» »

Brezplačni higienski vložki

Brezplačni higienski vložki

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

starfotr ::

Načeloma podpiram ideje Ins. 8. marec, vendar nekje ga po moje pihnejo mimo.

To je npr. pri brezplačnih vložkih za ženske.

Moji pomisleki:

1. Ne vem, zakaj bi to moralo biti brezplačno.

2. Če je nekje javno dostopno, potem to kradejo. Btw, tudi WC papir se krade na veliko. Videl na lastne oči, tako lističe, kot role. Role navijajo na roko, tako da ostane samo kartonski tulec. To bodo po moje izvažali tudi v tujino (Balkan), saj so ljudje po naravi hrčki, v kombinaciji z balkansko krvjo so pa kobilice, ki pustijo opustošenje za sabo.

3. Vložki in tamponi stanejo malo denarja. Ne vem zakaj tu neka 100 % subvencija. In vsaka nak si izbere svoje zadeve, katere hoče.

4. Namesto podpiranja tamponov in ostalih zadev za enkratno uporabo bi raje ženske navadili na pralne vložke, pralne hlačke in podobno. Tako bi bilo manj nekoristnih plastičnih odpadkov, odloženih na smetišča.

Ecoo ::

Sigurno bo kdo napisal, da si druga polovica zasluži free pivo za čas krvavca + NON monogamija do 5 žen.

delavec44 ::

Kondomi bi bili lahko brezplačni na recept. Če se že gremo preventivo.

starfotr ::

Kondomi ne bodo nikoli zastonj, smo preveč pod vplivom cerkve.

Prejšnja vlada je hotela, da bo nas Slovencev 3 000 000 v naslednjih letih.

Baja ::

4.

ne bit preveč glasen, ker se boš moral potem naučiti briti s temle ;P

http://www.imeniten.si/tradicionalno-br...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

starfotr ::

Imam britev. In čopič.

Tako, da ne rabim nič drugega.

FrRoSt ::

starfotr je izjavil:

Načeloma podpiram ideje Ins. 8. marec, vendar nekje ga po moje pihnejo mimo.

To je npr. pri brezplačnih vložkih za ženske.

Moji pomisleki:

1. Ne vem, zakaj bi to moralo biti brezplačno.

2. Če je nekje javno dostopno, potem to kradejo. Btw, tudi WC papir se krade na veliko. Videl na lastne oči, tako lističe, kot role. Role navijajo na roko, tako da ostane samo kartonski tulec. To bodo po moje izvažali tudi v tujino (Balkan), saj so ljudje po naravi hrčki, v kombinaciji z balkansko krvjo so pa kobilice, ki pustijo opustošenje za sabo.

3. Vložki in tamponi stanejo malo denarja. Ne vem zakaj tu neka 100 % subvencija. In vsaka nak si izbere svoje zadeve, katere hoče.

4. Namesto podpiranja tamponov in ostalih zadev za enkratno uporabo bi raje ženske navadili na pralne vložke, pralne hlačke in podobno. Tako bi bilo manj nekoristnih plastičnih odpadkov, odloženih na smetišča.



SE popolnoma strinjam!! Lahko bi bila vsaj 30% participacija/plačilo! Poznam take zadeve in se dela škoda. Tudi vsemu zdravstvenemu sistemu. :O

Samo, zdaj se boš pa na stare inkontinenče stare mamce spravil, ki so garale celo življenje in nam perilo na roke prale, ker bo nekdo s temi vložki delal kakor svinja z mehom ali pa celo na ta način nekaj zasluži!?? :O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

BigWhale ::

starfotr je izjavil:


1. Ne vem, zakaj bi to moralo biti brezplačno.


Zakaj pa ne bi bilo? To je vprasanje, ki se ga moras vprasat.

starfotr je izjavil:


2. Če je nekje javno dostopno, potem to kradejo. Btw, tudi WC papir se krade na veliko. Videl na lastne oči, tako lističe, kot role. Role navijajo na roko, tako da ostane samo kartonski tulec. To bodo po moje izvažali tudi v tujino (Balkan), saj so ljudje po naravi hrčki, v kombinaciji z balkansko krvjo so pa kobilice, ki pustijo opustošenje za sabo.


