» »

Odbojka - SP22

Odbojka - SP22

«
1
2

mirator ::

Imamo svetovno prvenstvo v odbojki pa nobene teme o tem.
Gledal sem včerajšnjo tekmo Slovenije proti Franciji. Odlična igra, žal z grenkim priokusom.
Ker so bile odločilne malenkosti, bi poudaril dve, ki bi lahko tehtnico premaknile v našo smer. Prva je bila zelo slaba realizacija Tinetovih servisov. Tukaj mislim, da je napako naredil selektor, ker Tineta ob rotacijah ni zamenjal. Druga stvar, ki mi je padla v oči pa so videoposnetki, ki jih je zahteval Gianni, ko je pri zabijanju Francozov, žoga odletela v out. Nekako se mi dozdeva, da so se Francozi naučili trika, da je bolje močno zabijati v prste postavljenega bloka, ker bo zaradi dotika, točka njihova. Če bi naši blok samo simulirali, bi na ta način pridobili kar nekaj točk.
Morda se motim, morda pa ne.

GupeM ::

Ja, ta občutek z bloki sem tudi jaz dobil. Enkrat mislim, da so nam celo "spregledali" dotik v bloku.

Bi pa tega N'Gapetha najraje po gobcu mahnil včasih. Tip je res car, kar se odbojke tiče, ampak tisto njegovo smejanje mi je šlo pa tako na organ ... Se mi je zdel kot Devin Booker pri Phoenixu, le da N'Gapeth lahko svoje smejanje podpre z igro.

Danes pa Nemčija. Upam na zmago, čeprav mislim, da zadeva niti ni pomembna, saj se Slovenija v vsakem primeru uvrsti naprej, ali se motim? Glede na pravila tekmovanja pa mislim da ni pomembno, ali se naprej uvrstijo kot prvi, drugi ali tretji. Sicer neumno pravilo, ampak takšno pač je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

mirator ::

Res je sicer vseeno, ali zmagamo ali ne pa tudi razlika ni pomembna. Vseeno pa je pomembno, da zmagamo, ker si s tem pridobimo na samozavesti.
Ta trik z bloki pa je v bistvu možen šele sedaj, ko so videoposnetki. Prej to ni bilo možno, ker sodnik takšnega dotika skoraj ni mogel opaziti. Res bi bilo dobro, če bi to zaznali v naši OZS in na to opozorili Cretuja.
Kar pa se tiče N'Gapetha se s tabo strinjam, vendar me je še bolj ob živce spravljal naš komentator, ki je kar naprej nekaj pametoval.

GupeM ::

Ja, komentator in njegovi asi ... Vsakič, ko smo imeli servis, je pametoval o tem, da lahko z asom povečajo razliko/dobijo niz/zmagajo tekmo ... Neposlušljivo.

Likalnik ::

težava je, da ti, ko postavljaš blok ne veš kakšen namen ima nasprotnik...ti ciljati v prste in tudi, če poleti ven iz polja ali ti bo žogo zabil v tla.....in zaradi tega ti ne moreš simulirati bloka...ker, če se zgodi, da ti ne cilja v prste ti pa simuliraš blok...je veliko možnosti, da bo točka za njih...vsaj jaz tako vidim

BaTeMaN ::

je kje video ko se je šel Earvin N'Gapeth mal vsest med igro :)
less then zero

Voss ::

Odbojko sicer spremljam zgolj ko igra reprezentanca na EP/SP ampak tole par dni nazaj proti Franciji je bila res poezija te igre z obeh strani.

klemenSLO ::

Ko imaš dobro postavljen blok (sploh trojni) je kvaliteta napadalca da zna zadeti 'prste' in s tem dobi točko .
igra je bila vrhunska. Kapo dol. Francozi so aktualni olimpijski zmagovalci, zmagovalci lige narodov...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

miraldi ::

Kdaj se vedelo kdo igra v soboto v stožicah?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

flyby ::

miraldi je izjavil:

Kdaj se vedelo kdo igra v soboto v stožicah?


Tekmec bo znan po koncu današnjega dne, po tekmi Italija - Kitajska, ki začne ob 21:15

Poljake čaka reprezentanca, ki bo napredovanje ujela kot zadnja, Slovence pa tista, ki je napredovala kot predzadnja. Jasno je, da bosta tekmeca gostiteljev 3. in 4. reprezentanca med najboljšimi štirimi tretjeuvrščenimi. Če bi bilo že včeraj konec predtekmovanja, bi to pomenilo, da bi Slovenci igrali s Kanado, Poljaki pa z Nemčijo, a lestvica se bo danes še premešala. Mogočih tekmecev slovenskih odbojkarjev je še več, tako da bo treba počakati na razplete sredinih tekem.

vir: rtvslo.si, siol.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flyby ()

miraldi ::

Hvala ti.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

barakus ::

A se dobi se kaksna karta za soboto?

