» »

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

««
12 / 16
»»

solatko ::

imagodei - Dokler prebolevniki in cepljeni lahko nekontrolirano širijo virus, noben ukrep ne more pomagat k zmanjšanju števila okuženih, ko dodaš še obnašanje cepljenih - nenošnja mask, nerazkuževanje rok, nedržanje 1,5 m razdalje, dobiš rezultat povečanja števila okužb. Boljši bi bili rezultati, če bi se morali testirati vsi in brez ostalih ukrepov, seveda, da bi se vsi držali priporočil - maska, razkuževanje in umivanje rok, 1,5m.
Zadnji namen vlade je zdravje, glavno je, da se vsi cepijo in se s tem služi $. Ko se pri zdravniku oglasi cepljeni zaradi komplikacij pa dobi navodilo, naj gre domov, spije kak čajček, poje kak aspirinček, saj problem ne more bit zaradi cepiva. Potem se o tem ne poroča in cepivo je po merilih naših strokovnjakov varno in ne povzroča hujših zapletov, dokler se ne zgodi Katja, potem pa se začne umivanje rok in prelaganje odgovornosti na snažilko, ki čisti vladne prostore.
Kdaj boš nehal širiti lažne agende iz kleti na Terstenjakovi? Nimaš pojma, kako stvari potekajo, dovolj je, da v javnost ne pride resnični podatek o izvoru virusa in je kriv netopir, ki že miljone let živi med drugimi bitji. Dovolj je, da zaradi stroge zaupnosti, ne pridejo ugotovitve iz laboratorijev, kjer proizvedejo cepivo ali strup za množično uničenje ali redčenje človeštva. Od tam naprej imajo vsi resnični strokovnjaki premalo informacij in nenamerno širijo okoli, znanstveno pomanjkljive informacije in navodila. Tako je od nekdaj, tudi pri stvareh v vsakdanji uporabi, ko se začnejo množično proizvajati in prodajati. Dokler se jih razvija in prilagaja, informacije ne odtekajo (razen v namene služenja posameznikov, ko konkurenci ali drugim državam prodajo podatke (industrijska špionaža). Kako potem zaupati "strokovnjakom", če se proglasi fake news vsak podatek, ki ne spada v sklop planiranega?
To je tisto, kar hočemo normalno razmišljajoči, informacije neodvisnih strokovnjakov. Teorija zarot je bil tudi podatek, da vse elektronske naprave omogočajo špioniranje in pridobivanje podatkov tričrkovnih organizacij v ZDA.
Delo krepa človeka

Kenpachi ::

imagodei je izjavil:

Počasi bomo morali začeti opažati neke strašne številke umrlih. Pa številke tistih, ki jim iz glave začenjajo poganjati dodatni udi.


Tako je, počasi, a le.

https://www.thetimes.co.uk/article/myst...
https://www.destatis.de/EN/Press/2021/1...
https://www.rintrah.nl/too-many-people-...
Zaraki Kenpachi.

fordin ::

Drugace je 70% dovolj, a ne?

Znan Srb, Dejan Lucic, pravi, da so v Srbiji najprej zahteval 50 procentov precepljenosti za "svobodo". Zdaj pa menda zahtevajo vec kot to. V Sloveniji so mislim da tudi zahtevali najprej 60 procentov precepljenosti. Koliko zahtevajo zdaj? So kaj dvignili zahtevo? Ce ima kaksna drzava 70, pa lahko zahtevajo 80 ali 90 procentov. Ko dosezejo 90 procentov pa lahko povedo, da je prisel "novi sev" in jovo na novo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

Queen ::

Cepljena pred točno 1 mesecem, danes pa plus. Zaenkrat samo prehlad/povišana temperatura,upam da pri tem tudi ostane, glede na starost (33) je pa možno vse. Ze itak sem bila mnenja,da je cepljenje Blažev žegen, zdaj se je to mnenje utrdilo v prepričanje.

Colt1911 ::

Moja širša družina trenutno okuženi 4 odrasli in 2 otroka.
Odrasli vsi 2x cepljeni , otroka seveda ne. Neokužena samo 1 odrasli , cepljen in 1 otrok, necepljen.
Je...š tako cepivo!;(

solatko ::

Queen, Colt1911 - Od začetka se ve, da cepljenje pri zajezitvi širjenja virusa ne pomeni nič in, da je potrebno nadaljevati z vsemi drugimi ukrepi - maske v zaprtih prostorih, zračenje, distanca, brez telesnih stikov z neznanci in ljudmi, ki niso del ožje družine, razkuževanje, umivanje rok,....
Cepljenje naj bi, če sploh, preprečevalo hujšo obliko prebolevanja, podobno kot cepivo proti gripi. Zato bi morali razumeti zdravih oseb, da se nočejo cepiti, sploh pa ne celo življenje z osvežitvenimi ponovitvami.
V igri je denar ali še kak drug namen, ki pa že spada v teorije zarot, katerih večina se je že izkazala, da ni šlo za teorije.
Delo krepa človeka

eventyrer ::

Kenpachi je izjavil:

imagodei je izjavil:

Počasi bomo morali začeti opažati neke strašne številke umrlih. Pa številke tistih, ki jim iz glave začenjajo poganjati dodatni udi.


Tako je, počasi, a le.

https://www.thetimes.co.uk/article/myst...
https://www.destatis.de/EN/Press/2021/1...
https://www.rintrah.nl/too-many-people-...


stres, nezdravo prehranjevanje, premalo gibanja, alkohol imajo tudi nek vpliv. Namesto da bi si bili ljudje v oporo se raje bije neke butaste bitke vaxerjev in antivaxerjev da je vse samo še hudo slabše.

Mnogo ljudi je zaradi covida izgubilo službo, marsikdo je moral zapreti svoj S.P. zaradi brutalnega upada prihodkov. Rezultat si pač smrti psihično hudo preobremenjenih ljudi. Ljudje smo narejeni tako da dobro prenašamo fizične napore, psiha pa nas kar hitro uniči (ali pa nam izboljša zdravljenje....)



Colt1911 je izjavil:

Moja širša družina trenutno okuženi 4 odrasli in 2 otroka.
Odrasli vsi 2x cepljeni , otroka seveda ne. Neokužena samo 1 odrasli , cepljen in 1 otrok, necepljen.
Je...š tako cepivo!;(


kako hudo so zboleli odrasli? Najbrž šmrcajo in malce kašljajo?


Queen je izjavil:

Cepljena pred točno 1 mesecem, danes pa plus. Zaenkrat samo prehlad/povišana temperatura,upam da pri tem tudi ostane, glede na starost (33) je pa možno vse. Ze itak sem bila mnenja,da je cepljenje Blažev žegen, zdaj se je to mnenje utrdilo v prepričanje.


