» »

Afera slovenski Epstein (elita, zloraba mladoletnic, kulturniki)

Afera slovenski Epstein (elita, zloraba mladoletnic, kulturniki)

Temo vidijo: vsi
««
4 / 15
»»

kriptobog ::

kopriva60918 je izjavil:

Wrop je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Vrečka se že distancira:


Še vedno, ne zna niti enega stavka brez zatikanja povedat. Tako, da revici je za verjeti, da o ničemer nič ne ve, tako, kot gre verjeti, da ona niti ne vodi Ministrstva za kulturo.
Čemu se sploh distancira, če baje človeka sploh ne pozna?


Točno tako! Še kdo dvomi, da mora ta vlada odstopiti TAKOJ?


In kaksno imamo potem alternativo? Nimamo, torej je vseeno, ce ostane. Oziroma mogoce celobolje. Manjse zlo pa to.

a_borlak ::

Če bi bile koprive še tako dosledne pri Janši&Co, potem bi moral slednji odstopiti že aprila 2020.

Phantomeye ::

zanimivo, kako so se nekateri že odločili, kaj je res in kaj ne. po drugi strani pa če bi bil model v SDS, bi pa brali komentarje o tem kako so se ženske same nastavljale, da bi uspele na področju slovenske umetnosti/kulture.

Ker nekateri komentatorji so bili v preteklih temah o drugih posameznikih, takšnega mnenja.

ginekk ::

Matic1983 je izjavil:



Roman Uranjek je mrtev. Očitno se je družil s Smodejem. Kaj pa - če je - dejansko počel tudi sam, pa še ne vemo, tudi anonimni zapisi njega (vsaj zaenkrat) ne obtožujejo. A ga lahko pustimo zaenkrat na miru?


Zakaj bi ga pustili pri miru? Če je mrtev mu itak ne škodi več, prijatelji žalujejo v vsakem primeru. Če pa se klevete izkažejo za resnične (posnetki, pričevanje), ga pa je treba pribit na tnalo in obsodit dejanja.

Krivi so čisto vsi, ki so vedli kaj se dogaja na teh zabavah.

FireSnake ::

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

xxxul je izjavil:

pa sej je že v medijih:
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/poli...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

Pa res. Začelo je kapljati počasi danes popoldne :)
Ni pa ničesar drugega - povezave ipd.
Verjetno bo Smodej “žrtveno jagnje”. O pokvarjenosti kulturne elite imo ne bomo slišali nič. Ni samo ta ki se je ubil. Imo je vedelo veliko ljudi. Bo čas povedal. Samo če so bili tile divji partyi z omamljanjem mladoletnic potem nista ravno 2 ali 3 vpleteni.


Bo čas povedal? Si ziher? Da ne bo vse potihnilo kot pri bulmastifih...


Kaj je bilo potem s tistimi pasjejebci?

Pa kdo je ta tip?
Gremo na ono od teh zabav in naredimo red po svoje? :)
Oh, kako bi bilo zabavno lomit te zgube!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kuglvinkl ::

kopriva60918 je izjavil:

a_borlak je izjavil:

Seveda, vse, kar napiše Požar je resnica, očitno vas kar nekaj izhaja iz tega. Tudi ta povezava s samomorom je prišla s strani Požarja, tako da preden sploh pišete neumnosti, preverite vir, od kje se širi, zakaj bi jo kdo širil in kdo je tarča. Poleg tega, naj Policija opravi svoje delo, potem pa naprej. Ovadba, če je vse res, bi morala pasti zelo hitro.


Zanesemo naj se na levakarsko sodstvo in policijo, ki ni več pod demokratično roko Gospoda Janše? Pa kaj še! Če ne bomo domoljubi na internetu razkrili resnice, bo ostala prikrita!



prosim ne nehat. Eno vprasanje, in sicer a ni tko da se domoljubom pravilno rece domoljupi?
Your focus determines your reallity

FireSnake ::

kriptobog je izjavil:

Manjse zlo pa to.


Manjše zlo smo imeli prej.
To sem vseskozi govoril in čas bo potrdil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

Phantomeye je izjavil:

zanimivo, kako so se nekateri že odločili, kaj je res in kaj ne. po drugi strani pa če bi bil model v SDS, bi pa brali komentarje o tem kako so se ženske same nastavljale, da bi uspele na področju slovenske umetnosti/kulture.

Ker nekateri komentatorji so bili v preteklih temah o drugih posameznikih, takšnega mnenja.

