» »

Prijava Revolut računa

Prijava Revolut računa

miha711 ::

Pozdravljeni,

že več kot leto nazaj sem odprl Revolut račun katerega nisem veliko uporabljal in ga tudi nisem prijavil na FURS. Sedaj sem se ga odločil prijaviti in me zanima glede morebitnih kazni. Namreč na FURS strani piše, da te lahko oglobijo od 200€ do 1200€, če ne prijaviš računa oziroma ga prijaviš prepozno (8 dneh). Jaz sem zdaj poslal svoj IBAN in so mi poslali da jim moram poslati še datum odprtja računa. Me lahko oglobijo če jim povem pravi datum, oziroma naj se zlažem, da sem račun odprl par dni nazaj in lahko to ugotovijo?

Lep pozdrav

Invictus ::

Samoprijava ne prinese nobenih kazni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kow ::

Sam sem oddal obrazec aprila 2019, pa je status se vedno "v obdelavi". Medtem sem ze nehal uporabljati. Pomoje ti ni treba skrbeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

GupeM ::

Napiši pravilen datum. Če nisi sumljiv, nihče ne bo skakal za tabo. Kazen za namerno navajanje napačnih podatkov je po moje lahko višja.

Jaz sem oddal obrazec aprila 2017, pa tudi še vedno piše v obdelavi. Je pa račun naveden med mojimi računi, tako da nekdo očitno zadevo poklika, ne zaključi pa oddanega obrazca. Tudi za dohodnino imam en obrazec iz leta 2017 še v obdelavi, pa je bila dohodnina že zrihtana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

mtosev ::

Jaz sem svoj Revolut račun prijavil po 2 mesecih pa se na srečo ni nič zgodilo. Sn pozabil oz nisem vedo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mare2 ::

miha711 je izjavil:

Pozdravljeni,

že več kot leto nazaj sem odprl Revolut račun katerega nisem veliko uporabljal in ga tudi nisem prijavil na FURS. Sedaj sem se ga odločil prijaviti in me zanima glede morebitnih kazni. Namreč na FURS strani piše, da te lahko oglobijo od 200€ do 1200€, če ne prijaviš računa oziroma ga prijaviš prepozno (8 dneh). Jaz sem zdaj poslal svoj IBAN in so mi poslali da jim moram poslati še datum odprtja računa. Me lahko oglobijo če jim povem pravi datum, oziroma naj se zlažem, da sem račun odprl par dni nazaj in lahko to ugotovijo?

Lep pozdrav


Sporoči jim pravi datum. Ker se boš samoprijavil te ne bodo oglobili.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225423 (4194) tony1
»

Neprijavljen račun v tujini - kako se izogniti težavam s Fursom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313001 (7108) UganiKdo
»

Prijava računa v tujini

Oddelek: Loža
156409 (3533) Ales
»

Prijava računov iz tujine - Leupay

Oddelek: Loža
489444 (7053) jype

Več podobnih tem