» »

Izganjanje hudiča v Sloveniji

Izganjanje hudiča v Sloveniji

1 2 3
4
»

matobeli ::

To so samo sleeper agenti RKC, ki morajo počas zapret temo, pomemben je namreč COVID in ne spraševanje o smiselnosti mučenja psihotičnih ljudi.

solatko ::

maticb492 - To bo, ja.
Delo krepa človeka

Gregor P ::

solatko je izjavil:

Si kdaj zasledil članek o kakšnem velikem nategu bogatašev?
Dejansko sem ...

The rise and fall of Elizabeth Holmes, the Theranos founder who is now on trial for fraud
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dexterboy ::

@naruto:
Je pa muslimanstvo (seveda ne tisti, zheban del, ki bi ga lahko enacili z RKC) precej bolj zdravo in tudi bolj napredno (kar je logicno, saj je nastalo nekaj sto let za castilci smrdljivih rib, ki jih nekateri patoloski primerki se vedno radi lepijo na avtomobile).
???
Vse pod kontorlo? Muslimani good guys? Majke mi, v tebi prebiva hudič....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

aokorn ::

Če obstaja dobro, obstaja tudi zlo.

mr_chai ::

aokorn je izjavil:

Če obstaja dobro, obstaja tudi zlo.


Če obstaja milka z lešniki, obstaja tudi tista brez lešnikov. -- Primož Trubar

matobeli ::

Inkvizitorjem je bolj všeč tista s strtimi lešniki.

aokorn ::

Ne, ampak res. Če zaključiš dan z občutkom, da je potekal ok in greš v miru spat. Ergo tudi dobro sanjaš in sploh dobro spiš, si vesel. Dobro obstaja.

Če pa dan poteka slabo in se po njem giblješ na 'ivici propada', ti postane najkasneje kmalu jasno, da obstaja tudi scenarij, ki je 'bad'...

Zlo obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aokorn ()

naruto2 ::

dexterboy je izjavil:

@naruto:
Je pa muslimanstvo (seveda ne tisti, zheban del, ki bi ga lahko enacili z RKC) precej bolj zdravo in tudi bolj napredno (kar je logicno, saj je nastalo nekaj sto let za castilci smrdljivih rib, ki jih nekateri patoloski primerki se vedno radi lepijo na avtomobile).
???
Vse pod kontorlo? Muslimani good guys? Majke mi, v tebi prebiva hudič....


Ti ob pogledu skozi svojo sekret rolo mislis, da so vsi taksni, kot jih vidis na CNN.

thetech je izjavil:


Nočemo se cepiti, ker ni potrebe po tem. Štekaš? Verjetno ne.

Verjamem, pa da je tvoje zdravje v tako slabem zdravju, da pač potrebuješ 5 dozic zvarka. Te štekam.

Pa ne srat o morali, kot si predhodniku...


Seveda, ker potrebo drugace definiras kot jaz.

Jaz trdim, da druzba kot celota potrebuje cepljenje, ti pa pac gledas samo na svojo rit.

Daj ko prednike kaj vidis cez praznike jim v mojem imenu povej, da so bili kot starsi popolnoma nesposobni in so vzgojili sociopatsko posast, ki jih bo verjetno umorila v postelji za dediscino. Pa zazeli jim se srecno novo leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

matobeli ::

aokorn je izjavil:

Ne, ampak res.


Ja, če privzamemo da dobro obstaja potem obstaja tudi zlo. Ampak vedno se je treba zavedat da zlo in dobro nista nek bavbav ki se naseli v človeka ampak zgolj percepcija ki smo si jo ustvarili v naši družbi.

Če je človek označen kot zloben je lahko zaradi neravnovesja kemičnih procesov ki se mu dogajajo v telesu, vzgoje, okolja... ne pa zaradi zlega duha ki se naseli v njegovo telo.

papasmrk ::

aokorn je izjavil:

Če obstaja dobro, obstaja tudi zlo.

Živi dokaz, da obstaja zlo so komentarji od naruta.
Za komentiranje se moraš prijaviti

matobeli ::

Po tej logiki so zlorabe otrok "dobro", kar potrjuje to da je dobro/zlo socialni konstrukt.

naruto2 ::

papasmrk je izjavil:

aokorn je izjavil:

Če obstaja dobro, obstaja tudi zlo.

Živi dokaz, da obstaja zlo so komentarji od naruta.