Nevem kolikokrat je še treba povedati da cepivo prepreči hud potek bolezni, nikakor pa ni namen preprečiti da bi se človek sploh okužil. V prejšnih različicah Covida je cepivo sicer res s precej visoko uspešnostjo preprečilo da bi se razvili bilokakšni simptomi (tudi če so pozitivni na testu), pri Delti pa ljudje simptome dobijo.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

eventyrer - Tudi za alfo so imeli simptome, vendar bi brez cepljenja, bolezen preboleli v enaki, lažji obliki. Starčki so v glavnem umirali zaradi pridruženih bolezni in starosti, morda kak mesec ali leto prej, kot bi šli po naravni poti, večina se jih je nehala matrat.
Delo krepa človeka

eventyrer ::

Če "lažja" oblika pomeni zjebana pljuča da človek ki je prej vsk dan tekel 1 uro v klanec po preboletju "lažje" oblike Covid-19 sopiha po 10 prehojenih stopnicah, potem ja, se strinjam s tabo.

Če "lažja" oblika pomeni znižanje IQja da človek ki je imel prej skoraj fotografski spomin po preboletju "lažje" oblike Covid-19 pozablja reči ki si jih je prej brez težav zapomnil, potem ja, se strinjam s tabo.
Težave z zbranostjo, slabši spomin je doletel nekaj prijateljev ki so preboleli v bistvu zelo blago obliko Covida.


Ali cepivo prepreči to? Nimam pojma. Najbrž ne...upam pa da vsak malo pomaga. Ker to je čista jeba, človek se lahko dejansko spremeni, tudi če pač "ne umre", če je to edino važno merilo v vaših debatah.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Težave s koncentracijo si pozabil. Ampak kar nekaj jih ima te probleme tudi po cepljenju.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

eventyrer ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Težave s koncentracijo si pozabil. Ampak kar nekaj jih ima te probleme tudi po cepljenju.


Ja, hvala, sem dodal v prejšnji post še to.

Ženske imajo naprimer lahko tudi zjebane menstrualne cikluse po preboletju Covida in tudi po cepljenju z določenimi cepivi (nisem še razumel s katerimi ja in s katerimi ne).
Se pa jim po mesecu ali dveh vse nazaj uredi. Pač malo hormonskih motenj jih doleti.

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

eventyrer je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

imagodei je izjavil:

Počasi bomo morali začeti opažati neke strašne številke umrlih. Pa številke tistih, ki jim iz glave začenjajo poganjati dodatni udi.


Tako je, počasi, a le.

https://www.thetimes.co.uk/article/myst...
https://www.destatis.de/EN/Press/2021/1...
https://www.rintrah.nl/too-many-people-...


stres, nezdravo prehranjevanje, premalo gibanja, alkohol imajo tudi nek vpliv. Namesto da bi si bili ljudje v oporo se raje bije neke butaste bitke vaxerjev in antivaxerjev da je vse samo še hudo slabše.

Mnogo ljudi je zaradi covida izgubilo službo, marsikdo je moral zapreti svoj S.P. zaradi brutalnega upada prihodkov. Rezultat si pač smrti psihično hudo preobremenjenih ljudi. Ljudje smo narejeni tako da dobro prenašamo fizične napore, psiha pa nas kar hitro uniči (ali pa nam izboljša zdravljenje....)


Točno to.
Ampak, zakaj "double down", namesto "back to the drawing board"? Profilaktično zdravljenje ne obstaja več, je prepovedano?
Zaraki Kenpachi.

Queen ::

Lej ga, zaenkrat je blo po cepljenju hujs kukr je zej. Kaj je pol fora, da sem dvakrat zlamana, prvič po cepljenju ležala z vročino, zdaj pa s covidom? Ni fore.

Vredu, recimo da smo naša generacija glih tm nek, da se ti pri covidu lahko tudi zakomplicira. Pri 30+ to ni nemogoce. Je pa malo verjetno, o promilih je govora. Nismo pa več tolk mladi,da bi ga preživeli na nogah. Večina posmrka in je vredu. Cepljenje ne igra vloge pri naši generaciji. Jz bi zdaj tu ležala z vročino tudi če ne bi bla cepljena,isto kot zdaj. Nc slabs ne bi blo.
A proti otroški paralizi cepimo otroke al odrasle? A se proti rumeni mrzlici cepis, ko greš v Afriko al na Pohorje?

eventyrer ::

Queen je izjavil:

Lej ga, zaenkrat je blo po cepljenju hujs kukr je zej. Kaj je pol fora, da sem dvakrat zlamana, prvič po cepljenju ležala z vročino, zdaj pa s covidom? Ni fore.

Vredu, recimo da smo naša generacija glih tm nek, da se ti pri covidu lahko tudi zakomplicira. Pri 30+ to ni nemogoce. Je pa malo verjetno, o promilih je govora. Nismo pa več tolk mladi,da bi ga preživeli na nogah. Večina posmrka in je vredu. Cepljenje ne igra vloge pri naši generaciji. Jz bi zdaj tu ležala z vročino tudi če ne bi bla cepljena,isto kot zdaj. Nc slabs ne bi blo.
A proti otroški paralizi cepimo otroke al odrasle? A se proti rumeni mrzlici cepis, ko greš v Afriko al na Pohorje?


ne obračaj mi svojih besed Queen, v originalnem postu si pisala o tvojem prepričanju da bi cepivo moralo preprečiti obolenje. Kar znanstveniki nikdar niso rekli (so pa to rekli butasti bedasti politiki).
Na tisto sem ti odgovoril.

O tem kaj ti meniš da bi morali še cepiti po svetu zato ker zdaj cepijo proti Covidu ne bom debatiral.

Queen je izjavil:

Cepljena pred točno 1 mesecem, danes pa plus. Zaenkrat samo prehlad/povišana temperatura,upam da pri tem tudi ostane, glede na starost (33) je pa možno vse. Ze itak sem bila mnenja,da je cepljenje Blažev žegen, zdaj se je to mnenje utrdilo v prepričanje.


Tule si jasno napisala da imaš zdaj samo prehlad in vročino. Točno to naj bi cepivo tudi doseglo...da dlje od vročinne in prehlada bolezen naj ne bi napredovala. Nikakor pa ni namen preprečiti okužbo.




edit.: jaz pišem zgolj iz stališča cepiva kot takega. To, da država zahteva obvezno cepljenje obenem pa trdijo da ni obvezno mi gre pa na kozlanje.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

eventyrer - Tudi po preležani navadni gripi nisi ravno fit, da ne govorimo o navadni pljučnici, ki te kar oreng zhebe (doživel in prebolel), nisem mogel skoraj pol leta normalno trenirat, po gripi pa kakšen teden. V vsakem primeru so posledice, tako pri prebolevnosti, kot pri cepljenju, okuženi so lahko necepljeni enako cepljeni in prebolevniki. Slednji drugo okužbo prebolijo precej lažje (ne vem, če je kak prebolevnik na intenzivni), cepljeni in necepljeni pa so lahko tudi na ventilatorjih. Zato je pikanje isti kurac, kot necepljenje, če si človek, ki bi covid prebolel v težji obliki.
Govoriš o paradoxu, cepivo naj bi pomagalo pa ne pomaga. Tisti, katere bi corona položila necepljene, položi tudi cepljene z vsemi posledicami, pri cepljenih ne moreš narediti primerjave, ker so se cepili, predno so se okužili, cepljenje prebolevnikov pa je popoln bullshit. Po enem letu imajo praviloma več protiteles, kot cepljeni po 3-eh mesecih.

