» »

prosim pomagajte, tovariši

prosim pomagajte, tovariši

DoBri ::

Zdelo se mi je, da je to kraj za moje vprašanjce ... ki se glasi ...: Včeraj popoldne mi je odtekla voda in me zelo zanima kaj naj bi to pomenilo. Temperatura analne odprtine je še vedno v mejah normale, glava pa še vedno prazna tako da ne sumim disk-fejlrja... prosim za pomoč vas, predragi kamerati!:8)
Več nas je, manj nas ni.

jugonostalgik ::

Solution - metek v glavo>:D.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

DoBri ::

hm...jugon....pa tko no....kako nej rečem...a posodš magnum? mislm, colt vud du, če pa ne druzga pa lahko tud kšno ne preveč skrivleno zastavo s srednje-velikim premerom... :8)
Več nas je, manj nas ni.

roro ::

DoBri v malih oglasih se zanimaš za Pentium 1 itd. Uporabnikom v profilu nisi omogočil, da vidijo tvoj email, tako da ti ne more nihče pisati. Popravi to ali v oglasu napiši mail.

miranpozar ::

Aha... vidim, da si ti eden od tistih, ki imajo analno odprtino povezano direktno s praznino v glavi, ali pa ti je eno in drugo ista stvar. Metek v glavo ne bo pomagal, ker so itak možgani prepustili prostor vodi, tudi ta pa je žal ugotovila, da nisi na njenem intelektualnem nivoju in te je pač zapustila dovolj zgodaj.
Rešitev: kakšen mesec ne hodi na WC na "veliko potrebo", da se ti glava nazaj napolni, pa se ti bo mogoče utrnila kakšna bolj pametna misel!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Justy ::

LOL:D>:D8-O:D0:)

Thomas ::

Hehehehe ... težko boš še kej tko neumnga pogruntu DoBri - al pa tud ... hehehehe :D|O

DoBri ::

roro: tnx

ostali pa: hvala za nasvete, izredno ste mi pomagali in se vam vsam ponižno zahvaljujem..čutim da je to začek takega ali drugačnega sodelovanja (v terorističnih organizacijah morda...):))
Več nas je, manj nas ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametni toaletni poklopač (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10211378 (7698)          
»

hack slo-techa

Oddelek: Slo-Tech
171815 (1339) perci
»

Koliko oči ima zelenokoritasta muha z aljaske?

Oddelek: Loža
131237 (956) LojzePek
»

živeli dobri ljudje

Oddelek: Loža
241467 (1204) jeti
»

kozmik blu: ali ja ali ne...

Oddelek: Loža
61201 (1104) luni

Več podobnih tem