Tvoj pomislek je, da bodo ljudje v javnih ustanovah kradli tampone in vlozke in jih izvazali v tujino? A si ti resen? A zdaj izvazajo toaletni papir navit na roko? O kristus ...

starfotr je izjavil:


3. Vložki in tamponi stanejo malo denarja. Ne vem zakaj tu neka 100 % subvencija. In vsaka nak si izbere svoje zadeve, katere hoče.


Men se zdi, da ti ne ves ne za kaj tocno se zavzema institut osmi marec in ne koliko stanejo tamponi in vlozki. :))

starfotr je izjavil:


4. Namesto podpiranja tamponov in ostalih zadev za enkratno uporabo bi raje ženske navadili na pralne vložke, pralne hlačke in podobno. Tako bi bilo manj nekoristnih plastičnih odpadkov, odloženih na smetišča.

Do neke mere se strinjam ampak predlagam ti en experiment. Zmeni se s sodelavcem, da te zjutraj butne na nos, do krvi. Potem pa to krvavitev ustavi z enim pralnim vlozkom, ki ga bos potem cel dan nosil s sabo v zepu. Aja, pa pred koncem sluzbe naj te se enkrat butne, da bos porabil dva pralna vlozka. Porocaj kako je to prakticno.

endelin ::

Zahtevam brezplačno mesečno vozovnico za avtobus!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Utk ::

Da 8. marec predlaga bedarijo, je velika verjetnost, ampak vseeno bi lahk dal najprej link na to, kaj točno predlaga, preden se začnemo zgražat.

endelin ::

Denar bodo nasrale tiste iz 8marca. Tako da bo brezplačno:))

Še boljša ideja: sedaj ko ne protestirajo morda lahko zacnejo s svojo linijo vložkov. Naredijo dobro delo. Če niso leni

Rok Woot ::

starfotr je izjavil:



1. Ne vem, zakaj bi to moralo biti brezplačno.



Ker jih mora imete vsaka ženska z menstro? Kaj pa naj nage okrog hodijo in kapljajo? To smo tudi kot družba omejili.

Seveda bi bilo normalno, da dobijo pri zdravniku bombažne vložke gratis. Meni se je vedno zdelo čudno, da temu ni tako. Tudi, da plačaš za obvezne dokumente, ne razumem. Kot družba zahteva vložke in dokumente, potem jih pa računamo. To gre proti socialni državi.

Ine ne, vložki sploh niso poceni.

ViperR ::

Mislim, če že delimo davkoplačevalski denar gratis, vsaj zacnimo s hrano in pijačo. Vsakemu 3 tople obroke in liter vode zastonj.

Unchancy ::

starfotr je izjavil:

Načeloma podpiram ideje Ins. 8. marec, vendar nekje ga po moje pihnejo mimo.

To je npr. pri brezplačnih vložkih za ženske.

Moji pomisleki:

1. Ne vem, zakaj bi to moralo biti brezplačno.

2. Če je nekje javno dostopno, potem to kradejo. Btw, tudi WC papir se krade na veliko. Videl na lastne oči, tako lističe, kot role. Role navijajo na roko, tako da ostane samo kartonski tulec. To bodo po moje izvažali tudi v tujino (Balkan), saj so ljudje po naravi hrčki, v kombinaciji z balkansko krvjo so pa kobilice, ki pustijo opustošenje za sabo.

3. Vložki in tamponi stanejo malo denarja. Ne vem zakaj tu neka 100 % subvencija. In vsaka nak si izbere svoje zadeve, katere hoče.

4. Namesto podpiranja tamponov in ostalih zadev za enkratno uporabo bi raje ženske navadili na pralne vložke, pralne hlačke in podobno. Tako bi bilo manj nekoristnih plastičnih odpadkov, odloženih na smetišča.

Wow, ko moški piše o tem, kako naj ženske rešujejo specifične ženske potrebe. Ali si lahko še bolj stereotipen?