Jaz samo izganjam hudica.

aokorn ::

Seveda. Ampak zlo bo vedno obstalo. Tako kot bo obstalo dobro. Meje med obema se bodo spreminjale, vendar bo bistveno ostalo isto. Kaj je dobro in kaj je zlo, se je tokom civilizacije že večkrat izkazalo. Na kratko so zlata pravila zapisana v desetih zapovedih. Neprecenljiva zapisana izkušnja neštetih generacij!

naruto2 ::

aokorn je izjavil:

Seveda. Ampak zlo bo vedno obstalo. Tako kot bo obstalo dobro. Meje med obema se bodo spreminjale, vendar bo bistveno ostalo isto. Kaj je dobro in kaj je zlo, se je tokom civilizacije že večkrat izkazalo. Na kratko so zlata pravila zapisana v desetih zapovedih. Neprecenljiva zapisana izkušnja neštetih generacij!


Poglej ob kateri starosti so se vcasih porocali v Sloveniji, ali kaj je bilo druzbenosprejemljivo obnasanje do zensk, pa bos videl, da ima matobeli prav.

Dobro in zlo je druzbeni konstrukt.

aokorn je izjavil:

Na kratko so zlata pravila zapisana v desetih zapovedih. Neprecenljiva zapisana izkušnja neštetih generacij!


Res? Pa poglejmo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

matobeli ::

Se strinjam.

mr_chai ::

Mislim, da načenjate neke filozofske debate. Ne, zlo ne obstaja, tudi dobro ne. V absolutnem smislu mislim.
Neka absolutna entiteta tam zunaj, pa verjetno ne bi niti razlikovala med dobrim in zlim. Ali je lev, ki je raztrgal antilopo, zloben ?

Man is the only creature who refuses to be what he is. -- Mojmir Sepe

Če bi bog moral za eno življenje iti živeti v nekoga in živeti življenje smrtnika, bi tudi sam izgubil vero v sebe -- Mojca Pokrajculja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

matobeli ::

Karkoli povezanega z religijo je v svojem bistvu filozofska debata. Fizično je, upam da vsem, jasno da ne obstaja neka entiteta tam zunaj.

Ker pa smo civilizacija smo ustvarili družbene konstrukte ki so bolj ali manj koristni. In govorit da obstajaja ali neobstaja dobro in zlo je zelo blizu temu da govorimo o tem ali obstajajo ali ne obstajajo zakoni.

Oboji so napisani, ampak v resnici ne obstajajo, niso sestavljeni iz nobenih delcev.

Kar sicer ne pomeni da niso pomembni. Ampak, ravno tako kot nas ne zanima zakonodaja mozambika, nas večine ne zanima hinduizem.

Vprašanje pa je kako močno nas morajo zanimat družbeni konstrukti ki jih je postavila RKC, zakaj bi nas morali ter kdaj jih lahko metaforično porinemo čez rob zemlje?

aokorn ::

Naruto. Ne dam veliko na (anglosaške) showe, kjer na hudomušen in ironičen način si delajo norca iz vsakdanjih reči.

Tudi zaradi enega videa ne bom spreminjal svojega prepričanja. Ti pa verjetno tudi ne.

Pa vseeno me zanima. Ali bi ubil človeka? Ali si ga ubil? Ali bi v trgovini konkretno ukradel predmet? Ali bi lagal z namenom, da se okoristiš?

Pa ne odgovarjaj, da to vsi delajo. Zanima me, ali to delaš ti?

naruto2 ::

aokorn je izjavil:

Tudi zaradi enega videa ne bom spreminjal svojega prepričanja. Ti pa verjetno tudi ne.

Ti bi ga moral. Pac verjeti v 2000+ let stare pravljice, neskoncnokrat premiksane, predelane,... se v 2021 ne spodobi. Izpades smesen, Carlin pa se je posalil iz te smesnosti.

Mimogrede, Bernard Shaw je rekel, da ce moras ljudem povedati resnico je najbolje, da se salis, ker te lahko sicer ubijejo.

Mogoce bi lahko malo Anton Szandor LaVeya prebral, je bolj "down to earth". Recimo, lepo je artikuliral, da je Satan cerkvin najvecji prijatelj in vse njeno premozenje in moc izvirata iz njega.

aokorn je izjavil:

Ali bi ubil človeka? Ali si ga ubil? Ali bi v trgovini konkretno ukradel predmet? Ali bi lagal z namenom, da se okoristiš?


Ne, nisem dovolj moderen, da bi bil proticepilec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

matobeli ::

aokorn:
Kaj pa bluziš, vsak "greh" se da opravičit.

