» »

Lenovo brezžične slušalke 1+1

Lenovo brezžične slušalke 1+1

V-i-p ::

Slučajno bral članek na RN (https://racunalniske-novice.com/brezzic.... Ker se mi zdi ugodno bi vzel ta komplet za mene pa mojo. V članku piše, da je dostava iz EU skladišča, brez stroškov, na strani pa sicer piše "duty free 0,00EUR ampak zraven CN odprema. Nisem še kupoval tu, bo šlo res bp čez? Thx za info.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
  • spremenil: V-i-p ()

janezvalva ::

jaz imam

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

in so top za 20€ na mimovrste. sem jih celo pomotoma opral v pralnem stroju, pa ni bilo nič.



https://www.mimovrste.com/slusalke-za-v...

brez veze se drkat s temi kitajci.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

V-i-p ::

Ja pa tu ni dvojnih za tako ceno ;P. Sem itak prejle naročil, kaj čem. Predvidevam, da je "duty free delivery" to, to. Tudi piše hitrejši čas dostave kot pri standard shipping-u. Se pa strinjam ja, yebat se s tem je tudi brez veze, na koncu pa tisti profit preplačaš x2, ko kaj ne štima.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

klempo ::

lahko da bo šlo preko kakega drugega vozlišča v EU in se tako izognilo dajatvam v naši državi ... nizkotno za nek spletni portal, da dodajajo svoj referral link

V-i-p ::

klempo: sem videl tisti "aid=novice" na koncu ja ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Lorch ::

Doma imam samsungove, za punco pa sem uzel Lenovo in po pravici povedano ni neke bistvene razlike (če geldamo na to da so samsungove 200€). Lenovo mi lepo stojijo v ošesu medtem ko mi samsungove stalno padajo ven (so kar težke).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere in-ear slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
446785 (389) rkobarov
»

Katere TWS bluetooth slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
193255 (801) rkobarov
»

Kako zbuditi brezžično tipkovnico?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12886 (525) _Denny_
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334379 (8806) dope1337

Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Kaj kupiti
1010100303 (50433) bluefish

Več podobnih tem