» »

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron

««
6 / 22
»»

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Očitno imamo sedaj nek drug virus. Verjamem da si je težko priznat, da vas vrtijo kot vrtavko, še vedno pa vam niso ponudili deluijoče rešitve. Imamo tako pompozno najavljana cepiva, hkrati pa smo dobili še pct, testiranje otrok,...temu težko rečemo povratek v normalo.

kako ti naj razložim, da ti bo jasno. Marca 2020 tudi dohtarji niso znali ločiti gripe od COVIDA. Žena je rekla, da so se preoblačili vsakih 15 minut, za enega pacienta. Letos jih gleda z masko in rednim razkuževanjem prostora, pa se potem potrdi korona, pa še nismo zboleli za COVIDOM. Zdravniki so po letu in pol lahko bolj suvereni, vedo kaj lahko pričakujejo, težava je v obremenjenosti vseh v zdravstvu. Kolega od žene, pulmolog, je po 12 ur na dan v službi potem domov pa nazaj v službo. Tako gre že kak mesec.



Nekateri smo že kako leto nazaj napovedali trenutni razvoj dogodkov in opozarjali, da se od cepiv pričakuje preveč, takrat ste, skupaj s stroko slavili zmago. Še pred tem pa, da bodo omejitve brez spremembe odnosa tako stroke kot politike trajale še 10 let. Očitno so se dvomi uresničili. Omejitve v nedogled niso rešitev(cepljenje pa očitno tudi ne daje ustreznih rezultatov) in družba še par takih let ne bo prenesla, vsaj ne brez (hudih) posledic. Počasi bo vseeno potrebno končat virusno "omamo". Virus je tu in bo ostal z vsemi ukrepi očitno samo podaljšujemo agonijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

kamiKaZaA ::

korenje3 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Upam da se kmalu uvede pogoj PC. Necepljenim je treba zmanjšat svobodo. Ker vsi vemo da so največji ponarjevalci potrdil.

Napaka. S tem ne naredimo nič, ker še boste vedno cepljeni hodili okoli okuženi in okužili nič krivega 75-letnika (cepljenega ali necepljenega), kateri bo pristal na hospitalizaciji.

Edina rešitev je, da se vse testira. Na vsakih 24 ur. Tako nam več ne bo potrebno nositi niti mask, ker boš v trgovino šel izključno, če boš zdrav (s potrdilom).

P.S. odkar striktno gledajo potrdila z osebnimi je nemogoče ponarejati potrdila. ;)


ne. problem niso cepljeni, problem so necepljeni.
Moraš gledat statistiko, ne pa individualizirat.

Kdo po statistiki širi okužbe?

Necepljen in testiran na 48ur, ter sme pohajkovati okoli samo, če ima negativen test ali cepljen in netestiran, ter z možnostjo, da je asimptomatski prenašalec virusa?

Kenpachi ::

Samael je izjavil:

Recimo meni se zdi naravnost absurdno, ko berem neizobražene bučmane naokoli, kako razlagajo, da nam farmacija "ne želi dati zdravil" ker delajo večje zaslužke s cepivi.
Saj ne, da so zdravila, ki so paradni konj farmacije, običajno dražja, invazivnejša... zdravljenje z njimi pa dolgotrajnejše s hudo nepredevidljivim rezultatom, ko gredo stvari res že močno narobe. Tisti, ki namesto cepiv navija za zdravila, nima prav vsega pošlihtanega pod pokrovom.


Yeah, no.
Moderna, BioNTech and Pfizer cashing in thanks to taxpayer investments, monopolies, and low taxes while leaving millions unprotected

Also, buckle up, v-ladies.
Increased risk of infection with SARS-CoV-2 Beta, Gamma, and Delta variant compared to Alpha variant in vaccinated individuals
Zaraki Kenpachi.

111111111111 ::

Telbanc je izjavil:


Kok je men znano, neuradno se v enih bolnicah testirajo že tud cepljeni zaposleni.... To se ne obeša na velki zvon. ......

Seveda se testirajo, ker so v takem okolju. Kreten. Jaz sem polno cepljen 3x pa se testiram vsaj enkrat na teden in nosim masko na šihtu 8 ur na dan. Eni smo družbeno odgovorni in naredimo vse, da ne bi širili virusa na okoli. Medtem ko ostali šušljate, kaj se govori.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Eni še nikoli ni bila večina. Večina to ne počne!
Delo krepa človeka

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Kok je men znano, neuradno se v enih bolnicah testirajo že tud cepljeni zaposleni.... To se ne obeša na velki zvon. ......

Seveda se testirajo, ker so v takem okolju. Kreten. Jaz sem polno cepljen 3x pa se testiram vsaj enkrat na teden in nosim masko na šihtu 8 ur na dan. Eni smo družbeno odgovorni in naredimo vse, da ne bi širili virusa na okoli. Medtem ko ostali šušljate, kaj se govori.


Evo tipičen strpni vakser. :D Brez naziva. Kje mate nazive, menda ste vsi puzali pri modih in zaj ste čisti ko solza. Umreš od smeha. Mladina brez ponosa. :))

Ki roni krokodilje solze ko dobi Persona rudis, in razmišlja o najhujšem ko pokasira PNG, :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: energetik ()

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:


Nekateri smo že kako leto nazaj napovedali trenutni razvoj dogodkov in opozarjali, da se od cepiv pričakuje preveč, takrat ste, skupaj s stroko slavili zmago. Še pred tem pa, da bodo omejitve brez spremembe odnosa tako stroke kot politike trajale še 10 let. Očitno so se dvomi uresničili. Omejitve v nedogled niso rešitev(cepljenje pa očitno tudi ne daje ustreznih rezultatov) in družba še par takih let ne bo prenesla, vsaj ne brez (hudih) posledic. Počasi bo vseeno potrebno končat virusno "omamo". Virus je tu in bo ostal z vsemi ukrepi očitno samo podaljšujemo agonijo.

Ja bravo, Danny. Priznam, da sem sam pričakoval čredno imunost že pri nižjem procentu, ampak po enem letu branja o cepivih in učinkovitosti, mi je jasno zakaj je nismo dosegli.

Saj se Slovenija sploh ni zaprla. Kri pač pljuva zdravstvo in ne gospodarstvo. In omama se bo končala, necepljeni se bodo prekužili, nekateri bodo pač pomrli zaradi COVIDA, drugi bodo kolateralna škoda zaradi ovc, ki mislijo da so cepiva strup. In voz bo potegnil dalje.

Proti neumnosti pa ni cepiva, sicer se pa tisti, ki bi ga rabili ne bi šli cepit.

solatko je izjavil:

111111111111 - Eni še nikoli ni bila večina. Večina to ne počne!

Ti se nonstop hvališ kako si necepljen in strikto upoštevaš vse omejitve in da niste problem necepljeni ampak cepljeni. Zakaj ti lahko iz sebe posplošuješ na celoto jaz pa ne smem? Kako imaš različna pravila v svoji metodologiji?

Telbanc je izjavil:

Evo tipičen strpni vakser. :D Brez naziva. Kje mate nazive, menda ste vsi puzali pri modih in zaj ste čisti ko solza. Umreš od smeha. Mladina brez ponosa. :))

Ki roni krokodilje solze ko dobi Persona rudis, in razmišlja o najhujšem ko pokasira PNG, :))

Precej strpen pravzaprav. Celo solatkota spoštujem za upoštevanje pravil. Če tip ne bi streljal takih budalaštin, bi se še razumela. Moj problem ste bolj taki, ki šušljate, kaj je res pa kaj ni. A veš kaj je rekla sosedova Kata? Da je že imela Omnikron in da je čisti nateg. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Samo zato, ker se necepljeni nočemo nalezit brez veze, niti klasično gripo, cepljeni pa mislijo, da so zaščiteni pred vsem. Če bi se vsi obnašali tako, kot praviš, da se ti in ni razloga, da ti nebi verjel, bi bile bolnice prazne, nebi bilo treba otrok zamaskirat in jim rint palčke v nos in nebi bilo treba PCT ukrepov, imeli bi nekaj naključno okuženih in to bi bilo vse. Ja za tak zagon virusov v SLO so izključni krivci neodgovorni cepljeni pa razmišljaj kolikor hočeš.
Delo krepa človeka

gozdar1 ::

Ko že govorimo o cepljenju, nijz mi v 14 dneh od prijave še vedno ni uspel sporočiti niti datuma za 3 šus. Toliko o tem, kako strašno pomembno je cepljenje.

solatko ::

111111111111 - Glede na to, da se od začetka covid-a gibljem več ali manj normalno, bi, če se nebi držal priporočil, verjetno s tem virusom srečal v živo, pa nič (morda sem se, saj na testiranju zaščitnih celic nisem bil), vendar simptomov, ki jih preboleli opisujejo, zaenkrat nisem imel. Opisoval sem že pred meseci, kaj se dogaja po trgovskih centrih, navadnih štacunah, tržnicah pa mi noben ni verjel, ne hodim pa na množična zbiranja, diskoteke, gledališča, športne prireditve, v naravi pa virusa baje ni.
Delo krepa človeka

korenje3 ::

kamiKaZaA je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Upam da se kmalu uvede pogoj PC. Necepljenim je treba zmanjšat svobodo. Ker vsi vemo da so največji ponarjevalci potrdil.

Napaka. S tem ne naredimo nič, ker še boste vedno cepljeni hodili okoli okuženi in okužili nič krivega 75-letnika (cepljenega ali necepljenega), kateri bo pristal na hospitalizaciji.

Edina rešitev je, da se vse testira. Na vsakih 24 ur. Tako nam več ne bo potrebno nositi niti mask, ker boš v trgovino šel izključno, če boš zdrav (s potrdilom).

P.S. odkar striktno gledajo potrdila z osebnimi je nemogoče ponarejati potrdila. ;)


ne. problem niso cepljeni, problem so necepljeni.
Moraš gledat statistiko, ne pa individualizirat.

Kdo po statistiki širi okužbe?

Necepljen in testiran na 48ur, ter sme pohajkovati okoli samo, če ima negativen test ali cepljen in netestiran, ter z možnostjo, da je asimptomatski prenašalec virusa?


spet individualiziraš.
več kot je cepljenih, prej bo konec corone.

dokler se necepljeni ne bodo cepili bodo te ukrepi še lep cajt.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Telbanc ::

korenje3 je izjavil:



dokler se necepljeni ne bodo cepili bodo te ukrepi še lep cajt.


Bojim se da boste razočarani, če ne pride kaj vmes, smo do volitev dvakrat fertik z tole korono.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

korenje3 ::

načeloma glede na okuženost jih lahko necepilci pobijejo še 23000. Potem se bo pa končalo.
5500 so jih že poklali.

Bi pa po moje problem cepljenja rešilo samoplačniško zdravljenje za necpeljene. 80% necepljenih je na intenzivni. Zdravljenje na intenzivni stane pa 43000€ na osebo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Unchancy ::

solatko je izjavil:

Comandante - Če bi penicilin odkrili sedaj, ga nebi bilo, takrat, ko so ga, ni bil denar glavno gonilo znanosti.

A nisi ti odkril penicilina? Ali vsaj kakšen tvoj sosed Aco Flambirani?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

solatko ::

korenje3 - Zakaj take vehementne trditve. V državah, kjer je precepljenost podobna ali veliko večja, ni nič manj ukrepov, tudi PCT pogoje zoper uvajajo T tudi za cepljene. Kako si potem lahko tako prepričan, da bo sranja konec, če bomo vsi dobili piko v ramo, če to ni niti slučajno res. To kar podajaš si lahko slišal samo na nora24. zato se umiri, vzemi apaurinček in pojdi v klet na sendvička in Pingo, pa zvezdico boš dobil v beležko.

Unchancy - Se ti slabša, hitro na 3-jo pikico in brez panike Omikron je bolj prijazen, samo nahodek, po zadnjih informacijah.
Delo krepa človeka

Unchancy ::

Tebi se ne more več poslabšat. Si rock bottom. Boš z nami delil še kakšno napoved babe Vange?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

V-i-p ::

gozdar1 je izjavil:

Ko že govorimo o cepljenju, nijz mi v 14 dneh od prijave še vedno ni uspel sporočiti niti datuma za 3 šus. Toliko o tem, kako strašno pomembno je cepljenje.

Jaz sem se za tretji odmerek bp prijavil prek spleta, imaš koledar, in označiš željen dan ter uro in točno takrat, ko sem izbral, sem bil tudi na vrsti ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

korenje3 ::

solatko je izjavil:

korenje3 - Zakaj take vehementne trditve. V državah, kjer je precepljenost podobna ali veliko večja, ni nič manj ukrepov, tudi PCT pogoje zoper uvajajo T tudi za cepljene. Kako si potem lahko tako prepričan, da bo sranja konec, če bomo vsi dobili piko v ramo, če to ni niti slučajno res. To kar podajaš si lahko slišal samo na nora24. zato se umiri, vzemi apaurinček in pojdi v klet na sendvička in Pingo, pa zvezdico boš dobil v beležko.

Unchancy - Se ti slabša, hitro na 3-jo pikico in brez panike Omikron je bolj prijazen, samo nahodek, po zadnjih informacijah.


ni treba kazat bolezenskih znakov po forumu. psihodebilizem je zelo izrazit v covid časih, predvsem zaradi strdtkov v glavah prebolelih.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

bbbbbb2015 ::

sbawe64 je izjavil:

bbbbbb2015
in špekulacija je, da bodo čredne živali služile kot rezervoar za covid viruse, nenazadnje je virus, kakor zdaj zgleda, prišel od netopirjev v tistih kitajskih votlinah.

Od Wuhana do votlin z netopirji je cca 1000 km proti vzhodu.
In nikjer vmes na poti ni bilo izbruha.


Saj se sedaj približno že ve, kako je prišlo do izbruha Covida. Korona viruse je raziskovala 'bat woman':
Shi Zhengli @ Wikipedia

ki je delala v Wuhanu. Predvsem jo je zanimal kakšen koli prenos zoovirusa na ljudi. Ko je kje bil primer, da so ljudje zboleli. Že pred 10 leti je naletela na virus, ki je bil na 98% enako COVID-19, s tem virusum se je srečala večkrat. Vendar ga niso mogli dobiti živega. Potem je sicer dobila idejo, da išče protitelesa, ki so jih imeli tisti, ki so se srečali z virusom. Našla je ta protitelesa v netopirjih, pa tudi ljudeh. Kmalu je prišla do živega virusa, ki so ga sekvencirali. Do tega je prišla v tistem oddaljenem rudniku, kjer so se okužili delavci, ki so nekaj čistili v rudniku.

Potem zgodba postane nejasna. Američani so plačevali en *drug* laboratorij v Wuhanu, vojaške narave, da so izvajali raziskave z 'izboljšavo funkcije', t.j. kako bi virus izboljšali, da bi lažje okužil človeka.
To je v ZDA preprovedano, kako je s tem na kitajskem, se ne ve. Načeloma ni prepovedano, samo izrecno dovoljeno ni.
Da ne bi poskusov izvajali na človeku, so jih na humaniziranih miših. To je miših, ki so bile genetsko spremenjene, da je površina celic imela ACE2 receptor - to je točno ta receptor, kjer vstopi korona virus.
Poskuse je izvajala 'bat woman', kot vse kaže za ta drug laboratorij v Wuhanu. Vsi zaposleni so se menda redno testirali na protitelesa, če bi bili slučajno izpostavljeni živemu virusu.

Bat woman je trdila, da incidentov z 'lab escapeom' niso imeli.
Do incidenta je res prišlo na 'wet tržnici', ekipa raziskovalcev je opazila, da so Kitajci po izbruhu sprejeli več predpisov, ki so strožje urejali odstranje kužnih odpadkov.

Zato je nekako utemeljeno sklepati, da ne glede na to, da red in disciplina v laboratoriju v Wuhanu ni bila najboljša, ni prišlo do 'lab escapea', ampak do prenosa okužbe preko mrtvih miši (bio hazard odpadkov).

Jasno je torej, da je prva prišla do korona virusa v njegovi prvotni obliki 'bat woman', vendar se je iz tistih čaasov (cca 10 let nazaj) ohranil, samo del sekvence virusa. Večina tudi misli, da tisti prvotni virus ni okuževal preko ACE2 receptorjev. Ni pa povsem jasno, kdaj je covid-19 virus to možnost vstopa v celico preko ACE2 receptorja sploh dobil. T.j. če je to naredil prvi lab v Wuhanu, če je do tega nekako prišlo z neko mutacijo ali kako drugače. Za zdaj ostaja ugotovitev, da je vstop v celico preko ACE2 receptorja tako sofisticiran, da je 'mutacija' skoraj nemogoča, da bi bila tako glih prava. To recimo sedaj vidijo iz mutacije spike RNA. Pa saj se spike mutira, ampak ne tako, da bi kar začel vstopati preko nekega drugega celičnega receptorja.

Kitajci so vse zapise, znanstvene, članke, vse o bat wuman, od delu laboratorija v Wuhanu umaknii, Američani so dali oznako tajno na vse, ter prekinili plačevanje raziskav tistemu prvemu labu v Wuhanu. Američani so za 'enhanced function' novel korona virus vedeli, to so tudi plačevali, ime so RNA sekvenco virusa, ne ve se pa, če so imeli tudi vzorec živega virusa.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Samo zato, ker se necepljeni nočemo nalezit brez veze, niti klasično gripo, cepljeni pa mislijo, da so zaščiteni pred vsem. Če bi se vsi obnašali tako, kot praviš, da se ti in ni razloga, da ti nebi verjel, bi bile bolnice prazne, nebi bilo treba otrok zamaskirat in jim rint palčke v nos in nebi bilo treba PCT ukrepov, imeli bi nekaj naključno okuženih in to bi bilo vse. Ja za tak zagon virusov v SLO so izključni krivci neodgovorni cepljeni pa razmišljaj kolikor hočeš.

Iz mojih krajev ne bo držalo. Ogromno necepljene mladine se druži po zidancah, ker za PCT niso hoteli dajati denarja. Precej tega se je razneslo naokoli na ta način. Sedaj so pa koline na vrsti. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

korenje3 ::

po solatkovi definiciji sem že velikokrat videl ko je nekdo napisal: "necepljeni smo odgovorni. sem tudi prebolel, tako da se ne rabim cepit.". Torej če bi bili necepljeni odgovorni se nebi okužili in raznašali viruse okrog.

Skrajni čas za PC ali samoplačniška zdravstvena oskrba za necepljene.

Toliko nas stanejo necepljeni:

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

filip007 ::

Problem je, da se raje hodijo testirat kot pa cepit. Vem sem šel na cepljenje in na koncu ugotovil pri vseh vrstah, da so samo za testiranje, pri cepljenju pa samo 5 starejših in to je bilo vse.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

feryz ::

korenje3 je izjavil:

Bi pa po moje problem cepljenja rešilo samoplačniško zdravljenje za necpeljene. 80% necepljenih je na intenzivni. Zdravljenje na intenzivni stane pa 43000€ na osebo.
Cena zdravljenja je politično določena, ne stroškovno.
A ni 46 jurjev? Ne glede na to, ali je na intenzivni en teden ali 6 mesecev?

Reycis ::

korenje3 je izjavil:

po solatkovi definiciji sem že velikokrat videl ko je nekdo napisal: "necepljeni smo odgovorni. sem tudi prebolel, tako da se ne rabim cepit.". Torej če bi bili necepljeni odgovorni se nebi okužili in raznašali viruse okrog.

Skrajni čas za PC ali samoplačniška zdravstvena oskrba za necepljene.

Toliko nas stanejo necepljeni:


Sitniš. Samo tri doze cepiva za 500 ljudi stane več - brez stroškov aplikacije, ki so najbrž še nekajkrat toliko. S tem, da to ni denar, ki ga dobijo slovenske bolnice ampak tuji farmacevti.
Diversity is our greatest strength

joze67 ::

LukiYo je izjavil:

kljuka1 je izjavil:

Najprej: virus (katerikoli, ne samo "COVID") ni živo bitje - je nekakšen robotek/programček, ki pač opravi to, kar ima napisano v svojem receptu (DNK-ju). In za uspešno prežitevje virusa to pomeni,


Koncno nekaj pametnega...

Kar je mrtvo, ne more umreti ... Aeron Greyjoy
Kar ni živo, lahko preživi ... kljuka1

korenje3 ::

Reycis je izjavil:

korenje3 je izjavil:

po solatkovi definiciji sem že velikokrat videl ko je nekdo napisal: "necepljeni smo odgovorni. sem tudi prebolel, tako da se ne rabim cepit.". Torej če bi bili necepljeni odgovorni se nebi okužili in raznašali viruse okrog.

Skrajni čas za PC ali samoplačniška zdravstvena oskrba za necepljene.

Toliko nas stanejo necepljeni:


Sitniš. Samo tri doze cepiva za 500 ljudi stane več - brez stroškov aplikacije, ki so najbrž še nekajkrat toliko. S tem, da to ni denar, ki ga dobijo slovenske bolnice ampak tuji farmacevti.


Ko boš šel k zobarju prinesi s sabo dleto in kladivo. Ker nočemo da dobivajo tuji farmacevti in tuji proizvjaalci vrtalnikov denar.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

deltron ::

111111111111 je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Kok je men znano, neuradno se v enih bolnicah testirajo že tud cepljeni zaposleni.... To se ne obeša na velki zvon. ......

Seveda se testirajo, ker so v takem okolju. Kreten. Jaz sem polno cepljen 3x pa se testiram vsaj enkrat na teden in nosim masko na šihtu 8 ur na dan. Eni smo družbeno odgovorni in naredimo vse, da ne bi širili virusa na okoli. Medtem ko ostali šušljate, kaj se govori.

Bravo ovčka, kar tako dalje... hahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: deltron ()

t-zonaz ::

Badwolff je izjavil:

Neon87 je izjavil:

. Ne želimo se pa cepiti proti Covid prehladu, ki smo ga premagali več kot uspešno.


Kaj pa proti covid pljučnici in sistemski okužbi? Sej najbrž si opazil, da nimajo vsi samo prehlada?

Drugače, če si prebolel se ti najbrž res ni treba cepit... Bomo videli...

Glede otrok pa... Zaenkrat se ne zdi, da bo tak odlok. Spet, we live, we see...

Moja 13 letnica se je odločila, da se bo cepila. Sam sem ji svetoval, da ne, ker ne vidim potrebe, pa je vztrajala. Tko za kontekst.


Haha res, kaksni cepci, propaganda deluje. Bravo hcerka, upam da se do cepljenja ne druzis s prijatelji in ne hodis ven
t-zonaz

Griffin R500 ::

Merry christmas with alpha, beta, gamma, delta....omnikron.

https://www.bitchute.com/video/bLNit7oO...

Lep snežni dan želim vsem necepljenim.
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Zamudil sem tole debato pa se mi ne da od začetka brati. A mi lahko samo nekdo prosim pove, če je IJS že naredil izračun koliko milijonov Slovencev bo umrlo zaradi Omikrona 3000 GT?
Se že ve kakšno ime bo imel naslednji sev, ki bo prišel ravno ob času za četrto cepljenje? Je kakšen natečaj kot za tisto ladjo McBoatFace ali kaj je že bila?

korenje3 ::

nekikr je izjavil:

Zamudil sem tole debato pa se mi ne da od začetka brati. A mi lahko samo nekdo prosim pove, če je IJS že naredil izračun koliko milijonov Slovencev bo umrlo zaradi Omikrona 3000 GT?
Se že ve kakšno ime bo imel naslednji sev, ki bo prišel ravno ob času za četrto cepljenje? Je kakšen natečaj kot za tisto ladjo McBoatFace ali kaj je že bila?


vemo samo da so jih anticepilci poklali 5500 pri 400k okuženih. torej pobitih slovencev je lahko cca 28000 samo zaradi tega virusa. ne smemo še pozabit pohabljenih s trajnimi posledicami, teh bo max 150k.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Utk ::

Anticepilci so tako sposobni, da so pobili +4000 ljudi preden je prva doza cepiva prišla v Slovenija.
Po moje se gre tu bolj za pranje vesti v letu 2020, ko ste žurali v ilegali in širili korono, potem ste pa vzeli en šus in se proglašate za svetnike.

korenje3 ::

Preden so bili strožji ukrepi preverjanja PCT potrdil - 1/4 ponarejenih, 1/4 neveljavnih. Ker vsi vemo, da cepljenim ni treba nič ponarejat. In se vidi odnos anticepilcev. 1/2 jih boli za druge. Važn da se oni svobodno gibljejo. Te potencialne bio-bombe, podobno kot teroristi z bombami okrog pasu, mislijo da imajo neomejeno svobodo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

avtek ::

ttzavod je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Enostavno, prijazno, korektno vprašanje, da malo vidim kaj boste drugi naredili, ker midva ne veva kaj bova in sva v stiski ter bi rad izvedel odgovore, torej, še enkrat:
'Kaj boste naredili, ko vam bodo hoteli pocepiti otroke, da bodo lahko obiskovali OŠ?
Mi smo vsi 'preboleli' - bili pozitivni, vendar nobenemu ni bilo nič.. In nikakor ne vem zakaj bi 6 let starega otroka cepil z nekim nepotrebnim eksperimentom zato da bo lahko hodil v šolo, če se je z virusom že srečal in ga očitno odpihnil iz telesa?!'

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.


Nismo antivaxerji, midva sva vse cepljena, isto najina otroka po programu. Ne želimo se pa cepiti proti Covid prehladu, ki smo ga premagali več kot uspešno.




Večer pred pogrebom izvemo, da je ponujala potrdila o cepljenju za 500€.


Kupim.

gruntfürmich ::

PrihajaNodl je izjavil:

Tocno tole. Samo Prospekt je dobro povedal: dela se dolgorocna skoda v druzbi. Zarota, ki jo anticepilci pravzaprav iscejo se skriva ne v cepivu ampak v destabiliziranju druzbe in podpihovanju neizobrazevanja. Podobno kot se je v hitlerjevi nemciji podpihovalo telesno vadbo, pri jungerjevcih, da niso prevec razmisljali o tem, s kaksnimi neumnostmi jih krmijo.

Da se kolesa kapitalizma dobro vrtijo nujno rabis inteligentne ljudi ampak idealno cimbolj nerazgledane. In to se znova in znova pojavlja po teh temah.

ti si res na čisto napačnem spektru inteligence...
destabilizacija družbe se vrti izključno zaradi razdvajanja ljudi, ta pa se trenutno izvaja zaradi KOLEKTIVIZACIJE.
ni skrivnost da si ti izredno nizko inteligenten in nepososben, dokaz temu so tvoji primeri zgoraj, ki kažejo IZKLJUČNO na škodljivost kolektivizacije, ne pa na škodljivost svobodne odločitve posameznika.

ampak ti tega itq ne razumeš, ker je tvoj IQ veliko prenizek za kaj takega. zato raje ne pridigaj kdo in zakaj rabi neumne ljudi; točno ti pašeš v ta kalup!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

korenje3 ::

kje je tista meja, ko anticepilci nehajo mislit, da je covid prehlad.
sars-cov? ebola? steklina? črne koze? denga? mers-cov?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

gruntfürmich ::

korenje3 je izjavil:

kje je tista meja, ko anticepilci nehajo mislit, da je covid prehlad.
sars-cov? ebola? steklina? črne koze? denga? mers-cov?

virusi iz družine covid so sestavni deli prehlada.
tako da kje je meja, ko boste cepci prenehali enačiti ebolo in viruse vsakodnevnega prehlada?
vam bo to res moral genetik razložit, ali se ne boste dali?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

gozdar1 ::

V-i-p je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Ko že govorimo o cepljenju, nijz mi v 14 dneh od prijave še vedno ni uspel sporočiti niti datuma za 3 šus. Toliko o tem, kako strašno pomembno je cepljenje.

Jaz sem se za tretji odmerek bp prijavil prek spleta, imaš koledar, in označiš željen dan ter uro in točno takrat, ko sem izbral, sem bil tudi na vrsti ;).


Meni je na portalu ponudilo samo kraj, datum naj bi dobil po sms-su. Od tega bosta že 2 tedna.

gruntfürmich ::

korenje3 je izjavil:

več kot je cepljenih, prej bo konec corone.

zakaj bi korona izginila če bi se vsi cepili?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

m0LN4r ::

korenje3 je izjavil:

kje je tista meja, ko anticepilci nehajo mislit, da je covid prehlad.
sars-cov? ebola? steklina? črne koze? denga? mers-cov?

Kje je tista meja, ko korona vec ne bo apokalipticna pandemija? Al 99,9% normalnega poteka ni dovolj?

gruntfürmich je izjavil:

korenje3 je izjavil:

več kot je cepljenih, prej bo konec corone.

zakaj bi korona izginila če bi se vsi cepili?

Zakaj bi se pa morali vsi cepiti, in to veckrat na podlagi nobene dolgorocne raziskave, da to kaj hasne in da je to res potrebno, ce corona predstavlja nevarnost samo in le za pescico ljudi.

In ja, tudi lani so bili izkljucno samo necepljeni v bolnicah, ampak tudi od teh necepljenih samo in le pescica in ta drugi del se ignorira, zdaj pa se uporablja enak stavek in namigovanje v ekstem.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

korenje3 ::

gruntfürmich je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kje je tista meja, ko anticepilci nehajo mislit, da je covid prehlad.
sars-cov? ebola? steklina? črne koze? denga? mers-cov?

virusi iz družine covid so sestavni deli prehlada.
tako da kje je meja, ko boste cepci prenehali enačiti ebolo in viruse vsakodnevnega prehlada?
vam bo to res moral genetik razložit, ali se ne boste dali?


kaj ima genetika s tem? pa kak vsakodnevni prehlad? a ste zablojeni?

gruntfürmich je izjavil:

korenje3 je izjavil:

več kot je cepljenih, prej bo konec corone.

zakaj bi korona izginila če bi se vsi cepili?


verjetno enako kot otroška paraliza in steklina? ne vem kaj ni jasno.

m0LN4r je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kje je tista meja, ko anticepilci nehajo mislit, da je covid prehlad.
sars-cov? ebola? steklina? črne koze? denga? mers-cov?

Kje je tista meja, ko korona vec ne bo apokalipticna pandemija? Al 99,9% normalnega poteka ni dovolj?

gruntfürmich je izjavil:

korenje3 je izjavil:

več kot je cepljenih, prej bo konec corone.

zakaj bi korona izginila če bi se vsi cepili?

Zakaj bi se pa morali vsi cepiti, in to veckrat na podlagi nobene dolgorocne raziskave, da to kaj hasne in da je to res potrebno, ce corona predstavlja nevarnost samo in le za pescico ljudi.

In ja, tudi lani so bili izkljucno samo necepljeni v bolnicah, ampak tudi od teh necepljenih samo in le pescica in ta drugi del se ignorira, zdaj pa se uporablja enak stavek in namigovanje v ekstem.


28000 slovencev, ki jih lahko pobije in 150000, ki jih trajno pohabi (izguba vonja, okusa ali uničena pljuča) je "le peščica".
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

m0LN4r ::

Jih lahko, pa jih ne bo. Razen ce si mislil na obdobje 15 let.



150000, ki jih trajno pohabi (izguba vonja, okusa ali uničena pljuča) je "le peščica".
Mam jaz smrdljivi sir, sm ga dal povohat sodelavcu, ki je rekel da nic ne voha, kr naenkrat mu je voh prisel nazaj.


"unicena" - "trajno" unicen, daj ne bluzi
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

kixs ::

korenje3 je izjavil:

kje je tista meja, ko anticepilci nehajo mislit, da je covid prehlad.
sars-cov? ebola? steklina? črne koze? denga? mers-cov?


Dej se kaj dodaj zraven covida, da bo slisat bolj nevarno :lol:

Vajenc ::

feryz je izjavil:

Možnosti za čas po treh šusih, so praktično neomejene.

Še izdajo osebne so ustavili. Da spravijo qr kodo gor.

QR koda bo, zaradi praktičnih razlogov, slej ko prej na osebnem dokumentu, kar pa ne daje legitimnosti vašim NWO napovedim in strahu. Tudi tretji šus ni NWO pogruntavščina, celo policijsko uro so si zamislili izključno posamezni voditelji z avtoritarnimi težnjami. To je priporočljivo ločiti, sicer se zgodi solatko.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

gruntfürmich ::

korenje3 je izjavil:

verjetno enako kot otroška paraliza in steklina? ne vem kaj ni jasno.

tebi ni nič jasno. in izgleda da nimaš odgovorov?

zakaj bi korona izginila če bi se vsi cepili?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

tigrr ::

dobr nas je mentalno razklal tale drobcen virusek, lansko leto si tega razvoja nisem znal predstavljat.. dejstvo je, da imamo različne poglede na situacijo in nujne ukrepe za blaženje posledic epidemije..

da ne nakladam, dejmo zakopat sekiro, vsak naj nardi kar je v njegovi moči, da se epidemija čim prej konča. Zdej vemo več kot dovolj, kaj se da narest.

In neskončne debate, kaj bo in kaj je bilo, nej ostanejo argumentirane, da bo s-t mel tako dodano vrednost kot se spodobi.

korenje3 ::

kixs je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kje je tista meja, ko anticepilci nehajo mislit, da je covid prehlad.
sars-cov? ebola? steklina? črne koze? denga? mers-cov?


Dej se kaj dodaj zraven covida, da bo slisat bolj nevarno :lol:


Sej pravim, anticepilci ne veste kje je tista meja, da bi se šli cepit.
Sploh ker verjetno so vam starši že pomrli. Po vsej verjetnosti ste pa še verižni kadilci, tako da vas trajna izguba vonja ne skrbi. Verjetno še zaželeno, da ne boste vohali kako smrdite.


gruntfürmich je izjavil:

korenje3 je izjavil:

verjetno enako kot otroška paraliza in steklina? ne vem kaj ni jasno.

tebi ni nič jasno. in izgleda da nimaš odgovorov?

zakaj bi korona izginila če bi se vsi cepili?

Corona bi izginila zaradi kolektivne imunosti. Iz statističnega vidika cepivo zmanjšuje prenos virusa v bistveno manjši meri kot pri necepljenih.

Seveda anticepilci, kot vse ovce, boste rekli: sej cepljeni tudi prenašajo.
Jasno, samo 1 cepljen okuži bistveno manj ljudi kot necepljeni. Pri vsem tem igra vlogo samo statistika, ne pa individualizacija primerov.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

nekikr ::

tigrr je izjavil:

dobr nas je mentalno razklal tale drobcen virusek, lansko leto si tega razvoja nisem znal predstavljat.. dejstvo je, da imamo različne poglede na situacijo in nujne ukrepe za blaženje posledic epidemije..

da ne nakladam, dejmo zakopat sekiro, vsak naj nardi kar je v njegovi moči, da se epidemija čim prej konča. Zdej vemo več kot dovolj, kaj se da narest.

In neskončne debate, kaj bo in kaj je bilo, nej ostanejo argumentirane, da bo s-t mel tako dodano vrednost kot se spodobi.

Imamo točno določeno, zelo ozko skupino ljudi, pri katerih lahko pride do težjega poteka bolezni.
Imamo cepivo zanje, ki naj bi bilo vsaj 90% učinkovito.
Kakšna argumentirana debata naj pa še bo? Lahko se pogovarjamo o obveznem cepljenju te ozke skupine ali triaži teh pacientov. Se pravi nek mlad človek, ki se mu je pripetila nezgoda, ima prednost pred starim, kroničnim bolnikom, ki se ni cepil.
Vse ostalo je bullshit. Posiljevanje otrok ter zdravih ljudi s cepljenjem proti prehladu je višek abotnosti, če pa imamo definirano skupino in cepivo zanje.

gruntfürmich ::

korenje3 je izjavil:

Corona bi izginila zaradi kolektivne imunosti. Iz statističnega vidika cepivo zmanjšuje prenos virusa v bistveno manjši meri kot pri necepljenih.

to je tisti bulšit ki ga low IQ cepci prenašate...

seveda, klasičen virus prehlada bi izginil! LOL če je temu tako, bi tudi prehlad izginil.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

korenje3 ::

gruntfürmich je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Corona bi izginila zaradi kolektivne imunosti. Iz statističnega vidika cepivo zmanjšuje prenos virusa v bistveno manjši meri kot pri necepljenih.

to je tisti bulšit ki ga low IQ cepci prenašate...

seveda, klasičen virus prehlada bi izginil! LOL če je temu tako, bi tudi prehlad izginil.


Ok vidim da si debiliziran že do skrajnosti. Bi te enačil z IQ kako živaljo, sam nebi žalil živali. Po moje imaš IQ virusa.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W
««
6 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106088668 (67792) fikus_

Karantena omikron

Oddelek: Loža
142067 (1770) zee

Več podobnih tem