Primer; vagon se pelje proti trem delavcem ki ga niso opazili ker si ravno govorijo umazane šale. Kot kretničar imaš možnost speljat vlak na drugi tir, vendar tam stoji delavec ki se je tja umaknil da umiru poje malico.

Povej mi, koga boš ubil? enega, tri ali morda štiri?

Opaziš da je nad nadhodom debel direktor, tako debel da bi njegovo telo lahko zaustavilo vagon, zgolj nekdo ga mora porinit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

naruto2 ::

,

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

naruto2 ::

Mimogrede, ko smo ze ravno pri ubijanju, a se kdo spomni tistega katolibanskega "Christian campa", kjer so ucili otroke umreti za Kristusa, streljati z orozjem itd.? Ne najdem ga, pa vem, da je bil na youtubu... sem ga hotel ze _S*_ju prilimat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

win64 ::

matobeli je izjavil:

aokorn:
Kaj pa bluziš, vsak "greh" se da opravičit.

Primer; vagon se pelje proti trem delavcem ki ga niso opazili ker si ravno govorijo umazane šale. Kot kretničar imaš možnost speljat vlak na drugi tir, vendar tam stoji delavec ki se je tja umaknil da umiru poje malico.

Povej mi, koga boš ubil? enega, tri ali morda štiri?

Opaziš da je nad nadhodom debel direktor, tako debel da bi njegovo telo lahko zaustavilo vagon, zgolj nekdo ga mora porinit...


So drugi filozofi že dodobra razmislili. Najpravičnejše za vse je da vržeš kovanec/mečeš kocko in se na podlagi tega odločiš.

111111111111 ::

thetech je izjavil:


Nočemo se cepiti, ker ni potrebe po tem. Štekaš? Verjetno ne.

Verjamem, pa da je tvoje zdravje v tako slabem zdravju, da pač potrebuješ 5 dozic zvarka. Te štekam.

Pa ne srat o morali, kot si predhodniku...

Torej, boš poslal klošarja, da se cepi zate. Res si želimo, da takšni ljudje preživijo. No, pa saj je znano, da je antivaxerjem vseeno za druge, tako da me to sploh ne čudi, da bi kostanj iz žerjavice pobirali z rokami drugih.

matobeli je izjavil:

Če je človek označen kot zloben je lahko zaradi neravnovesja kemičnih procesov ki se mu dogajajo v telesu, vzgoje, okolja... ne pa zaradi zlega duha ki se naseli v njegovo telo.

POtem pa razloži Adama in Evo. Niju je zapeljal zli duh.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

@naruto. Ne vem, kaj je narobe s tem?


Saj veste, kaj je največja ukana Hudiča?

Pa sploh nima veze, v kaj mi tukaj verjamemo in verujemo. Problem je to, da oni verujejo toliko, da žrtvujejo na veliko. Prostozidarji so zlo tega sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

matobeli ::

win64 je izjavil:

Najpravičnejše za vse je da vržeš kovanec/mečeš kocko in se na podlagi tega odločiš.


Najpravičnejše? Ne, pri kocki se gre zgolj za prenos odgovornosti. V tem primeru kocka odigra, če že hočeš, pravičnega, nepristranskega odločevalca, zunanjo entiteto.

Boga rabijo ljudje da se ne počutijo slabo zaradi dejanj ki jih morajo storiti, ne ker bi jim sporočal najboljšo možno izbiro.

Najboljšo možno izbiro lahko narediš na podlagi podatkov in analize.

Slopek je izjavil:


Problem je to, da oni verujejo toliko, da žrtvujejo na veliko.


Kdo so ti oni? Religija ne bi imela popolnoma nobenega vpliva če ji ne bi sledila množica ljudi. Vsak posameznik ki podpira organizacijo prispeva k moči te organizacije. Res da eni bolj drugi manj, ampak na Poljskem ne bi imeli prepovedanega splava če bi se tako odločilo samo par elit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

naruto2 ::

Slopek je izjavil:

@naruto. Ne vem, kaj je narobe s tem?


Nic? Carlin bi ti rad povedal, da si proticepilec, ker si "tempered in raw shit". Si sploh pogledal video? Nisi mar ne, tako proticepilskega sranja, ki ga plasiras ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

naruto2 ::

matobeli je izjavil:

Boga rabijo ljudje da se ne počutijo slabo zaradi dejanj ki jih morajo storiti, ne ker bi jim sporočal najboljšo možno izbiro.


