» »

booking rezervacija in plačilo

booking rezervacija in plačilo

trenerkar ::

Pred kratkim sem na bookingu rezerviral apartma na hrvaškem. Sistem pa me ni vodil do plačila, ampak sem od lastnika dobil v zasebno sporočilo link kjer naj bi plačal.
Link se začne z https://merchant.corvuspay.com/..... Tole je nekako sumljivo. Je že kdo plačeval preko tega?
Nekaj časa že nisem plačeval na bookingu, ampak kolikor se spominjam je bilo samo potrebno vpisat kreditno kartico v bookingov sistem in potem so ti trgali ob navedenem datumu.

Likalnik ::

ja tako je...to je čudno...jaz oddajam apartma preko bookinga in airbnb-ja...in nikoli ne pošiljam nobenega linka kam se nakaže denar....to gre vse predhodno na booking/airbnb kjer mi potem, ko gost odide šele nakažejo kupnino...v tem času je pa kupnina pri njih in jo lahko kot kupec zahtevaš nazaj, če pač apartma ni kot je bil oglaševan.

Steinkauz ::

Jst bi vsekakor prej kontaktiral booking in preveril.

jotunn2 ::

Likalnik je izjavil:

ja tako je...to je čudno...jaz oddajam apartma preko bookinga in airbnb-ja...in nikoli ne pošiljam nobenega linka kam se nakaže denar....to gre vse predhodno na booking/airbnb kjer mi potem, ko gost odide šele nakažejo kupnino...v tem času je pa kupnina pri njih in jo lahko kot kupec zahtevaš nazaj, če pač apartma ni kot je bil oglaševan.

Ja ker se ti ne da ukvarjati s placili (vem ker imam enako). Brez tezav pa imas stvari urejene tako, da stranka placuje direktno tebi, ti pa konec meseca placujes Boorkingu oz. Airbnb racun za provizijo. Tako da po defaultu to ni receno da je nateg. Mogoce je, mogoce je pa cisto legalno, ker kljub rezervaciji na Bookingu ni receno da Booking handla njihova placila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Booking popust (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
36239149 (822) Pogacniko
»

Booking - odpoved

Oddelek: Loža
385225 (4221) ogorazd1
»

Rezervacija apartmaja preko Booking strani

Oddelek: Loža
384469 (3591) stara mama
»

Booking.com - Odpoved - Visa: Kako Dobim Denar Nazaj?

Oddelek: Loža
214953 (4069) c3p0
»

Rezervacija na Booking.com

Oddelek: Omrežja in internet
175627 (4536) Miha 333

Več podobnih tem