Koliko smrti je letos? Veeeeeeeeeeeeeeeliko manj, kot lani, ker je večino rizičnih pospravil lani, letos pa pobira samo tiste, ki jih je lani falil ali še niso bili na vrsti.
Za smrti zaradi koplikacij pri navadni, vsakoletni gripi, je statistika beležila smrti za vsako leto posebej, sedaj covid smrtim, v propagandne namene lažnivo priključijo še lanske številke.
Smo letos, ob višji okuženosti prišli do 1000, kar je bila dokaj normalna številka za gripo, skoraj vsako leto.
Koliko pa je smrti zaradi nedostopnosti zdravstvenih intervencij za druge bolezni?

Vladajočim bandam po svetu, skupaj s farmacevtsko mafijo, se sploh ne gre za zdravje ljudi, temveč za $, ki bojo kapljali od vsakoletnega 3-4 kratnega osvežilnega cepljenja, do konca življenja, vprašanje pa je tudi to, kaj je še zadaj. Tako enotnega delovanja mafije po celem svetu v zgodovini, ob veliko hujših okužbah, še ni bilo.

Verjetnost, da bodo cepljeni ob ponovni okužbi, brez osvežilnega cepljenja, to preboleli v veliko težji obliki, kot bi jo če se nebi cepili, je ogromna, saj T celice ne bodo prepoznale nevarnosti, protitelesa ustvarjena s cepljenjem pa po 6-ih mesecih iz telesa izginejo. Naprej pa razmišljajte logično.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

solatko ::

Mokre sanje farmacevtov so 8 miljard x 3-4 cepljenja, vsako leto, do smrti.
Delo krepa človeka

Telbanc ::

solatko je izjavil:

Mokre sanje farmacevtov so 8 miljard x 3-4 cepljenja, vsako leto, do smrti.


Zaj bo ta teden korona šla u nebesa, mislim na št. okuženih. V dveh mesecih bo tega sraja konc. Pol nej še kdo teži z PCT. Me prav zanima kva bo. Da ne bo res pršlo do kakih resnejših stranskih učinkov?

Bomo vidli kva bo ta teden s cepljenjem. V štabu je že verjetno panika in sadisti pripravljajo nove prijeme, s katerimi se bodo izživljali nad necepljenimi.

Torej, pripravljeni smo. Da preživimo še tole. Cepljenim dvakrat pa, za nami greste.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Slopek ::

Eventyrer. Tako, ali celo v lažji obliki, korono prebolevajo praktično vsi. Cepljen ali necepljen. Je vedno bilo in vedno bo. Zdaj lahko samo ugibamo, kaj bi bilo, če ne bi bila cepljena. Jaz verjamem, da bi bila danes zdrava, ti pač ne. Big deal. Jaz sem ok, punca pa ne. Ona ima težavo in cepljenje je nepovratno. A zaman je zdaj jokat in se javno spraševat, ali je to ok?
Vse to, bi morali vedeti pred cepljenjem in to sprejeti v zakup. Lahko se okužim in zbolim, a potem kot cepljen upam na najboljše ;)
Ne se zdaj programirati kontra, haha.

crniangeo ::

Dajmo se malce umirit, vsakemu svoje. Zdaj prihaja težja zagata do nas. Lakota.
Ring a bell ?
Tisti ki so si zrihtal samooskrbo bojo lažje odnesli :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

dexterboy ::

c3p0 je izjavil:

Horas je izjavil:

kako zanimivo, jaz se še po skor 2letih še vedno nism okužu, niti ne poznsm nikogar ki bi bil pozitivn, prebolevnik... razn tistih par na šihtu. pa še tisti so bli samo huje prehlajeni tistih 5dni. potem pa naprej kot da ni nič bilo. ne vem ne vem. kot da živimo v različnih svetovih:D niti moja žena in njena žlahta ne poznajo nikogar, niti prijatelji...
Crack je rekel, da bomo to zimo vsi fasali, kateri še nismo. Jaz samo še čakam, da vznak padem po ulici kot Kitajci, razmišljam o oporoki.

:) :D :))
Smeh... Solze. Mene bolj skrbi to, da ni še nihče od vladajoče koalicije in strokovne ekipe naročil "slavistom ino književnikom" izdelavo smrtonosnega vica za vse necepljene, tako kot so to prikazali v Monty Python Showu. Če se ne bi cepil, bi te zaprli v zvočno izolirano sobo, na mizi bi te pa čakal papir z natisnjenim smrtonosnim štosom :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Slopek ::

crniangeo je izjavil:

Dajmo se malce umirit, vsakemu svoje. Zdaj prihaja teĹžja zagata do nas. Lakota.
Ring a bell ?
Tisti ki so si zrihtal samooskrbo bojo laĹžje odnesli :)

Aja samooskrba? Le kdo bi pomislil, da bo to nuja? Aja, jaz, nori teoretik zarot.
Še sončnica bo zrasla v kratkem, pa EC in je zmaaaaga. Aja pa seveda kanonada za zaščito.
Upam samo, da me ne prehitijo, ker zaresen štart, bo na pomlad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

solatko ::

Ena mala anekdota, za popestritev - srečal sem sosedo z Lumpijem, malim nemškim špicom. Ga pokličem, priteče k meni in ga hočem pobožat pa me soseda prekine z vprašanjem, sosed ste cepljen, pobožam psička in ji odgovorim, da nisem. Na kar je začela kričat name, da ji hočem okužiti in ubiti domačega ljubljenčka, da kakšen sem to človek,.... Nekaj sosedov in sosed, ki so bili tačas na terasi pa v smeh in so me zbadali - ja sosed to pa res ne gre, tko se ne dela, ha, ha.

Ko je vsa razburjena nadaljevala svojo predvideno pot pa smo se še naprej zabavali ob informaciji, da je njen sin (eden od viol) član SDS-a, totalno zaljubljen v Janezka in ves prosti čas porabi za ukvarjanje s stranko.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

NMH ::

solatko je izjavil:

Mokre sanje farmacevtov so 8 miljard x 3-4 cepljenja, vsako leto, do smrti.


Nesmiselna in nedosegljiva cifra. Sploh pa cepljenje do smrti je največja debilana, ki jo lahko napišeš.
Najbolje je, da se prekužiš cepljen. Dobiš najboljšo in najdaljšo zaščito.