Groot ::

Na Eventimu imaš karte. Zaenkrat je še več kot pol zgornjega ringa prostega in pa tu in tam kakšna karta spodaj.

Voss ::

Če danes Italija ali Srbija zmagata 3-0 (ali obe reprezentanci), potem mislim, da to Francoze vrže na četrto oziroma peto mesto. To pomeni, da bi se njim izognili vse do morebitnega finala. Tako kot tudi Srbiji ali Italiji (odvisno kdo bo četrti).

Morda se motim.

Voss ::

V šestnajstini finala zopet proti Nemcem. Dokaj neugodno igrati proti istim tekmecem v manj kot tednu dni.

Voss ::

Voss je izjavil:

V šestnajstini finala zopet proti Nemcem. Dokaj neugodno igrati proti istim tekmecem v manj kot tednu dni.


Osmini finala seveda*

Voss ::

Voss je izjavil:

Če danes Italija ali Srbija zmagata 3-0 (ali obe reprezentanci), potem mislim, da to Francoze vrže na četrto oziroma peto mesto. To pomeni, da bi se njim izognili vse do morebitnega finala. Tako kot tudi Srbiji ali Italiji (odvisno kdo bo četrti).

Morda se motim.


Motil sem se glede razporeda proti Italiji in Franciji.

BRACKET 1

Poljska - Tunizija / ZDA - Turčija
Srbija - Argentina / Brazilija - Iran

BRACKET 2

Slovenija - Nemčija / Nizozemska - Japonska
Italija - Kuba / Francija - Ukrajina

Osmino finala in morebitno četrtfinale igramo v Stožicah. Od polfinala naprej pa v Katowicah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

GupeM ::

Pa glede bracketov tudi:

Bracket 2:

Slovenija - Nemčija / Nizozemska - Ukrajina
Italija - Kuba / Francija - Japonska

Če pridejo do polfinala, verjetno spet fašejo Francijo v Katovicah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

lisaac ::

Nočem jinxat naše v soboto, pa kljub temu ..v primeru ponovne zmage proti Nemčiji nas čaka Nizozemska oziroma Ukrajina..a se že ve a bo to v sredo popoldanska tekma ali večerna ob 21h ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

Voss ::

GupeM je izjavil:

Pa glede bracketov tudi:

Bracket 2:

Slovenija - Nemčija / Nizozemska - Ukrajina
Italija - Kuba / Francija - Japonska

Če pridejo do polfinala, verjetno spet fašejo Francijo v Katovicah.


Dejansko je bilo na dveh straneh razlicno napisano.

Tiger ::

lisaac je izjavil:

Nočem jinxat naše v soboto, pa kljub temu ..v primeru ponovne zmage proti Nemčiji nas čaka Nizozemska oziroma Ukrajina..a se že ve a bo to v sredo popoldanska tekma ali večerna ob 21h ?

V odbojki bi v soboto morala prvotno Slovenija igrati večerno tekmo, a ker se prekriva s košarko, so izbrali popoldanski termin.
V sredo se spet prekriva s košarko, a slednja bo ob 17:15, zato bo v odbojki možna večerna tekma, če se naši uvrstijo.

lisaac ::

Slovenija - Ukrajina torej... ajde, mamo to mi

mirator ::

Imamo to mi, ja. Ampak bo težka. Bojim se, da so naši bili prepričani, da bodo igrali z Nizozemci in so se večji del pripravljali na njih. Upam in verjamem, da jim uspe.

lisaac ::

Naj igrajo svojo igro in to bo dovolj. Brez podcenjevanja.

Voss ::

Opala. Argentinci razbili Srbe 3-0

mirator ::

Zanimivo bo tole prvenstvo.
Malo me je strah glede Ukrajincev. Nimajo kaj izgubiti in izgleda da so v dobri formi. Vsekakor bo težka tekma, vseeno pa verjamem v naše.

Voss ::

Odbojko res redko spremljam ampak od kdaj so pa Ukrajinci nek relevanten faktor v tem športu? Se ne spomnim, kdaj bi sploh bili na kakšnem večjem prvenstvu.

Danes nas kar zabijajo, pa že tekmo proti Nizozemski sem gledal, so jih razbijali v vseh treh setih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

lynxslo5 ::

Vodstvo OZS ima dober nos za izbiro naših selektorjev. Tukaj bi se lahko recimo pri rokometni in nogometni zvezi dosti naučili.

