» »

Psihološka raziskava - odnosi v sodobni družbi

Psihološka raziskava - odnosi v sodobni družbi

TheShizznit1 ::

Spoštovani,

na Oddelku za psihologijo, Filozofske fakultete v Ljubljani, izvajamo raziskavo na temo partnerskih odnosov med mladimi odraslimi. Gre za preprosto raziskavo v kateri želimo dobiti boljši vpogled v vidike partnerskih odnosov oz. pomanjkanje le teh med mladimi v sodobni družbi. Trenutno nam primanjkuje predvsem moških udeležencev, zato bi bili zelo hvaležni za vaše sodelovanje. Pogoj za sodelovanje je starost 18-29 let.

Reševanje je povsem anonimno. Podatki so obravnavani na skupinski ravni. Na vprašanja ni pravilnih in napačnih odgovorov, temveč nas zanima iskreno mnenje vsakega posameznika. Reševanje traja približno 15 minut. Ker so za ugotovitve pomembni vsi vprašalniki, prijazno prosimo, da anketo izpolnite do konca.

https://1ka.arnes.si/a/32917

Najlepša hvala vnaprej in prijazen pozdrav,
Timotej Glavač

poweroff ::

Mislim, no comment. Kakšna anketa, a to nimate nobene metodologije na faksu??

Začne se z demografijo. To je klasična napaka, demografija gre vedno na konec ankete.

Potem starost - zahteva vpis številke. Zakaj ni razredov? A se bo računala kakšna linearna korelacija, ali kaj? :))

Potem pa spol... Možne izbire:
- Moški
- Ženski
- Drugo

Kaj točno je "drugo"???

Naprej raje sploh nisem gledal. Ampak tako zastavljena anketa naredi zelo neprofesionalen vtis...
sudo poweroff

hamez66 ::

Jaz bom dal starost 28 in spol drugo. Je to ok?

donvitoc ::

Verjetno je danes že obvezno dati drugi, drugače bo študija zavrnjena zaradi "nacizma"?

StarMafijec ::

Sem mislil, da je to kak novopečeni študent sestavil, pa potem vidim, da sta podpisana MR in profesorica. Izgleda zelo amatersko, tako kot je napisal Matthai. Škoda!

profii ::

Koliko časa ste že v trenutnem partnerskem razmerju ? V mesecih.

Komu se da to računat? A vsi veste kdaj ste začeli z trenutnim partnerjem? "midva pa hodiva 51 mesecv, wiiiiii"

maticb492 ::

profii je izjavil:

Koliko časa ste že v trenutnem partnerskem razmerju ? V mesecih.

Komu se da to računat? A vsi veste kdaj ste začeli z trenutnim partnerjem? "midva pa hodiva 51 mesecv, wiiiiii"


Jaz sem se tudi nasmejal ja, ampak očitno anketa predpostavlja one-night stande in 3 mesece dolga razmerja.

EDIT: Me pa zanimajo izsledki oz. rezultati, upam da bo OP objavil to v tej temi :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

profii je izjavil:

Koliko časa ste že v trenutnem partnerskem razmerju ? V mesecih.

Komu se da to računat? A vsi veste kdaj ste začeli z trenutnim partnerjem? "midva pa hodiva 51 mesecv, wiiiiii"

Kako ji boš pa razložil ko te bo cel dan gledala k da si ji prvorojenca fental... Pa še boš nekje med pranjem zob zvečer spomnil da si obletnico pozabil?

Se pa ja spomniš takih stvari, ali pač?
Life is as complicated as we make it...

profii ::

Pithlit je izjavil:

profii je izjavil:

Koliko časa ste že v trenutnem partnerskem razmerju ? V mesecih.

Komu se da to računat? A vsi veste kdaj ste začeli z trenutnim partnerjem? "midva pa hodiva 51 mesecv, wiiiiii"

Kako ji boš pa razložil ko te bo cel dan gledala k da si ji prvorojenca fental... Pa še boš nekje med pranjem zob zvečer spomnil da si obletnico pozabil?

Se pa ja spomniš takih stvari, ali pač?


Pa to ni kredit, da ga jemlješ v mesecih. Pač imaš obletnico na nek datum, katerega "proslaviš" z rožico in večerjo vsako leto. Sedaj pa ne štejem mesecev, sploh ne za raziskave.
Pa tisto vprašanje: Najdaljša veza v mesecih.

Pithlit ::

Maš obletnico, ne vem, 19 maja. Kolk let si v vezi upam da veš iz prve. Leta*12 + 9 mesecev. Ni glih jaka matematika.

Sicer je anketa ful osredotočena na spolnost, vprašanja pa jasno kažejo na to da cilja na mal mlajšo populacijo. Tm do 30let. Ajde 35.
Life is as complicated as we make it...

jabe ::

Kako do 30 ali pa 35...
Saj piše da je pogoj 18-29 let!

Kar mene čudi vsa ta leta je način zbiranja nekih podatkov. Nekje na netu, kjer ni nobene kontrole nad ničemer. Sem lahko Eva, stara 19 let iz Maribora, naslednji moment pa Ana, 28, iz Ribnice. Pa potem kolikokrat se mi da, definitivno pa ne bom to kar sem v resnici, ker me skrbi varnost na internetu in privat podatkov ne izdajam (npr)... In potem nekdo iz tega dela doktorat in je blazno užaljen, ko so Slovenci kot zannastveniki v svetu cenjeni približno toliko kot ostali Balkanci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

138 Kako orgazmi škodijo tvojemu razmerju

Oddelek: Loža
303313 (1588) uporabnik832
»

Siol povečal hitrosti tudi 1mbit uporabnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
528541 (6398) Veron

Več podobnih tem