A to, da en covidni bolnik stane 8000EUR NA DAN, pa te ne zanima? Antivaxerji ste največji dar big farmi.

solatko je izjavil:


Ko je vsa razburjena nadaljevala svojo predvideno pot pa smo se še naprej zabavali ob informaciji, da je njen sin (eden od viol) član SDS-a, totalno zaljubljen v Janezka in ves prosti čas porabi za ukvarjanje s stranko.


Pa itak da je znano, da ste levičarji največji nasprotniki cepljenja v Sloveniji. Zaradi političnega motiva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

NMH ::

solatko je izjavil:

imagodei - Dokler prebolevniki in cepljeni lahko nekontrolirano širijo virus, noben ukrep ne more pomagat k zmanjšanju števila okuženih, ko dodaš še obnašanje cepljenih - nenošnja mask, nerazkuževanje rok, nedržanje 1,5 m razdalje, dobiš rezultat povečanja števila okužb. Boljši bi bili rezultati, če bi se morali testirati vsi in brez ostalih ukrepov, seveda, da bi se vsi držali priporočil - maska, razkuževanje in umivanje rok, 1,5m.




Oh seveda da zmanjšuje število okuženih, saj je R0 pri cepljenih neprimerno nižji kot pri necepljenih.

Kdaj boš nehal širiti lažne agende iz kleti na Terstenjakovi?

Jap, virus je samo pri nas. Trstenakova uber alles all the way. Tako star, pa tako se igrajo s tabo. Si politični aktivist, ki z lažmi ubija folk s pisanjem po forumih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

NMH ::

solatko je izjavil:

V vsakem primeru so posledice, tako pri prebolevnosti, kot pri cepljenju, okuženi so lahko necepljeni enako cepljeni in prebolevniki. Slednji drugo okužbo prebolijo precej lažje (ne vem, če je kak prebolevnik na intenzivni), cepljeni in necepljeni pa so lahko tudi na ventilatorjih. Zato je pikanje isti kurac, kot necepljenje, če si človek, ki bi covid prebolel v težji obliki.


Kako je lahko isti kurac, če pa je rezultat prekuževanja necepljenih 5000 mrtvih in deset tisoči s dolgotrajnimi stranskimi učinki? Pa kje imaš ti pamet?? In ja, tudi prebolelniki so na intenzivni. Napisano na tem forumu že večkrat.

Koliko smrti je letos? Veeeeeeeeeeeeeeeliko manj, kot lani, ker je večino rizičnih pospravil lani, letos pa pobira samo tiste, ki jih je lani falil ali še niso bili na vrsti.

Kako je lahko veeeliko manj smrti, če ste nam teoretiki zarot spomladi NA TEM FORUMU pisali, da bodo cepljeni z mRNA množično umirali jeseni. Miljarde in miljarde mrtvih naj bi imeli do konca leta.

Mato989 ::

NMH je izjavil:

solatko je izjavil:

V vsakem primeru so posledice, tako pri prebolevnosti, kot pri cepljenju, okuženi so lahko necepljeni enako cepljeni in prebolevniki. Slednji drugo okužbo prebolijo precej lažje (ne vem, če je kak prebolevnik na intenzivni), cepljeni in necepljeni pa so lahko tudi na ventilatorjih. Zato je pikanje isti kurac, kot necepljenje, če si človek, ki bi covid prebolel v težji obliki.


Kako je lahko isti kurac, če pa je rezultat prekuževanja necepljenih 5000 mrtvih in deset tisoči s dolgotrajnimi stranskimi učinki? Pa kje imaš ti pamet?? In ja, tudi prebolelniki so na intenzivni. Napisano na tem forumu že večkrat.

Koliko smrti je letos? Veeeeeeeeeeeeeeeliko manj, kot lani, ker je večino rizičnih pospravil lani, letos pa pobira samo tiste, ki jih je lani falil ali še niso bili na vrsti.

Kako je lahko veeeliko manj smrti, če ste nam teoretiki zarot spomladi NA TEM FORUMU pisali, da bodo cepljeni z mRNA množično umirali jeseni. Miljarde in miljarde mrtvih naj bi imeli do konca leta.


Teh 5k mrtvih je 98 postov tistih ki so bili na koncu zivljenjske poti

Samo podaljsevali smo jim agonijo brez covida

Resnicno je zaradi covoda umrlo nekaj 10 ljudi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fordin ::

A to, da en covidni bolnik stane 8000EUR NA DAN, pa te ne zanima?

Ne stane 8000 eur na dan ampak placajo 8000 eur na dan. Velika razlika. A bos zdaj reku, da zdravniki stanejo 30 procentov vec, ker morajo klicat paciente in jih prepricevat v cepljenje? Ne. nekdo to placa. Zakaj placajo vec, pa je zanimivo vprasanje, ki nas zanima. Zdravnik ima poslanstvo in bi mogu zdravit ne glede na to ce je navadna gripa ali pa korona, ki imata mimogrede zelo podobne simptome. Ce nekdo ne loci simptomov gripe in korone, kaj mislis, kaj bo napisal v statistiko? Kaj je vec placan? Korona ali gripa? Kaj se bolj splaca? Kolikokrat vec je placan korona pacient? Biznis. To pa pomoje ni prav. Ne mesat biznisa s poslanstvom. Zanimivo kako niso zabelezili niti en uraden primer gripe odkar imajo tako gromozansko placilo za korona paciente? A ni to mal cudno. Vsaj februarja je bil en clanek o tem kako letos (takrat) ni gripe. Kaj pa ce se jim ne splaca vpisat in raj vpisejo korona v statistiko? legit vprasanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

fordin ::

Zdravstvo je poslanstvo in ne biznis. Mislm da ni prav, ce se placuje tako gromozansko cifro za korono, ker ima gripa zelo podobne simptome, zarad tega lahko pride, da bo nekdo, ki mu je zasluzek v interesu, rajsi vpisoval gripo pod korono. Gripa je od takrat tudi statisticno kar cudezno izginila, zato se postavi legit vprasanje in sum, kaj ce vpisuje nekdo pod korono? Nekateri pravijo, da gripe letos ni, ker imamo ukrepe , ki delujejo. Kaj res? Kako pa ukrepi ne delujejo za korono? Potem pa kak pamenjakovic prbije, da zarad tega, ker je korona bolj nalezljiva? Kaj res? A tako kot tisti primeri, ko je moz okuzen, njegova zena pa ne, ceprav sta ves cajt skupaj. Ja, taka nalezljivost kajne? Ali pa sodelavc, ki dela ves dan z drugim sodelavcem, zelo bliz njega, pa sodelavc dobi korono, njegov kolega pa ne. kaka nalezljivost.

legit vprasanje? Zakaj se placuje dodatne bonuse, do 30 procentov zdravnikom, za propagando k cepljenju? Zakaj se placuje korona pacient bistveno, neprimerno vec kot gripa? Ne samo 8000 eur na dan, mislim da za pacienta, ki ga dajo na respirator, dobi bistveno vec kot 8k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

c3p0 ::

solatko je izjavil:

Mokre sanje farmacevtov so 8 miljard x 3-4 cepljenja, vsako leto, do smrti.