PS: A je treba na javni WC tudi papir prinesti s sabo? Ne? Torej…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

starfotr ::

BigWhale je izjavil:

starfotr je izjavil:


1. Ne vem, zakaj bi to moralo biti brezplačno.


Zakaj pa ne bi bilo? To je vprasanje, ki se ga moras vprasat.

starfotr je izjavil:


2. Če je nekje javno dostopno, potem to kradejo. Btw, tudi WC papir se krade na veliko. Videl na lastne oči, tako lističe, kot role. Role navijajo na roko, tako da ostane samo kartonski tulec. To bodo po moje izvažali tudi v tujino (Balkan), saj so ljudje po naravi hrčki, v kombinaciji z balkansko krvjo so pa kobilice, ki pustijo opustošenje za sabo.


Tvoj pomislek je, da bodo ljudje v javnih ustanovah kradli tampone in vlozke in jih izvazali v tujino? A si ti resen? A zdaj izvazajo toaletni papir navit na roko? O kristus ...

starfotr je izjavil:


3. Vložki in tamponi stanejo malo denarja. Ne vem zakaj tu neka 100 % subvencija. In vsaka nak si izbere svoje zadeve, katere hoče.


Men se zdi, da ti ne ves ne za kaj tocno se zavzema institut osmi marec in ne koliko stanejo tamponi in vlozki. :))

starfotr je izjavil:


4. Namesto podpiranja tamponov in ostalih zadev za enkratno uporabo bi raje ženske navadili na pralne vložke, pralne hlačke in podobno. Tako bi bilo manj nekoristnih plastičnih odpadkov, odloženih na smetišča.

Do neke mere se strinjam ampak predlagam ti en experiment. Zmeni se s sodelavcem, da te zjutraj butne na nos, do krvi. Potem pa to krvavitev ustavi z enim pralnim vlozkom, ki ga bos potem cel dan nosil s sabo v zepu. Aja, pa pred koncem sluzbe naj te se enkrat butne, da bos porabil dva pralna vlozka. Porocaj kako je to prakticno.


Ljudje so se včasih klofali in brisali v robce iz tkanine. Celulozne zadeve ne obstajajo tako dolgo.

Rešitev vidim v tem:

menstrualna skodelica
menstrualne spodnje hlačke
pralni vložki za večkratno uporabo

To naj jim da država, vendar ob participaciji. Če hočejo pa nadstandard pa naj kupujejo tiste za enkratno uporabo. Zraven naj bo pa še taksa za onesnaževanje in s tem se naj financira pralne zadeve za večkratno uporabo.

Tudi plombe ne dobiš bele brezplačno. Če jo hočeš imet, jo moraš plačat.

Vendar jaz kot moški, bi pa želel na javnem mestu imeti zobno ščetko in pasto, da si lahko umijem zobe.

To moram po priporočilu zobozdravnika delat cca. 3x na dan. Vsak dan.

Kako naj skrbim za svoje zdravje in jem kje izven doma, če sem smotan in si za nalašč ne nosim tega s sabo.

Isto ženske. Povsod imajo drogerije, trgovine, lekarne... Pa naj si kupijo, če ne znajo v svoje velike torbice spravit 3 kosov vložkov.

Ljudje si tudi riti niso brisali s papirjem. In velika večina sveta si pere te dele z vodo.

Zahodna civilizacija je šla na pot pozabe.

tony1 ::

Ti podpri brezplačne vložke, jaz bom pa zate tvoj predlog o zobni pasti...

dope1337 ::

A to mislijo talat vsepovprek, ali je namenjeno socialno ogrozenim? V kolikor je slednje, ne vidim problema. Zagotoviti nek minimalni higienski standard za tiste, ki si tega ne morejo privosciti ob danasnjem tempu zivljenja ... Naj jim bo. Saj tudi starsi dobivajo otroski dodatek, ki je med drugim namenjen kupovanju plenic (ceprav bi vsi lahko prali tetraplenice na roke) - ne dobi ga pa vsak, in ne v isti meri.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

starfotr ::

Folk je kradel razkužila. In so jih morali zaklepat. Toliko o tem, da ne kradejo higienskih izdelkov na javnih mestih.

In ja, so kradli papir. Sem delal na pumpi in po "akciji" ni bilo nikjer več papirja.