Da. Kot ze povedano, RKC je ljudem dala moznost, da pocnejo najvecje svinjarije, potem pa to nekomu povejo, ta pa jih odveze moralne odgovornosti, ce malo pozebrajo. In zgodovina nas uci, kaksne posastne stvari se naredijo pod okriljem "spovedi". Ali odveze.

In to deluje po celotni hirarhiji, od najbolj naivne verne ovce, do papeza.

Mimogrede, precej zanimivo, da so se najbolj glasni proticepilci oglasili pod rumeno-belo zastavo. Vedno bolj postaja jasno katera politicna opcija zganja sranje v slovenijastanu.

Pa se ena zadeva je zanimiva, tudi SDSove barve so rumeno-bele + modra. Se prav lepo vidi v dizajnu strani sds

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

matobeli ::

Mah kolkor sem opazil je med proticepilci res velik spekter različnih ljudi.

Mislim da je bistveno več škode cepljenju napravil FB kot RKC, predvsem pa zapečkarstvo.

Sej SDS ni nikoli skrival svojega porekla. Totalitarizem in vera sta se vedno jako lepo razumela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

naruto2 ::

matobeli je izjavil:

Mislim da je bistveno več škode cepljenju napravil FB kot RKC, predvsem pa zapečkarstvo.


Se strinjam, samo interesantno mi je postalo, ko ugotovis, da mesajo drek ravno tisti, ki naj bi v teoriji vsaj, zagovarjali cepljenje. Vseeno se ti zgoraj splaca obiskati link ;), malo lahkotnega vecernega hahljanja ne skodi. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

matobeli ::

Hahaha, NSFW!

matobeli ::

naruto2 je izjavil:

da pocnejo najvecje svinjarije, potem pa to nekomu povejo, ta pa jih odveze moralne odgovornosti, ce malo pozebrajo.


Glavni hat trick pa, da so se večino prepovedanih stvari, s katerimi se sreča povprečni janez, kar sami spomnili! Ne morš ostat nefasciniran nad razsežnostjo in izvedbo tega scama.

naruto2 ::

matobeli je izjavil:

naruto2 je izjavil:

da pocnejo najvecje svinjarije, potem pa to nekomu povejo, ta pa jih odveze moralne odgovornosti, ce malo pozebrajo.


Glavni hat trick pa, da so se večino prepovedanih stvari, s katerimi se sreča povprečni janez, kar sami spomnili! Ne morš ostat nefasciniran nad razsežnostjo in izvedbo tega scama.


Mhm, na tole sceno me je spomnilo (odlicen film, ce ga kdo ni gledal naj si ga pogleda):

gruntfürmich ::

naruto2 je izjavil:

Se enkrat, dol mi visi kdo bolj siri virus. Ne maram egoisticne mentalitete najbolj gnilih slojev druzbe, ki si jo izrazil z gledanjem samo svoje starostne skupine. Se enkrat, ce bi bili vsi taki, lahko kar koncamo s civilizacijo.

ti še ni kapnilo da ste največji egoisti ravno tisti, ki se zavzemate za kolektivizem?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

naruto2 ::

Moj naslednji nick bo nekaj na temo eksorcizma, ker na slo-techu je veliko "hudica" za izgnati:

gruntfürmich je izjavil:

naruto2 je izjavil:

Se enkrat, dol mi visi kdo bolj siri virus. Ne maram egoisticne mentalitete najbolj gnilih slojev druzbe, ki si jo izrazil z gledanjem samo svoje starostne skupine. Se enkrat, ce bi bili vsi taki, lahko kar koncamo s civilizacijo.

ti še ni kapnilo da ste največji egoisti ravno tisti, ki se zavzemate za kolektivizem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

gruntfürmich ::

naruto2 je izjavil:

Moj naslednji nick bo kr nekaj...
še dobro da si ga primoran spreminjat vsake toliko časa...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

spegli ::

@naruto kaj ste dobili sendviče s tabolš slamo v kleti ?

dexterboy ::

V predbožičnem času so dobili poleg sendviča in salame še posladek, mogoče celo dva. Ali pa karto za ogled Matrice. Njim, ki so cepljeni, ni obisk kinematografa noben problem.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

matobeli ::

Vam ki niste, tud nihče ne brani v cerkev, da bi ble še štacune normalno odprte sploh ne bi pogruntal da je kej narobe.

solatko ::