Zdaj te bo en pošolal, kako v cepivih ni profita.

solatko je izjavil:

Na kar je začela kričat name, da ji hočem okužiti in ubiti domačega ljubljenčka, da kakšen sem to človek,.... Nekaj sosedov in sosed, ki so bili tačas na terasi pa v smeh in so me zbadali - ja sosed to pa res ne gre, tko se ne dela, ha, ha.


Moraš jo vseeno razumet, že leta, če ne desetletja, živi v bližini lokalnega smartass knowitall-a, ni ji lahko. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

fordin ::

Pa itak da je znano, da ste levičarji največji nasprotniki cepljenja v Sloveniji. Zaradi političnega motiva.

Zanimivo, kako ima vecina eu drzav trenutno levo usmerjene vlade in tam protestnike obtozujejo, da so desno usmerjeni. Vcasih jih celo obtozijo za fasiste in skranje desnicarje, neonaciste. V drzavah, kjer so trenutno desne vlade, pa uporabijo nasprotno taktiko, obtozujejo protestnike da so levicarji, levi fasisti. Taktika je enaka, taktika se glasi, deli ljudstvo na vec razlicnih manjsih nasprotujocih si skupin, tako da jih lahko lazje zmagas. Zelijo, da se ljudstvo krega med sabo in usmerja energijo na drugo polovico ljudstva namest na glavne odgovorne za situacijo. Ampak taka taktika je iz dneva v dan bolj jalova, ljudstvo pa je zmeraj bolj pametno. Taktika je morda delovala nekaj tisoc let ampak vsega je enkrat konec. Prihajajo novi casi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

NMH ::

fordin je izjavil:

Pa itak da je znano, da ste levičarji največji nasprotniki cepljenja v Sloveniji. Zaradi političnega motiva.

Zanimivo, kako ima vecina eu drzav trenutno levo usmerjene vlade in tam protestnike obtozujejo, da so desno usmerjeni. Vcasih jih celo obtozijo za fasiste in skranje desnicarje, neonaciste. V drzavah, kjer so trenutno desne vlade, pa uporabijo nasprotno taktiko, obtozujejo protestnike da so levicarji, levi fasisti. Taktika je enaka, taktika se glasi, deli ljudstvo na vec razlicnih manjsih nasprotujocih si skupin, tako da jih lahko lazje zmagas. Zelijo, da se ljudstvo krega med sabo in usmerja energijo na drugo polovico ljudstva namest na glavne odgovorne za situacijo. Ampak taka taktika je iz dneva v dan bolj jalova, ljudstvo pa je zmeraj bolj pametno. Taktika je morda delovala nekaj tisoc let ampak vsega je enkrat konec. Prihajajo novi casi.


Ne budali. Takoj ko pripelješ Trstenjakovo v to debato je točno tako kot sem napisal.

fordin je izjavil:

A to, da en covidni bolnik stane 8000EUR NA DAN, pa te ne zanima?

Ne stane 8000 eur na dan ampak placajo 8000 eur na dan. Velika razlika. A bos zdaj reku, da zdravniki stanejo 30 procentov vec, ker morajo klicat paciente in jih prepricevat v cepljenje? Ne. nekdo to placa. Zakaj placajo vec, pa je zanimivo vprasanje, ki nas zanima. Zdravnik ima poslanstvo in bi mogu zdravit ne glede na to ce je navadna gripa ali pa korona, ki imata mimogrede zelo podobne simptome. Ce nekdo ne loci simptomov gripe in korone, kaj mislis, kaj bo napisal v statistiko? Kaj je vec placan? Korona ali gripa? Kaj se bolj splaca? Kolikokrat vec je placan korona pacient? Biznis. To pa pomoje ni prav. Ne mesat biznisa s poslanstvom. Zanimivo kako niso zabelezili niti en uraden primer gripe odkar imajo tako gromozansko placilo za korona paciente? A ni to mal cudno. Vsaj februarja je bil en clanek o tem kako letos (takrat) ni gripe. Kaj pa ce se jim ne splaca vpisat in raj vpisejo korona v statistiko? legit vprasanje.


Ne moreš presojat koliko to stane. Stane toliko kot plačajo. In en covidni pacient je najboljši zaslužek za big farmo. Koliko je že stala Astra Zeneca? Par eurov??

c3p0 je izjavil:

Zdaj te bo en pošolal, kako v cepivih ni profita.


V cepivih je profit, ampak v vseh ostalih povezanih stvareh JE ŠE VEČ PROFITa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

solatko ::

NMH - Cepljeni se ne more prekužit, ker cepivo ne pusti T celicam razvijati svojega obrambnega mehanizma (genska obdelava pa to). Ti si res velik bedak, kaj misliš, da je res SDS pripadnikov 1.100.000? Torej je cepljeno kar veliko levičarjev, saj so bili poleti na morju.
Sem levičar, vendar nikoli nisem bil v kakšni stranki, pa tudi na strankarske proteste ne hodim. Mi je praktčno vseeno, kdo je na ablasti, samo fašizma naj ne zganja nad menoj, se prilagajam in znam poskrbeti zase.
Vedno sem bil opozicija vodilnim, od šole, podjetij do politike naprej. Prapričati sem se dal samo z argumenti in za cepljenje jih nimate.
Zakaj operiraš s cifro 5000, če ni bila narejena niti ena obdukcija, lahko je umrlo toliko ljudi s covid-om ne pa zaradi njega. Cepivo ne prepreči okužbe, zadnji podatki o cepljenih na ventilatorjih, so pa dokaz, da tudi na potek bolezni nimajo kaj preveč vpliva. Čakam naslednji val, ko bo cepljenim popustila zaščita, zna bit zopet jeba z mrtvimi, če se ne boste ponovno dopikali. Preboleli so dokazano imuni, ne vem pa kaj se bo z imunskim sistemom dogajalo pri tistih, ki so se cepili po okužbi.
PCT ukrepi in vse prazno tam, kjer je bila vedno gneča pa začuda okuženost narašča. Necepljeni se še vedno striktno držimo pravil, ki jih priporočajo pravi strokovnjaki - maske, razkuževanje in umivanje rok, distanca, cepljeni pa so na to večinoma pozabili, zato se slika okuženosti po celem svetu slabša, povsod pa je po bolnicah zanemarljivo številod necepljenih prebolevnikov.
Tecite hitro po 3-ji, 4-ti,.... odmerek in v svoje dobro se držite ostalih navodil, nas pa pustite pri miru, smo dokazali, da se znamo čuvat, če do sedaj nismo srečali tega hudiča od virusa ali pa je programiran tako, da poišče in ugonobi samo tiste z nizkim IQ-jem, ker je na zemlji treba narediti prostor za pametne.
Boš seveda našel moje trditve o tem in nalimal v tej in drugih temah o covid-u in fašizmu sedanje vlade. Kolikor kažejo podatki iz precepljenih držav, ste cepljeni skoraj v istem kurcu, kot necepljeni, samo prebolevniki so varni, tako kot pri vsaki infekciji.

