» »

Koliko oči ima zelenokoritasta muha z aljaske?

Koliko oči ima zelenokoritasta muha z aljaske?

DoBri ::

buće. pač mi je dolgčas, pa zanima me, če bo kdo kej dobrga napisu! da vas testeram, slotehovci! :)


DoBri

Binji ::

15 ce se spari z frjolcnoplavo leteco kacjo ovco:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MadMax ::

hehe, DoBri, a si se zbudil iz zimskega spanja, al kaj?:))

Res se pojavis le 3x na leto...

HEKO ::

LOOOL :))

Em..369379643768437643956,346943769436^2n-1 ?>:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Samson ::

Dobri pes, sicer ne da te zajebavam, toda postavil bi ti protivprasanje: Kaksna je to pasma psa: PODVODNI SALJIVEC???
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

DoBri ::

samson al kaj si že...močan občutek mam, da je to nova pasma ki ti jo bo uspelo vzgojiti ko boš mene hotel namočiti v solno kislino, pa ti nekako ne bo šlo...potem ti bo spodrsnilo na mokrih tleh in kislina se bo zlila v kovček tvojega fotra. le-ta ga bo vzeu sabo, ko bo šel na potovanja z avionom. kislina bo šele na avionu pregrizla kovček in začela iztekati v tovornem odddelku. ko bo letalo ravno nad minhnom bo v dnu letala nastala luknja in zaradi destabilizacij bo letalo začelo izgubljati višino. treščilo bo na nemški WTC in tako bo svet spet lep:) evo ti.. zdej vidš kaj dela ta nova pasma!
žur..:)
Več nas je, manj nas ni.

LojzePek ::

Na Aljaski boš pa ti mal težk zelenooke muhe videl. Kot prvo zaradi mraza mežijo, kot drugo pa muhe tam gnezdijo samo 10 dni v letu. To sem bral v nekem leksikonu. Pa kdo se dela norce iz zelenookih muh je TERORIST.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LojzePek ()

HEKO ::

>:D>:D>:D>:D
terorist :) ql :D:D:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

ABX ::

Ma ne da so zelenooke muhe seljivke?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Kak da niso seljivke. A misliš da so prišle na Aljasko z Adrio A(z enim motorjem)?

ABX ::

Kako pa vejo kje je Aljaska, če mižijo zaradi mraza?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Mežijo samo na Aljaski (oz. ko tja prispejo - to majo baje v genih (8213-8218 geni) ), orientirajo pa s pomočjo GPS (to pa ni genetsko - obvezen upgrade pri zadnjih generacijah zelenofokih mušic).

Mercier ::

Jao, Pek, kaj ti je bilo treba admine v nasprotni smeri rasti dlake božat? Zdj bo pa dolgcajt na forumu, ko boš ti resn.

LojzePek ::

Jest nisem nobenga od adminov čohal, ampak sploh mi ni jasno kok sem se lohk zameril. Glede pisanja tem, pa sem vedno resen (koliko mi pač znanje na določenih področjih sega).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reševalna padala kot obvezna oprema v letalih?

Oddelek: Znanost in tehnologija
344454 (3483) Furbo
»

Američani v praksi spoznavajo pomen nevtralnosti spleta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9820391 (16478) Vlayke
»

hack slo-techa

Oddelek: Slo-Tech
171818 (1342) perci
»

Kje na svetu bi živel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
714459 (3570) bodom
»

živeli dobri ljudje

Oddelek: Loža
241471 (1208) jeti

Več podobnih tem