» »

vdiranje prekom mreže na xp

vdiranje prekom mreže na xp

Pro2Type ::

Mene pa zanima, kako naj mojemu mlajšemu bratcu malo ponagajam, in sicer rad bi mu preko mreže ali neta (imava adsl) vdrl v pc in mu mal ponagajal s nastavitvami kot jih ponuja sub7 (odpiranje cd-rom, zagnanjanje programov, vrtenje slike)

Vse to bi šlo, če nebi imel win xp, kjer nisem mogel v njegov pc s programom sub7!

HVALA!

Je kak program ki deluje pod win xp?

|CyGNUS-x ::

Dj prosim te no. Se boš spustil tako nizko in mu šel odpirat cd-rom pa še bratu?
Poleg tega pa lahko kdo njemu vdre in potem se vidi, da sta v mreži potlej pa še tebi. >:D Tako, da bi jaz dvakrat premislu preden bi to storil. Seveda pa je polno programov za to. Tako, da moj post ne bo izpadel krneki.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

ERGY ::

Simple gres na bratov racunalnik in mu nalozis take programe, ki so potrebni poleg tega se odpres porte ki jih rabis za cez it in das na allowed pa je.:D
LP

OmegaBlue ::

Podoben proggy je TotalControl dobiš ga kle. Pri namestitvi če imaš WinXP zamori da ni narejen za te winse, samo uklopi compatebility za win98 in dela(preverjeno).

Have fun.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

gumby ::

namesti vnc server (brez passworda po možnosti, da bodo še drugi imeli veselje>:D) in se zabavaj do onemoglosti

freejack ::

a.) Če bi mu rad vdrl v računalnik, lahko to storiš že preko DOSa. Minuta dela bi morala zadostovati.
b.) Če bi mu rad pa še nagajal, pa na njegovem računalniku zaženi igro format, s parametroma *.* /y in ti zagotavljam, da bo bratec precej jezen nate.
c.) Imaš pa še tretjo možnost, da odrasteš.

:\

mare_ ::

eh, že net send in primerno sporočilo ima dosti velik učinek>:D

Mr.B ::

Bodite izvirni .
Na netu lahko dol potegneš shutdown.exe.
V komentar oz. popup ki se mu pokaže pri shut downu pa upiši oz. copy past iz Blaster wirusa popup.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako ponagajati rac. "mojstru"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607121 (3345) grex
»

NLBjeva svninjarija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12914011 (10135) asPeteR
»

kako se izogniti hackanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
451956 (1130) billy
»

a mam virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231268 (1032) MaD_Mavr0
»

Nevarnost IRCa in Interneta

Oddelek: Omrežja in internet
241412 (1106) freezie

Več podobnih tem