fordin - Zato, ker je vse podrejeno covid-u, druge veje zdravstva namreč ne delajo, razen onkologije, ko uspeš sploh priti do diagnoze, potem je kar dobra obravnava, vendar prevečkrat prepozna in nujne primere, če te pripelje rešilec, če prideš peš, te že varnostnik pošlje domov in ti pove, da uživaj vitamine in čajčke. Tudi stroški zapornikov so okoli 100€/dan, kot bi bili nastanjeni v hotelih ***** zvezdic.
Samo dokler ne dosežeš, da je cepit treba najmanj 4x/leto in cepivo vmes malo podražiš (100-2000%)

c3p0 - V enkratnih res verjetno ne, če prav izdelava ni ravno draga, pri cepivih, ki jih dajejo na vsake 3 mesece celo življenje pa je ogromen potencial, če precepijo celotno populacijo, kdor se ne bo hotel več cepit, bo pa statistika med umrlimi zaradi corone, ker telo samo ne bo proizvajalo protiteles (za to naj bi skrbelo cepivo) in ga bojo levkociti prepoznali kot koristen ter ga lepo sprejeli. Posledice v tem primeru bojo strašne. Tudi prve doze mamil, dobiš zastonj, zaračunajo ti, ko prideš sam iskat še.
Imel boš dve opciji, se cepiš ali umreš, zato je taka gonja, da bi se cepili vsi, potem pridejo na vrsto še otroci in mafija zmaga na celem svetu.
Naprej bo pa cepivo dražje in dostopno samo tistim, ki bojo izbrani, če boš na črni listi, greš.
To je malo futuristično sci-fi, vendar, verjetno ne daleč od resničnega scenarija. NWO je tu in zdaj.
Necepljene in prebolele pa bomo na nek način prisilili v cepljenje, saj smo trn v peti načrtom. Sosedo pa čisto razumem, saj ni edina.
Delo krepa človeka

c3p0 ::

NMH je izjavil:


V cepivih je profit, ampak v vseh ostalih povezanih stvareh JE ŠE VEČ PROFITa.


Manj profita po dozi, ampak pri masi, merjeni v milijardah odmerkov je dovolj za ogromno jahto za vsakega člana uprave, pa še za delničarje kaj "malega" ostane.

Kenpachi ::

Ni dobro, da se ljudem onemogoča stik s kakršnikolimi patogeni, ne samo Krono. Ljudje se morajo prekuževat z raznoraznimi patogeni, ne gre drugače, nam propade imunski sistem, kolektivno.
- https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/d...
- https://www.bbc.com/news/newsbeat-58624...

Preveč smo se vkalupili na samo en del ene točno specifične verzije enega točno specifičnega virusa. Nujno potrebujemo vpogled v mehanizem nastajanja N protiteles pri naravni okužbi. Nekaj ne štima s štepanjem alfa S1 proteinov, evidentno je celo kontraproduktivno.
- https://assets.publishing.service.gov.u...
Zaraki Kenpachi.

shadeX ::

Queen je izjavil:

Cepljena pred točno 1 mesecem, danes pa plus. Zaenkrat samo prehlad/povišana temperatura,upam da pri tem tudi ostane, glede na starost (33) je pa možno vse. Ze itak sem bila mnenja,da je cepljenje Blažev žegen, zdaj se je to mnenje utrdilo v prepričanje.


Kako da nisi naredila raziskave preden si se šla cepit? Cepivo tako kot prebolelost NE prepreči ponovne okužbe, prepreči pa hujši potek bolezni, ter možnost za dolgi covid.

Mislim a ste narod res tako zabit? To postaja že komedija.

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/svet/rusija-z-rek...

"Belgija bo najverjetneje znova uvedla maske v vseh zaprtih prostorih"

"V zadnjem času pa je v Belgiji prišlo do skokovitega naraščanja okužb, tudi na severu, zato vlada želi znova uvesti obvezno nošenje mask za vse dele Belgije."

"Belgija sicer spada v sam evropski vrh po številu cepljenega prebivalstva, saj je bilo do zdaj polno cepljenih že 74 odstotkov celotne populacije, delež v skupini nad 18 let pa znaša celo 86 odstotkov."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

shadeX ::

Queen je izjavil:

Cepljenje ne igra vloge pri naši generaciji. Jz bi zdaj tu ležala z vročino tudi če ne bi bla cepljena,isto kot zdaj.


Seveda. Ampak je razlika med 37-38 vročine ali pa 40 vročine in pljučnico ter ventilatorjem.

Nc slabs ne bi blo.


Na podlagi kakšnih podatkov to sklepaš?

solatko ::

shadeX - Cepljeni na ventilatorjih po vsem svetu, spodbijajo teorijo o pomoči cepiv pri lažjem preboletju ob okužbi, kar pa ne velja za prebolele ob ponovni okužbi.
Zakaj širiš lažne trditve, to je smrtni greh. Ne boš videl nebeškega kraljestva. Cepljeni nimate lastnih protiteles, ni pa še podatka ali se tvorijo ob okužbi ali je cepivo opravilo svoj prvotni namen in jih ne. To čakam za dokončno odločitev za ali proti.

Telbanc - Take podatke cepljeni namerno spregledajo, ko bojo ugotovili, da so se zajebali, bojo iskali način, kako se odcepit, kar pa ne bo šlo.
Delo krepa človeka

shadeX ::

ni pa še podatka ali je cepivo opravilo svoj prvotni namen in jih ne


Podatki so (na tone), ampak ti jih ne znaš brati, zato pa s svojimi nebulozami spravljaš ljudi v nevarnost.

Cepljeni nimate lastnih protiteles


Kaj govoriš? :)) Ne smeši se, ker je več kot jasno da nisi naredil ene raziskave, kar sicer velja za večino necepljenih upokojencev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Utk ::

Cepivo tako kot prebolelost NE prepreči ponovne okužbe, prepreči pa hujši potek bolezni, ter možnost za dolgi covid.

Mislim a ste narod res tako zabit? To postaja že komedija.

"Stroka" na tv in "stroka" na tem forumu je še par dni nazaj govorila drugače. A si proti stroki? Zanikaš znanost?

shadeX ::

Telbanc - Take podatke cepljeni namerno spregledajo, ko bojo ugotovili, da so se zajebali, bojo iskali način, kako se odcepit, kar pa ne bo šlo.


Mislim da se tvoj ego samo hoče prepričati da naj se ne cepiš, ker upaš da boš vsak trenutek slišal slabe novice glede cepiv oz. cepljenja.

