» »

E knjige

E knjige

Matica93 ::

Zivijo,

se da kje na spletu dobiti zastonj slovenske eknjige? Nekaj sem jih nasel na partisu, bi pa rad se kaj.

Mam nek xy bralnik, ki bere med drugim tudi .mobi, .epub, .pdf. Kaksne so prednosti/slabosti teh formatov? Oziroma v katerem formatu jih je najbolje imeti?
  • spremenilo: Matica93 ()

stevemcq_ ::

Plačaj 15eur na leto članarine za knjižnico in boš imel neomejeno tega gradiva. Lp

rokp ::

... seveda pa mora bralnik podpirati ustrezen DRM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokp ()

KuntaKinte ::

stevemcq_ je izjavil:

Plačaj 15eur na leto članarine za knjižnico in boš imel neomejeno tega gradiva. Lp

lol@neomejeno...

Yohan del Sud ::

Drži se Partisa. :D Zastonj knjig načrtno nihče tu okrog ne ponuja. Kakšen odlomek morda. Če imaš srečo, kakšen samozaložniški šrot.

Epub, mobi, za prave knjige, pdf za stripe in knjige na pol narisane/poslikane.
www.strancar.com

blich ::

Sicer je verjetno ilegalno, ampak če že partis omenjate, potem bom jaz tudi omenil z-lib.org Tam se tudi nekaj e-knjig najde.

Wega ::

Tule je kar neka dobrih povezav, brez obiska travnika se prav tako kaj dobi ;)

https://www.samozalozba.si/kje-se-dobij...
Wega,
lep, postaven, pameten
in skromen.

_marc_ ::

Je kaj novega na tem področju Tudi jaz iščem kakšno knjigo v PDF formatu, kriminalko, prevedeno v slovenščino ali hrvaščino.

wcpapir ::

Katera knjiznjica pa je ql in online in s katerim appom potem poviras in placujes knjige?

Ulixes ::

A ve kdo za kakšno stran, kjer se dobijo RPG knjige (ne vem, kako se pri nas reče takšnim knjigam), lahko angleške, še raje pa slovenske.
Hvala!

rokp ::

Na skoraj vsa vprasanja glede tega, kje dobiti kaksno knjigo (pac glede na to, kaj sploh obstaja v elektronski obliki) je vec ali manj najbolj univerzalen odgovor Anna's Archive.

Ulixes ::

rokp je izjavil:

Na skoraj vsa vprasanja glede tega, kje dobiti kaksno knjigo (pac glede na to, kaj sploh obstaja v elektronski obliki) je vec ali manj najbolj univerzalen odgovor Anna's Archive.

Hvala, to sem našel in je res vrhunska stran.

dejko112 ::

Mogoče kdo kaj ve ali kje še najde kakšen arhiv slovenskih eknjig? Imam doma kar obsežno fizično knjižnico slovenskih knjig, ampak kindle po teži/velikosti zmaga, ko greš nekam... Žal pa moj ne podpira novih DRM formatov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biblos umrl, nasledila sta ga Beletrina Digital in COBISS Ela (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostalo
17121908 (274) Miami-T
»

Izposojanje slovenskih e-knjig prevzema COBISS Ela (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostalo
6911160 (3978) bajker
»

Slovenske knjige na Kindel

Oddelek: Pomoč in nasveti
54872 (4717) Cr00k
»

Biblos.si - slovenska spletna knjižnica z e-knjigami (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7630241 (13930) GupeM
»

Amazon pripravlja izposojo e-knjig (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8329494 (27115) frudi

Več podobnih tem