Zanimivo, da opravičujete tipa s tem, kar so o podobnih rekli eni, ki nimajo nobene veze s tem.
Btw, ta tip je težko da v rangu nekega holivudskega producenta, da bi se mu zato nastavljale.
In če kdo je tisto opravičeval, ga kar poimenuj, ga bomo zraven skurcali.

kuglvinkl ::

Phantomeye je izjavil:

zanimivo, kako so se nekateri že odločili, kaj je res in kaj ne. po drugi strani pa če bi bil model v SDS, bi pa brali komentarje o tem kako so se ženske same nastavljale, da bi uspele na področju slovenske umetnosti/kulture.

Ker nekateri komentatorji so bili v preteklih temah o drugih posameznikih, takšnega mnenja.


Tocno tako. Te desnicarje, ki zdej najbolj skacejo, se nisem slisal oment zrtve. Ker sploh ne razumejo koncepta zrtve v svoji brezvezni toksicnosti. In to se potem prelije v drkanje okrog splava. Se prav, to dogajanje jim je zanimivo samo in izkljucno za naskakovanje kulture. Pa samo za to, ker jim je kazala sredinec v casu vlade. Kultura pa je, tako kot politika, od-do. Mamo fasiste in imamo normalne.

Tega modela pa naj najprej procesuirajo, potem pa naprej. Vsi vzvodi, vkljucno s priporom, npr. Nevarnost vplivanja na price, al pa begosumje so na razpolago.

Cist mozno tudi da hocjo uravnotezit debato okrog tistga zeleznicarja.
Your focus determines your reallity

musicfreak ::

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)

Utk ::

musicfreak je izjavil:

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)

Sej vidiš, da najprej treba uravnotežit debato. En je že omenil župnika. Pomeni, da se zavedajo, da je ta njihov in se čutijo dolžne ga branit. Ne vem zakaj sicer...

kopriva60918 ::

musicfreak je izjavil:

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)


Saj vem, da si želite podrobnosti, ampak ne moremo domoljubi tako hitro razkrivati resnice, si bomo še prste poškodovali. Imamo to, kar je pomembno: politični kontekst sprevrženih levakov, ki so se med sabo financirali. Če bi Gospod Janša bil še 4 leta na oblasti, bi te levakarske packe gotovo odrezal od financiranja.

Voss ::

musicfreak je izjavil:

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)


In to eni in isti v vseh temah.

kopriva60918 ::

Utk je izjavil:

musicfreak je izjavil:

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)

Sej vidiš, da najprej treba uravnotežit debato. En je že omenil župnika.


Župnika sem jaz omenila, ko sem pritrdila pravilni ugotovitvi enega domoljuba, da se levaki spravljajo na otroke, ker so brezbožni. Če bi jim kak Gospod župnik kot Božji predstavnik na zemlji in moralna avtoriteta pokazal, kako se pravilno ravna z otroki, do tega gotovo ne bi prišlo. Če ste kot levaki alergični na vsako omembo Boga in njegovih predstavnikov, vam nisem jaz kriva.

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

Večina župnikov, ki nadleguje otroke je homotov. Večinoma nadlegujejo fantke.

kopriva60918 ::

kuglvinkl je izjavil:

Eno vprasanje, in sicer a ni tko da se domoljubom pravilno rece domoljupi?


Ne. To so zlonamerna natolcevanja in diskreditacije s strani neintelegentnih levakov.

joze67 ::

kopriva60918 je izjavil:

musicfreak je izjavil:

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)


Saj vem, da si želite podrobnosti, ampak ne moremo domoljubi tako hitro razkrivati resnice, si bomo še prste poškodovali. Imamo to, kar je pomembno: politični kontekst sprevrženih levakov, ki so se med sabo financirali. Če bi Gospod Janša bil še 4 leta na oblasti, bi te levakarske packe gotovo odrezal od financiranja.
Najkasneje v naslednjih štirih letih...

kopriva60918 ::

nirburu je izjavil:

Večina župnikov, ki nadleguje otroke je homotov. Večinoma nadlegujejo fantke.


Ne piši neumnosti. Ne more nekdo, ki ljubi Boga in Jezusa Kristusa, in vsak dan kleči pred njima, biti homoseksualec. In nadlegovati otrok.

aerie ::

Tale psycho Duško je zgleda pol domoljupof nategnil. Na suho!

Pithlit ::

Life is as complicated as we make it...

tomlin ::

musicfreak je izjavil:

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)



Definitivno! 90% trolarije!

kopriva60918 ::

Prosim vse levake, da prenehajo s trolanjem, uničili boste temo! Hvala.

