» »

Samsung galaxy s 21 FE vs Xiaomi 12X

Samsung galaxy s 21 FE vs Xiaomi 12X

golaki ::

Ima kdo kaj direktne izkušnje med Samsung galaxy s 21 FE in Xiaomi 12X.
Zbiram namreč med tema dvema. Najpomembnejša mi je kamera in za tem ekran
cena Xiaomi 12x 560 EUR
cena Galaxy 21 fe 480 EUR

dunda ::

Samsunga S21 FE uporabljam. Če imaš kakšno konkretno vprašanje, kar na tipkovnico z njim.
Nimam pa izkušenj z omenjenim Xiaomijem.
https://www.kacnje.eu

golaki ::

kako si zadovoljen? Baterija zdrži kaj, ker nekateri pravijo, da jo kar kuri zaradi zaslona.
Kakšne fotke dela pri slabi svetlobi?

wcpapir ::

S21 FE se dobi samo v 128gb razlicici?

golaki ::

Ne, tudi 256 gb, tistega, ki sem pa jaz gledu ima 128 in je v akciji v Unieuru za 479 €.

dunda ::

golaki je izjavil:

kako si zadovoljen? Baterija zdrži kaj, ker nekateri pravijo, da jo kar kuri zaradi zaslona.
Kakšne fotke dela pri slabi svetlobi?


Prej sem imel OnePlus 5. Od vsega bi rekel, da sta najslabši del "novega" Samsunga:
- branje prstnih odtisov (kar je verjetno posledica tega, da je sedaj senzor pod zaslonom, prej pa je bil fizičen senzor),
- baterija ni nič posebnega. OnePlus je bil star štiri leta in pol, pa je bila baterija komaj slabša od te pri Samsungu. Pač telefon ima večjo porabo, zaslon je boljši, večji, več stvari verjetno pokuri tudi novejši Android 12 kot pa stari Android 10.
Gledano v celoti sem sicer s telefonom zadovoljen. Čeprav sem bil včasih resen fotograf, teh zadev na telefonu ne gledam preveč. Ali pa mogoče prav zato, ker vem, da lahko en milimeter premika naredi veliko razliko - recimo. Za pravo analizo so primerni edino laboratorijski testi.
Glede na to, da sem pri Telekomu za telefon plačal 453 EUR in za povrh dobil še njihovo pametno uro, sem zadovoljen. Dvomim, da bi za ta denar dobil kaj dosti boljšo zadevo. Po dolgih letih sem spet prišel nazaj na Samsung in moram reči, da mi je nekaj stvari kar všeč. Tudi obljube, da bodo dlje zagotavljali nadgradnje.
https://www.kacnje.eu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za 600-800€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
587406 (4988) Vetrpiha
»

Pametni telefoni: LG ima dovolj

Oddelek: Novice / Android
4811914 (8814) shadeX
»

Nakup novega telefona srednjega razreda

Oddelek: Mobilne tehnologije
365855 (4879) Stikalo
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014410 (11748) cordoba

Več podobnih tem