No, lahko ti potrdim, da se to ne bo zgodilo, tako da prenehaj iskat uteho v vsaki zadevi ki ne podpira tvojega prepričanja. Ljudje bodo zaradi tvojega trolanja umirali oz. imeli težke poteke bolezni in posledice ker se ne bodo šli cepit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

eventyrer ::

Slopek je izjavil:

Eventyrer. Tako, ali celo v lažji obliki, korono prebolevajo praktično vsi.


Najbrž res. Razen kakšnih primerov ki so jim morali odstraniti črevo zaradi hudih komplikacij po preboletem Covidu.
Ampak v evidenci Covid-19 sledilnika so pač okuženi s covid19 označeni kot da so virus preboleli ali umrli zato da se ljudje na forumih lažje prepirajo. V realnosti lahko covid19 preboliš z manjšimi ali hudo grdimi posledicami, ali pa pač umreš (hudo majhna možnost).

Slopek je izjavil:


Vse to, bi morali vedeti pred cepljenjem in to sprejeti v zakup. Lahko se okužim in zbolim, a potem kot cepljen upam na najboljše ;)


Mi smo se cepili ker smo opazili da je družba postala gnila, samovšečna in polna nekih lastnih "pravic". Neke osnovne higijene se družba ne drži več, že če greš v trgovino po čisto osnovne potrebščine imaš veliko možnost da se boš okužil saj nihče več ne drži nobene distance, vedno več je ljudi ki brez mask hodijo naokoli.

Kruh iz samopostrežnih pekarn? Edino če so ga ravnokar spekli in dali v vitrino!!!!! Ne bom niti razlagal koliko bedakov sem videl ki so z golimi rokami šlatali kruh (in iskali najbolj svežega) po samopostrežnih vitrinah.

Seveda da smo se cepili, to je _edina_ reč ki jo danes lahko še proaktivno storiš da se zaščitiš. Vse ostalo je mešanje megle in iskanje izgovorov.

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

Slopek je izjavil:

Zdaj lahko samo ugibamo, kaj bi bilo, če ne bi bila cepljena. Jaz verjamem, da bi bila danes zdrava, ti pač ne.


Seveda bi lahko bila zdrava. Lahko bi se vse večne čase držala izolirano od sveta da bi izničila verjetnost okužbe, lahko bi se toliko mazala z razkužilom da bi bila že pijana zaradi hlapov, lahko pa bi zbolela in je mogoče ne bi bilo več. Ali pa bi še vedno bila, samo bi imela nekoliko zjebana pljuča. Nevem. Tudi ti neveš.

Pretehtat moraš svoje možnosti in se glede na tvoje okolje kjer živiš, delaš in se družiš odločiti kaj je zate najbolje. In to je najbolje storiti v zasebnosti svojega doma, ne pa se pizditi na forumih in druge prepričevati v nek "prav", na koncu dneva pa si se tudi sam cepil.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

eventyrer je izjavil:


Pretehtat moraš svoje možnosti in se glede na tvoje okolje kjer živiš, delaš in se družiš odločiti kaj je zate najbolje.


Haha človek, a ti misliš da se lahko nekdo kar svobodno odloča o cepljenju? Mogoče pred 2020, zdaj pa smo v dobi kjer to ni več možno.
Quack !

widj3098dj32 ::

fordin je izjavil:

Drugace je 70% dovolj, a ne?

Znan Srb, Dejan Lucic, pravi, da so v Srbiji najprej zahteval 50 procentov precepljenosti za "svobodo". Zdaj pa menda zahtevajo vec kot to. V Sloveniji so mislim da tudi zahtevali najprej 60 procentov precepljenosti. Koliko zahtevajo zdaj? So kaj dvignili zahtevo? Ce ima kaksna drzava 70, pa lahko zahtevajo 80 ali 90 procentov. Ko dosezejo 90 procentov pa lahko povedo, da je prisel "novi sev" in jovo na novo?

Dobro jutro, premikanje "goal postov" od lani je pac en izmed vecjih clenov v verigi nezaupanja do organov.

VaeVictis ::

No, kolega je bil danes odpušten iz DTS na Urgenci in je sedaj veliko bolje.

Rekel pa je, da si nikakor ne želiš priti na intenzivni oddelek Covida19, ker tisto je pa res kriza!
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

solatko ::

shadeX - Izrael, Belgija,... te demantirajo, ti priporočam, da pogledaš zadnje podatke. Ego z zdravjem nima nobene veze, tisti z visokim so se cepili med prvimi, čakali nekaj ur v vrsti, celo na mrazu. Slabe novice že slišim, veliko stranskih učinkov, cepljeni na ventilatorjih, porast okužb v Belgiji in Izraelu, ki sta med najbolj precepljenima državama, dogajanja v Avstraliji,...
Rabiš več, za logično sklepanje, da nas tu, nekateri množično nategujejo z zavajanji, koliko so cepiva koristna.
Uporabljajte tisto, kar res deluje - maske, razkužila in distanca pa pogosto zračenje prostorov v katerih se nahajajo grupe ljudi, ki niso iz ene familije.

eventyrerg - Zakaj poizkušaš lagati, preboleli, najlažje od vseh prenašajo novo okužbo, cepljeni pa tako, kot, če nebi bili cepljeni, čakam samo podatek ali uniči cepivo lastno produkcijo protiteles ali ne in je to fakenews, ki sem jo dobil.
Če bi resno mislil s tem, kar pišeš bi se nehal iti agitprop za cepljenje ampak bi samo izmenjavali resnice ali "resnice" in o tem debatiral.
Znani podatki uradnih statistik potrjujejo tezo, da cepiva nimajo veliko vpliva na potek bolezni, so tudi cepljeni na ventilatorjih, katera dobra lastnost cepljenja zagovornikom še ostane neproblematična?

Ne zaščiti pred okužbo, niti ne olajša poteka bolezni, ..... Navedi pozitivne stvari cepljenja! Jaz sem podal svoje mnenje o nedelovanju, ti pa podaj relevantne, v čem pa deluje (jaz izhajam iz podatkov okužb in težo obolelih cepljenih iz statistik najbolj precepljenih držav), ti pa podaj kakšen drug vir, z nasprotnimi mnenji.

LeQuack - Lahko, če lahko živiš brez "bonbončkov", ki ti jih ponujajo, dogajanja pa jih počasi topijo. Ko in če bo v Belgiji umrlo dovolj cepljenih in bojo to celo objavili, se bojo cepljeni vozili z nago ritjo po grobem smirkovem papirju, ops, sorry, zajeb.

