» »

El Salvador leto dni po začetku uporabe bitcoina od tega nima mnogo

1
2
»

p0f ::

Mato989 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Se spomnim kako je ta predsednik Bukele trdil kaj vse bo jim Bitcoin prinesel. Hehe


Ziher je koristi več kot če ne bi meli... drugo pa je ko jamrajoči IMF odpove sodelovanje zaradi politike, to je pač klasika sleparjev.


Nisi do konca prebral, 150+ miljonov je v smeti vrgel in ni dobil 1.3 miljarde pomoci drzavi. Tako, da tvoja teza ne drzi.

CaqKa ::

Kaj to je kolumna od Huša, al je to dejansko povzeta novica?

Jaz nevem kaj eni pričakujete?
Se je internet prijel v enem letu?
se je avto prijel v enem letu?
se je telefon prijel v enem letu?

je od bilokatere od teh stvari imel povprečni janez korist po enem letu?

Smo slovenci imeli korist od prevzema evra?
Kapučino se je podražil iz 110SIT na 1€. Zdaj pa to primerjaj z padcem BTC iz 60k na 20k.

Čemu slika protestov? Pod sliko piše da je vir the economist, kliknem gor in me na osnovno stran vrže? še preverit ne morem od kdaj je slika. In ko grem linkane novice pogledat, vidim da je očitno slika od pred 4. septembrom 2021. Objavlja se jo pa danes? Na yahoo new ki je linkan, so povsem druge slike. Dosti bolj odražajoče današnje realno stanje. In potem še dejansko kliknem na tiste stare, pa vidim, da je slika iz guardiana in sploh ne economista: https://www.theguardian.com/world/2021/...
in guardian se očitno zaveda fake news in ti lepo na vrhu napiše da gre za staro novico.

Če me kaj razkuri pri novinarstvu, je to površno in pristransko novinarstvo. In MCHUSH je izjemno pristranski pri novicah o kripto valutah.
V zgornjem primeru, bi ocenil, da je novica kandidat za fake news.
Slika in naslov sta dva izmed najbolj sporočilnih zadev pri novicah. In pisec novice se je očitno zavestno odločil uporabiti sliko protestov. In kljub v yahoo novici omenjenim pozitivnim efektov, teh ni povzel.

O vulkano bondih, obveznicah, ki bodo imele v ozadju dejansko proizvodnjo elektrike sploh ne napiše nič. Slovenske obveznice temeljijo na davkoplačevalskem denarju, dočim bodo vulkano obveznice ustvarile proizvodnjo. A to ni vredno poročanja?

nnnnii ::

CaqKa je izjavil:


Jaz nevem kaj eni pričakujete?
Se je internet prijel v enem letu?
se je avto prijel v enem letu?
se je telefon prijel v enem letu?


Po 10 letih vse ja. Kolk je star bitkojn?

Še ena slikca naših vrlih kripto prdcev za tipkovnico, ki so jo tolk radi pošiljali drugim :P:


P.S.: Če vam je fartcoin prinesu tolko bogastva, kaj počnete tuki? Al je realnost dugačna? :D
Have fun staying poor with your shitcoin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

El Salvador leto dni po začetku uporabe bitcoina od tega nima mnogo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
529378 (5808) nnnnii
»

V torek bo bitcoin uradno plačilno sredstvo v El Salvadorju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5617679 (13759) nnnnii
»

V El Salvadorju bitcoin zakonito plačilno sredstvo

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4111010 (8320) showsover

Več podobnih tem