» »

Cena domene

Cena domene

starfotr ::

V lasti imam si domeno, že precej časa. Uporablja se za preusmeritev na glavno spletno stran.

Iz tujine so me kontaktirali in ponudili neko vsoto za odkup domene, saj se imenuje isto kot njihova firma in imajo isto nacionalno domeno v lastni državi.

Kakšna je primerna cena za to domeno? Oni želijo delat biznis tudi tu pri nas, ne gre za privat uporabnika. Domeno imam tudi jaz na firmo.

Uporabnik ::

Ni cenika domen. Če bi imeli utečen biznis bi bili pripravljeni plačati več, za startup smo kupili domeno po cca 300 eur.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

zerocool ::

Domeno jim daj v najem in se zmeni za letni fee. Cena pa cisto odvisna od firme...malo potipaj koliko "jim pomeni"...

starfotr ::

Ponudba z njihove strani je bila 4 mestna.

#000000 ::

starfotr je izjavil:

Ponudba z njihove strani je bila 4 mestna.


Jah sej vidš vse gre gor, energenti hrana ipd. Na to se izgovori ko jim pošlješ nazaj ponudbo kjer si obstoječim 4 cifram dodal še 4 HEHE

MH0 ::

Ales ::

starfotr je izjavil:

V lasti imam si domeno, že precej časa. Uporablja se za preusmeritev na glavno spletno stran.

Iz tujine so me kontaktirali in ponudili neko vsoto za odkup domene, saj se imenuje isto kot njihova firma in imajo isto nacionalno domeno v lastni državi.

Kakšna je primerna cena za to domeno? Oni želijo delat biznis tudi tu pri nas, ne gre za privat uporabnika. Domeno imam tudi jaz na firmo.

Brez točnega naziva domene je skoraj nemogoče odgovorit na tvoje vprašanje.

Bi bila domena splošno zanimiva še komu ali samo njim, ker imajo tako ime firme? Koliko črk ima domena? Gre za besedo iz slovarja? Ena sama beseda, brez pomišljajev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

harvey ::

Bi bila domena splošno zanimiva še komu ali samo njim, ker imajo tako ime firme? Koliko črk ima domena? Gre za besedo iz slovarja? Ena sama beseda, brez pomišljajev?

Nima veze ali je beseda iz slovarja, ali je pomišljaj, ali je kaj drugega, pač ime jim nekaj pomeni - nomen est omen
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

c3p0 ::

Njim že, lahko pa tudi komu drugemu, kar vpliva na ceno. Ni isto food.si ali urarstvo-gomilsek.si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

starfotr ::

Gre za tričrkovno domeno.

Morda je zanimiva tudi za druge, vendar ni kot food.si, ni pa tudi zelo specifična, kot je urarstvo-gomilsek.si. Je nekje vmes, se mi zdi.

Ben Dover ::

15,65

c3p0 ::

par k€ je OK cena, če ni širše zanimiva. Sam sicer imam na zalogi par 2-črkovnih domen, zanimanje je, ni pa še prišlo do prodaje.

Ben Dover ::

Www.lep.si

Prodam ugodno.

Lp

widj3098dj32 ::

starfotr je izjavil:


Kakšna je primerna cena za to domeno?

Taksna ki je visja kot cena nove in predvsem tista, ki se bos z njo strinjal za prodajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje prodati domeno seks.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6917227 (11290) MH0
»

Domena iz dveh besed

Oddelek: Izdelava spletišč
111872 (1254) jc
»

vdori v računalnik iz tujine. kake možnosti?

Oddelek: Omrežja in internet
91106 (806) BlueRunner
»

Vrednost domene

Oddelek: Izdelava spletišč
313943 (2973) KoMar-
»

Se nam obeta nova vrhovna domena?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
194191 (3203) Red_Mamba

Več podobnih tem