VaeVictis - Vejemi, da si tega ne želiš niti pri hudi obliki gripe, pljučnice ali bakterije, ki jo fašeš ob posegu v bolnišnici. Na srečo je takih malo, pri covid-u pa sta večino takih pobrala prvi in drugi val, deloma še tretji. Sedaj pa pobira tiste, ki so rizični in po sreči niso fasali v teh valovih razsajanja virusa.
To je predvsem rezultat tega, da je izredno zmanjšano število tistih, ki so rizični, ker je večino pobralo lani.
Delo krepa človeka

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Cepljeni se ne more prekužit, ker cepivo ne pusti T celicam razvijati svojega obrambnega mehanizma (genska obdelava pa to).

Vir za to je??

Ti si res velik bedak, kaj misliš, da je res SDS pripadnikov 1.100.000? Torej je cepljeno kar veliko levičarjev, saj so bili poleti na morju.

Popolnoma jasno je, da ko nekdo privleče ven Trstenjakovo v to temo, je antivaxer zaradi političnega prepričanja.
In takih na tem forumu ne manjka.

Prapričati sem se dal samo z argumenti in za cepljenje jih nimate.

Oh argumenti so zelo dobri (sploh za take stare okol 70 let kot si ti) - gor sem ti dal sliko glede razlike vax/no vax, pa nočeš komentirat - verjetno zato ker nimaš pameti, da bi o tem presojal. Trstenjakova pa to...

Zakaj operiraš s cifro 5000, če ni bila narejena niti ena obdukcija, lahko je umrlo toliko ljudi s covid-om ne pa zaradi njega.

Ne veš koliko obdukcij je bilo narejenih, višek smrti je skoraj vsepovsod po svetu...

Cepivo ne prepreči okužbe, zadnji podatki o cepljenih na ventilatorjih, so pa dokaz, da tudi na potek bolezni nimajo kaj preveč vpliva.


Že spet smo tukaj, ko se vidi, da si eno zabito tele, ki laže sam sebi. Imamo okoli 27% necepljenih starejših od 50 let in ta delež prispeva občutno več kot polovico na intenzivni. Dokazi so. Zelo dobri, ampak pri tebi ni pameti. Tako si prestrašen, da si lažeš. Ampak to te ne bo rešilo. Virus boš fasal tako ali drugače.

Čakam naslednji val, ko bo cepljenim popustila zaščita, zna bit zopet jeba z mrtvimi, če se ne boste ponovno dopikali. Preboleli so dokazano imuni, ne vem pa kaj se bo z imunskim sistemom dogajalo pri tistih, ki so se cepili po okužbi.

Neštetokrat je bilo napisano, da je treba biti okužen, da se prekužiš. Tudi zaščita prekuženih bo upadla. Kje so pa še vsi dolgotrajni stranski učinki. Kot na primer brain fog:
Istraživanje: Teškoće pamćenja češće su kod ljudi koji su imali teži oblik korone

"Osobito je velika razlika kad je riječ o pronalaženju prave riječi - s tom se teškoćom susrelo 13 posto vanjskih pacijenata u odnosu na 35 posto hospitaliziranih. Kad je riječ o pažnji, brojke su 5 i 15 posto za hospitalizirane, a teškoće pamćenja istaknulo je 12 posto ljudi koji su preboljeli blaži oblik u odnosu na 39 posto pacijenata koji su bili hospitalizirani.
Studija se temelji na podacima 740 pacijenata registriranih u bolnici US Mount Sinai Hospital Group. Žene su činile 63 posto sudionika istraživanja. Pacijenti su najviše teškoća imali s problemom pamćenja nekih stvari - s time se suočila svaka četvrta osoba obuhvaćena studijom. Slijedio je problem s traženjem prave riječi te sporijim procesuiranjem informacije."

Necepljeni se še vedno striktno držimo pravil, ki jih priporočajo pravi strokovnjaki - maske, razkuževanje in umivanje rok, distanca, cepljeni pa so na to večinoma pozabili, zato se slika okuženosti po celem svetu slabša, povsod pa je po bolnicah zanemarljivo številod necepljenih prebolevnikov.


Necepljeni se zelo redko držite česarkoli (od kod ti ideja, da se držite teh ukrepov??). Večina necepljenih ljudi se ne ozira na ukrepe. Nalašč so proti njim. A misliš, da necepljeni rabi poneverjat PCT pravilo??

Tecite hitro po 3-ji, 4-ti,....

Ti si res eno revšče... presrano do konca in nazaj.

ali pa je programiran tako, da poišče in ugonobi samo tiste z nizkim IQ-jem, ker je na zemlji treba narediti prostor za pametne.


In smo že pri novi teoriji zarote... prav nič nisem presenečen. Kakor kaže ta virus eliminira predvsem tiste starejše. Verjetno so ga naredili zato, da se družba reši balasta. ;( Pokojninske blagajne pa to...

solatko ::

NMH - Saj bi se šel po točkah s teboj debato, vendar nima smisla, ti ne boš pregovoril mene, jaz ne tebe. Statistika pravi, da je med okuženimi v bolnici tudi nekaj odstotkov cepljenih, torej cepivo ne pripomore k lažjemu poteku bolezni, ker je umrl tudi 2x cepljeni na ventilatorju, prebolelega ni nobenega.
Zaradi covid-a nobena, ker jih je WHO prepovedal, zaradi možne širitve okužbe, krematorij in adijo.
To so ljudje, ki so jih prejšnji vali obšli, tam bi bili tudi če bi se cepili.
Če se nebi držali, bi bili že med prebolelimi, logika ti ne dela, trolanje pa še kar.

Brez veze, poglej kaj se dogaja v Izraelu, Belgiji, Avstraliji,...........
Delo krepa človeka

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Saj bi se šel po točkah s teboj debato, vendar nima smisla, ti ne boš pregovoril mene, jaz ne tebe. Statistika pravi, da je med okuženimi v bolnici tudi nekaj odstotkov cepljenih, torej cepivo ne pripomore k lažjemu poteku bolezni, ker je umrl tudi 2x cepljeni na ventilatorju, prebolelega ni nobenega.


A si zabit? Cepivo v veliki meri prepreči hujšo hospitalizacijo. Vendar ljudje smo si različni. Eni imajo imunski sistem zelo na dnu, eni imajo genske defeket etc in pri takih cepivo pri delti žal ne pomaga kot pri veliki večini.
Ne moreš kar vehementno trdit, da apriori "cepivo ne pripomore k lažjemu poteku bolezni". Nehaj lagat (predvsem samemu sebi).

PS: Tudi prebolevniki so na intenzivni. Večina prebolevnikov, ki bi sodila na intenzivno, je med prekuževanjem pač umrla. Saj to štekaš valjda?

Zaradi covid-a nobena, ker jih je WHO prepovedal, zaradi možne širitve okužbe, krematorij in adijo.

Tega v nobenem primeru WHO ni prepovedal. Začni navajat vire za svoje trditve (isto, da se cepljeni ne more prekužit).
««
12 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456919 (45224) D3m

Covid-19 pregled dogajanja, zdravljenje, cepiva... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16815620 (12403) BigWhale

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026927 (24742) WizzardOfOZ

Več podobnih tem