» »

Vrednost avta z zanič motorjem

Vrednost avta z zanič motorjem

kumarca1212 ::

Zdravo, mene pa zanima, kolk je kaj vredn avto k ma sfukan motor.
Gre se za Peugeot 308 SW 1.6 hdi, 260k prevoženih, motor je za zamenat. Mam ponudbo za 700€, a je to ok?

tony1 ::

Je.

Cveto ::

Ja. Ker tudi z ok motorjem ni vreden kaj dosti.

mr_chai ::

če bi povedu letnik, bi še dobil smiselen odgovor, tako pa...;((

anglez ::

Poskusi se pozanimat koliko te pride menjava motorja. Kdaj je motor smešno poceni.

Če ni vse gnilo seveda.

wcpapir ::

Imaš super ponudbo. prodaj.

Blinder ::

kumarca1212 je izjavil:

Zdravo, mene pa zanima, kolk je kaj vredn avto k ma sfukan motor.
Gre se za Peugeot 308 SW 1.6 hdi, 260k prevoženih, motor je za zamenat. Mam ponudbo za 700€, a je to ok?


kilometri tle niso neki pomemben podatek. Je pa pomemben podatek letnik avta, ki si ga izpustil. Dumb people ...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Cveto ::

Glede na km je avto star vsaj 10 let, če ne 15. Nihče si ne kupi takega avta za delat silne kilometre. 10-15 let star pug 308 z podobnimi km je okoli 1500-2500 eur, odvisno od stanja. Kupil ti ga bo kak mehanik, ker se ga drugemu itak ne splača. Tudi če dobiš motor poceni, je še vedno nekaj dela, s čimer se en običajen kupec ne bo šel ukvarjat. Ne za zmatranega pežoja.

kumarca1212 ::

Cveto je izjavil:

Glede na km je avto star vsaj 10 let, če ne 15. Nihče si ne kupi takega avta za delat silne kilometre. 10-15 let star pug 308 z podobnimi km je okoli 1500-2500 eur, odvisno od stanja. Kupil ti ga bo kak mehanik, ker se ga drugemu itak ne splača. Tudi če dobiš motor poceni, je še vedno nekaj dela, s čimer se en običajen kupec ne bo šel ukvarjat. Ne za zmatranega pežoja.


Letnik je 2008, v mojem lastništvu je blo nabitih cca 150000km (2 leti pa se mau zraun), glede na to da je star francoz, se je kr dobr odnesu. Motor bi se lahka dobu od 500€ naprej, ampak bi verjetn use skup prsl na jurja po tamalem.

Avto je prodan, hvala za pomoč.

No pa da še to dodam, v teh 2 letih, glede na to da je "pežo" pa "francoz" me ankol ni pustu na cesti, menala se je sam kuplonga pa potrošni materjal. Sicer pa je po mojih informacijah ta motor pričakovan da deluje do 300 jurjov, glede na to da je biu pred mojim lastništvom usak dan na mestni vožnji in avtocesto vidu sam za dopust, je kr dobr odslužu svoje. Pa udobn je k prasica.

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Kaj je pa bilo z motorjem? Imam isti model, samo da je 2011 letnil
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Cveto ::

Da ne bo pomote, nisem rekel, da je slab avto, samo cene nimajo nobene. Imamo doma kot drugi avto Scenica, ki se veliko bolje obnese kot njegov predhodnik, Mercedes A.

ytodf ::

Aja, napačna halucinacija v napačni temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytodf ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EGR (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
659662 (4586) TadejVW
»

Glasen menjalnik

Oddelek: Na cesti
353000 (2250) Valvoline
»

Kolesni ležaj

Oddelek: Na cesti
5857 (536) motoroil
»

Nov avto za 15000€ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21462721 (46487) kljhjkhkjh
»

Nakup avtomobila (do 9000€) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5317093 (14900) trololo2

Več podobnih tem