» »

S22 ultra nedosegljiv

S22 ultra nedosegljiv

Klampfer ::

S22 ultra... že cel teden, večkrat na dan nedosegljiv. Pomaga edino vklop in takoj izklop Letalskega načina. Na tujih forumih berem, da jih ima veliko enake težave. Še kdo z enakimi težavami v SLO?
Bogomir

Primozzz ::

Meni zaenkrat deluje vse ok, nisem opazil da bi bil kdaj nedosegljiv. Na katerem omrežju si? Nesi telefon nazaj...

feryz ::

Ja, vendar s S21 Ultra. Občasno nedosegljiv.
Že kakšen mesec.

Klampfer ::

HoT. Ampak, z isto SIM kartico v Galaxy s7 nisem imel nikoli teh težav.
Bogomir

Kiwix ::

Mogoče S22 uporablja druge frekvenčne pasove?

Baja ::

meni se to dogaja na službenem t2, ki roama v telekom omrezju. all good :D

Utk ::

feryz je izjavil:

Ja, vendar s S21 Ultra. Občasno nedosegljiv.
Že kakšen mesec.

Če nimaš za S22 najboljše da vržeš telefon v kanto in si potegneš kabel.

krop ::

Na telemachu Bp,s22 ultra

feryz ::

Utk je izjavil:

Če nimaš za S22 najboljše da vržeš telefon v kanto in si potegneš kabel.
Naročeno, nedobavljivo. 256 Gb imajo, 512 Gb ne.

Machete ::

Če nimaš, da si kupiš takega iz zaloge, potem ne rabiš telefona sploh. Za 3 jurje je sigurno kak na zalogi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

feryz ::

Če je nedosegljiv, je vseeno, katera verzija je nedosegljiva.
Bom še malo potrpel na enaindvajsetki. Da tudi jaz doprinesem nekaj k varovanju okolja.

Tero ::

Jaz imam S20 ultra in sem opazil da sem nedosegljiv ko telefon preklaplja na 5G omrežje. Lahko da je tu ista napaka pri s22?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Klampfer ::

Sem našel začasno rešitev - nastavitev povezave na 3g/2g. Žalostno, ampak dokler ne bo update-a, bo treba potrpet.
Bogomir

V-i-p ::

Ravno včeraj mi je pojamral znanec, da je na 22ki ultra večkrat nedosegljiv ja.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Klampfer ::

Na katerem ponudniku je kolega?
Bogomir

V-i-p ::

Klampfer, sem danes malo bolj podrobno vprašal kolega: ima Telemach, dogaja pa se mu, da je večkrat nedosegljiv in to, da mu random "zmrzne", če karikiram: kot bi recimo odprl s-t forum, se naloži pol pa telefon kar stoji, ne more nič kliknit, ne gre nikamor, ne more ven, pomaga samo izklop in ponovni vklop. Aja, pa še pojamral je, da se obnaša telefon kot nek povprečni aparat, ni odziven tako kot bi od novega pričakoval, tako pravi.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Klampfer ::

Tole ni ok. A je naložil zadnji update iz prejšnjega tedna? Jaz imam težavo samo z nedosegljivostjo, ki sem jo začasno rešil s 3g/2g.
Bogomir

c3p0 ::

Sem imel isti problem na S6 ali S10+, začasno rešil kot predhodnik, potem pa je nek update očitno odpravil bug.

V-i-p ::

Klampfer je izjavil:

Tole ni ok. A je naložil zadnji update iz prejšnjega tedna? Jaz imam težavo samo z nedosegljivostjo, ki sem jo začasno rešil s 3g/2g.

Hvala, sem mu javil.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tene ::

mansons ::

Isto pri meni - S22 Ultra (256GB) - ponudnik HoT - ogromnokrat nedosegljiv - z isto SIM kartico pri NOTE10+ nikoli ni bilo težav..... (za vsak slučaj sem včeraj menjal SIM kartico za novo vendar problem ostaja)

Bolt ::

Pa kaj vam govorim že koliko časa. To ni problem samo na 22, 21... To je problem Samsunga že kar nekaj časa.
90% uporabnikov ima te težave.
Sicer ne najdem povezave v čem oziroma s čim so večje težave ali z operaterjem ali lokacijo ali čim drugim toda to je težava na splošno. Ja najbolj pomaga off/on mobilnih podatkov, in/ali preklop omrežja/omrežnega načina 3G/4G/5G. Noben updejt ne bo pomagal. Vsaj v zadnjih par letih ni, ker to ni samo na eni seriji. Mal si preberite tudi druge forume če ne verjamete.
Klump. Edina resna rešitev menjava branda.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Klampfer ::