49106 ::

Dobra tekma med Poljsko in Brazilijo, komentator pa katastrofa.

miraldi ::

Podn od podna

Italija spremna ko puška, isto velja za Brazilijo, vsa čast Poljsjki.

Poljaki bodo mel zlato..


Sam tok me zanima, če kdo ve kdaj jutri "popoldan" nas bo Brazil po šolsko nabil 3 : 0 ?

Lp
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

koyotee ::

Poljaki ne bodo premagali italjanov.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

IL_DIAVOLO ::

Italijani so nas lepo nasolali. Samo nasa komentatorja sta videla, da je Slovenija spravila Italijo pod pritisk lol

Zna bit noro finale. Italijani verjetno niso tako močni, kot so nasi slabi :D

Poljaki imajo nore navijače.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

Kot kaže Slovenci izven Slovenije niso zmožni dobit niti 1 seta :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

floyd1 ::

Država, ki nima prebivalcev niti za eno mestece držav, s katerimi igra, se drži kar dobro.

Mato989 ::

floyd1 je izjavil:

Država, ki nima prebivalcev niti za eno mestece držav, s katerimi igra, se drži kar dobro.


To zgodovina ne pomni, pomnijo se medalje! Sicer pa igrajo 6 an 6 =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

floyd1 ::

Res je. Ampak žal (razumljivo) med toliko prebivalci veliko težje najdeš Lucasa, Romana... Ekipe so vse dobre, a te tekme zdaj "lomijo" fenomenalni posamezniki.

Mato989 ::

No morda se jim pa 1 set userje... da se bodo lahko hvalili!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: negot ()

xseki ::

Bolje bi bilo razpustit reprezentanco, manj škode in sramote.

floyd1 ::

Vsak kavč strokovnjak bi to naredil bolje, verjamem :|.

GupeM ::

Gheorghe Cretu pa brez besed ... Tipu je tole očitno res nekaj pomenilo.

IL_DIAVOLO ::

Cudno vse skupaj. Vincica ze par dni gledam celega rdečega in v oteklinah, pomocnik trenerja je včeraj nespretno izpostavil sterna tekom tekme, da ima slab dan, zdaj to jokanje cretuja kot da se poslavlja.

Imo nekaj v ekipi ne štima.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Matija82 ::

xseki je izjavil:

Bolje bi bilo razpustit reprezentanco, manj škode in sramote.


Jaz ne vem model, a je tole zajebancija?

Slovenija je 4. NA SVETU! Ne razumem, kako majhna je sposobnost možganskih celic, da ne dojamejo tega dejstva.

In isto vsi komentarji glede, da se nekomu nekaj userje. Fantje, ki jim je to uspelo, veljajo za vrhunske športnike, so top 1% na tem področju, ampak Mato ti maš pa 1200€ bruto, kar veliko pove koliko si ti vreden na svojem področju.

miraldi je izjavil:

Podn od podna

Sam tok me zanima, če kdo ve kdaj jutri "popoldan" nas bo Brazil po šolsko nabil 3 : 0 ?

Lp


Po šolsko, si idiotsko, zajebal.

floyd1 ::

pomocnik trenerja je včeraj nespretno izpostavil sterna tekom tekme, da ima slab dan,

To je po mojem to, samo zagovoril se je, ko je dobil vprašanje o nadaljevanju. Tudi meni pa se tako izpostavljanje ni zdelo ok.

jotunn2 ::

Mato989 je izjavil:

No morda se jim pa 1 set userje... da se bodo lahko hvalili!

xseki je izjavil:

Bolje bi bilo razpustit reprezentanco, manj škode in sramote.

Tako ja, ker biti cetrti na svetu je res totalna sramota. Bi rad videl vase najvecje dosezke v zivljenju...

IL_DIAVOLO ::

Zdaj glejte atomsko odbojko 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Invictus ::

Italija precej rutinirano sesula Poljsko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

xseki je izjavil:

Bolje bi bilo razpustit reprezentanco, manj škode in sramote.

Naši so izgubili od boljših, s tem ne bi smel nihče imet problema. Problem je ko naši izgubljajo od slabših. Se tudi kdaj zgodi, ne tolk pri odbojki kot kje drugje.

oo7 ::

Dobri so naši :)
Danes smo premagali Bolgare to je peta zmaga in smo brez poraza in prvo mesto v skupini.
Sedaj pa osmina finala. V petek igramo proti Turčiji.

FireSnake ::

Najprej razbili Turke zdaj še Urajince.
Gremo v Rim!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Matheus ::

Nora konstantnost te diamantne generacije od praktično leta 2015 z res minimalnimi vmesnimi padci.

Samo še tista pika na i in končna zmaga na EP manjka.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156959 (35638) bambam20
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275568 (54615) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223251 (19202) jericho

Več podobnih tem