Malajlo ::

In zdaj moški razpravljajo o ženskih zadevah...
Za začetek naj dajo 0% DDV na vložke. Pa sekret papir tudi. Ker to oba spola uporabljata. Potem se gremo pa lahko v smeri pralnih wc robčkov in podobnega. Aja, si ne predstavljaš, da bi si dvajsetič opran robec po riti vlekel? Se mi je zdelo...
Kakorkoli, v malo bolj naprednih firmah je v enem predalu za 50 dni vložkov, pa deodoranti (moški, ženski) na poličkah, tudi priročna lekarna z aspirini, rupuruti in podobnim sranjem. Poleg nekaj sto lističev WC papirja v 6, 10 wcjih.
Vsekakor pa je predlog I8M v tem, da si precej žensk sploh ne more več privoščiti tega stroška. Govorimo o dekletih, ki nimajo jajc povedati doma, da rabijo denar za higienski pripomoček več. Ker to je problem.
In frankly speaking, če ženska 12 ur med nogami stiska s krvjo prepojen kos vate, moraš biti resno prehlajen, da ne zavohaš tega. Dejansko bi moralo biti vsem v vzpodbudo, da bi bili vložki/tamponi zastonj.
Se včasih pohecam, da pač mi smo morali v vojsko, ženske imajo pa svoj križ. S tem, da mi smo šli zastonj in še žepnino smo dobili. Če že o stroških govorimo.
Država pa ne bo bankrotirala, ker najbrž ne bo prišlo do "vložko-turizma".

dope1337 ::

Zakaj pa je omejeno na spol, kdo bi lahko razpravljal o tem? A ne prispevamo enakopravno v cekr iz katerega se bodo ta sredstva jemala? In talanje sredstev vsepovprek, tudi tistim, ki si lahko to privoscijo JE narobe.

Naj nalozijo tistim, ki si tega ne morejo privosciti na zdravstveno kartico nek dobropis, gredo v lekarno in dvignejo te vlozke.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Horas ::

Malajlo je izjavil:

In zdaj moški razpravljajo o ženskih zadevah...
Za začetek naj dajo 0% DDV na vložke. Pa sekret papir tudi. Ker to oba spola uporabljata. Potem se gremo pa lahko v smeri pralnih wc robčkov in podobnega. Aja, si ne predstavljaš, da bi si dvajsetič opran robec po riti vlekel? Se mi je zdelo...
Kakorkoli, v malo bolj naprednih firmah je v enem predalu za 50 dni vložkov, pa deodoranti (moški, ženski) na poličkah, tudi priročna lekarna z aspirini, rupuruti in podobnim sranjem. Poleg nekaj sto lističev WC papirja v 6, 10 wcjih.
Vsekakor pa je predlog I8M v tem, da si precej žensk sploh ne more več privoščiti tega stroška. Govorimo o dekletih, ki nimajo jajc povedati doma, da rabijo denar za higienski pripomoček več. Ker to je problem.
In frankly speaking, če ženska 12 ur med nogami stiska s krvjo prepojen kos vate, moraš biti resno prehlajen, da ne zavohaš tega. Dejansko bi moralo biti vsem v vzpodbudo, da bi bili vložki/tamponi zastonj.
Se včasih pohecam, da pač mi smo morali v vojsko, ženske imajo pa svoj križ. S tem, da mi smo šli zastonj in še žepnino smo dobili. Če že o stroških govorimo.
Država pa ne bo bankrotirala, ker najbrž ne bo prišlo do "vložko-turizma".


a se ti hecaš mal? ženska krvavi enkrat na mesec 3-5dni. ja vem nekatere huje nekatere zelo malo. ampak vseeno če pa te nimajo za 2-3 pakete vložkov v eurospinu ki stanejo okoli 3.-5EUR??? dej ne se preseravat.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

ViperR ::

0% DDV dat, da bojo lahko trgovci dvigni marže, hehehe

A. Smith ::

Malajlo je izjavil:

In zdaj moški razpravljajo o ženskih zadevah...

Seveda, da bomo, Ker prispevamo moški večino denarja v proračun.

starfotr je izjavil:

Načeloma podpiram ideje Ins. 8. marec, vendar nekje ga po moje pihnejo mimo. To je npr. pri brezplačnih vložkih za ženske.

Kot so že napisali. Menstrualno skodelico naj časti država, če želijo gospe in gospodične vložke in tampone, naj si jih pa kupijo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Utk ::

Še zmeraj ne vem kakšen je sploh predlog...

murrieta ::

Utk je izjavil:

Še zmeraj ne vem kakšen je sploh predlog...