FireSnack ::

Torej če prav razumem SDS jebe velike pse in speče osnovnošolke?
Preprodajalec NFT umetnin

primoz4p ::

c3p0 je izjavil:

Hana Ostan Ožbolt piše na FB, drugje še nisem videl, zato dajem sem, da se malo razširi. Očitno finančne izpovedi so resnične. Glede spolnih pa upam, da se tudi katera ojunači in pove vse.

V zadnjih dneh se je na spletu pojavilo večje število pričevanj, ki Dušana Smodeja bremenijo različnih oblik spolnega, fizičnega in psihološkega nasilja, finančnih prevar ter zlorabe položajev. Tovrstnih izpovedi je vsak dan več in nekatere so grozljive.
Glede na to, da sem z Dušanom Smodejem dobro leto dni sodelovala v okviru programa Akademski oreščki, ki sta ga soproducirala Fundacija Ulay in Fotopub, čutim potrebo in dolžnost, da se javno oglasim. Program NE obstaja več; z Dušanom Smodejem sem lani septembra 2021 ob selitvi v tujino, uradno pa malo zatem, zaradi obtožb o spolnem nasilju, posilstvih, finančnih dolgovih (tudi v okviru našega programa), neporavnanih honorarjih in nekorektnosti več vrst povsem PREKINILA sodelovanje in vse stike.
Iniciativo "Proti nasilju Dušana Smodeja", ki se je pojavila na spletu, podpiram. Dušan Smodej je lahko krasen človek in sva v nekaterih momentih tudi odlično sodelovala. Vendar je potrebno njegovo nekorektnost, neetičnost in tudi nemoralnost ustaviti. Za takšne ljudi, ki izkoriščajo svojo pozicijo moči, na naši (oz. na katerikoli umetniški) sceni NE sme biti prostora. Še več; nikakor njihove aktivnosti ne smejo biti financirane in omogočane z javnim denarjem. Žal mi je da sem mu v okviru najinega sodelovanja z vsem, kar sem (in tudi preko vidnosti naše organizacije v mednarodnem prostoru) dajala alibi in podporo; tisto simbolno, ki največ šteje. Pa tudi sram me je, saj so njegove zlorabe (položajev) popolno nasprotje vsega, v kar v svojem (profesionalnem) življenju verjamem in kar se trudim udejanjati. V najino sodelovanje sem šla v dobri veri, da Dušanu Smodeju ne glede na govorice o neplačilih, lahko verjamem in bo tokrat drugače - pred sodelovanjem Dušana Smodeja nisem dobro poznala, z njim nikoli nisem sodelovala, le dvakrat sem obiskala Fotopub festival. Z njim nikoli prej (in ne med najinim sodelovanjem) nisem "žurirala" ne v Fotopubu, ne nikjer drugje; nekaj let starejša nikoli nisva bila del iste scene.
Izkušnja sodelovanja z Dušanom Smodejem je bila žal tudi zame na koncu negativna. Počutila sem se povsem nemočno, ker denarja (finančno upravljanje programa je bilo od začetka v njegovi domeni), ki naj bi ga vrnil študentom_kam, ni vračal kljub sprva prijaznim opombam, ki so vodile v moje prošnje, pozive, ultimate - s sodelujočimi smo to poskušali urediti skupaj ali posamično. Dušan programu še vedno dolguje približno 1.000 (tisoč!) EUR in kot sem izvedela včeraj, še 250 EUR enemu od predavateljev - z denarjem se je okoristil izključno on sam. Prijaznost, prošnja, tudi grožnja z javnim naznanilom pri nekomu, kot je Dušan Smodej, nima absolutno nobenega efekta. Kako si človek lahko brez slabe vesti privošči počitnice, večerje, alkohol in luksuz, ko vendar ostaja denar dolžan najšibkejšim, je zame še vedno uganka. Do sedaj se je zdelo, da Smodeju, "šerifu", nihče nič ne more. A ta javna pobuda, si mislim, to spreminja. Upam, seveda, da ne bo ostalo le na socialnih omrežjih, ampak dobi tudi (sodni) epilog. Glede ene od tožb sem že več mesecev v stiku z umetniškim kolektivom iz tujine, ki mu Dušan Smodej dolguje večjo količino denarja.
Pomembno je, da na tem mestu poudarim, da v okviru našega programa ni prišlo do spolnega nasilja in Dušan Smodej do deklet (vsaj ne v moji prisotnosti) ni bil nasilen. Ko je ena od deklet izrazila dvome, sem sklicala okroglo mizo z vsemi sodelujočimi in želela, da o tem govorimo. Upam in si želim, da so se dekleta v programu počutila spoštovano in sprejeto, jaz sem za to, da je bil program izveden profesionalno, naredila vse, kar je bilo v moji moči, kar lahko, upam, potrdijo vsi sodelujoči študentke in študentje. O spolnem nasilju zunaj programa nisem do določene točke slišala ničesar / te informacije niso prišle do mene; takoj, ko so, je bil to eden od osrednjih razlogov, da sem sodelovanje z Dušanom Smodejem prekinila.
V Fotopubu bi letos maja v okviru Ljubljana Art Weekenda moral sodelovati znan performativni umetnik_ca, ki sem ga, čeprav se pred tem nisva poznala, osebno kontaktirala in mu sodelovanje absolutno odsvetovala. To bom odsvetovala komurkoli; sploh ljudem v tujini, ki v našo kulturno sceno nimajo vpogleda. Dušan Smodej si zaradi svojih manipulativnih načinov delovanja, finančnih prevar in zlorabe položajev (ki jih sama lahko potrdim) ter spolnega nasilja (o katerem so se pojavila pričevanja drugih) ne zasluži vidnosti. Zakaj in kako ga je zaposlila Založba Beletrina, nekoga, povsem brez uredniških izkušenj, ostaja odprto vprašanje za njih (je sploh bil razpis?). Mnogi načini šerifovskega vodenja in prevzemanja uspešnih projektov NGO scene (Culture.si je leta 2011 ustanovila in vodila Ljudmila / Fotopub se je iz festivala z dolgoletno tradicijo "privatiziral"; kaj je ostalo od njega, v nekem momentu tako ključnega za Novo mesto?) so si v marsičem podobni. Bila sem povabljena, da na portalu kaj objavim - plačajo zares dobro v primerjavi s konkurenco (tudi tujo), 250 EUR (so ponudili meni) na tekst, ki je že lahko bil predhodno objavljen in ga oni le prevedejo - a sem objave zaradi prevzema portala založbe Beletrina, ki ga ne podpiram, in ker je bil urednik Dušan Smodej, zavrnila.
Če sem s svojo simbolno podporo skozi najino sodelovanje žrtve nasilja Dušana Smodeja prizadela, se jim za to iskreno opravičujem in mi je žal. Danes mi je žal, da je do najinega sodelovanja prišlo.
*Pred objavo te izjave sem omahovala par dni. Razlog za to je bil majhen strah, da bi Dušan Smodej lahko kaj naredil meni ali moji družini. Mislim, da je razlog sam zase dovolj poveden.

Pri predpostavki, da je to res, se mi poraja vprašanje, koliko je bilo še taki, ki so vedeli oz. slišali za govorice od "zaupanja" vrednih ljudi, in niso vsaj anonimno prijavili te zadeve ustreznim organom.
Pri predpostavki, da ni res, pa se mi poraja vprašanje, kako se lahko zaradi recimo samopromocije pod tak zapis podpiše znana opravilno sposobna oseba (ne fake profil a FB).

kow ::

Cuden naslov, ki ga ne razumem. Zakaj tocno je slovenski Epstein? Zna kdo razloziti?

Kdo je v tej zgodbi slovenski princ Andrew? Se je dogajalo na Kostanjevici ali blejskem otoku?
Hvala, vnaprej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

xxxul ::

musicfreak je izjavil:

clovek gre v to temo da bi zvedel kake podrobnosti iz zabav, potem pa moras brat spet o komunistih pa sds...eh :)

To je odličen način da se odvrne fokus od dejanskega problema in se vse skupaj relavitizira (uporabljajo tako levi in desni popolnoma isti pristop)
in potem je izgovor vedno “to mi je bilo politicno podtaknjeno”

Ko zacno pa ljudje z imeni in priimki (ne vec anonimno) pisat mnenja in izkusnje, potem pa je to znak da nekaj na tem mora bit

lynxslo5 ::

24ur članek na to temo je potisnjen na dno in ima izklopljene komentarje. RTVSLO pa spusti skozi samo tiste kometrarje, ki branijo Vrečkovo in Levico.

Wrop ::

Itak, da kulturno ministrico družbenopolitični delavci branijo. Bolje bi izpadli, če bi oneomogočili komentiranje, tako si pa še dodatno vrtajo v koleno. So le levi PR.

bbbbbb2015 ::

kow je izjavil:

Cuden naslov, ki ga ne razumem. Zakaj tocno je slovenski Epstein? Zna kdo razloziti?

Kdo je v tej zgodbi slovenski princ Andrew? Se je dogajalo na Kostanjevici ali blejskem otoku?
Hvala, vnaprej!


Saj tale Smodej ni Epstein. Daleč od tega. Epstein je rihtal mlade punce (tudi pod 18 let stare) in so orgijali na tistem otoku. Puncam je obljubil in zrihtal debele honorarje.

Obiskovalci orgij pa so plačali karto (prenočišče) za orgije zelo drago. Večina pa jih je prišla, ker "so bili tam zanimivi ljudje".

Epstein je potem snemal vse skupaj, oziroma je še potem dobival nek (megleno definiran) osebni denar. Zgledalo je tako, da kdor je orgijal je plačeval. Kdor pa je ugotovil, da je to past, pa se je hotel umakniti, ga je zgleda Epstein izsiljeval, da še mora plačati.

Kar se mene tiče, je bil Epstein zvodnik za ultra bogate, pa to oni sploh niso vedeli, ter je ponujal punce (ki za seks niso vedele, samo so si pa itak mislile).

Tako nekako. Tale Smodej ne zmore par jurjev € plačati upnikom. Epstein je bil bogat človek.

kopriva60918 ::

Me ne bi čudilo, če bi levaki skrivali dokaze o tej zadevi v kleti kakšne picerije.

FireSnack ::

Prihajajo težki časi za desničarske spolne prestopnike. Naslednjih 8 let se lahko v miru polovi vse falote.
Preprodajalec NFT umetnin

tomlin ::

JA, NEDVOMNO, ZANIMIVA ZBIRKA PRIČEVANJ.

https://prava.si/post/651298/ali-bo-afe...

kopriva60918 ::

lynxslo5 je izjavil:

24ur članek na to temo je potisnjen na dno in ima izklopljene komentarje. RTVSLO pa spusti skozi samo tiste kometrarje, ki branijo Vrečkovo in Levico.


Levaki verjetno spet šikanirajo Gospoda Pirkoviča, da ne more uravnotežit komentarjev. Nova24TV in dodatni medij Gospoda Perša spet prva v službi resnice, najnovejše preverjene informacije, intelegentni komentarji, česa več bi si še človek želel?

lynxslo5 ::

https://www.artforum.com/news/artists-i...

Smodej je skupaj z Jenullom protestiral proti bivši vladi. Poleg orgij je očitno imel čas tudi za protestiranje.

Miki N ::

Počasi se bom tudi jaz pridružil Koprvci. V starih časih bi Gospot Janša lepo normalno nabrisal kako novinarko v kleti, oblčen v četnika* (pa še to na njeno željo!), danes bi ti jo en čudnoseksualni Smodej raje seciral in mučil, bolnik.

Dejansko je bil Jajo saj normalen dec.

* Stara garada slotecha bo prepoznalka referenco, ostali, pozabite.

kow ::

bbbbbb2015 je izjavil:

kow je izjavil:

Cuden naslov, ki ga ne razumem. Zakaj tocno je slovenski Epstein? Zna kdo razloziti?

Kdo je v tej zgodbi slovenski princ Andrew? Se je dogajalo na Kostanjevici ali blejskem otoku?
Hvala, vnaprej!


Saj tale Smodej ni Epstein. Daleč od tega. Epstein je rihtal mlade punce (tudi pod 18 let stare) in so orgijali na tistem otoku. Puncam je obljubil in zrihtal debele honorarje.

Obiskovalci orgij pa so plačali karto (prenočišče) za orgije zelo drago. Večina pa jih je prišla, ker "so bili tam zanimivi ljudje".

Epstein je potem snemal vse skupaj, oziroma je še potem dobival nek (megleno definiran) osebni denar. Zgledalo je tako, da kdor je orgijal je plačeval. Kdor pa je ugotovil, da je to past, pa se je hotel umakniti, ga je zgleda Epstein izsiljeval, da še mora plačati.

Kar se mene tiče, je bil Epstein zvodnik za ultra bogate, pa to oni sploh niso vedeli, ter je ponujal punce (ki za seks niso vedele, samo so si pa itak mislile).

Tako nekako. Tale Smodej ne zmore par jurjev € plačati upnikom. Epstein je bil bogat človek.


Drzi. Jaz sicer samo provociram norce v tej temi, ki so nesposobni razmisleka.

Utk ::

Tako je, Smolej ni noben Eipstein, tako kot ni vsaka obična pederčina gej...ampak bistvo je isto.

Miki N je izjavil:

Počasi se bom tudi jaz pridružil Koprvci. V starih časih bi Gospot Janša lepo normalno nabrisal kako novinarko v kleti, oblčen v četnika* (pa še to na njeno željo!), danes bi ti jo en čudnoseksualni Smodej raje seciral in mučil, bolnik.

Dejansko je bil Jajo saj normalen dec.

* Stara garada slotecha bo prepoznalka referenco, ostali, pozabite.

Kolk se spomnem ni Janše nihče obtoževal posilstva ali česa podobnega. Da je sick motherfucker je pa tako jasno, vsi politiki so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hipertija ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Pa ka si nor hahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa. Sedaj so pa našli še enega... kdaj bo konec levice in desnice in čas, da jih vržemo na odpad ene in druge? Vsi komentarji pod mojim - samo shranim si lahko nickname, ker tole je dokaz da manipulirajo z vami kreteni, ki zaslužite bojda 5000 in več?
Prekle za kurnk

hipertija ::

Hahhaa, zdaj boste pa desne in leve pičkice tiho? Obojni ste isti. Kdor to ob teh dveh aferah ne pogrunta, je tele od teleta in bi ga prodal po nižji ceni za pljučno kot mlado tele. Nategujejo vas... in to vse tiste, ki zagovarjate ene in druge. Švico se krade pri levih in desnih. Slovenec se krega za kravo, medtem mu pa kmetijo kradejo. Pa da vidim vse komentarje spodaj, kdo vse je debil prve klase oz. slovenski "kmet", ki se bo še naprej prepiral glede desno/levo - pa seveda lepo, da se take podpira.

MMG: berem Kordiša, kako ni nič kriv - kako se vam ne gabi mu verjet. Fuj. MMG: Mesec je kdaj odgovarjal za svojo "napetost v parlamentu". MMG: Janša skupaj z Vijakom je kdaj odgovarjal - banda ena - pa vi skupaj z njimi, ki jim nasedate. eni in drugi.
Prekle za kurnk

Phantomeye ::

Utk je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

zanimivo, kako so se nekateri že odločili, kaj je res in kaj ne. po drugi strani pa če bi bil model v SDS, bi pa brali komentarje o tem kako so se ženske same nastavljale, da bi uspele na področju slovenske umetnosti/kulture.

Ker nekateri komentatorji so bili v preteklih temah o drugih posameznikih, takšnega mnenja.

Zanimivo, da opravičujete tipa s tem, kar so o podobnih rekli eni, ki nimajo nobene veze s tem.
Btw, ta tip je težko da v rangu nekega holivudskega producenta, da bi se mu zato nastavljale.
In če kdo je tisto opravičeval, ga kar poimenuj, ga bomo zraven skurcali.



No, v art sceni, podobno kot v hollywoodu, tudi rabiš, da ti nekdo odpre vrata v ta svet. Tako, da me ne preseneča, če kdo od uveljavljenih imen v art svetu zlorablja svojo pozicijo na tak način. Ampak ko bereš po različnih forumih, se ljudje zelo pogosto postavijo na stran teh ljudi in krivijo žrtve (ženske) te dinamike. No - ja - razen, če se kršitelj nahaja na nasprotnem političnem polu ... lepo bi bilo,da bi se vedno postavili na stran žrtev.


Drugače pa tega človeka ne opravičujem. Samo bilo bi kul, da se z javnim linčem malo počaka, dokler ni znanega več o tem - predvsem z vidika prijav. Če so pričevanja legit, potem upam, da bo človek kaznovan za svoja dejanja. Zelo. Ampak do takrat pa ne - ker danes res ni težko naredit profila na social media in objavit par "pričevanj".

Utk ::

Sej se je že javilo par žensk z imenom, ki so tudi imele svoje izkušnje z njim. Ne take, so pa tudi za to slišale. Da se bo neka 19 letnica zdaj javila z imenom, da je bila lani privezana na radiator, ta bo pa težka...tudi zarad medijev.

hipertija je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Pa ka si nor hahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa. Sedaj so pa našli še enega... kdaj bo konec levice in desnice in čas, da jih vržemo na odpad ene in druge? Vsi komentarji pod mojim - samo shranim si lahko nickname, ker tole je dokaz da manipulirajo z vami kreteni, ki zaslužite bojda 5000 in več?

Ne vem zakaj tega desni zagovarjajo. Ne bi smeli. Škoda da se takrat brez Janše v vladi (če se ne motim?), ni upala tega prijavit. Kaj bo po 25 letih dosegla pa tudi ne vem. Če se jih ne javi še nekaj, ki jih je zares posilil, težko kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hipertija ::

Utk je izjavil:

Sej se je že javilo par žensk z imenom, ki so tudi imele svoje izkušnje z njim. Ne take, so pa tudi za to slišale. Da se bo neka 19 letnica zdaj javila z imenom, da je bila lani privezana na radiator, ta bo pa težka...tudi zarad medijev.

hipertija je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Pa ka si nor hahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa. Sedaj so pa našli še enega... kdaj bo konec levice in desnice in čas, da jih vržemo na odpad ene in druge? Vsi komentarji pod mojim - samo shranim si lahko nickname, ker tole je dokaz da manipulirajo z vami kreteni, ki zaslužite bojda 5000 in več?

Ne vem zakaj tega desni zagovarjajo. Ne bi smeli. Škoda da se takrat brez Janše v vladi (če se ne motim?), ni upala tega prijavit. Kaj bo po 25 letih dosegla pa tudi ne vem. Če se jih ne javi še nekaj, ki jih je zares posilil, težko kaj.


A ta mulo je star 40 let - če rečem 40 - 25 = 25 in zgledalo mu je pred parimi leti 18- ? Kakšno se greš matematko ti?

"Drugače pa tega človeka ne opravičujem. Samo bilo bi kul, da se z javnim linčem malo počaka, dokler ni znanega več o tem - predvsem z vidika prijav. " - živimo v Sloveniji - pa kaj si res debil, da misliš da je to zrežirano? Eno in drugo? Ka si nor... dejansko vas pred očmi vseh furajo srat - a si slep da ne vidiš da se igrajo z vsemi? Te igrice so pa še kako resne in realne. Mater ste eni res intelegentni, da mislite, da se to opisano ne dogaja. Kje živite, da vam je tako lepo? Menda ja ne v Lj, ker vam morda sosed v bloku naskakuje nekoga proti želji

Čez ene 100 let bo morda en film - kako je Vizjak peljal Ljubljančane srat, za tem Petan, pred tem je Barićevič načel zadevo - medtem so politi snifali, od Gospe vemo katere, medtem sta študenta mesec in kordiš bila dijaka in se učila - leta 2022 so bili slovenci nategnjeni še 99ič, in spet jim je pasalo... škoda ker ne bom takrat živ. Zgodovina Slovenije in debilov bo debela
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

Phantomeye ::

hipertija je izjavil:

Utk je izjavil:

Sej se je že javilo par žensk z imenom, ki so tudi imele svoje izkušnje z njim. Ne take, so pa tudi za to slišale. Da se bo neka 19 letnica zdaj javila z imenom, da je bila lani privezana na radiator, ta bo pa težka...tudi zarad medijev.

hipertija je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Pa ka si nor hahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa. Sedaj so pa našli še enega... kdaj bo konec levice in desnice in čas, da jih vržemo na odpad ene in druge? Vsi komentarji pod mojim - samo shranim si lahko nickname, ker tole je dokaz da manipulirajo z vami kreteni, ki zaslužite bojda 5000 in več?

Ne vem zakaj tega desni zagovarjajo. Ne bi smeli. Škoda da se takrat brez Janše v vladi (če se ne motim?), ni upala tega prijavit. Kaj bo po 25 letih dosegla pa tudi ne vem. Če se jih ne javi še nekaj, ki jih je zares posilil, težko kaj.


A ta mulo je star 40 let - če rečem 40 - 25 = 25 in zgledalo mu je pred parimi leti 18- ? Kakšno se greš matematko ti?

"Drugače pa tega človeka ne opravičujem. Samo bilo bi kul, da se z javnim linčem malo počaka, dokler ni znanega več o tem - predvsem z vidika prijav. " - živimo v Sloveniji - pa kaj si res debil, da misliš da je to zrežirano? Eno in drugo? Ka si nor... dejansko vas pred očmi vseh furajo srat - a si slep da ne vidiš da se igrajo z vsemi? Te igrice so pa še kako resne in realne. Mater ste eni res intelegentni, da mislite, da se to opisano ne dogaja. Kje živite, da vam je tako lepo? Menda ja ne v Lj, ker vam morda sosed v bloku naskakuje nekoga proti želji


utk govori o Kmetiču.

gddr85 ::

mah, kaj se sploh pregovarjamo in razburjamo...fotopub, razni dickskinners, nagci v izložbah, kakanje, vlečenje crknjenje krave po cesti in dojenje psov....to je pač art dans....oz. spada pod "umetniške inštalacije", pa magar, če vmes še kakšno za radiator privežeš :P

hipertija ::