Bolt, ne bluzi. Imel sem že kr nekaj Galxy modelov in nikoli nisem imel težave z nedosegljivostjo!

mansons je izjavil:

Isto pri meni - S22 Ultra (256GB) - ponudnik HoT - ogromnokrat nedosegljiv - z isto SIM kartico pri NOTE10+ nikoli ni bilo težav..... (za vsak slučaj sem včeraj menjal SIM kartico za novo vendar problem ostaja)


Prijvi napako na Ram2 servis, da ne bodo govorili, da prvič slišijo za ta problem (meni so tako rekli).
Bogomir

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klampfer ()

kixs ::

Meni na S4 dela BP :lol: Sem na HoT.

Bolt ::

Klampfer je izjavil:

Bolt, ne bluzi. Imel sem že kr nekaj Galxy modelov in nikoli nisem imel težave z nedosegljivostjo!

mansons je izjavil:

Isto pri meni - S22 Ultra (256GB) - ponudnik HoT - ogromnokrat nedosegljiv - z isto SIM kartico pri NOTE10+ nikoli ni bilo težav..... (za vsak slučaj sem včeraj menjal SIM kartico za novo vendar problem ostaja)


Prijvi napako na Ram2 servis, da ne bodo govorili, da prvič slišijo za ta problem (meni so tako rekli).

Klampfer ne klanfaj neumnosti, ker nimaš pojma in sploh ne veš kaj so težave. Ti še Galaxy ne znaš napisat kaj šele, da bi imel "že kar nekaj" teh modelov(ahahaha)
Model, če se ti tega ne zavedaš potem to še ne pomeni, da težave ne obstajajo.
Raje nehaj lagat in si izmišljevat neumnosti!
Kako moreš lagat, da nisi imel nobenih težav, ko pa praviš, da so ti na RAMu rekli, da prvič slišijo za ta problem.
LOL! Ker nakladač!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Klampfer ::

Bold - neverjetno, povsod vas je polno... :))
Bogomir

Bolt ::

Klampfer je izjavil:

Bold - neverjetno, povsod vas je polno... :))

Saj me ni treba vikat.
Kaj sedaj, boš kaj pokomentiral svoje laži!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Groot ::

Bolt je izjavil:

Pa kaj vam govorim že koliko časa. To ni problem samo na 22, 21... To je problem Samsunga že kar nekaj časa.
90% uporabnikov ima te težave.
Sicer ne najdem povezave v čem oziroma s čim so večje težave ali z operaterjem ali lokacijo ali čim drugim toda to je težava na splošno. Ja najbolj pomaga off/on mobilnih podatkov, in/ali preklop omrežja/omrežnega načina 3G/4G/5G. Noben updejt ne bo pomagal. Vsaj v zadnjih par letih ni, ker to ni samo na eni seriji. Mal si preberite tudi druge forume če ne verjamete.
Klump. Edina resna rešitev menjava branda.


Aha še dobro da sem potem sam in vsaj še 10 znancev v teh 10% ki nima težav. Apple troli ste največji smeh res

Bolt ::

Groot je izjavil:

Bolt je izjavil:

Pa kaj vam govorim že koliko časa. To ni problem samo na 22, 21... To je problem Samsunga že kar nekaj časa.
90% uporabnikov ima te težave.
Sicer ne najdem povezave v čem oziroma s čim so večje težave ali z operaterjem ali lokacijo ali čim drugim toda to je težava na splošno. Ja najbolj pomaga off/on mobilnih podatkov, in/ali preklop omrežja/omrežnega načina 3G/4G/5G. Noben updejt ne bo pomagal. Vsaj v zadnjih par letih ni, ker to ni samo na eni seriji. Mal si preberite tudi druge forume če ne verjamete.
Klump. Edina resna rešitev menjava branda.