Nikakrsen, spet nekaj trola brez vira.

kuglvinkl ::

Temo bom pustil izkljucno kot vir neumnosti, ki jih bo treba naslovit, da se predlog spravi cez.

Kot dedec pa zaupam zenskam, ko pravijo, da je nakup vlozkom nekaterim problem. Mogoce v nekaterih drzavah sistem ze celo deluje.
Your focus determines your reallity

Utk ::

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.

murrieta ::

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Ne ni. Samo stevilo "kapljic" (od 1-5) naj ti pove in znamko, pa imas potem minuto dela, da jih najdes sicer pa kaksno prodajalko zagnjavi.

Pac malenkost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Phantomeye ::

zenske: rade bi imele dostop do brezplačnih higienskih pripomočkov, zaradi menstruacije.

slotech tipi: "pol pa jst hočem javno dostopno zobno ščetko in pasto zase, ker to je popolnoma primerljiva zadeva"

kuglvinkl ::

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Sej me je, en ker sem zajebu, sem sel se enkrat. Ker jo imam rad, in ker je mama mojih otrok. Tko da dogodka nisem oznacil za problem.
Your focus determines your reallity

Utk ::

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Ne ni. Samo stevilo "kapljic" (od 1-5) naj ti pove in znamko, pa imas potem minuto dela, da jih najdes sicer pa kaksno prodajalko zagnjavi.

Pac malenkost.

In če točno tistih nimajo?

kuglvinkl je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Sej me je, en ker sem zajebu, sem sel se enkrat. Ker jo imam rad, in ker je mama mojih otrok. Tko da dogodka nisem oznacil za problem.

Tista 2 evra za paketek pa je problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kuglvinkl ::

Phantomeye je izjavil:

zenske: rade bi imele dostop do brezplačnih higienskih pripomočkov, zaradi menstruacije.

slotech tipi: "pol pa jst hočem javno dostopno zobno ščetko in pasto zase, ker to je popolnoma primerljiva zadeva"


Tako je. S tem da si ti modeli itak ne umivajo zob, ker "ne verjamejo" v zobnpasto kot v covid in filmske kritike ne
Your focus determines your reallity

immortan ::

kuglvinkl je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Sej me je, en ker sem zajebu, sem sel se enkrat. Ker jo imam rad, in ker je mama mojih otrok. Tko da dogodka nisem oznacil za problem.


zakaj si pa s telefonom ne slikaš, katere ma?

kuglvinkl ::

Utk je izjavil:

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Ne ni. Samo stevilo "kapljic" (od 1-5) naj ti pove in znamko, pa imas potem minuto dela, da jih najdes sicer pa kaksno prodajalko zagnjavi.

Pac malenkost.

In če točno tistih nimajo?

kuglvinkl je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Sej me je, en ker sem zajebu, sem sel se enkrat. Ker jo imam rad, in ker je mama mojih otrok. Tko da dogodka nisem oznacil za problem.

Tista 2 evra za paketek pa je problem?


Za ene je. Kaj se vtikas v druge?

immortan je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Sej me je, en ker sem zajebu, sem sel se enkrat. Ker jo imam rad, in ker je mama mojih otrok. Tko da dogodka nisem oznacil za problem.


zakaj si pa s telefonom ne slikaš, katere ma?


Pac nisem, kaj ma to veze?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.



Never had problems. Trik je, da če nisi ziher, vprašaš za več informacij osebo, ki te je poslala. In potem v naslednje veš - če pa ne, ponoviš prvi korak - vprašaš.

Utk ::

Potem je tudi 1000 kalorij na dan problem, in glih tolk nujna stvar.
Sej zarad mene naj bojo zastonj, kaj me briga, samo morte vedet, da če gre to prek zzzs, lekarn itd., bo tu tolk overheada, da bojo ti vložki postali prekleto dragi, in vsako žensko stali vsaj tolk kot danes, overhead bojo pa pokrili (in pokrile) tisti, ki jih ne rabimo, pa še to vprašanje, če bo dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

tikitoki ::

kuglvinkl je izjavil:

Utk je izjavil:

murrieta je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Ne ni. Samo stevilo "kapljic" (od 1-5) naj ti pove in znamko, pa imas potem minuto dela, da jih najdes sicer pa kaksno prodajalko zagnjavi.

