Internet Security Division, zadeva: New Network Critical Patch, a je še kdo dobil podobne mail, v mailu je tudi priponka z imenom UPDATE526.EXE, sumim da je to kakšen virus in sem zbrisal mail.

sajmon ::

Lucifix ::

Je skor logično da ti windows ne bo sam pošiljal prek maila popravke. Taka sporočila sam zbriš pa bo

ssokec ::

ja po opisu sledeč je črv Swen, sedaj me pa zanim če sem odpr mail, in nisem zagnal pripete *.exe datoteke, ali sem okužil računalnik, maile, berem direkt na email.si nimam poštnega odjemalca.

Lucifix ::

Če priponke ne odpreš se ne more nič zgoditi. Priporočam pa da si hitro omisliš kakšen antivirusni program, ki je zmožen pregledovati tudi e-pošto - v kolikog ga še nimaš. Jaz ti osebno priporočam Norton Antivirus.

jlpktnst ::

če bereš direkt iz spletne strani se 'iz priponke' NE moreš okužit, ker je niti nimaš naložene na računalniku (seveda le dokler ne rečeš naj ti jo prenese domov).

gumby ::

microsoft NE pošilja mailov naokrog...

andrej ::

ce smo natancni, MS posilja maile, in to vcasih tudi s priponkami, vendar NIKOLI po mailih ne posilja kaksnih popravkov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

22-letnik, ki je ustavil WannaCry: Ni še konec! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
8127866 (19075) AnotherYou
»

Je tole spam, virus morda (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5211669 (6837) operator88
»

Analiza napada črva Witty

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
234645 (3562) Gundolf
»

Microsoft pošilja viruse :O !

Oddelek: Programska oprema
151352 (982) AngelOfDeath
»

Resno opozorilo - virus SIRCAM

Oddelek: Omrežja in internet
81634 (1415) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem