» »

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron

««
5 / 22
»»

radmansdorf ::

EDIT

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.

Kakšno obnašanje pa je to?

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Lepo povedano.

S tem je morda nehote naceta nota sporocila, ki je lahko razlicna od te, ki jo avtor ponuja.

Kot bonus pa vidimo, da moderator ne opravlja svojega dela korektno in profesionalno, saj mu ne uspe zadrzati svoje pasivne agresije proti avditoriju, ki misli drugace kot on.

Mislim, da si ta forum zasluzi več.


Tule si se zmotil. Antivax ne misli.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kamiKaZaA ::

radmansdorf je izjavil:

EDIT

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.

Kakšno obnašanje pa je to?

Največji poden od podna. Nižje ne gre. In takšno izjavo napiše moderator foruma. ;((8-O

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Unchancy ::

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.

Mi je všeč tale post.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kamiKaZaA ::

Unchancy je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.

Mi je všeč tale post.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Dimnik ::

Unchancy je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.

Mi je všeč tale post.


Tako je, tole je potrebno vmes citirat, da se ne pozabi

temprar ::

NMH je izjavil:

6:15
young person will be affected more, later waves of previous pandemics younger were people are affected more

Zanimivo, starejši nad 40 vsaj 1x cepljeni malo ali nič učinkov, je pa več resnih primerov pri 20 in 30 letnikih, podobno kot je bilo pri pozneših valovih prejšnih pandemij.


Sem vesel, da je še nekdo to opazil.

To je namreč podatek, ki sem ga budno pričakoval.
To je morebitni znak, tako napačne poti, ki smo jo izbrali, da bi ji lahko rekli kar katastrofa.

Geert je pred dobrim letom ravno to zatrjeval. "Puščajoča" cepiva bodo ojačala virus. In ta virus iz nekega razloga se bo spravil nad mlade. Še posebej najmlajše.
Zakaj je tako...ne vem. Vprašajte njega, on je usposobljen strokovnjak. Morda ker naj bi cepiva sproducirala virus odporen tudi na T in bolj univerzalne N anti-proteine. Ne vem.
Meni se nekako zgolj logično sliši.
Še posebej ker ne govorimo TEORETIČNO. Isti primer že imamo na terenu drugje, lepo dokumentiran in v uradni literaturi, ki je od vas oddaljena eno iskalnikovo polje daleč.

Puščajoča cepiva so katastrofa. Puščajoča cepiva treba nemudoma ustavit.
Lahko, da ne bo to omikron, lahko da bo kak drugi, ampak bo, če ne spremenimo smeri te ladje. Moj svetilnik pa seže zgolj toliko daleč.

Črni scenarij bi lahko bil soroden tistim kokošim. Virus bo mutiral do te mere, da ni nevaren cepljenim in izredno nevaren necepljenim.
Nekaterim cepljenim se je ob tej izjavi zagotovo pojavil nasmešek.
Ampak tu je keč.
Necepljeni so naši novorojenčki, piščančki.
S temi cepivi tudi dokaj kmalu postaneš necepljen, če se odpoveš rednemu regimentu big-pahrme.

Meni osebno se vsake dva meseca špikati s temi njihovi zvarki, ne zdi lepo življenje. Na eni strani v nemilosti njihove igle, na drugi pa smrtonosen virus. Grozno za nas, idealno za naše lorde.


A nisem prišel praznih rok.
Imamo alternative za boj proti temu virusu, najboljšo smo že zapravili, ni pa še konec vojne.
1. Takoj ukinit univerzalno cepljenje s temi cepivi.
2. Zagnati na polno zdravila.
3. Zaščititi ogrožene.
4. Pojačati kapacitete zdravstva.

Ko naredimo vse to, se lahko lotimo gradualnega prekuževanja z znanim koncem, ne pa to kar počnemo sedaj.
Ni to zgolj moje mnenje, ampak mnenje strokovnjaka, ki je do leta 2020 bil visoko spoštovan, se gibal v najvišjih krogih in morda celo bil potencialni kandidat za nobelovo.
Zgolj ko je podvomil v uradno zgodbo, so ga označili za youtube doktorja.
Može je prebolel covid, se cepil in tudi eksperimentiral z ivermectinom zaradi svojega long-covida.
Zasluži si spoštovanje ne blatenje, prosim.

Zaenkrat to. Lp

Samael ::

temprar je izjavil:

Meni osebno se vsake dva meseca špikati s temi njihovi zvarki, ne zdi lepo življenje.

Kolikokrat si se pa že?
A ti je bilo zelo hudo, ko si se prvič?

2. Zagnati na polno zdravila

Kaj želiš s tem sploh povedati?
Recimo meni se zdi naravnost absurdno, ko berem neizobražene bučmane naokoli, kako razlagajo, da nam farmacija "ne želi dati zdravil" ker delajo večje zaslužke s cepivi.
Saj ne, da so zdravila, ki so paradni konj farmacije, običajno dražja, invazivnejša... zdravljenje z njimi pa dolgotrajnejše s hudo nepredevidljivim rezultatom, ko gredo stvari res že močno narobe. Tisti, ki namesto cepiv navija za zdravila, nima prav vsega pošlihtanega pod pokrovom.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

no comment ::

temprar je izjavil:


Puščajoča cepiva so katastrofa. Puščajoča cepiva treba nemudoma ustavit.

Najbolj pušča cepivo, ki ga ne vzameš. Par desetkrat bolj.

Tak strokovnjak pa niti tega ne veš...

feryz ::

Ampak pri zdravilih je en čudna fora v primerjavi s cepivi. V Sloveniji bi jih vzelo par 100 ljudi.
Cepiv pa želijo razstrositi, po trenutnih tendencah, 6 milijonov doz. Pa še ni videti konca.

Samael ::

feryz je izjavil:

Cepiv pa želijo razstrositi, po trenutnih tendencah, 6 milijonov doz. Pa še ni videti konca.

Ja, zal niso dovolj uspesni, tako da bomo v tem dreku vsi skupaj najbrz se malce dlje, kot smo upali.
Samael != Samuel

temprar ::

Samael je izjavil:

temprar je izjavil:

Meni osebno se vsake dva meseca špikati s temi njihovi zvarki, ne zdi lepo življenje.

Kolikokrat si se pa že?
A ti je bilo zelo hudo, ko si se prvič?

2. Zagnati na polno zdravila

Kaj želiš s tem sploh povedati?
Recimo meni se zdi naravnost absurdno, ko berem neizobražene klovne naokoli, kako razlagajo, da nam farmacija "ne želi dati zdravil" ker delajo večje zaslužke s cepivi.
Saj ne, da so zdravila običajno dražja, invazivnejša... zdravljenje z njimi pa dolgotrajneše, ko gredo stvari res že močno narobe. Tisti, ki namesto cepiv navija za zdravila, nima prav vsega pošlihtanega pod pokrovom.


V trenutni situaciji ocenjujem, da je morda necepljena pozicija najboljša. Če se pojavi ADE bom vesel, da nisem cepljen. Če začne tolči "marek" pa se še vedno lahko grem cepit.
Sicer ne gre za to, da bi se moral špiknit vsake dva meseca, ampak zato, da bom postal talec big-pharme in njihovih sponzorjev, kdorkoli že so (nekdo očitno je).


Glede zdravil se morda strinjam, da gre za nekoliko večji individualni rizik, a manjši kolektivni.
Nenazadnje nekatera anti-covid zdravila imajo neomembevredno število stranskih učinkov ter njihovo incidenco.
Prepričan sem, da je to previlnejša pot.
Sicer pa moji spisi niso nujno anticepilski. So anti-"tovrstno cepivo"-cepilski.

Ta cepiva sem prepričan, da bi morali nemudoma ustavil. Reševati situacijo z drugimi prijemi in če želite istočasno razvijati, boljša cepiva.

no comment je izjavil:

temprar je izjavil:


Puščajoča cepiva so katastrofa. Puščajoča cepiva treba nemudoma ustavit.

Najbolj pušča cepivo, ki ga ne vzameš. Par desetkrat bolj.

Tak strokovnjak pa niti tega ne veš...


Prebolelost se je izkazala za daleč najboljša opcija.
Novembra 2021 pa tudi ne bi smela biti več nevarna opcija. Imamo uspešna zdravila, neuradna in uradna.

Morda se bomo morali odločiti ali želimo kratkotrajno varnost in dolgoročno apokalipso, ali raje sedaj malo stisnemo zobe in živimo normalno naprej na dolgi rok.
Jaz sem pristaš druge.

no comment ::

feryz je izjavil:

Ampak pri zdravilih je en čudna fora v primerjavi s cepivi. V Sloveniji bi jih vzelo par 100 ljudi.
Cepiv pa želijo razstrositi, po trenutnih tendencah, 6 milijonov doz. Pa še ni videti konca.

Res je neka čudna fora pri zdravilih. Za 100 ljudi so naročili 20.000+ odmerkov.

Samo od enega proizvajalca.

NMH ::

temprar je izjavil:

NMH je izjavil:

6:15
young person will be affected more, later waves of previous pandemics younger were people are affected more

Zanimivo, starejši nad 40 vsaj 1x cepljeni malo ali nič učinkov, je pa več resnih primerov pri 20 in 30 letnikih, podobno kot je bilo pri pozneših valovih prejšnih pandemij.


Sem vesel, da je še nekdo to opazil.

To je namreč podatek, ki sem ga budno pričakoval.
To je morebitni znak, tako napačne poti, ki smo jo izbrali, da bi ji lahko rekli kar katastrofa.

Geert je pred dobrim letom ravno to zatrjeval. "Puščajoča" cepiva bodo ojačala virus. In ta virus iz nekega razloga se bo spravil nad mlade. Še posebej najmlajše.
Zakaj je tako...ne vem. Vprašajte njega, on je usposobljen strokovnjak. Morda ker naj bi cepiva sproducirala virus odporen tudi na T in bolj univerzalne N anti-proteine. Ne vem.
Meni se nekako zgolj logično sliši.
Še posebej ker ne govorimo TEORETIČNO. Isti primer že imamo na terenu drugje, lepo dokumentiran in v uradni literaturi, ki je od vas oddaljena eno iskalnikovo polje daleč.

Puščajoča cepiva so katastrofa. Puščajoča cepiva treba nemudoma ustavit.
Lahko, da ne bo to omikron, lahko da bo kak drugi, ampak bo, če ne spremenimo smeri te ladje. Moj svetilnik pa seže zgolj toliko daleč.

Črni scenarij bi lahko bil soroden tistim kokošim. Virus bo mutiral do te mere, da ni nevaren cepljenim in izredno nevaren necepljenim.
Nekaterim cepljenim se je ob tej izjavi zagotovo pojavil nasmešek.
Ampak tu je keč.
Necepljeni so naši novorojenčki, piščančki.
S temi cepivi tudi dokaj kmalu postaneš necepljen, če se odpoveš rednemu regimentu big-pahrme.

Meni osebno se vsake dva meseca špikati s temi njihovi zvarki, ne zdi lepo življenje. Na eni strani v nemilosti njihove igle, na drugi pa smrtonosen virus. Grozno za nas, idealno za naše lorde.


A nisem prišel praznih rok.
Imamo alternative za boj proti temu virusu, najboljšo smo že zapravili, ni pa še konec vojne.
1. Takoj ukinit univerzalno cepljenje s temi cepivi.
2. Zagnati na polno zdravila.
3. Zaščititi ogrožene.
4. Pojačati kapacitete zdravstva.

Ko naredimo vse to, se lahko lotimo gradualnega prekuževanja z znanim koncem, ne pa to kar počnemo sedaj.
Ni to zgolj moje mnenje, ampak mnenje strokovnjaka, ki je do leta 2020 bil visoko spoštovan, se gibal v najvišjih krogih in morda celo bil potencialni kandidat za nobelovo.
Zgolj ko je podvomil v uradno zgodbo, so ga označili za youtube doktorja.
Može je prebolel covid, se cepil in tudi eksperimentiral z ivermectinom zaradi svojega long-covida.
Zasluži si spoštovanje ne blatenje, prosim.

Zaenkrat to. Lp


Zaključki so ti čisto narobe. Ta virus ni produkt puščajočih cepiv. Imamo miljarde cepljenih v Evropi, Ameriki, Aziji, vsaj dva seva sta pa nastala v Afriki (angleški sev pred vakcinacijo, prav tako indijski), kjer je cepljenih le peščica. Geert je le eden izmed mnogih strokovnjakov, in Geert se trenutno zelo moti.

no comment ::

temprar je izjavil:


Morda se bomo morali odločiti ali želimo kratkotrajno varnost in dolgoročno apokalipso, ali raje sedaj malo stisnemo zobe in živimo normalno naprej na dolgi rok.
Jaz sem pristaš druge.

Itak, vsak se bo odločil sam. Eni boste pač malo bolj stisnili.

NMH ::

no comment je izjavil:

feryz je izjavil:

Ampak pri zdravilih je en čudna fora v primerjavi s cepivi. V Sloveniji bi jih vzelo par 100 ljudi.
Cepiv pa želijo razstrositi, po trenutnih tendencah, 6 milijonov doz. Pa še ni videti konca.

Res je neka čudna fora pri zdravilih. Za 100 ljudi so naročili 20.000+ odmerkov.

Samo od enega proizvajalca.


Kako pa veš, da je samo 100 ljudi??? ;(( WTF to pišete bedarije iz riti.

Karamelo ::

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.


a to je dovoljen tko žalit druge? sam sem cepljen, ampak s tem postom sem pa malo presenečen nad ekipo

no comment ::

NMH je izjavil:

no comment je izjavil:

feryz je izjavil:

Ampak pri zdravilih je en čudna fora v primerjavi s cepivi. V Sloveniji bi jih vzelo par 100 ljudi.
Cepiv pa želijo razstrositi, po trenutnih tendencah, 6 milijonov doz. Pa še ni videti konca.

Res je neka čudna fora pri zdravilih. Za 100 ljudi so naročili 20.000+ odmerkov.

Samo od enega proizvajalca.


Kako pa veš, da je samo 100 ljudi??? ;(( WTF to pišete bedarije iz riti.

To pravi feryz. Vsaj preber kar citiraš.

feryz ::

To pa tiste vprašaj, ki razmetavajo tuj denar.
Saj so tudi vlakovne kompozicije tamifluja nabavili. Ampak ne sprašuj mene zakaj.

Mislim, da ne bi smelo biti pretežko ugotoviti, koliko tega bi lahko rabili. Glede na dvoletne podatke. Ampak moraš imeti 4 leta osnovne šole narejene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

temprar ::

NMH je izjavil:



Zaključki so ti čisto narobe. Ta virus ni produkt puščajočih cepiv. Imamo miljarde cepljenih v Evropi, Ameriki, Aziji, vsaj dva seva sta pa nastala v Afriki (angleški sev pred vakcinacijo, prav tako indijski), kjer je cepljenih le peščica. Geert je le eden izmed mnogih strokovnjakov, in Geert se trenutno zelo moti.


Nobenih dokazev ni, da je en ali drugi sev zares prišel iz Afrike. Nikakršnih.
Za omikron so kar izrecno povedali, da so za golj prvi opazili, ker imajo vzpostavljeno dobro nadzorno mrežo.

Jaz ne vidim, kje točno se on moti.
Sem pa odprt za razlage.

Samael ::

temprar je izjavil:

Samael je izjavil:

temprar je izjavil:

Meni osebno se vsake dva meseca špikati s temi njihovi zvarki, ne zdi lepo življenje.

Kolikokrat si se pa že?
A ti je bilo zelo hudo, ko si se prvič?

2. Zagnati na polno zdravila

Kaj želiš s tem sploh povedati?
Recimo meni se zdi naravnost absurdno, ko berem neizobražene klovne naokoli, kako razlagajo, da nam farmacija "ne želi dati zdravil" ker delajo večje zaslužke s cepivi.
Saj ne, da so zdravila običajno dražja, invazivnejša... zdravljenje z njimi pa dolgotrajneše, ko gredo stvari res že močno narobe. Tisti, ki namesto cepiv navija za zdravila, nima prav vsega pošlihtanega pod pokrovom.


V trenutni situaciji ocenjujem, da je morda necepljena pozicija najboljša. Če se pojavi ADE bom vesel, da nisem cepljen. Če začne tolči "marek" pa se še vedno lahko grem cepit.
Sicer ne gre za to, da bi se moral špiknit vsake dva meseca, ampak zato, da bom postal talec big-pharme in njihovih sponzorjev, kdorkoli že so (nekdo očitno je).


Torej če/če/če ... problem ti je, da se moraš kao prepogosto cepiti (navajaš vsaka dva meseca) nisi pa naredil niti minimum od minimuma, se recimo cepil enkrat - s čim mi daš vedeti zgolj, da s svojimi argumenti bullshitaš in si apriori proti cepljenju ne glede na to, kolikorat v življenju bi se bilo ok cepiti.
Recimo, če bi se jaz, ki sem se cepil dvakrat pizdil ...ok. Medtem, ko si ti v tej zgodbi fejk, iščeš takšne in drugačne razloge, argumente, ki to niso zgolj zato ker pač ja, ne želiš se cepiti. Pa naj bo to enkrat ali pač recimo trikrat.
Razumen človek bi rekel nekako takole: Cepil sem se dvakrat, ker se mi je zdelo to v danem trenutno na doslej poznane podatke najbolje. Glede na trenutno znane podatke se bom najbrž tudi tretjič. Kako bo potem ne vem, pač spremljam podatke in se odločam sproti na trenutno situacijo in poznane podatke.
Kaj počneš pa ti? Bullshitaš, da ti je problem cepljenje na vsake dva meseca. Ker si se že tolikokrat, ane?
Samael != Samuel

NMH ::

temprar je izjavil:

NMH je izjavil:



Zaključki so ti čisto narobe. Ta virus ni produkt puščajočih cepiv. Imamo miljarde cepljenih v Evropi, Ameriki, Aziji, vsaj dva seva sta pa nastala v Afriki (angleški sev pred vakcinacijo, prav tako indijski), kjer je cepljenih le peščica. Geert je le eden izmed mnogih strokovnjakov, in Geert se trenutno zelo moti.


Nobenih dokazev ni, da je en ali drugi sev zares prišel iz Afrike. Nikakršnih.
Za omikron so kar izrecno povedali, da so za golj prvi opazili, ker imajo vzpostavljeno dobro nadzorno mrežo.

Jaz ne vidim, kje točno se on moti.
Sem pa odprt za razlage.


Ej, vse države delajo sekvenciranje genoma virusov. Vsakodnevno. Virus je lahko prišel samo od tam. Verjetno sicer ne Južna Afkrika, temveč Botswana.

no comment ::

feryz je izjavil:


Mislim, da ne bi smelo biti pretežko ugotoviti, koliko tega bi lahko rabili. Glede na dvoletne podatke. Ampak moraš imeti 4 leta osnovne šole narejene.

Več kot 20k. To je jasno, ja.

GrX ::

GrX je izjavil:

325314rsfdsf je izjavil:

GrX je izjavil:

325314rsfdsf je izjavil:

GrX je izjavil:

Morda je agersija zgolj stranski učinek cepiva... Pol naj se pa cepim.. Ne hvala!

To se pa strinjam. Clovek postane agresiven, ko ugotovi, da zivi med proticepilskimi kreteni.

Zeeeh... Ti se kar špikaj in šopaj, saj ti nič ne branim. Zeeeh...


Tako, tudi jaz tebi ne branim, da se ne cepis. Celo prosim te(vas), da se ne cepite. Naredite vsem ostalim uslugo. Pa cim globlje dihajte v javnih prostorih.

Trenutno se javljam iz restvarcije na hrvaškem, kjer blaznih ukrepov ni, ali pa jih ne upoštevajo. Ne vem, ker tej noriji preprosto ne sledim več.

V restavraciji je cca 25 ljud z osebjem vred, diham zelo globoko, javim kakšno bo moje stanje zvečer... Grrr, kako me je strah.

Evo cvetka, sem še vedno živ in zdrav. Počutim se fenalno, kljub temu, da sem bil ves dan obkrožen z ljudmi. Pa kako je to mogoče, kaj? Zdaj pa v pub na pivo. Cvetka, ti se še vedno skrivaš v kleti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

111111111111 ::

Markoff je izjavil:

To je apoKULiptično razmišljanje - najprej je lockdown fašizem, sedaj nujni ukrep, ki ga janšistična vlada noče izvajati. Cancel (cancer) culture udarja vsepovsod, najprej po namišljenih rasistih, sedaj po namišljenih globalistih, farmakozarotnikih, nanobotnikih itn.

Pod črto:
1. mi smo najpametnejši
2. mi moramo biti na oblasti

Kaj za vraga ima politika zraven? Šole so lahko odprte, če se bodo otroci samotestirali. Lani smo šolo furali od doma in vsi noreli zraven. Smo vedeli zakaj. Torej če nočete imeti otrok doma, se naj v šolo samotestirajo. Ni pa potrebe minirati vseh stvari povprek, samo zato, ker vam trenutna oblast ni všeč.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Unchancy ::

kamiKaZaA je izjavil:

Unchancy je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Če bi lahko rekel, da anti-vaxerske živali spizdite drugam bi to rekel, sam ne morem.

jasno, da bom brisal, mislim, WTF?

Novica je korektna, brisal je ne bomo, get over with. Ne bom pa gledal na žilorezja v smislu, a ST tudi.

Mi je všeč tale post.


A to si ti na sliki? Dude, not ok…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:

:D tisti , ki so lansko sezono promovirali šolanje od doma danes s prstom kažejo na starše, ki to želijo početi danes.

In lahko počnejo. Otroke smo imeli doma, ker je bila to edina rešitev v takratni situaciji, po zgledu ostalih EU držav. Danes je boljša neivazivna rešitev. Ko prideš v šolo se testiraš in s tem ustvariš kolikor toliko varno okolje, da lahko gospodarstvo laufa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

:D tisti , ki so lansko sezono promovirali šolanje od doma danes s prstom kažejo na starše, ki to želijo početi danes.

In lahko počnejo. Otroke smo imeli doma, ker je bila to edina rešitev v takratni situaciji, po zgledu ostalih EU držav. Danes je boljša neivazivna rešitev. Ko prideš v šolo se testiraš in s tem ustvariš kolikor toliko varno okolje, da lahko gospodarstvo laufa.

Ne seri
https://www.businessinsider.com/shippin...

Nov virus je tu, hitro maske 24 ur nost
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

Ko prideš v šolo se testiraš in s tem ustvariš kolikor toliko varno okolje, da lahko gospodarstvo laufa.

Zakaj morajo dokazano zdravi otroci potem nositi še maske med poukom? Kako lahko zdrav otrok v razredu okuži drugega zdravega otroka? To razlago bi rad slišal, ker bi potem to upravičilo nošenje mask v šoli.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zakaj morajo dokazano zdravi otroci potem nositi še maske med poukom? Kako lahko zdrav otrok v razredu okuži drugega zdravega otroka? To razlago bi rad slišal, ker bi potem to upravičilo nošenje mask v šoli.

Beri moje poste. Nimam pojma zakaj se zahteva še maske, po moje niso potrebne, ker se samotestirajo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

antonija ::

Kiti za samotestiranje nimajo najboljse statistike. Vecina bo pokazala pozitiven rezultat ko dobi relativno visoko dozo virusa, pri nizjih dozah pa dostikrat (preveckrat?) ne pokaze pozitivnega rezultata. Zato ni ravno posteno reci da ce hitri test ne pokaze pozitivnega rezultata, da je oseba res negativna.
So pa poceni, veliko cenejsi od PCRjev; pa hitri so.

Samotestiranje sicer IMO ima smisel, ce ne drugega, vsaj jasno pokaze ce ornk okuzena oseba (taka, ki verjetno najhitreje in najbolj ucinkovito siri virus naprej) pride v zaprt prostor z vrstniki, ki se druzijo z veliko kontakta.
Ni pa to be-all-end-all resitev, dalec od tega. Zato maske ostajaja. _IMO_

Za bolj tocen odgovor se bo pa treba obrnit na izvoljene oblastnike, katerih "ukrapi" kot kaze ne ustrezajo nikomur vec. Pa toliko osebkov na tem forumu je bilo absolutno navdusenih nad njihovo zmago :(
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

korenje3 ::

Upam da se kmalu uvede pogoj PC. Necepljenim je treba zmanjšat svobodo. Ker vsi vemo da so največji ponarjevalci potrdil.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kenpachi ()

solatko ::

Kot opažsm bi waxerji še vendno najraje kar pobili antiwaxaerje, zakaj jim sicer ni čisto jasno ampak to jim govori stranski učinek, genske terapije. Ko bo kaj novega, se spet oglasim, do takrat sam vse vaše nebuloze preberem in si mislim svoje.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

korenje3 ::

vidim da je enim antivaxerjem okužba s covid povzročila strdke v glavi.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kenpachi ()

kamiKaZaA ::

korenje3 je izjavil:

Upam da se kmalu uvede pogoj PC. Necepljenim je treba zmanjšat svobodo. Ker vsi vemo da so največji ponarjevalci potrdil.

Napaka. S tem ne naredimo nič, ker še boste vedno cepljeni hodili okoli okuženi in okužili nič krivega 75-letnika (cepljenega ali necepljenega), kateri bo pristal na hospitalizaciji.

Edina rešitev je, da se vse testira. Na vsakih 24 ur. Tako nam več ne bo potrebno nositi niti mask, ker boš v trgovino šel izključno, če boš zdrav (s potrdilom).

P.S. odkar striktno gledajo potrdila z osebnimi je nemogoče ponarejati potrdila. ;)

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Upam da se kmalu uvede pogoj PC. Necepljenim je treba zmanjšat svobodo. Ker vsi vemo da so največji ponarjevalci potrdil.

Napaka. S tem ne naredimo nič, ker še boste vedno cepljeni hodili okoli okuženi in okužili nič krivega 75-letnika (cepljenega ali necepljenega), kateri bo pristal na hospitalizaciji.

Edina rešitev je, da se vse testira. Na vsakih 24 ur. Tako nam več ne bo potrebno nositi niti mask, ker boš v trgovino šel izključno, če boš zdrav (s potrdilom).

P.S. odkar striktno gledajo potrdila z osebnimi je nemogoče ponarejati potrdila. ;)

Pa maska 24 ur na gobcih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

premak ::

V naravi naj bi se dogajala po ena mutacija na enkrat. Možnost za več mutacij naenkrat je na neko dodatno potenco.
Že prvi sev sars-cov-2 je po izjavi priznanega slovenskega biotehnologa imel 8 mutacij glede na nek prejšnji "sars", tale Omikron sedaj pa "izjemno veliko" število mutacij...
Potemtakem je bil prav tako narejen umetno. Ampak to sploh ni pomembno.

Tudi če ni bil, je virus danes izvedljivo modificirati v laboratoriju. Zakaj torej ne bi umetno pripravili zelo nalezljive verzije z zelo blagimi simptomi in ga "poslali" v svet?
Mogoče pa je Omikron ravno to?

feryz ::

Dajmo še enkrat, zelo počasi.
Torej testi, kakršnikoli že so, ne morejo odkriti prisotnost virusa, čeprav zabiješ palico direkt v sluznico in bezaš po njej.
Ampak, ne glede na to, mora oseba ali otrok še vedno nositi masko, ker ima najbrž virus na sluznici in ga bo trosil naokrog?
Zveni hudo logično, moram priznati.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Dajmo še enkrat, zelo počasi.
Torej testi, kakršnikoli že so, ne morejo odkriti prisotnost virusa, čeprav zabiješ palico direkt v sluznico in bezaš po njej.
Ampak, ne glede na to, mora oseba ali otrok še vedno nositi masko, ker ima najbrž virus na sluznici in ga bo trosil naokrog?
Zveni hudo logično, moram priznati.

Logika cepljenih cepcev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: energetik ()

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

:D tisti , ki so lansko sezono promovirali šolanje od doma danes s prstom kažejo na starše, ki to želijo početi danes.

In lahko počnejo. Otroke smo imeli doma, ker je bila to edina rešitev v takratni situaciji, po zgledu ostalih EU držav. Danes je boljša neivazivna rešitev. Ko prideš v šolo se testiraš in s tem ustvariš kolikor toliko varno okolje, da lahko gospodarstvo laufa.


Očitno imamo sedaj nek drug virus. Verjamem da si je težko priznat, da vas vrtijo kot vrtavko, še vedno pa vam niso ponudili deluijoče rešitve. Imamo tako pompozno najavljana cepiva, hkrati pa smo dobili še pct, testiranje otrok,...temu težko rečemo povratek v normalo.

feryz ::

Saj ti skozi razlagajo zakaj.
Ker nima 2 milijona Slovencev treh šusev v sebi, je tako, kot je.

Ko jih bo imelo, bomo imeli, poleg mask, pct in ostalega, še kakšen nov izum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

PrihajaNodi ::

Poanta je da se starse pocasi navija in privija. Sledi obvezno cepljenje. Torej tvoj froc bo v soli in ti se kot skrbnik avtomatsko strinjas s cepljenjem proti bolezni ki je pomorilo miljone otroko. Aja, wait
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Možnosti za čas po treh šusih, so praktično neomejene.

Še izdajo osebne so ustavili. Da spravijo qr kodo gor.

Unchancy ::

solatko je izjavil:

Kot opažsm bi waxerji še vendno najraje kar pobili antiwaxaerje, zakaj jim sicer ni čisto jasno ampak to jim govori stranski učinek, genske terapije. Ko bo kaj novega, se spet oglasim, do takrat sam vse vaše nebuloze preberem in si mislim svoje.

Utrinek iz kuku landa…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Comandante ::

Sicer ne gre za to, da bi se moral špiknit vsake dva meseca, ampak zato, da bom postal talec big-pharme in njihovih sponzorjev, kdorkoli že so (nekdo očitno je).

Slab, slab argument. Resnica je, da smo vsi odvisni od njih. Brez big pharme bi bil zelo verjetno mrtev, preden bi dopolnil starost enega leta. Sicer pa ob prvi resni ureznini, ko ne bi dobil antibiotikov in susa za tetanus.

Kot opažsm bi waxerji še vendno najraje kar pobili antiwaxaerje, zakaj jim sicer ni čisto jasno ampak to jim govori stranski učinek, genske terapije. Ko bo kaj novega, se spet oglasim, do takrat sam vse vaše nebuloze preberem in si mislim svoje.

Predlagam kaksen aspirin, preventivno.

solatko ::

Comandante - Če bi penicilin odkrili sedaj, ga nebi bilo, takrat, ko so ga, ni bil denar glavno gonilo znanosti.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

antonija je izjavil:


Za bolj tocen odgovor se bo pa treba obrnit na izvoljene oblastnike, katerih "ukrapi" kot kaze ne ustrezajo nikomur vec. Pa toliko osebkov na tem forumu je bilo absolutno navdusenih nad njihovo zmago :(

In po intervjuju Šarec vs. Tonin, še vedno mislimo isto. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:

Očitno imamo sedaj nek drug virus. Verjamem da si je težko priznat, da vas vrtijo kot vrtavko, še vedno pa vam niso ponudili deluijoče rešitve. Imamo tako pompozno najavljana cepiva, hkrati pa smo dobili še pct, testiranje otrok,...temu težko rečemo povratek v normalo.

kako ti naj razložim, da ti bo jasno. Marca 2020 tudi dohtarji niso znali ločiti gripe od COVIDA. Žena je rekla, da so se preoblačili vsakih 15 minut, za enega pacienta. Letos jih gleda z masko in rednim razkuževanjem prostora, pa se potem potrdi korona, pa še nismo zboleli za COVIDOM. Zdravniki so po letu in pol lahko bolj suvereni, vedo kaj lahko pričakujejo, težava je v obremenjenosti vseh v zdravstvu. Kolega od žene, pulmolog, je po 12 ur na dan v službi potem domov pa nazaj v službo. Tako gre že kak mesec.

PrihajaNodi je izjavil:

Poanta je da se starse pocasi navija in privija. Sledi obvezno cepljenje. Torej tvoj froc bo v soli in ti se kot skrbnik avtomatsko strinjas s cepljenjem proti bolezni ki je pomorilo miljone otroko. Aja, wait

Spet osnove Nodi osnove. Vidim da si se spet na veliko opravičeval, da so ti odstranili naziv PNG. Hinavec.

solatko je izjavil:

Comandante - Če bi penicilin odkrili sedaj, ga nebi bilo, takrat, ko so ga, ni bil denar glavno gonilo znanosti.

A ne veš, da je bil penicilin svetovna zarota, ki se je izprdila. Takrat bi verjetno protestiral proti penicilinu, tako kot danes protestiraš proti mRNA cepivom. :D Škoda ko ne boš čez 30 let videl da si imel narobe. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

kamiKaZaA je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Upam da se kmalu uvede pogoj PC. Necepljenim je treba zmanjšat svobodo. Ker vsi vemo da so največji ponarjevalci potrdil.

Napaka. S tem ne naredimo nič, ker še boste vedno cepljeni hodili okoli okuženi in okužili nič krivega 75-letnika (cepljenega ali necepljenega), kateri bo pristal na hospitalizaciji.

Edina rešitev je, da se vse testira. Na vsakih 24 ur. Tako nam več ne bo potrebno nositi niti mask, ker boš v trgovino šel izključno, če boš zdrav (s potrdilom).

P.S. odkar striktno gledajo potrdila z osebnimi je nemogoče ponarejati potrdila. ;)


ne. problem niso cepljeni, problem so necepljeni.
Moraš gledat statistiko, ne pa individualizirat.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Telbanc ::

kamiKaZaA je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Upam da se kmalu uvede pogoj PC. Necepljenim je treba zmanjšat svobodo. Ker vsi vemo da so največji ponarjevalci potrdil.

Napaka. S tem ne naredimo nič, ker še boste vedno cepljeni hodili okoli okuženi in okužili nič krivega 75-letnika (cepljenega ali necepljenega), kateri bo pristal na hospitalizaciji.

Edina rešitev je, da se vse testira. Na vsakih 24 ur. Tako nam več ne bo potrebno nositi niti mask, ker boš v trgovino šel izključno, če boš zdrav (s potrdilom).

P.S. odkar striktno gledajo potrdila z osebnimi je nemogoče ponarejati potrdila. ;)


Kok je men znano, neuradno se v enih bolnicah testirajo že tud cepljeni zaposleni.... To se ne obeša na velki zvon. ......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

««
5 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106088873 (67997) fikus_

Karantena omikron

Oddelek: Loža
142067 (1770) zee

Več podobnih tem