Aha še dobro da sem potem sam in vsaj še 10 znancev v teh 10% ki nima težav. Apple troli ste največji smeh res

ROLF
Dej GTroolt ne nabijaj spet bedarij kot ponavadi po celem forumu. Če nimaš pojma se ne oglašaj. Že večkrat povedal, da v življenju nisem imel Appla;)
Ti in teh tvojih 10 navideznih znancev niste niti med 0,000000000001% ki nimajo težav. Daj enkrat se strezni, da nisi sam na svetu in da ta forum ni eden in edini. Zlezi že enkrat iz tiste tvoje jame, da boš malo, vsaj malo dojel, kaj se dogaja okoli tebe.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Groot ::

Haha ok nekomu je očitno nekaj popustilo. Skratka spet vsi tisti ki imate druge znamke najbolje veste kako je uporabljati neko stvar. Pa seveda vedno popularno nabijanje ne forum brez kakršnegakoli vira. Ah good luck trolček, sam ti ne mislim prilivat na tvoje zadovoljstvo.

Mcsin ::

Tisti ki imate težave probajte izklopit VOLTE če imate vklopljeno... Je bil že krivec za marsikatero težavo s klicanjem..

Bolt ::

Groot je izjavil:

Haha ok nekomu je očitno nekaj popustilo. Skratka spet vsi tisti ki imate druge znamke najbolje veste kako je uporabljati neko stvar. Pa seveda vedno popularno nabijanje ne forum brez kakršnegakoli vira. Ah good luck trolček, sam ti ne mislim prilivat na tvoje zadovoljstvo.

Popušča tebi že kar nekaj časa. Očitno samo nabijaš nekaj na pamet brez, da bi se sploh pozanimal kaj kdo piše in in kakšne vire navaja, kašne telefone je kdaj imel itd. Sploh ne vem kaj si prišel tu not trollat, če nimaš kaj koristnega za povedat.
Nič novega od tebe, če te človek le malo spremlja troll na troll.
Tako da res bolje, da greš tja od kod si prišel in ne trollaš več.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Yoxi ::

Imam s22 Ultra in meni dela vse ok, razn nedosegljiv sm, kljub 3 črticam signala 4g+...
In to je problem cele S22 serije...s22, s22+, s22 ultra...

https://eu.community.samsung.com/t5/gal...

Aja naj še omenim da imam na prejšnem Samsungi S9+ isto signala, pa nikoli problemov z dosegljivostjo in internetom...imam A1 in signal ni problem ..
Zanima me samo ena stvar....ali je to programska napaka ki se/jo bo odpravla z updejti ali je to hardware problem ?!
Mogoče kdo ve? Saj imam še možnost telefon vrniti nazaj na prodajno mesto do 18.4.

Ker tole z nedoseglivostjo je res adijo pamet.
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yoxi ()

Bolt ::

Yoxi je izjavil:

Imam s22 Ultra in meni dela vse ok, razn nedosegljiv sm, kljub 3 črticam signala 4g+...
In to je problem cele S22 serije...s22, s22+, s22 ultra...

https://eu.community.samsung.com/t5/gal...

Aja naj še omenim da imam na prejšnem Samsungi S9+ isto signala, pa nikoli problemov z dosegljivostjo in internetom...imam A1 in signal ni problem ..
Zanima me samo ena stvar....ali je to programska napaka ki se/jo bo odpravla z updejti ali je to hardware problem ?!
Mogoče kdo ve? Saj imam še možnost telefon vrniti nazaj na prodajno mesto do 18.4.

Ker tole z nedoseglivostjo je res adijo pamet.

To ni problem samo S22 serije temveč nasplošno Samsunga že najmanj od serije S10 oziroma v povezavi z androidom od tam naprej. To vam govorim že leta in leta pa ne verjamete oziroma se nočete sprijaznit nekateri Samsung fani. Mal si preberite druge forume, xda na primer, da ne boste govorili, da si jaz to izmišljujem.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

V-i-p ::

Bolt, če bi bilo to res, bi Samsung že propadel. Pa sem imel marsikaterega od Galaxy S leta 2010 pa do sedaj (Galaxy A51, 72) pa nikoli problemov z nedosegljivostjo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

krop ::

Jz teh problemov nimam na s22 ultra. Sm na telemachu, če ma to kaj veze

c3p0 ::

Bolt je izjavil:


To ni problem samo S22 serije temveč nasplošno Samsunga že najmanj od serije S10 oziroma v povezavi z androidom od tam naprej. To vam govorim že leta in leta pa ne verjamete oziroma se nočete sprijaznit nekateri Samsung fani. Mal si preberite druge forume, xda na primer, da ne boste govorili, da si jaz to izmišljujem.


Ne bluzi. Imel sem ta problem na S10+, imel kak mesec na 3G, ker sem naključno bil nedosegljiv. Update je nato problem odpravil in sem 3 leta že na 4G bp.

