» »

Ni programerjev?

Ni programerjev?

1 2
3
»

kuall ::

tilda? alt+f4.

jaz tilde ne uporabljam, uporabljam pa šumnike. sem pa malo pobrkljal, da jih luki ne, jih pa drgi kekci na slo techu ne. to je prav čudaško in hecno. jaz sem si še na telefonu zrihtal šumnike, ker je bedno pisat brez njih smse. no nisem mislil dobesedno kupit tipkovnice sem pa mislil naučit se uporabljat alt+levi shift za preklapljanje med slo in ang tipkovnico.

napredek za vsako ceno je ravno tako smešen, kot vztrajanje pri pisanju brez šumnikov. pretiravanje v eno ali drugo smer iz enih čudaških navad.

Zimonem ::

Alt f4 je od nekdaj exit iz aplikacije. Daj strežnik se pijanček in ne piši spisov, tam kjer pojma nimaš.

Ampak šumisss pa šikašš pa rat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

kuall ::

a si probal? zdej so spremenili.

Zimonem ::

Ne rabim uporabljam vsak dan. Pa od kje si ti?????

kuall ::

počasen si, ni kaj.

Zimonem ::

A veš da še na linukih dela?

Ti si pa ~

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

kuall ::

sem mislil, da je hec preveč očiten pa sem hitro ujel enega navineža na njega. jaooo. iq šepa, iq. isti drek kot ko marsikdo ne ugotovi, da kopriva ne piše resno. čudaško.

Zimonem ::

Ne se hecat! Resno.

Te bom naznanil!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

link_up ::

pa kaksna tilda? Ze stokrat smo rekli, da je slash problem, ker je kr nekje pod misko. Torej dvigni misko, stisni slash, polozi misko..

In potem das cd (dvigni/stisni/polozi) usr (divngni/stisni/polozi) share (dvigni/stisni/polozi)...

potem je tu se kucanje urljev, blaznoo zamudno s tem dvigovanjem...

Tilda je peaches...
In and Out
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekvalifikacija v programerja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
10710089 (6179) pffff
»

Delo v Agiledrop.si? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716438 (9804) kffa

Več podobnih tem