» »

VASCO - mreza in napaka pri zagonu faw.exe

VASCO - mreza in napaka pri zagonu faw.exe

psychoshorty ::

Pozdrav!

Kolegu pomagam pri namescanju Vascota na dodatnem racunalniku, kateri se potrebuje za delo z Vascotom. Imajo virtualko, na kateri je vasco in podatkovna baza namescena. Na ostalih racunalnikih do Vascota dostopajo tako, da preko network share-a enostavno zazenejo en exe file.

Na tem novem racunalniku sem namestil firebird, kar se ocitno rabi, ko pa zazenem exe datoteko se prikaze okno programa (npr. fakturiranje) a namesto vnosa uporabnika vedno dobivam napako: Napaka v FIRME.FDB. Ne najdem datoteke firme.fdb. Vem, lahko klicem support, a ce mogoce kdo iz prakse ve, ce sma kaj spregledala, bom hvalazen za info.

Tody ::

Vsak računalnik rabi lokalno bazo, firebrid je bazni sw. Firme fdb pa je baza. Klic na podporo bo verjetno rešil problem kje se zadeve nastavijo

MadMen ::

Si inštaliral firebird SW preneseno iz njihove strani? (https://www.vasco.si/datoteke/) Načeloma se FB SW inštalira in je to to.

WizzardOfOZ ::

meni napaka zgleda, kot da nimaš linkov do baze. ponavadi se da na mašino driver za bazo in se definira poti do baze.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

psychoshorty ::

MadMen je izjavil:

Si inštaliral firebird SW preneseno iz njihove strani? (https://www.vasco.si/datoteke/) Načeloma se FB SW inštalira in je to to.


Pozdrav,

ja, sem. Saj to je to - da se kaj druga trenutno ne spomnim, da bi bilo treba se kaj spreminjat. Sem pisal ze na support. Hvala za vaso pomoc.

p3p3 ::

Ne priporočam Vascotovih programov. Mi imamo z njimi slabe izkušnje. So arogantni, niso kooperativni, ne nudijo ustrezne podpore, ne sprejemajo reklamacije... Ena od računovodkinj nas je opozorila na nekaj podobnega, a je nismo upoštevali. Izkazalo se je, da je imela prav. Program, s katerim smo imeli vsega skupaj več kot 1000 € stroškov, smo zaradi tega nehali uporabljati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program Birokrat

Oddelek: Programska oprema
185154 (3012) mzakelj
»

Kater program za blagajno? Priporočite!

Oddelek: Programska oprema
228598 (4802) simonn84
»

[Delphi] Pregled tečajnice vrednostnih papirjev

Oddelek: Programiranje
101925 (1641) 'FireSTORM'
»

[Delphi] Izbira podatkovne baze

Oddelek: Programiranje
222507 (1967) zhigatsey
»

DDoS na vreme! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
687107 (7107) darkolord

Več podobnih tem