Phantomeye je izjavil:

hipertija je izjavil:

Utk je izjavil:

Sej se je že javilo par žensk z imenom, ki so tudi imele svoje izkušnje z njim. Ne take, so pa tudi za to slišale. Da se bo neka 19 letnica zdaj javila z imenom, da je bila lani privezana na radiator, ta bo pa težka...tudi zarad medijev.

hipertija je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Pa ka si nor hahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa. Sedaj so pa našli še enega... kdaj bo konec levice in desnice in čas, da jih vržemo na odpad ene in druge? Vsi komentarji pod mojim - samo shranim si lahko nickname, ker tole je dokaz da manipulirajo z vami kreteni, ki zaslužite bojda 5000 in več?

Ne vem zakaj tega desni zagovarjajo. Ne bi smeli. Škoda da se takrat brez Janše v vladi (če se ne motim?), ni upala tega prijavit. Kaj bo po 25 letih dosegla pa tudi ne vem. Če se jih ne javi še nekaj, ki jih je zares posilil, težko kaj.


A ta mulo je star 40 let - če rečem 40 - 25 = 25 in zgledalo mu je pred parimi leti 18- ? Kakšno se greš matematko ti?

"Drugače pa tega človeka ne opravičujem. Samo bilo bi kul, da se z javnim linčem malo počaka, dokler ni znanega več o tem - predvsem z vidika prijav. " - živimo v Sloveniji - pa kaj si res debil, da misliš da je to zrežirano? Eno in drugo? Ka si nor... dejansko vas pred očmi vseh furajo srat - a si slep da ne vidiš da se igrajo z vsemi? Te igrice so pa še kako resne in realne. Mater ste eni res intelegentni, da mislite, da se to opisano ne dogaja. Kje živite, da vam je tako lepo? Menda ja ne v Lj, ker vam morda sosed v bloku naskakuje nekoga proti želji


utk govori o Kmetiču.

pardon, sds torej spet napihuje - zmanjukje idej, levičarji jih pa imajo nekaj še. Sramota za ene in druge in vas, ki jim verjamete
Prekle za kurnk

Utk ::

Ampak zanimivo, da 24ur objavi tisto o Kmetiču na dan ko pride ven Smolej. Naključje?
Če ne, zakaj se pop čuti dolžnega zmanjševat škodo?
Če da, no, te opcije ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hipertija ::

Utk je izjavil:

Ampak zanimivo, da 24ur objavi tisto o Kmetiču na dan ko pride ven Smolej. Naključje?
Če ne, zakaj se pop čuti dolžnega zmanjševat škodo?
Če da, no, te opcije ni.

Za debile na SLO-TECH je seveda to sperate zgodba. Kako vam serjejo po glavi, ne morem verjeti... in to vam, SLO-TECH, ki zaslužite baje po 5k€ na teden? Nekoč sem obljubil, da objavim spisek vseh, ki kao zaslužite 3-4k na mesec... in seveda vaše objave, da se malo pokaže iq slovenskih programerjev vs. plač, malo se še paca v omaki, potem pa akcija. Bi še imena in priimke objavil, ker vas "pomotoma" kar nekaj sledim, pa bi bila še to ena zgodba in jo pustim pacati še par let - ta zgodba je še preveč fina za zdaj. Jenull, ki si tudi na SLO-TECH in bereš ta post, tvoje ime se začne z U - ip ti ne bom pisal za zdaj... dej pridi na hot horse v tivoli in se ga najej, potem pa te nekaj čaka"
Prekle za kurnk

Phantomeye ::

a si ti v redu? :)

kopriva60918 ::

Utk je izjavil:

Ampak zanimivo, da 24ur objavi tisto o Kmetiču na dan ko pride ven Smolej. Naključje?
Če ne, zakaj se pop čuti dolžnega zmanjševat škodo?
Če da, no, te opcije ni.


Levaki so pred šestimi dnevi lansirali primer Kmetič. Naključje? Gotovo ne, vedeli so, da so sami največji perverzneži in da bodo potrebovali nekaj za odvračanje pozornosti.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Hipertija ima popolnoma prav, a večina, kot kaže raje preskoči njegove komentarje. Se je bolj fino še naprej obmetavati z drekom, ki vam ga naserjejo. Glavno, da ste dobro plačani8-)
««
4 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Predsedniške volitve 2022 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
662115097 (56328) T440
»

Padec foruma Kiwi Farms (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8412693 (8106) cias
»

v 2022 se vedno tako netolerantni ljudje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10210057 (7319) Shegevara

Več podobnih tem