Pac malenkost.

In če točno tistih nimajo?

kuglvinkl je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Sej me je, en ker sem zajebu, sem sel se enkrat. Ker jo imam rad, in ker je mama mojih otrok. Tko da dogodka nisem oznacil za problem.

Tista 2 evra za paketek pa je problem?


Za ene je. Kaj se vtikas v druge?

immortan je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Utk je izjavil:

Seveda je problem. Naj te baba pošlje po to in poskusi prinest domov prave, boš videl, da je prekleto velik problem.


Sej me je, en ker sem zajebu, sem sel se enkrat. Ker jo imam rad, in ker je mama mojih otrok. Tko da dogodka nisem oznacil za problem.


zakaj si pa s telefonom ne slikaš, katere ma?


Pac nisem, kaj ma to veze?


Trdis, da 150+ EUR na mesec ni problem, ce mora moski palcevati, ko se zenska tko odloci. Moski pa nej bi subvencionirali, ker si domenvno zenske ne morejo privosciti 2 EUR mesecno za vlozke?

Kar se mene tice nej uvedejo dodatek za deklice v ogrozenih druzinah, ki je namenjen temu. Al pa nej dobi to v lekarni s predlozitvijo zdravstvene kartice, ce spada me socialno ogrozene. Ostale zenske pa nej si to nabavijo same, kot si morajo vsi nabaviti druge potrebscine za zivljenje.

kuglvinkl ::

Moski, mislm moski... osebe moskega spola, hocjo met besedo pr splavu in pr free vlozkih.

:)
Your focus determines your reallity

dexterboy ::

Sej moram bit pi....a pa dodat svoj piskerček;
ko na cesti vidim hude avte višjega cenovnega razreda, je največkrat za volanom postavna mladenka ali pa zrihtana milfa. Ne vidim razloga, da bi ženskam častili vložke (so všteti tudi tamponi?), če pa ženske furajo full drage avte...
( že to, da pihate v isti rog kot ta 8.marec, kaže na dekadenco z VELIKIMI črkami )
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Utk ::

kuglvinkl je izjavil:

Moski, mislm moski... osebe moskega spola, hocjo met besedo pr splavu in pr free vlozkih.

:)

A to naj bi pomenilo, da si imajo moški brez žensk pravico izglasovat zastonj pivo, žiletke in pravico do novega roštilja vsakih 5 let?

kuglvinkl ::

dexterboy je izjavil:

Sej moram bit pi....a pa dodat svoj piskerček;
ko na cesti vidim hude avte višjega cenovnega razreda, je največkrat za volanom postavna mladenka ali pa zrihtana milfa. Ne vidim razloga, da bi ženskam častili vložke (so všteti tudi tamponi?), če pa ženske furajo full drage avte...
( že to, da pihate v isti rog kot ta 8.marec, kaže na dekadenco z VELIKIMI črkami )


jaz bi tudi mel tako enostavno miselne procese. Mora bit noro dobr lajf, nič ni kompliciran. Foušija pride v paketu.

Utk je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Moski, mislm moski... osebe moskega spola, hocjo met besedo pr splavu in pr free vlozkih.

:)

A to naj bi pomenilo, da si imajo moški brez žensk pravico izglasovat zastonj pivo, žiletke in pravico do novega roštilja vsakih 5 let?


Pivo ne rabiš pit. Če misliš, da rabiš, si šibak. Žiletke so za vnanji videz, ni nobene družbene nuje. Bila je ena v Turčiji, ko je Ata Turk zaukazal britje - pametno po mojem mnenju, sam tega se ne gremo več. Roštilj ni nuja, če že sprašuješ.

Menstrualna kri pa priteče in inhibira žensko vse do zajezitve, da boš mogoč clo ti razumel.