Da se jim znova in znova pojavlja, je pa zaskrbljujoče. Nasploh se mi je S priskutil, neko norčevanje iz Appla, nato pa uvedejo/odstranijo ravno te stvari iz katerih so se norčevali.

feryz ::

Mene ste prepričali, bom S22 preskočil. Včeraj sem skenslal naročilo.
Se beremo pri S23.
Pa še eko bio sem zaradi tega.

Bolt ::

c3p0 je izjavil:

Bolt je izjavil:


To ni problem samo S22 serije temveč nasplošno Samsunga že najmanj od serije S10 oziroma v povezavi z androidom od tam naprej. To vam govorim že leta in leta pa ne verjamete oziroma se nočete sprijaznit nekateri Samsung fani. Mal si preberite druge forume, xda na primer, da ne boste govorili, da si jaz to izmišljujem.


Ne bluzi. Imel sem ta problem na S10+, imel kak mesec na 3G, ker sem naključno bil nedosegljiv. Update je nato problem odpravil in sem 3 leta že na 4G bp.

Da se jim znova in znova pojavlja, je pa zaskrbljujoče. Nasploh se mi je S priskutil, neko norčevanje iz Appla, nato pa uvedejo/odstranijo ravno te stvari iz katerih so se norčevali.


Ne seri. Imel si probleme! Samsung fani ste ko fijakarski konji, ki ne vidite 5mm pred sabo in si zatiskate že leta težave, ki se ne odpravijo z nobenim updatom.
Kar tako naprej vam privoščim tak telefon ker sploh ne veste kakšno sranje imate.
Pa da ne bo pomote nimam jabčka in ga nikoli nisem imel.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Klampfer ::

Z zadnjim updateom, 25MB, napaka odpravljena.
Bogomir

Bolt ::

Klampfer je izjavil:

Z zadnjim updateom, 25MB, napaka odpravljena.

Ma nemoj! Kako če pa nimaš nobenih težav. A sedaj si čakal en mesec in pol nedosegljiv!
Upaj da potraja malo več kot en mesec. Boš poročal kdaj boš spet nedosegljiv, pa da ne boš spet lagal!
Najnovejši flagship za 1k+ pa že en mesec nedosegljiv LOL!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Klampfer ::

A ti še kr tukaj smetiš? Get a life...
Bogomir

c3p0 ::

Bolt je izjavil:

Klampfer je izjavil:

Z zadnjim updateom, 25MB, napaka odpravljena.

Ma nemoj! Kako če pa nimaš nobenih težav. A sedaj si čakal en mesec in pol nedosegljiv!
Upaj da potraja malo več kot en mesec. Boš poročal kdaj boš spet nedosegljiv, pa da ne boš spet lagal!
Najnovejši flagship za 1k+ pa že en mesec nedosegljiv LOL!


Samsung so seratorji, ne vem če še bom kupil kak njihov telefon, a te težave pač odpravijo. Ti pa zavajaš, da jih ne.

TheBlueOne ::

Klampfer je izjavil:

Še kdo z enakimi težavami v SLO?


Zanimivo, da si omejil na SLO, ker jaz v AT ne opazim nekih tezav.

Je pa zanimivo, da pravite, da je Samsung za v smeti, kjer drugje, da je Apple za v smeti itn. Jaz sem pravkar zamenjal Appla za tole S22, nikjer tehnicnih tezav. Kaj tisti, ki jih testirajo tega ne opazijo ali je to potem nek nov normativ, da najdrazji telefoni enostavno ne delajo kakor bi morali? :) Kaj potem kupis, ce hoces smartphone in zanesljivost?

Bolt ::

c3p0 je izjavil:

Bolt je izjavil:

Klampfer je izjavil:

Z zadnjim updateom, 25MB, napaka odpravljena.

Ma nemoj! Kako če pa nimaš nobenih težav. A sedaj si čakal en mesec in pol nedosegljiv!
Upaj da potraja malo več kot en mesec. Boš poročal kdaj boš spet nedosegljiv, pa da ne boš spet lagal!
Najnovejši flagship za 1k+ pa že en mesec nedosegljiv LOL!


Samsung so seratorji, ne vem če še bom kupil kak njihov telefon, a te težave pač odpravijo. Ti pa zavajaš, da jih ne.

ROLF
Šala desetletja. Sedaj si me pa nasmejal.
Kako ti uspe.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8617696 (3017) Hovdra
»

Prepogljivi telefoni se prodajajo

Oddelek: Novice / Android
276428 (3423) Key Quest

Več podobnih tem