DexterBoy - Večina ver sloni na enakih vzorcih, nadzor in ubogljivost črede s strani inštitucij, bolj je vera surova, več je teh pozitivnih stvari za njih. Najraje imajo nerazmišljajoče trde klrike. Vere bo v kratkem času zamenjala covid agenda in po večini civiliziranega sveta ta vera že prekaša vse druge. Še malo pa bomo ateisti na grmadah ali logorjih.

aokorn - To so naravna nasprotja, ker v naravi naj bi bilo vse uravnoteženo, če je nečesa več in prevladuje, nastanejo problemi, kar poglej nekontrolirane širitve invazivnih vrst rastlin, tujerodnih živali,..... Poglej, kako se po svetu širijo podgane, ker imajo malo naravnih sovražnikov,....
Če ne Bog je tudi Hudič.

naruto - Družba ne rabi cepljenja za tisti 0,14% smrtnosti zaradi covid-a, namerno je bil raznešen med rizično populacijo 65+, samo zato, da je bil učinek propagande bolj močen. Vse trditve o učinkovitosti cepiva, so v parih mesecih postale laž, vendar, predvsem tisti, ki ste se cepili zaradi green-pass-a, tega še nekaj časa ne boste priznali, istočasno pa kot verniki svoj zajeb, privoščite še vsem drugim, tistim, ki na agendo nismo nasedli. Pri tem znate bit celo nasilni, poniževalni, obsojajoči, kot verniki v srednjem veku. Najraje bi nas videli na množičnem kurjenju na grmadi. Ste pod vplivom hudiča, saj ni čisto nič božjega v vaših besedah in dejanjih. Pa nehajmo s covidom, bom spet zakljenjen za komentarje. Začni pri sebi!!!!! Morala in dopustnost je družbeni konstrukt ali dogovor, kakor vzameš. Lastniki velikega števila sužnjev, so včasih veljali za ugledne osebnosti, cenjene v družbi, dokler tega splošni družbeni konsenz ni ukinil in celo prepovedal.

matobeli - Saj tudi dober nisi zaradi kemičnih procesov, temveč zato, ker so ti v času vzgoje vcepili, da je to dobro. Zloraba česarkoli naravnega je zlo, živali, otrok, sužnjev, delavcev, gozda, njiv,...., kakor tudi pohlep, zaradi česar v največji meri, zlo nastaja.

mr_chai - V naravi obstoja samo preživetje in razmnoževanje, dobro in zlo smo na zemljo prinesli ljudje z zavedanjem in spoznavanjem, da smo na zemlji v hiearhiji najvišje, morda bomo nekoč ugotovili, da so virusi in bakterije višje, samo zavedajo se še ne.
Delo krepa človeka

matobeli ::

solatko je izjavil:

.
matobeli - Saj tudi dober nisi zaradi kemičnih procesov, temveč zato, ker so ti v času vzgoje vcepili, da je to dobro. Zloraba česarkoli naravnega je zlo, živali, otrok, sužnjev, delavcev, gozda, njiv,...., kakor tudi pohlep, zaradi česar v največji meri, zlo nastaja.


Seveda nisi, počneš točno to kar si se naučil. Dobro/zlo sta družbena konstrukta, definiciji obojega sta umetni, da lažje sobivamo. Nakladanje o iztrebljanju marjetic nima zveze.

Ampak, primarni vzorec vedenja se giblje znotraj pričakovanj glede na vzgojo, okolje... dodaš pir ali 3 in imaš spremenjeno stanje zavesti, kaj šele če dodaš droge, poškodbe možganov...

Pač, krhki smo in kritično odvisni od našega HW. Kar nam da misliti da naš SW ne teče neodvisno od HW.

Kar nas dela bolj ali manj napredne PLCje. Jebat ga, nismo baš nešto.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Družba ne rabi cepljenja za tisti 0,14% smrtnosti zaradi covid-a, namerno je bil raznešen med rizično populacijo 65+, samo zato, da je bil učinek propagande bolj močen.

Lepo te prosim da si ne izmišljuješ številk. Smrtnost pri koroni je 2% trenutno, pri vseh ukrepih in cepljenih. KAr je kar precej.

Od kje številka: https://www.worldometers.info/coronavir...

LAhko pa tudi ti dodaš podatek od kje ti tvoja. Tvojega sranja z napačnimi informacijami sem precej sit.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so RKC navodila za donacije v duhu vere? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30338936 (33654) jype
»

Kako prepričat starše? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11823529 (19889) imagodei

Več podobnih tem