A teb se režijo v tvoji družbi?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Unilseptij ::

Tako kot WC papir, bi morali biti v vseh WC-jih, ki so v javni rabi (torej tudi lokali, itd.) vložki in ostala "oprema za tiste dni" prosto na voljo. Gre konec koncev za vprašanje praktičnosti, ne toliko cene, ki je zanemarljiva. Zdi se mi neizmerno prikladno, da mi ni treba s seboj povsod nositi WC papirja, ker je nekdo nekoč prišel na idejo, da je to že tam, in samo hvaležen sem lahko, da so na koncu tisti, ki so trdili, da bo to uničilo trg WC papirja, ker bodo ljudje s tovornjaki vozili papir iz sekretov in ga prodajali v tujino, ostali v manjšini :D. Vsekakor soljudem, ki jim približno četrtino časa iz mednožne odprtine curlja kri, privoščim enako razkošje, čeprav me reč osebno ne zadeva... Samo čakam, kdaj bo kdo prišel na idejo, da bi tudi brezplačni WC papir ukinili in naj ga vsak nosi s sabo... to bi bila konec koncev potem res konsistentno neoliberalna pozicija, ki bi posegla v temelje človekovega udejstvovanja, torej izločanja dreka :D.

BTW: To ni predlog instituta 8. marec, ampak dijaške in študentske organizacije, ki primarno ciljajo na šolsko populacijo in tukaj res ni kaj oporekati. Institut 8. marec je zmogel le malo manj radikalen predlog, namreč da bi bili ti izdelki manj ali nič obdavčeni.

Utk ::

Jaz malo dvomim, da si bi ženske na veliko not vtikale karkoli bi si nek škrt lastnik neke beznice omislil za tam nastavit...ampak lahko da se motim.

hbgqzR ::

Wtf vi tukaj en drugemu mečete v obraz, jaooj. Jaz se MORAM brit, če hočem biti urejen v družbi in v 'sluzbi'. In vsaj priblizno simpatičen in civiliziran.

Tudi wc papir ni zagotovljen, se spomnite toilet paper shopping spree-jev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

dice7 ::

Od kje sploh ideja, da morajo biti WCji v vsaki ustanovi? Pa kdo bo vse to placal?

kuglvinkl ::

Utk je izjavil:

Jaz malo dvomim, da si bi ženske na veliko not vtikale karkoli bi si nek škrt lastnik neke beznice omislil za tam nastavit...ampak lahko da se motim.


Jasno, da se motiš. Včasih jih preseneti. "A imaš kaj s seboj" je ne tako redko vprašanje. Tist vložek/tampon iz WCja je pa da normalno pride domov, potem pa svoje naprej.

See?
Your focus determines your reallity

Unilseptij ::

tako ja...to je potem vprašanje izvedbe... verjetno bi se tudi proizvajalci kaj spomnili, drugače pakirali, itd... mislim, da to ne bi bil večji problem... In ja, večina ženski bi tako ali tako nosila svoje s sabo, bilo bi pa tudi na voljo, če pozabiš ali zmanjka ali pač nimaš.

Utk ::

Če ne zaposlimo še 100 inšpektorjev, ki bojo kontrolirali ali ima vsak sekret wc papir in vložke, nismo nič naredili.
Inšpektorje se pa naj plača iz kazni, ki jih pokasirajo. Vsaj 10 jurjev bi že morala bit...

kuglvinkl ::

hbgqzR je izjavil:

Wtf vi tukaj en drugemu mečete v obraz, jaooj. Jaz se MORAM brit, če hočem biti urejen v družbi in v 'sluzbi'. In vsaj priblizno simpatičen in civiliziran.

Tudi wc papir ni zagotovljen, se spomnite toilet paper shopping spree-jev?


Seveda, ni pa nobene družbene nuje tukaj. Tut nobenga tu ne zanima, da se moraš brit.
Your focus determines your reallity

Utk ::

Unilseptij je izjavil:

tako ja...to je potem vprašanje izvedbe... verjetno bi se tudi proizvajalci kaj spomnili, drugače pakirali, itd... mislim, da to ne bi bil večji problem... In ja, večina ženski bi tako ali tako nosila svoje s sabo, bilo bi pa tudi na voljo, če pozabiš ali zmanjka ali pač nimaš.

A zdaj je prepovedano imet vložke na sekretu?
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Škotska prva na svetu uvaja brezplačne izdelke za menstruacijo

Oddelek: Loža
8725 (554) Hypathia
»

Kako odmašiti cev v kopalnici (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13529799 (23487) radmannsdorf

Delitev premoženja v vezi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15020389 (14382) AndrejO

Več podobnih tem